Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Leszek1
11 miesięcy temu Ilość komentarzy, które możesz jeszcze dodać: -4 Ilość komentarzy, które możesz jeszcze dodać: -4
0
6 milionów na uczczenie Polaków skandalem, a 320 milionów na uczczenie Żydów obowiązkiem
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Verita
12 miesięcy temu ...to dopiero bólów ból....bul bul bul Albo czerpią z tego układu korzyści osobiste i udają.....albo tak uwierzyli w swoją wielkość jak Wałęsa i naprawdę nie widzą,że król jest nagi.
-2
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Verita
12 miesięcy temu Nic się nie zmieni.... ...bo wszystko to już było."Państwo pamiętacie ten czas? Miał Jarosław Kaczyński brata za prezydenta, miał większość w sejmie, miał koalicjantów, w tym jednego z najwartościowszych polityków Polski powojennej – Andrzeja Leppera. Drugi z koalicjantów okazał się co prawda pospolitą kanalią – ale dopiero później. Wtedy wystarczyło nie kombinować, nie wikłać się w gierki, nie podkładać świń, min i haków – zająć się naprawą Państwa. Jak było dalej, to Państwo wiecie. Wielki strateg zakiwał się na śmierć, zniweczył koalicję, doprowadził do utraty władzy. W nieznacznym jedynie przerysowaniu można powiedzieć, że ponosi winę i za to, że władzę przejęli szubrawcy i złodzieje, jakich Polska chyba dotąd nie miała okazji poznać. I za to, że Andrzej Lepper został wyrotowany z polityki, a następnie powieszony. I w pewnym sensie również za śmierć Lecha Kaczyńskiego i pozostałych ofiar, pewnie również ofiar z Casy, a także ofiar Seryjnego – bo przecież gdyby JK zajmował się tym , do czego został wybrany, a nie swoimi ulubionymi gierkami o władzę, gdyby nie zmarnował danej szansy – nie utraciłby kontroli nad Państwem, wojskiem, służbami, BORem, pilotami, dyplomatami...w tym watykańskimi... Niestety, najwidoczniej zabrakło rozumu, zabrakło pokory, zabrakło wyobraźni. Prawdopodobnie jedyne, czego nie zabrakło – to niewzruszonej wiary we własny geniusz – wiary podtrzymywanej przez tabun pochlebców, wielu zapewne działających w złej wierze." http://att.neon24.pl/post/137104,gen-samozaglady-powrocil-seicentem
-2
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika roland
12 miesięcy temu Nie zgadzam się, Spider Ludzie bez doświadczenia, np świetni posłowie od Kukiza i on sam zostaliby cudownie wykolegowani przez mafie III RP. Doświadczenie ma znaczenie! Liczy się strategia, w ramach której swoją rolę pełnią pewne sektory, jak przywołana edukacja. Pożyteczni idioci to ci, którzy nieustannie 'odkrywają Amerykę' tj ludzie bez doświadczenia politycznego.
4
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 rok temu no i nic,bo sędzia,ta co ukradła spodnie,POszła na urlop a ten co zbierał sprzęt elektroniczny ma jakieś problemy techniczne,gorzej z tym ,co kiełbasę wynosił w rękawie,bo jak mówią na mieście,mocno mu zaszkodziła,zatruta była ,czy co ?
3
A-feralna niesprawiedliwość
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Ula Ujejska
1 rok temu Spider Nie, to ludzie wybrali w wyborach :)
1
Samorządy i me(n)dia - ostatnie bastiony elyty III RP...
