Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika wawel24
3 dni temu W uzupełnieniu Ciekawy komentarz na S24 napisał K.J.Wojtas:"Cóż  - wydaje się, że podana liczba osób tej nacji(?), czy raczej poglądów judaistycznych, jest wiarygodna.Dowodzą tego wyniki wyborów, kiedy to, niezależnie od okoliczności i faktów, ugrupowanie  bardziej filosemickie (bo nie maże być antysemickich), zdobywa ZAWSZE pewną ilość głosów - rzędu kilku milionów (rozkład statystyczny - nie wszyscy głosują, ale większość).Należy też zauważyć, że głosy te pochodzą w znakomitej większości z DUŻYCH MIAST.A wiadomo jaka była polityka osiedleńcza - Warszawa nie pozwalała na zameldowanie dowolnych osób. Mieszkania były przydzielane swoim.  Ci ludzie zajmowali (i dalej to trwa) stanowiska administracyjne  - archiwa, księgowość instytucje kultury itd. Stąd mimo afery z kamienicami - Trzaskowski uzyskał tak dobry wynik.Także Cimoszewicz. To samo w innych miastach.Jest wiele innych przejawów tych wpływów. Myślę, że czas nie tylko pisać o  ilości, ale też o sposobach infiltracji i sterowania społeczeństwem.  I nie chodzi o usunięcie tej nacji, ale o wyrównanie szans - niech będą równymi w prawach i możliwościach członkami społeczeństwa."
10
Ile osób żydowskiego pochodzenia jest dzisiaj w Polsce? Ukrywająca się diaspora 4-5 mln?
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika wawel24
3 dni temu Ech... Rozumiem.Cóż robić... Trzeba z tym żyć. Ale wg swoich praw.
8
Ile osób żydowskiego pochodzenia jest dzisiaj w Polsce? Ukrywająca się diaspora 4-5 mln?
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika Andy-aandy
3 tygodnie temu kefas bełkocze - czy w ramach swojej miłości do ścierwoneonówki? A może jest to tylko  choroba znana jako "Antykaczyzm czyli atrofia rozumu politycznego oraz postępujący triumf chama".
1
Polskie zasoby naturalne, polskie bogactwa narodowe!
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika jan patmo
4 tygodnie temu wielka lafirynda wielka lafirynda jak czerwony krawatPutasowi  dyndaponieważ jego kacapiato wielka lafirynda PS Taki jest porządek rzeczy!
3
winny PIS!
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 miesiąc temu kefas z giathalassy Zrozumiałem Kefasie.Pozdrawiam
2
Deir Yassin – symbol ludobójstwa dokonanego na Palestyńczykach
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika piko
1 miesiąc temu Z takimi gostkami jak ty nie specjalnie gadam Po prostu wyglądasz na prostego prowokatora i nic więcej. No i jesteś zwykłym chamem. 
-1
Bajki o dyktaturze, oraz dlaczego animki boją się większości konstytucyjnej
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
1 miesiąc temu kefas z giathalassy - nie ma Pan racji Panie kefas "Kefas – imię nadane przez Jezusa Piotrowi Apostołowi", a Piotrek się często mylił, nawet, gdy Jezus wyznaczył go na "szefa kościoła", po chwili nazwał go Szatanem.To Pana zdanie, niestety, nie ma Pan racji.Jeżeli obywatele Państwa zostali okradzeni, to po co im rząd, który biernie się temu przygląda? To są liberalne, ideologiczne brednie. Życie proszę Pana idzie swoją drogą, a ludzie potrzebują wiary w państwo i przywrócenia sprawiedliwości.Pisze Pan: "Zadaniem rządu nie jest spłacanie społeczeństwu skradzionych przez złodziei dóbr". To co, mamy siedzieć bezczynnie i "olać" niemieckie roszczenia, dobra, które okradli, a które wciąż się tam znajdują?Rząd odbiera złodziejom i daje ludziom.
3
Leszek Balcerowicz, specjalista od wpędzania Polaków w biedę, uczy moralności w kwestii 500+ i płacy minimalnej
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika izaluka
1 miesiąc temu @kefas z giathalassy :))))) przez łzy i żółć takoż.Pozdrawiam
4
Policzmy się - propozycja dla polskich patriotów na Niepoprawni.pl
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 miesiąc temu @kajfasz z Jerozolimy Uwielbiam to Kajfasza wycie.Czuje że musi być już znakomiciePryszczta niemocI to jest pikne !!! 
-1
Idiotyczny nadmiar antypolskiego kołtuństwa w niedzielnych wyborach
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 miesiąc temu A może nie warto wzmacniać wrogich wypowiedzi ich powtarzaniem? Mówiąc szczerze wkurza mnie, gdy wredne figury opowiadają bzdury, a cała sfora przeróżnych polityków, ekspertów i dziennikarzy powtarza z uporem maniaka te bzdury, cytuje je dokładnie i natrząsa się z nich nieskładnie. W ten sposób głupie gadanie tych drani zamiast zniknąć w tłumie fake newsów urasta do poważnego konfliktu politycznego.WNIOSEKNie każde głupie gadanie warte jest zauważenia. I jeszcze jedno, konieczne jest nadawanie zdarzeniom właściwej rangi. Czasem trzeba mocno reagować, a czasem trzeba ignorować. Należy także spostrzec kiedy należy robić tak, a kiedy inaczej.NA PRZYKŁAD W SPRAWIE 447Kiedy rząd Tuska chciał sprzedać Polskie Lasy, by spłacić bezspadkowe roszczenia niektórych żydowskich organizacji, to właśnie wtedy nie rządzący PiS, działając w opozycji spowodował zablokowanie tej zdrady A teraz otwarcie ogłasza, że tym roszczeniom zdecydowanie nie. Zgody brak. A polska polityka historyczna była rozwalana przez dziesiątki lat,i uporanie sie ze skutkami tego stanu, uporanie się z wieloletnią dezinformacją także wymaga pracy i to całych lat konsekwentnego wysiłku. Zrozum to, człowieku. Nie od razu Kraków zbudowano.A ponadto mamy kłopot nie tylko z zagranicznymi mordercami i złodziejami. Myślę o takich na przykład, którzy ukradli dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów wyłudzając VAT. Oni te pieniądze mają i wydają je przeciwko Polsce, nawet w tej kampanii wyborczej. Wydają na dezinformację. Nie daj się dezinformować.
5
Idiotyczny nadmiar antypolskiego kołtuństwa w niedzielnych wyborach
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy

Strony