Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika poeta
3 dni temu kiedy ? kiedy ? kiedy ?! Pytasz,pozwolę sobie tutaj wkleić link do bardzo interesującego wykładu, niezupełnie w temacie żydowskim, choć..... ale Pani Dr. Lucyna Kulińska prowadząca TEN wykład, mówi właśnie o strasznych krzywdach Polaków i zadaje to samo pytanie - Kiedy ???!Myślę, że warto wysłuchać, choć wykład długi jest, i warto postawić TE właśnie pytania, i warto zastanowić się co musimy zrobić by odsunąć od władzy te ciemne siły myckowate, które za cel postawiły sobie niszczyć i zniszczyć Naszą Polskę, i czynią to skutecznie. Jednym z tych niszczycieli okazał się być, wybrany przez nas niestety - POP Judaczewskij. Może dlatego, że ukraiński ma rodowód, nie czyni nic by banderyzmu odradzanie się powstrzymać ? A nawet futruje pieniędzmi Polskiego Podatnika potomków zbrodniarza Bandery i innych ukraińskich bandytów. I bez opamiętania zaprasza do Polski Naszej ukraińskich bojców, którym się marzy oderwanie od Polski i przyłączenie do Ukrainy Przemyśla z przyległościami...... Nie ma bata na nich i na POPa spod żyrandola ?  Prawie dwugodzinny wykład, ale polecam bardzo. Gdyby Pani Dr. Lucyna Kulińska zastąpiła na ten przykład pajaca od zagranicy POPa - Czaputowicza, byłby to z pewnością koniec plucia Polakom w twarz i początek odzyskiwania DUMY NARODOWEJ !https://www.youtube.com/watch?v=-SV4cd2m_rsPozdrawiam z NADZIEJĄ,  AMEN ! 
4
Niestety obaj mieli pecha
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 dni temu Państwo polskie jest zbyt pazerne? A racjonalne rozwiązanie, brzmi jak kiepski żart?No rzeczywiście! Niech Czartoryski sprzeda te pieprzone obrazy Rockefellerom, niech państwo polskie nie będzie takie pazerne, a obrazy wiszą sobie w Nowym Jorku. A nie mówiłem, jak ktoś sobie będzie chciał spojrzeć na Damę z gronostajem, niech se kupi bilet do NY.  A te budy po Muzeum Czartoryskich w Krakowie kupia dewelpperzy, rozwalą i zbudują galerie, bedzie pięknie. Czartoryscy dostaną 1,1 miliarda USD, będzie fajnie, a państwo nie tylko nie będzie pazerne, ale zwolni tych galerników z podatku. Czyli będzie jak zwykle. galopujaca prywatyzacja.Po mojemu to jest własnie kiepski żart, czyli cwelowanie polskiej kultury i dawanie d... za pół darmo - czyli czysta wyższość gospodarki liberalnej nad naszym polskim interesem. I nie jest to kiepski żart, ale obrzydliwa głupota, akurat na miarę pana Brejzy.
5
SZCZYT ŁAJDACTWA - CZYLI JAK Z SUKCESU ZROBIĆ GRABIEŻ?
