Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mikolaj
2 tygodnie temu W szkolnictwie sprawa jest stosunkowo prosta... Trzeba przeprowadzic kilka prawdziwych "reform" - niekoniecznie zaczynajac od grntownych i nieprzemyslanych zmian programowych. Te konieczne reformy to:1. zniesienie przywilejow nauczycieli "mianowanych" - i okresowa ich ocena.  Ocena pracy nauczycieli na podstawie wynikow - a nie subiektywnej oceny wizytatorow.2. natychmiastowe zwolnienie nauczycieli - dzialaczy PZPR, TW, bylych pracownikow SB i WSI.3. wprowadzenie zasady "pieniadz idzie za uczniem" - czyli finansowanie w tej samej wysokosci ucznia w szkole (niezaleznie czy to szkola panstwowa czy prywatna).4, wprowadzenie zakazu indoktrynacji politycznej w szkolach.Przestrzeganie tych zasad na pewno polskiej szkole nie zaszkodzi.Reforme szkolnictwa zaczeto od strony d...   Bo czy mozna wprowadzac zmiany, gdy w czesci beda one bojkotowane przez nauczycieli?
0
Jak wyrwać Polaków z ciamajdowatości ?
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika jjr
2 tygodnie temu To już drugi raz. To wszystko już było przerabiane, był taki kraj białych ludzi nazywał się RPA. Czarni mimo tego, że byli uciskani, (panował tam apartheid) potrafili go "najechać" i przejąć władzę. Byli tam przybyszami, tak jak teraz w Europie. Tylko, że teraz w Europie to pójdzie szybciej biali już nie mają żadnych praw. Nawet skrzywdzeni płakać mogą tylko gdzieś w kąciku po cichutku, żeby nikt nie usłyszał. Ciekawi mnie jak długo ten stan potrwa. Radziłbym wypowiedzieć w porę układ Schengen. Mam wrażenie, że czas ostatnio co raz szybciej  przyśpiesza. Bodajże w RPA był podobny wypadek jak we Włoszech. Też turystka  z Polski została zgwałcona i zamordowana,Na fotografii parada kostiumów kąpielowych, nie wiem czy dobrze widzę na końcu dwie białe dziewczyny. Tak będzie i w Niemczech.
2
Niemcy to nasz problem
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 miesiące temu Zmiany w sądownictwie w najbliższym czasie nie będą możliwe Nic się nie zmieniPo poprawce prezydenta Andrzeja Dudy, w której „Sejm wybiera sędziów członków KRS u większością trzech piątych głosów”, dochodzę do wniosku, że zmiany w sądownictwie w najbliższym czasie nie będą możliwe. Do osiągnięcia 276 głosów potrzebnych do przegłosowania zmian w KRS-ie brakuje 42 głosów. To teoria, bo przypomnę, że w jednym z najważniejszych głosowań nad ustawą o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym zabrakło na sali sejmowej 10 członków koalicji parlamentarnej. Zresztą to zadziwiające, że w tak ważnym głosowaniu nie uczestniczyło aż 10 posłów koalicji. Patrząc realnie, brakuje ok. 50 głosów. Trzeba zadać sobie pytanie, kto może poprzeć PiS w głosowaniu? Jak dotąd posłowie z Kukiz’15 nigdy nie poparli ustaw reformujących Polskę. Posłom PSL u, żeby zagłosowali, należałoby obiecać dożywotnie synekury w spółkach skarbu państwa. Ci z Nowoczesnej i tak niczego nie rozumieją, więc zagłosują, tak jak im ktoś podpowie. Czyli wynik głosowania będzie zależał od tych, którzy zawłaszczyli system sądownictwa, i nie myślę tu o posłach PO, ale o tych, którzy nimi sterują. Rozumiem decyzję prezydenta, ale nie wiem, czy Polacy to rozumieją i czy będą czekali latami na zmiany. Szkoda!Autor: Ryszard KapuścińskiŹródło: Gazeta Polska Codziennie
2
Nie dla durni polityka
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 miesiące temu Postbolszewicka, kryminalna mafia zbyt długo była bezkarna... I nawet teraz wielu prokuratorów i sędziów robi wiele, by ta postbolszewicka swołocz dalej bezkarnie rabowała Polskę i Polaków. Karząca ręka patriotycznej sprawiedliwości ciągle jest bardzo powolna...Jednak prezydent Duda bardzo mocno się wygłupił, bo jak można liczyć na rzeczowe rozmowy z tą całą postbolszewicką mafią z PO i jej kryminalnymi okolicami, czy z tą rozwydrzoną hołotą i palikociarnią w Sejmie. To w dużej części są ludzie, którzy od bolszewickiego cyrku sowieckiego agenta Kiszczaka - zwanego “okrągłym stołem” - bezkarnie rabowali Polskę i Polaków. Albo zdegenerowane i rozwydrzone lewactwo...Lecz przecież, takiego kretynizmu prezydent Duda nie wymyślił sobie sam, musieli mu to podpowiedzieć jacyś doradcy marzący o robieniu karier poprzez niszczenie zmian dokonywanych przez PiS.A teraz ta mafia marzy wyłącznie o tym, jak to stwierdziła łaskawie towarzyszka Holland: “żeby było, jak było”.Jednak, jak widać, ta postbolszewicka i mafijna swołocz robiąca taki chamski cyrk w Sejmie nie chce rozmów, lecz usiłuje doprowadzić do zamieszek. M.in. przez wyjątkowo chamskie słowne atakowanie posłów PiS i polskiego patrioty J. Kaczyńskiego, także i w Sejmie. Do tego doszły także i fizyczne ataki hołoty z PO i jej przybudówek na posłów PiS w Sejmie... W dodatku postbolszewickie kanalie w Sejmie w rodzaju Schetyny straszą posłów PiS wyrokami sądowymi... 
3
Nie dla durni polityka
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 miesiące temu @Godny Ojciec Oczywiście, że prezydent gra tylko dla Polski.Co do tego, nie mam najmniejszych wątpliwości.
3
Nie dla durni polityka
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika jjr
2 miesiące temu Daje punkcik, ale.... Daje punkcik, ale.... Lejce zostały wypuszczone z rąk. Opozycja nie musi się wcale włączać, będzie miała co chciała, reforma zostanie zahamowana.. Zostanie to co jest teraz, a wymaganej liczby głosów nigdy może się nie dać uzbierać.Ocenimy wszystko w wyborach. Tych prezydenckich też.
5
Nie dla durni polityka
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
2 miesiące temu komentarze z NCzas
1
I ty możesz zostać pedofilem - i #kasta
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
2 miesiące temu Komentarze z przed 3 lat
5
I ty możesz zostać pedofilem - i #kasta
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
2 miesiące temu Nie umiem :-(   Jestem za Nie umiem :-(   Jestem za maly misio. Ja naleze do dinozaurow pre-komputerowych i kompletnie nie rozumiem instrukcji administratorow, ktore sa w stylu "banga tandetnie zablindowana i dlatego riksztosuje". 
0
Makabryczne konto „Melmer”
Obrazek użytkownika Godny Ojciec
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 miesiące temu @Godny Ojciec Witam Oni tak szybko nie chcą przejść na emeryturę. Zresztą, czy to od nich zależy? Bedą trwać tak długo i wykonywać polecenia, jtak długo, jak im Cień rozkaże. To wszystko marionetki, a nie gracze. Pozdrawiam
1
Tusk też już wie
Obrazek użytkownika Godny Ojciec

Strony