Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika misio
4 dni temu . Na razie to rzeczywiście mało prawdopodobne.Jednak z drugiej strony niewątpliwie nie bez powodu Żydzi popierają banderyzację Ukrainy i dotyczy to tego "środowiska" praktycznie w całości i zdumiewająco "ponad podziałami" - od pani Apfelbaum przez Michnika aż do małego Wildsteina. Biorąc pod uwagę, że nasze państwo dalej jest w dużej mierze tylko teoretyczne i nie potrafi sobie poradzić nawet z jednym Kramkiem, a kontrwywiad nie wiadomo czy w ogóle istnieje, to sytuacja dosyć szybko może się zrobić nieciekawa. 
1
AGENTURA IZRAELA W POLSCE. UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika zetjot
3 tygodnie temu Problem Litwy z Moskwą i Problem Litwy z Moskwą i Złotą Ordą zaliczyłem do jednego bloku wpływów. Co do aktualności to sytuacja geopolityczna nie uległa większej zmianie, więc i Litwini i Ukraińcy będą musieli zweryfikować swoje podejście, bo innych szans nie będą mieli. 
1
Litewskim i ukraińskim politykom pod rozwagę
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 miesiąc temu ... Na należne nam reparacje od niemców, czeka cały "myckowy" świat. Tak czy siak, nawet gdybyśmy je wywalczyli, żydy położą na tym swoje brudne łapy. Pomoże im w tym obecna "władza", od zażydzonego pałacu, po zażydzony sejm i senat... O (nie)rządzie nie wspomnę, bo każdy, nawet najbardziej naiwny wyborca obecnej "opcji", widzi doskonale efekty swojej, politycznej i nie tylko politycznej ignorancji... "Uszczelnianie systemu" , totalna inwigilacja, windowanie mandatów za najdrobniejsze przewinienia i piętrzenie wszelkich wyimaginowanych opłat ... Kaganiec założony Polakom zaciska się z każdym dniem. Podobno dla naszego dobra. Upadlanie Polaków trwa w najlepsze, przy ślepym wsparciu samych zainteresowanych. Kto w końcu to przerwie ???. Na Jarosława i obecną "opcję" raczej bym nie liczył. To powinien zauważyć nawet najbardziej ortodoksyjny "wyznawca" PIS... Jedną szansę obecni władcy "przerżnęli" już w przedbiegach (kto wie, czy nie celowo), teraz jawnie idą na współpracę ze światowym żydostwem, niemal oficjalnie latając kilka razy w tygodniu na konsultacje, a to do Tel Awiwu, a to do centrali ŚOŻ... Ockniemy się już teraz, czy w momencie, gdy w urzędach państwowych obowiązującym językiem będzie hebrajski ??.
-2
Czy Dobra Zmiana po "rekonstrukcji" jest nadal sobą...?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 miesiąc temu ... ...
-2
Czy Dobra Zmiana po "rekonstrukcji" jest nadal sobą...?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 miesiąc temu „Opere et veritate” = „Czynem i prawdą”? Poznań  póki co nie jest  posto cardinalizio. Konieczna była by przeprowadzka do pobliskiego Gniezna, lub do archidiecezji krakowskiej, warszawskiej lub wrocławskiej.Pozostaje radować czyjeś oko stolcem  " kierownika biskupów w Polsce” oraz stolcem... naczelnego rabina Polski!https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3840-natrectwa-arcybiskupa-gadeckiego-co-sie-dzieje-z-polskim-kosciolemPSPoznaj bliźniego swego jak siebie samego.Punkt1 - jarmułka.https://ligaswiatanews.wordpress.com/2017/02/27/jarmulka/
9
Na miły Bóg przecie Polska to nie Arabia Saudyjska
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 miesiąc temu Traczew Dobry kierunek rozumowania.A co za tym idzie, władza i olbrzymie profity.I dla takich przywilejów i zaszczytów, nie jeden purpurat się skusił, wyrzekając się Boga.
9
Na miły Bóg przecie Polska to nie Arabia Saudyjska
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu @ Traczew Wybór jest zawsze, ostatnio również był. Chociażby Grzegorz Braun.. Tylko tak jakoś się dzieje, że więjszość ludzi zamiast pomyśleć chwyta się tego co zostaje im podane na tacy. Wierzy w geniusza polityki polskiej p. Kaczyńskiego. |Niestety p. Kaczyński popełnil zbyt wiele błędów nie tylko w desygnowaniu ludzi na stanowiska, ale również we wpychaniu Polski w łapy UE czy nawet.........Ukrainy. Zresztą p. Antoni Macierewicz był również gorącym zwolennikiem opcji Ukraińskiej, A to mi się bardzo nie podobało i nie podoba.
1
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jurand
1 miesiąc temu @ Traczew A nie próbujesz tak całkiem przypadkowo wylać dzicko z kąpielą? Co ma wspólnego z systemem republikańskim jeden czy dwuch bubków?
5
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika cyborg
1 miesiąc temu Jak to artysta : będzie Jak to artysta : będzie używał rewersu.
3
Aborcja przestała być dobrą "przykrywką"?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 miesiąc temu "Traczew"... Też na niego glosowałem, bo nie było innego kandydata. Różnimy się tym, że ja na niego nie pluję, bo od początku wiedziałem, że to figurant, czego wyraz dawałem tu w swoich komentarzach. Niestety w swojej naiwności, nie przewidziałem, że figurant "wymknie się spod kontroli" aż tak bardzo... Chciałbym znać myśli i zamierzenia Jarosława, bo te jego "wpadki personalne" są mocno zastanawiające. PS. Nominacja tego zakompleksionego, małego "dyktatorka" Błaszczaka, na tak kluczowe stanowiska , to już szczyt , szczytów....
0
Czas na decyzje
Obrazek użytkownika Traczew

Strony