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika kontrik
1 rok temu jak dla mnie, to za jak dla mnie, to za prorosyjskie manipulacje. celowe. to więcej niż poglądy i subiektywizm, to walka informacyjna przeciw Polsce. do tego za określoną opcją idzie tradycyjne chamstwo. wyzywanie za zwrócenie uwagi. nie dziwi więc i współpraca z nazi-bolszewikami (NB zajadłymi żydożercami i rasistami, gdy samemu udaje się piętnowanie antysemityzmu). za mała płotka, by opisywać powiązania. tacy, skoro sami nie mają honoru, powinni być poddani ostracyzmowi i infamii. są niewiarygodni, mącą i należy ostrzegać przed nimi. nie służą Polsce ani prawdzie tylko własnym frustracjom i są narzędziem obcych. sami stroją się w tradycyjne piórka niepokornych bojowników o prawdę, choć jej nie chcą poznać. lansują się na słupie ogłoszeniowym, nie komentują i nie mierzą się z rzeczywistością, bo jeszcze okaże się inna niż hołubione wyobrażenia. nie są zdolni do poprawy, własne ego najważniejsze. jesteś może nazi-bolszewikiem lub komunistą? wspierałbyś takich i kłamał pod dyktando Rosji? też masz interes w szczuciu na Ukrainę i USA? fajnie żyć nienawiścią?   P.S. cytaty "guru" (edytowane wulgaryzmy): A to ciebie boli, bo nazwałem ciebie idiotą, ty ku*wa myślisz, że amerykanie nas obronią frajerze? Masz jakieś kompleksy co do żydów głupi antysemito? Myślisz, że tylko Żydzi wszystko finansują i robią głupoty na świecie. Idź ty kapo pier*olony, się podpisuj imieniem i nazwiskiem tchórzu czyli bluzgi i kłamliwe odwrócenie kota ogonem, zapewne za zwrócenie uwagi, że żydowscy bankierzy finansowali Hitlera   gdzie ktoś prostaku porównywał w tym tekście Trumpa do Roosevelta, czytaj ze zrozumieniem głupku. A jak chcesz to sam napisz o finansowaniu przez amerykańskich bankierów i nie mów innym co mają pisać baranie frajerze. Rozumienei skrótów myślowych jest takie trudne? Tak cię boli baranie, albo tak Panią boli nazwanie idiota? Każdy kto chce obcych armii w Polsce jest cwelem i pier*oloną szmatą, je**nym zdrajcą. a co, jesteś ku*wą na amerykańskim żołdzie? Uważaj chamie na swoje wypociny, i od mojej rodziny się od****dol. Nie będziesz mi tutaj śmierdział pod komentarzem o wyrzuceniu mnie z rodziny cwelu i moim prapradziadkiem się nie posługuj ku*wo jedna "interesujący" stan psychiczny i poziom- umysłowy, kulturalny, nieprawdaż?
0
Odezwa głodujących do premier Szydło. Kilka słów o politycznych satanistach
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika Obserwujący Malkontent
1 rok temu Błąd logiczny ...... wymienione przez Pana osoby system tworzyły, budowały i produkowały....właśnie ofiary. Odniesienie przypadku Wałęsy do Dzierżyńskiego, Berii, Mengele to ogromne oszołomskie nadużycie i woda na młyn wszystkich jego obecnych bolszewickich pseudoobrońców. Trzeba ważyć słowa !!! O Judaszu można rozmawiać, ale i tutaj jego zestawienie z pozostałymi jest zupełnie bez sensu.
-3
Pracowita, judaszowska# Pasterka Lecha Wałęsy (TW Bolek)
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 rok temu @spider Dziennikarze nie rozmawiają. Ale funkcjonariusze propagandy z TVN, Polsatu i GieWu zrobiły z niego gwiazdę i z ust jego spijają każde słowo, które potem eksperci rozbierają na czynniki pierwsze.
11
Gdyby tylko przeprosił...
Obrazek użytkownika spider
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
1 rok temu @Spider Ś.p. Lech Kaczyński był obecny w Mogdalence, oficjalnie jako doradca Wałęsy. Tyle, że osobiście bez wpływu na kształt ustaleń, które wpierw poustalał m.in. Kiszczak z Wałęsą.
2
Pracowita, judaszowska# Pasterka Lecha Wałęsy (TW Bolek)
Obrazek użytkownika spider

Strony