Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gps65
2 lata temu Zgoda Dziękuję za komentarz. To co piszę o plebiscytach sprawadza się w istocie do wyboru dowolnych usług na wolnym rynku. 
0
Plebiscyty i przesiedlenia!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 lata temu Sebastian Jarczak Całuj psa w nos, jak portal NP będzie twoim prywatnym portalem, to będziesz ty decydował kto może a kto nie może komentować. Jak będziesz wystawiał swój blog na forum publicznym, to dopisz tylko dla tych co się zgadzają z tobą.
3
Kolejne złoto Polaków !!!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 lata temu Sebastian Jarczak Nie kozacz, bo mój komentarz nie był do ciebie, taki świetlisty umysł jak twój, tego nie zauważył. Do czego miałem się odnosić, jeśli komentarz nie był do ciebie OO7.
3
Kolejne złoto Polaków !!!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
2 lata temu Sebastianie nie przejmuj sie tym niedowartosciwanym frustratem jemu niepoprawni zawdzieczaja swoj upadek, Wykosil swoim chamstwem wiekszosc tu piszacych na poziomie ludzi NP stal sie dzieki temu samowladczemu cenzorowi niszowym portalem. Nie oczekuj od niego mertoryki on tylko atakuje ponizej pasa a wlasciwie jak znane tworzenie szrpie za nogawki powolujac sie jak za PRLna wplywy i mozliwosci. To czlowiek calkowicie pozbawiony honoru i ambicji bo juz raz z tad z wilkim hukiem wylecial i opluwajac ten portal powiedzial ze iwcej tu nie wroci. Jego skromnosc to pic na wode i fotomontarz opluwal tu ludzi uzywajca calego slownictwa z dolow wulgaryzmow.A teraz nagle dba o slownictwo. Jest to osoba calkowicie skompromitowana ,ktora probowala korumpowac tutejszych blogierow w zamian za pewne udogodnienia powolujac sie na swoje znajomosci z redakcja.To typowy hypokryta tak ze go olej i tyle. Pamietaj ze agentura na necie,ktora nie moze walczyc juz merytorycznie to ma za zadanie osmieszyc atakowanego za pomoca wszelkich chwytow np za pomoca poprawnosci jezyka polskiego i wytykania bledow w pisowni.Sami uzywaja korektora zaczym cos napisza On uzywa korektora bo jego jezyk jaki wyniosl z domu to gwara wiejska z kacapskiej granicy,ktora tu nie raz operowal.
-2
Kolejne złoto Polaków !!!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika Satyr
2 lata temu Sebastianie,... ..., napisałeś, cyt.: "to sprawa jego zwierzchnika, i w jego uznaniu pozostaje...". I niechaj tak pozostanie, bowiem nie tobie to oceniać. Za nisko "siedzisz". Satyr  P.S.  Popracuj nad interpunkcją, bo leży "na obie łopatki". Ja też jestem z wykształcenia w dziedzinie techniki, nie humanistą. Ale do jasnej cholery! - czy miałeś przedmiot o nazwie retoryka? On uczy, jak być komunikatywnym w mowie i piśmie. 
4
Kolejne złoto Polaków !!!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika jan patmo
2 lata temu @ sebastian jarczak Pierwszym i najważniejszym - wciąż nie wypełnionym - obowiązkiem państwa polskiego, jest sprowadzenie do Polski Polaków ze Wschodu. Niemcy sprowadzili swoich stamtąd już dawno temu, natomiast państwo polskie o swoich wywiezionych na nieludzką ziemię przypomina sobie najczęściej tylko przy okazji rocznicowych uroczystości. Równocześnie ogromne środki pochłania niczym nie uzasadniona pomoc choćby dla studiujących w polsce młodych Ukraińców, którzy mają zapewnione lepsze warunki studiowania niż polscy studenci. Przecież to jest paranoja! Gdzie jest drugi taki kraj na świecie?! Niech państwo ukraińskie, które stać na oficjalne propagowanie ludobójczej neobanderowskiej ideologii,  płaci za swoich studentów, lub też oni sami za swoje studia. O tym, żeby szczególnie baczyć na to, kogo się przyjmuje pod swój dach, mówią w wielu miejscach w formie ostrzeżenia biblijne starotestamentowe Księgi Mądrości. Tym bardziej my Polacy powinniśmy na to baczyć po własnych, wyjątkowo bolesnych doświadczeniach z przeszłości, oraz na podstawie tego, co obecnie się dzieje w wielu krajach zachodniej Europy (także w Ameryce Północnej). Pozdrawiam  
5
Nowa przypowieść o Polaku
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika omilka
2 lata temu To powinny być  te same To powinny być  te same światy. Ale nie każdy jest gotowy na to, żeby za głoszenie  własnych poglądów oberwała rodzina.
1
Jak długo w sieci przetrwa anonimowość ?
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
2 lata temu Doceniłam i oceniłam! :)
2
Dokąd zmierzamy...
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika Równa Babka
2 lata temu jarczak brakuje ci jodu... ...to jedż nad morze, pośmiewisko blogosfery, nędza.
0
Problem uchodźców? Jaki problem?!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak
Obrazek użytkownika Muni
2 lata temu zawsze są jakieś pra-przyczyny Zgoda, że to emanacja innych problemów, albo zwykła agresja, cokolwiek. A w jaki sposób mamy usunać to, co już mamy? Możemy cofnąć czas i "odbombowić" Syrię? Możemy ożywić Kadafiego? Odwiesić Hussaina? Raczej nie, więc nie bijmy piany zajmując się genezą sytuacji jaką mamy obecnie, a rozwiążmy to, co mamy szybko. I to jest słowo klucz - szybko.  Nie widzę, jakie inne problemydla Europy mogą stwarzać uchodźcy gdzieś w Afryce, poza tym, że będzie trzeba ich zasilić kasą? Wolę ich zasilać TAM, a nie TU. Bo kiedy tylko poziom życia w Polsce się podniesie, to pojawią się jak żaby w stawie. Piszę o Europie, ale wyprzedzam sytuację i myślę o Polsce i naszej przyszłości. I powiem szczerze, że mam dosyć głęboko gdzieś problemy III świata i genezę tego co spowodowało ten kryzys. Ale nie mam na tyle głęboko, żeby powiedzieć im "wyzdychajcie, bo zasiłki są be."  
1
Problem uchodźców? Jaki problem?!
Obrazek użytkownika sebastian jarczak

Strony