Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Widget
5 dni temu Niestety... Niestety są i też tacy :/  
2
Pamiętamy
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika gps65
1 tydzień temu Matematyka https://www.salon24.pl/u/gps65/564014,matematykahttp://niepoprawni.pl/blog/gps65/odkrywamy-czy-tworzymy
-1
Klapsy są zawsze złe!
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu O tym, że system O tym, że system demoliberalny sprzężony z konsumpcjonizmem się wali, piszę od dawna, z tym, że obecnie mam na jego wady sporo twardych dowodów.
5
Co mają wspólnego liberalizm, libertarianizm i libertynizm
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Problem polega na tym, że Problem polega na tym, że werbalnie ludzie plotą androny, bo nie widzą konsekwencji. Należy więc przeprowadzić test fizyczny, który uzmysłowi takiemu człowiekowi, że takie postępowanie ma swoje konsekwencje. Tak jak człowiek musi mieć oparcie w nogach, tak system też musi być oparty na stosownych fundamentach.
4
Co mają wspólnego liberalizm, libertarianizm i libertynizm
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika gps65
1 tydzień temu Twierdzenia Twierdzenie Godla, problem stopu czy paradoks zbioru wszystkich zbiorów dotyczą matematyki, a zatem nauki dedukcyjnej, czyli takiej, która opiera się na pojęciach pierwotnych i aksjomatach, i z nich wywodzi wszystkie swoje twierdzenia - więc jest to raczej twórczość niż odkrywanie. Psychologia, socjologia, biologia, czy pedagogika nie są dedukcyjne, ale indukcyjne, przyrodnicze, doświadczalne - odkrywają to co jest, nie tworzą niczego nowego. Więc Pana porównanie jest bez sensu.
-2
Klapsy są zawsze złe!
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 tydzień temu Zbrodniczy bolszewizm nienawidzący polskości atakuje... Bolszewicy oraz postbolszewicka opozycja chcą zdobyć PolskęDzisiaj się przekonujemy, że antykaczyzm doprowadził do kolejnej ekplozji nienawiści do polskiego patriotyzmu i Kościoła katolickiego. Ostatni atak bolszewickiego politruka z lewackiej “Liberté” na kapłanów Kościoła katolickiego w Polsce wprost nawiązywał do wystąpień sowieckiego zbrodniarza Lenina czy Anatolija W. Łunaczarskiego, bolszewickiego komisarza oświaty, sowieckiego filozofa i teoretyka kultury i estetyki marksistowskiej.Łunaczarski twierdził, że: “Wszystkie religie są trucizną, przede wszystkim zaś chrześcijaństwo, bo chrześcijaństwo naucza miłości bliźniego i miłosierdzia, a jedno i drugie przeczy naszym zasadom”, a także iż: “precz z miłością bliźniego my potrzebujemy nienawiści, musimy umieć nienawidzić. Tylko za tę cenę zdobędziemy świat.”1Czyli, nawiązując do tych zbrodniczych komunistycznych tradycji nienawiści — bolszewicy oraz postbolszewicka opozycja w Polsce chce zdobyć Polskę. Zaś antykaczyzm jest tylko wygodnym narzędziem wykorzystywanym do ogłupiania i odmóżdżania społeczeństwa w celu zdobycia władzy przez postbolszewików uważających się za “elitę”...Dlatego — jak pisze Paweł Paliwoda 2 — że ich własnym zdaniem jest to: “nadludzka bohema intelektulno-artystyczna. A tę cechuje - jak napisała Agnieszka Kołakowska - ‘bolszewickie poczucie wyższości moralnej.”______________________________1  “Neobolszewizm rodem z Sowieckiego Instytutu Czerwonej Profesury nakazującego komunistom nienawiść do religii”2  Zob. Paweł Paliwoda, Zbiór pism wybranych “Kambei Shimada”, Teologia Polityczna, Warszawa 2015.Więcej w moje notce "Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama".
1
Tęczowy pas szahida
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika zetjot
1 tydzień temu Staram się ograniczyć analizy Staram się ograniczyć analizy do czynników racjonalnych i opartych na sprawdzonych założeniach, a najbardziej aktualne są tu czynniki biologiczne i systemowe. Błędy lewicy mają pochodzenie biologiczne a dystrybucję systemową,   i dochodzi, w tym przypadku, do ekstremalnej indywidualizacji biologicznej sprzyjającej odpspołecznieniu systemowemu czego efektem jest. wynarurzona relacja seksualna. Zęby ująć najkrócej.