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 dni temu @ Szanowny "a nie mówiłem". Prywatni własciciele byli i są jak najbardziej sprawni umysłowo, ale najzwyczajniej w świecie nie mieli pieniędzy, nie było ich stać na utrzymanie takiej potężnej kolekcji. Nawet aby psa utrzymać, trzeba mieć kasę. A czy wiesz ile kosztuje konserwacja "taaakich zabytków"?Mimo, że Muzeum Narodowe finansowało sporo kosztów technicznych, to jednak nie mogło finansować w pełni potrzeb utrzymania "cudzej własności". Pałace, muzealne i biblioteczne budynki  także były prywatne, aż wyły o remonty i odpowiednie modernizacje. Ale były prywatne, A więc wykupienie ich od właściciela, który nie miał pieniędzy na ich eksploatację było i jest racjonalnym rozwiązaniem. I dlatego Czartoryscy zdecydowali się na odsprzedanie całości kolekcji, razem ze wszystkimi prawami i nieruchomościami za mniej niż 5% wartości rynkowej. W normalnym ludzkim języku to się nazywa dobry interes, dla obu stron.Chyba, że ktoś jest ideologicznym rąbnietym w łeb debilem, który jak każdy ortodoksyjny nawied trzyma się pazurami starozakonnych prawd ideologicznego liberalizmu, zamiast policzyć pieniądze. Tak jak to robią chłopaki klasy Brejzy i Olszewskiego. Zamiast zrobić business plan, albo chociaż feasibility study, zastanowić się nad płynnościa finansową projektu, chorują na stół, wypluwając swoją komuszą głupotę i nienawiść.Kompromitują siebie i całą platformę. A wszystko dlatego, że gówno ich obchodzi Kolekcja Czartoryskich, im zależy tylko na jednym, aby dowalić PiS-owi. Są identyczni jak komsomolcy od Stalina, zniszczą każdego, kogo im wódz zakrwawionym paluchem pokaże.
9
SZCZYT ŁAJDACTWA - CZYLI JAK Z SUKCESU ZROBIĆ GRABIEŻ?
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika Zawiedzony
5 dni temu Reżim syryjski popełnia Reżim syryjski popełnia zbrodnie przeciwko ludzkości każdego dnia !!!!!!
0
Wojna w Syrii-kulisy.
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
5 dni temu a nie mówiłem Assad nie był i nie jest żadnym dyktatorem. W przeszłości część syryjskiego społeczeństwa i to ta mahometanska była ze względu na ich religijną wyższość nad innymi niejako nieprzychylna  Assadowi, jednak była to jedynie niechęć werbalna i to było wszystko.Syria nie była w Banku światowym i przed wojną jej mieszkańcy żyli w dobrobycie ( podobnie jak w Libii za Cadafiego)Jednak światowa finansjera koszernego rytu postanowiła płacić 10 dolarów za baryłkę ropy , a nie np.60 $.Dlatego całkiem po prostu stworzyła z małej grupy lokalnych tj.syryjskich islamistycznych nierobów,  bandytów i wykolejencow tzw. Isis pod kuratelą Cia.I to jest cała trywialna  prawda tej wojny. Usrael itd. to są tematy pochodne jak i cała geopolityka tamtego regionu.Pzdr.  
2
Wojna w Syrii-kulisy.
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika kefas z giathalassy
1 tydzień temu Wizerunek ważna sprawa. Po wprowadzeniu stanu wojennego Jaruzelskiemu uwiarygodniano wizerunek patrioty. Popatrz jak skutecznie i trwale - zakopali chłopa honorowo i spoczywa w pokoju. 
8
Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika panMarek
1 tydzień temu Wielce prawdopodobne uszanowanie Tobie
1
Dwie kompromitacje prezydenta Andrzeja Dudy
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika Zawiedzony
1 tydzień temu a nie mówiłem ??? czyli niewiele znaczący nick
4
Szaleństwo Putina może doprowadzić do wojny
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 tydzień temu a nie mówiłem Człowiek jest istotą grzeszną i omylną, tylko ten się nie myli co nic nie robi.
3
RZECZ POSPOLITA
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
Obrazek użytkownika kontrik
1 tydzień temu Anm Nie wiedziałem, że jesteś putinistą i przedkładasz kremlinśkie ponad Polskę. Może tak choć raz w życiu jakiś konkretny argument zamiast wrabiać w swoje. Rozumiem, że peany nad reżimem KGB czy jakimś pustynnym zbrodniarzem byłyby mądre i propolskie, co?
2
Szaleństwo Putina może doprowadzić do wojny
Obrazek użytkownika a nie mówiłem

Strony