Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 dzień temu celne,aż do łez a 'świad'tymczasem kompletnie zwariował,ten w Polsce ,też -  te typy szydzące i donoszące na Polskę do wrogów,won tak jak powiedział W.Cejrowski po prostu won  a mordercom dzieci i niewinnych ludzi kula w łeb
4
Islamski terroryzm ustępuje tylko przed siłą...
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Weteran Polski
5 dni temu To naród zboczenców takimi byli sa i beda bo napewno nic nie jest w stanie zmienic ich mentalnosci zawartej w genach.Dewiacja tego społeczenstwa osiagneła juz chyba apogeum ale nie widac tendencji spadkowej chyba ze cos sie stanie i nastapi kataklizm tego zmanierowanego pod kazdym wzgledem narodu z makrela na czele.Co do panów jako okreslenie to mysle ze;lepszy wór na make bedzie z mysiej cipy niz oni jako panowie.Moze pawie,co jest bardziej prawdopodobne.
3
Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili – antropologia polityczna homo politicus
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika gość z drogi
1 tydzień temu popieram bojkot niech poczują nasz gniewpozdr  p.s dla @Józia również podziękowania za odnalezienie tego skandalicznego"obrazu"
3
Fuck the Tiger
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu Max nigdy nie był i nie będzie sympatykiem PIS. Już bliżej mu do Kukiza, czy Korwina. Myślę, że zdawał i zdaje sobie sprawę, że nie ma najmniejszych szans na prezesurę TVP. Być może jest rozżalony, że nie dostał żadnego programu, do robienia, (programu w sensie audycji, a nie kanału). Myślę, że nie zaszkodziło by powierzenie mu prowadzenia jakiejś audycji, tyle jest tych kanałów. Takie urozmaicenie nikomu by nie zaszkodziło. Interesująca by była rywalizacja o widownie z innymi tuzami naszej telewizji, np. Cejrowskim. Robi hałas, bo chce o swoim istnieniu przypomnieć. Nie mam mu tego za złe, każdy orze jak może. Ta dama na fotce obok to Weronika Rosati.
6
Mariusz Max Kolonko twierdzi, że rewolucja nadchodzi. I staje po stronie zła. Czy to zemsta za brak stanowiska prezesa TVP Panie Redaktorze?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 tygodnie temu Bardzo ważne! "PiS powinien zakneblować swoich głupków i czekać na propozycje prezydenta. Winien wziąć udział w pracach kancelarii PAD w pracach nad nowymi wersjami ustaw - należy się dowiedzieć w jakim kierunku biegną przygotowania. Przygotować ewentualną kontrę. Absolutnie nie polemizować z ośrodkiem prezydenckim teraz, ale poufnie wyraźnie dać do zrozumienia, że próby budowy nowego BBWR oznaczają koniec współpracy politycznej. No i organizować presję ze strony społecznej - bez agresji ale stanowczą (tak jak np. AKO). Konieczne opanowanie, cierpliwość, stanowczość i dobre pomysły."Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/wawel24/co-ma-robic-teraz-pisWytłuściłam i podkreśliłam fragment komentarza, który uważam za najistotniejszy!Pozdrawiam, 
5
Co ma robić teraz PIS?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
3 tygodnie temu Modlitwa leminga na zakończenie dnia
3
Niepewność?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Andy51
3 tygodnie temu Tarczew. Rząd zachowuje się tak jakby miał bielmo na oczach.
1
Panie Prezydencie, uległ Pan raz hołocie, teraz będzie ulegał Pan zawsze
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Leopold
4 tygodnie temu Absurd roszczeń żydowskich Czy można sobie wyobrazić sytuację, że występujemy o rekompensatę za mienie obywatela niegdyś polskiego, który zmarł bezpotomnie w USA! Oczywiście Polaków najłatwiej jest "brać na huki". Wpływowy rabin ostrzegał parę lat temu, że Polska będzie tak długo szkalowana i poniżana na forum międzynarodowym, dopóki nie zapłaci. Konsekwencją tego są teksty o „polskich obozach koncentracyjnych”, „polskich komorach gazowych” itp.Z Wikileaks dowiedzieliśmy się, że ekipa Tusk/Komorowski zobowiązała się do „uregulowania należności”. W tym celu podjęto nieudaną próbę zmiany konstytucji umożliwiającą sprzedaż lasów. W nocnym głosowaniu zabrakło im 5 głosów. Żydzi oczywiście będą starać się obalić obecny rząd, bo poprzedni, europejski zgodził się na wypłatę (o czym nie informowano opinii publicznej). O roszczeniach wobec Białorusi nie słyszałem, ale nie sądzę, by domagano się takich np. Od Rosji. Niemieccy "wypędzeni" kwestionują prawa Polski i Czech do "ziem zabranych", ale nie do np., Królewca. Widocznie słusznie się ruskim należy!Co do tekstu - wszystkie szczegóły mają pokrycie w źródłach. Moje przypuszczenia pisałem zawsze w formie zdań pytających.
9
Projekt III RP, a upadek porządku jałtańskiego
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika jjr
4 tygodnie temu Pewnie by chciał. Pewnie by chciał, przepraszać i przepraszać. Teraz wieś się zmieniła, moja jest nietypowa, ze dwa lata temu dostała prawa miejskie, mamy liceum, szpital ze stuletnią tradycja. Wcześniej to było luksusowe sanatorium, pierwsze na terenie Królestwa Polskiego. Rezerwat przyrody, zaczyna się ze 100m od mojej posesji. Niestety ze dwa lata temu została zlikwidowana ostatnia krowa. Taka starowinka ją trzymała. Piszę ten komentarz, cicho gra muzyczka a za oknem raj. Teraz świat się zmienił, te gospodynie wiejskie po pięć języków obcych znają. W przedszkolu mieli uczyć Chińskiego, ale nauczyciel się wycofał i sprawa upadła. Te ptaszki to u sąsiada.
8
Cóż tam, panie, w sądownictwie?
Obrazek użytkownika Traczew
Obrazek użytkownika Ośrodek Myśli Niezawisłej
4 tygodnie temu Oświadczenie Ośrodek Myśli Niezawisłej oświadcza, iż nie było jego intencją obrażenie zaszczytnej funkcji, jaką niewątpliwie jest przewodnictwo w Kole Gospodyń Wiejskich. Wszystkich tych, którzy poczuli się dotknięci tą niezręcznością OMN-u, serdecznie przepraszam. W ramach zadośćuczynienia OMN zobowiązuje się do dostarczenia, wraz z przeprosinami, bukietu polnych kwiatów do — najbliższego miejscu urzędowania OMN-u - Koła Gospodyń Wiejskich.Z wyrazami szacunku - Ośrodek Myśli Niezawisłej
11
Cóż tam, panie, w sądownictwie?
Obrazek użytkownika Traczew

Strony