Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika zetjot
2 tygodnie temu Standardowo przestrzegam Standardowo przestrzegam przed naiwnym przecenianiem możliwości intenetowego komentowania polityki i przed wynikającym stąd złudzeiem, że takie komentowania ma jakikolwiek wpływ na rzeczywistość. Internet sprzyja bieżączce emocjonalno-politycznej, szkodliwej dla rozwoju politycznego myślenia i dzialania. Nie da się przewidzieć rozwoju sytuacji i jedynie rozsądne rozwiązania to albo komentowanie zaszłości w oparciu o zgromadzone fakty i teorie albo aktywne włączenie się do polityki. Popiskiwanie na portalach do niczego dobrego nie prowadzi.
-3
Nowa wydmuszka polityczna?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika jjr
3 tygodnie temu Dodam jeszcze: Mimo prowadzonej polityki należy dodać, że Węgrzy prowadzą swoją politykę po mistrzowsku. Niedawno obiegła internet wiadomość, że szef rosyjskiego zagranicznego wywiadu ulokował swoje dzieci na Węgrzech.Pozdrawiam.
5
Kłopoty obojga bratanków
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 tygodnie temu Warszawska rodzina Warszawska rodzina zagłosowała właśnie na Trzaskowskiego i wybiera się do rodzinnego POpierdowa Dolnego pochwalić się zwycięstwem zabawnego dupka, a przy okazji po kurę, swojską kiełbasę, salceson i okowitę.
3
Po wyborach 2018
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Zawiedzony
3 tygodnie temu Traczew Śmieszne i żałosne jest użalanie się Bosaka na fakt że media ich lekceważą i nie zapraszająAle jakoś nie przeszkadza mu wizyta w TVN i występ w "Tańcu z Pizdami"Hipokryzja hard-level  
5
Totalny blamaż narodowców
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
3 tygodnie temu Traczew trzeba mieć kojones A nie wydmuszki, by rządzić.A PiS to cykory i pozoranci, co innego obiecywał przed wyborami, a po wyborach w dupie miał swoich wyborców.Wystarczyło by się określili że Duda zdradził dobrą zmianę i nawet mogli rozwiązać sejm, to w następnych wyborach mieli by ponad 300 posłów.Ale kaczor powiedział że będą Dudę dalej promować, na następną kadencje prezydencką. To mi mówi że są w zmowie żydowskiej i w jedną trąbkę żydowską dmuchają.Może ty lubisz jak Ci plują w twarz i mówią że deszcz pada, ale nie ja i nie będę pozwalał na to, by mnie oszukiwali i robili zemnie idiotę.Orban ma w dupie co mówi euro-burdel i jego krzyki, robi to co dla Węgier najlepsze i nie wydaje miliardów dla żydów i banderowców, jak to robi PiS.Więc mi nie wciskaj że to takie trudne, by zrobić porządek w Państwie, tylko trzeba działać dla Polski, a nie dla Izraela.Chcieć to móc, móc to chciećPozdrawiam.
4
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
3 tygodnie temu Traczew to jest proste Jak drut.Czy to RN wydaje miliardy dla żydów i banderowców, a może RN jechał do Izraela i się tłumaczył z Polskich ustaw.Piszesz że to Duda zawetował ustawy, to dla czego PiS dalej popiera Dudę i będzie popierał, to znaczy że poparli weta Dudy.Można tak długo opisywać co zjebał PiS i dla tego duża część ludzi przestała popierać PiS..Czy myślisz że w PiS-ie są tacy głupcy, ze tego nie wiedzą, że takim postępowaniem stracą wyborców???To żydostwo im nie pozwala na naprawę Polski, a nie RN i stąd te pozorowane ustawy o sądach i ustawę degradacyjną. By nie można było ukarać patologi żydo- lewackiej z PO-PSL, oraz żydo-komuchów w togach.Trzy lata jak mają swój rząd, czy ukarali kogoś z polityków PO-PSL za ich przewały???Pozdrawiam.