2
Tęczowy pas szahida
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 miesiąc temu Całkowita racja Ale teraz to będzie jeszcze łatwiejsze, bardziej powszechne, bardziej dostępne, m.in. z powodu zbyt wielu źródeł.Przykład z innej beczki: już 20 lat temu media pisały, że służby śledzą, kto wypożycza, jakie książki w bibliotece (np. jak zrobić bombę). Dzięki komputeryzacji bibliotek, wiedza stała się jeszcze bardziej powszechna.Totalna informatyzacja, to jakby zlikwidowano walutę. Nie mając telefonu w kieszeni, przy zachmurzonym niebie, a płacąc walutą, nikt nie dojdzie, żadna służba, że kupił Pan gaz pieprzowy do obrony. Płacąc kartą już tak. Nawet banki będą wiedziały, że ktoś kupuje maść na hemoroidy. Dosadny przykład, ale ważne, by był zrozumiały dla sceptyków.
5
E-recepty od 1 stycznia 2020: rząd, hakerzy i służby, będą wiedzieć na co chorujesz
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika 35stan
1 miesiąc temu mmkkmmkk "Pewnie także "między bajki" nie da się włożyć kolejnego "resetu" USA-Rosja skierowanego przeciw ChrL . Jakie to miałoby konsekwencej dla Polski ???"Takie mocarstwo jak USA nie powinno nie uczyć się na własnych błędach a jednak się nie uczy, popadając w zależność od "deep state", którego celem był i jest Nowy Porządek Świata(NWO) z Rządem Światowym na czele, sprawowanym przez rządzących pieniędzmi świata.Co prawda po klęsce polityki resetu Obamy, część elit postawiło na zmianę w polityce globalnej USA i ustami D.Trumpa powiedziało stop NWO i stop globalizacji.Zamiast realizować utopijny projekt  NWO, postawili na Projekt Stulecia D.Trumpa, który polega na budowie regionalnych sojuszy, ktore mają pełnić rolę strażników regionalnego bezpieczeństwa, by odciażyć finansowo i militarnie USA i by USA mogły skoncentrować się na najważniejszym teatrze gier geopolitycznych, w tym wypadku na grze z Chinami.W tej strategii USA musi uniemożliwiać współpracę Niemiec/niemieckiej UE z Rosją, także poprzez wspieranie strefy buforowej pomiędzy Niemcami i RosjąDla Polski jest to szansa na wzmocnienie gospodarcze i militarne jako ośrodka centralnego sojuszu zwanego Trójmorzem, oczywiście we współpracy z USA.Czy ta polityka się utrzyma, zdecydują wybory prezydenckie w USA w 2020 roku. 
6
Czy jest jakaś sensowna alternatywa dla polityki PiS?
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu Oczywiście, że szkodliwe i Oczywiście, że szkodliwe i niebezpieczne jest natężenie prądu. A konkretnie ładunek, lub inaczej - energia, która uderza w ciało.W codziennej praktyce, w naszych domach, gdzie dziś mamy napięcie 250 V prądu zmiennego (AC), obwody niebezpieczne, jak np. gniazdka w łazience, zabezpiecza się prostym urządzeniem (bezpiecznik różnicowy), które odłącza prąd, gdy płynie do nas prąd o wartości 20 miliamperów (20 mA). To nas pokopie, ale nie zabije. Wszyscy chyba widzieli w filmach zabójstwa, gdzie mściwa żona wrzuciła do wody, gdy mąż kąpał się w wannie pracującą suszarkę do włosów. Dzisiaj już to człowieka nie zabije.Napięcie, czyli różnica potencjałów, pozwala pokonać izolację. W ludzkim przypadku jest to zdolność izolacyjna naszej skóry.Gdy skóra jest sucha, to izolacja jest całkiem dobra. Ale jak jesteśmy spoceni, czy mokrzy to jest kiepsko. Przyjmuje się 50 V za najwyższe bezpieczne napięcie.Dużą rolę odgrywa również częstotliwość prądu zmiennego. Często amerykańskim wycieczkom demonstrowałem w radiostacji,   jak już przy częstotliwości 8 MegaHertzów (MHz) i napięciu 3000V, potrafiłem zbliżając śrubokręt do gołego przewodu antenowego tworzyć "iskrę" (wyładowanie) półmetrowej długości.I faktycznie - napięcia elektrostatyczne potrafią sięgać kilkuset tysięcy woltów. Dlatego m.in.każdy pracownik pracujący przy delikatnej elektronice, jak mikroczipy, procesory itp. ma na nadgarstku opaskę z przewodem podłączonym do uziemienia.
2
Trump zamordował Konfederację
Obrazek użytkownika mmkkmmkk

Strony