Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zuberegg
2 miesiące temu Traczew Z ekranu wieje sztuczność, nierzeczywistość, "postępowość". Ogólna ocena - chała. Szkoda wydanych pieniędzyOtóż To:)Pozdrawiam
5
Zmarnowane "Drogi wolności"- serial bez normalności
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Leopold
2 miesiące temu Dzięki za ciekawe uzupełnienia Chciałem zasugerować, że "antysemityzm" daje się uzasadniać racjonalnie - są powody niechęci do Żydów.
1
Skąd się wziął słynny polski antysemityzm?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika zetjot
3 miesiące temu Standardowo przestrzegam Standardowo przestrzegam przed naiwnym przecenianiem możliwości intenetowego komentowania polityki i przed wynikającym stąd złudzeiem, że takie komentowania ma jakikolwiek wpływ na rzeczywistość. Internet sprzyja bieżączce emocjonalno-politycznej, szkodliwej dla rozwoju politycznego myślenia i dzialania. Nie da się przewidzieć rozwoju sytuacji i jedynie rozsądne rozwiązania to albo komentowanie zaszłości w oparciu o zgromadzone fakty i teorie albo aktywne włączenie się do polityki. Popiskiwanie na portalach do niczego dobrego nie prowadzi.
-3
Nowa wydmuszka polityczna?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika jjr
3 miesiące temu Dodam jeszcze: Mimo prowadzonej polityki należy dodać, że Węgrzy prowadzą swoją politykę po mistrzowsku. Niedawno obiegła internet wiadomość, że szef rosyjskiego zagranicznego wywiadu ulokował swoje dzieci na Węgrzech.Pozdrawiam.
5
Kłopoty obojga bratanków
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 miesiące temu Warszawska rodzina Warszawska rodzina zagłosowała właśnie na Trzaskowskiego i wybiera się do rodzinnego POpierdowa Dolnego pochwalić się zwycięstwem zabawnego dupka, a przy okazji po kurę, swojską kiełbasę, salceson i okowitę.
3
Po wyborach 2018
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 miesiące temu Traczew Śmieszne i żałosne jest użalanie się Bosaka na fakt że media ich lekceważą i nie zapraszająAle jakoś nie przeszkadza mu wizyta w TVN i występ w "Tańcu z Pizdami"Hipokryzja hard-level  
5
Totalny blamaż narodowców
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika michael-abakus
4 miesiące temu @ Traczew - byłbym zdumiony, gdyby było inaczej. Komunizm z samej swojej natury jest upaństwowioną grabieżą, jest znacjonalizowaną bezkarną kradzieżą uprawianą w majestacie prawa. Byłbym więc bardzo zdziwiony, gdyby w tej wielkiej grabieży nie uczestniczyły rządy państw Unii Europejskiej. Ich psim obowiązkiem jest działanie w gospodarczym interesie własnych krajów i oni to po prostu robią. Jest jeszcze inna sprawa. Im rządy konkretnych państw są bliższe komunizmu, tym bardziej agresywna i bezczelna jest ta grabież i tym bardziej chroniona jest przez państwowe systemy prawne.Umieściłem wyżej, w treści wpisu dwa linki do bardzo starego felietonu [link], [link] "O demoralizujących cechach ustroju gospodarczego PRL" Dwie części dawnego tekstu o mechanizmach, które trwale zamontowane w państwowym systemie ustrojowym gwarantowały i gwarantują państwową, zupełnie bezkarną grabież.Komunizm to upaństwowiona, znacjonalizowana bandycka grabież. 
2
DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Piter1
4 miesiące temu Wybory? Jeżeli chodzi o wybory parlamentarne to oczywiście będziemy głosować choćby przyszło jechać przez pół Anglii. W wyborach samorządowych można głosować niestety tylko w miejscu zameldowania - sprawdzone!
1
Pętla głupoty? To już wyższy etap - mózgi w imadłach
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Piter1
5 miesięcy temu Wybory? No właśnie w tym rzecz, że chyba nie zagłosujemy - podobno ordynacja wyborcza do wyborów samorządowych nie dopuszcza w ogóle możliwości głosowania za granicą - do sprawdzenia (a my to sprawdzimy!)Piter1
5
Pętla głupoty? To już wyższy etap - mózgi w imadłach
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Andy51
5 miesięcy temu Tarczew Mea culpa,jak mogłem zapomnieć o fizykach jądrowych.
4
​Rasizm i nie rasizm
Obrazek użytkownika Traczew

Strony