4
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
3 tygodnie temu @Traczew Witaj.Jak najbardziej masz prawo do swojego postrzegania w/w kwestii. Nie mogę się jednak w żaden sposób zgodzić z twierdzeniem, jakoby RN był, jak to ująłeś - bezideową magmą. Otóż RN ma swój program i jest on bardzo wyrazisty, dotyczący praktycznie wszystkich dziedzin. Poza tym, jego oddolne, lokalne struktury działają aktywnie w niełatwej przecież rzeczywistości. Także wielu młodych ludzi, tych którzy zaczynają być świadomi, decyduje się na wstąpienie w szeregi Narodowców. Wciąż jednak jest to ilość niewystarczająca do tego, aby była realną siłą na politycznej scenie. Dlatego też napisałem, że to bardziej melodia przyszłości. RN nie ma przede wszystkim poważnego zaplecza w postaci mediów, a to dziś jest bardzo istotną rzeczą, bo bez tego pole działania też jest bardzo mocno zawężone. I nic się w tej kwestii nie zmieni, dopóty obraz docierający do odbiorcy pozostanie w rękach obcych (vide repolonizacja mediów szeroko pojętych). Praca organiczna od podstaw- zgoda. Tyle tylko, że dziś nawet to nie daje gwarancji sukcesu, gdy naprzeciw siebie mamy tak potężny i wrogi Polsce przemysł pogardy, niszczący wszystko, co związane z patriotyzmem. Wczorajsze wybory pokazały ponad wszelką wątpliwość, że bardzo wielu ludzi zwyczajnie zbłądziło i zawrócenie ich na słuszną drogę nie będzie łatwe. O ile w ogóle możliwe...Pozdrawiam. 
3
Wybory AD 2018. Rzeczpospolita lemingów.
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika michael-abakus
1 miesiąc temu @ Traczew - byłbym zdumiony, gdyby było inaczej. Komunizm z samej swojej natury jest upaństwowioną grabieżą, jest znacjonalizowaną bezkarną kradzieżą uprawianą w majestacie prawa. Byłbym więc bardzo zdziwiony, gdyby w tej wielkiej grabieży nie uczestniczyły rządy państw Unii Europejskiej. Ich psim obowiązkiem jest działanie w gospodarczym interesie własnych krajów i oni to po prostu robią. Jest jeszcze inna sprawa. Im rządy konkretnych państw są bliższe komunizmu, tym bardziej agresywna i bezczelna jest ta grabież i tym bardziej chroniona jest przez państwowe systemy prawne.Umieściłem wyżej, w treści wpisu dwa linki do bardzo starego felietonu [link], [link] "O demoralizujących cechach ustroju gospodarczego PRL" Dwie części dawnego tekstu o mechanizmach, które trwale zamontowane w państwowym systemie ustrojowym gwarantowały i gwarantują państwową, zupełnie bezkarną grabież.Komunizm to upaństwowiona, znacjonalizowana bandycka grabież. 
2
DWA i PÓŁ TYSIĄCA TON STUZŁOTOWYCH BANKNOTÓW
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Piter1
1 miesiąc temu Wybory? Jeżeli chodzi o wybory parlamentarne to oczywiście będziemy głosować choćby przyszło jechać przez pół Anglii. W wyborach samorządowych można głosować niestety tylko w miejscu zameldowania - sprawdzone!
1
Pętla głupoty? To już wyższy etap - mózgi w imadłach
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Piter1
2 miesiące temu Wybory? No właśnie w tym rzecz, że chyba nie zagłosujemy - podobno ordynacja wyborcza do wyborów samorządowych nie dopuszcza w ogóle możliwości głosowania za granicą - do sprawdzenia (a my to sprawdzimy!)Piter1
5
Pętla głupoty? To już wyższy etap - mózgi w imadłach
Obrazek użytkownika Traczew

Strony