Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ccassiumm7
1 miesiąc temu Daj nam Panie Komendanta. Skoro każdego kolejnego Heraklesa czuć czosnkiem to nie dziwota, że stajnia zaniedbana i smród gęstnieje!W większości Kościołów chrześcijańskich duchowieństwo ma strukturę hierarchiczną - poszczególne stopnie hierarchii różnicują uprawnienia i zakres posiadanej władzy kościelnej. Ci co próbowali ... po głowie dostali.Podobnie jest w "wielu dziedzinach życia publicznego". Palestry jeszcze nawet nie powąchano. Bo nie jest zakończony majdan dający zabezpieczenie sprawcom grzechów śmiertelnych na polskim organizmie!Historia prędzej czy później zatoczy pętlę. Trwać to będzie długo bo Ci co powinni mówią półgębkiem i nie chcą/nie potrafią podnieść kamienia milowego. Czekamy, więc na pojawienie się autorytetu moralnego, który weźmie w ręce cugle i zakręci batem!PS"Przebudź się - jesteś wolny,choćbyś jak w ziemi duchszedł dołem dookolny,przebudź się, jesteś wolny,zbudź tylko słuch.(...)"~ Krzysztof Kamil BaczyńskiNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
5
KS. TOWARZYSZ MICHAŁ CZAJKOWSKI TW "JANKOWSKI"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Medardo
1 miesiąc temu I jak sie mamy z tego szmba wygrzebac? Nie na darmo niszczyli Polska inteligencje, w Katyniu na uniwersytetach (Lwowskim i Krakowskim) i gdzie sie dalo. NIszczyli kulture i sztuke! Zbrodni dokonczyla komuna, niszczac patriotow i inteligencje a na puste miejsca pakowali swoich podstawionych agentow. Ze nie wspomne o zydach ktorzy celowo zmieniali nazwiska i tez robili swoje z ukrycia. I jak teraz poznac kto jest kim? Oni maja zaplanowane kilka ruchow do przodu w razie gdyby! Oj ciezko nam bedzie wyjsc z tego galimatiasu. Tylko cud nas ratuje!
0
Rekonstrukcja czy destrukcja?
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika jazgdyni
2 miesiące temu @Zygmunt Zieliński Witam! To ciekawe, kogo przypomina. Gdyż on również kogoś mi przypomina. Lepsze wiśnie warg to miał tylko Arafat. Pozdrawiam
5
Pedofile spuszczają spodnie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika cyborg
3 miesiące temu @ Zygmunt Zieliński ... małżeństwo państwa Żakowskich, to musi być najszczęśliwszym stadłem pod słońcem...oj, musi, musi ! ;-))))) A co ma robić ?! A jak się stary Żakowski cieszy z miłosnych wyznań koleżanki małżonki !
3
Pożar w lewackim chlewie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Andy-aandy
3 miesiące temu Wszystko tu jest pewnego rodzaju teatrem... Frustracja części zwolenników dobrej zmiany wymianą premiera mieści się w rachunku zysków i strat PiSZamiana Beaty Szydło na Mateusza Morawieckiego na stanowisku premiera wzbudziła emocje porównywalne z najważniejszymi meczami piłkarskiej reprezentacji narodowej. Szczególnie w szeroko rozumianym obozie „dobrej zmiany”. Można więc powiedzieć, że polityka stała się w ostatnich dniach tym, czym jest kibicowanie narodowej drużynie bądź ukochanemu klubowi.Emocje w polityce są ważne, żeby mobilizować społeczne poparcie, a nawet pewnego rodzaju więź między wyborcami a wybieranymi. Takie jak między kibicami piłkarskimi a ich idolami. Bez emocji polityka jest tylko grą interesów i może wzbudzać wyłącznie obojętność, a ta jest dla praktycznej polityki zabójcza.(...)Problemem jest to, że wszystko tu jest pewnego rodzaju teatrem. Sympatycy partii w sytuacjach kryzysowych domagają się poważnego traktowania i wyjaśnień, gdyż bez nich czują się pozostawieni samym sobie. Wyjaśnienia, jakie by nie były, zwykle większość zwolenników uspokajają. Problemem jest to, że wyjaśnienia wcale nie muszą być prawdziwe i zwykle nie są. Mają po prostu uspokoić nastroje.Pod przykryciem z emocji politycy zwykle robią swoje. A zgodnie z przypisywaną Ottonowi von Bismarckowi zasadą, „Im ludzie wiedzą mniej o powstawaniu kiełbasy i prawa, tym lepiej w nocy śpią”. Co oznacza, że poznanie prawdziwych przyczyn i motywacji różnych politycznych posunięć wcale nie musi być dla polityków oraz ich zwolenników dobre i pożyteczne. Praktyczna polityka jest cyniczna i mało przejrzysta. Gdyby sympatycy wiedzieli, jak to wygląda od kuchni, wcale nie byliby z tego powodu spokojniejsi czy szczęśliwsi, choć oczywiście każdy wyborca zasługuje na poważne traktowanie. (...)autor: Stanisław Janecki - publicysta tygodnika "Sieci".
10
Koniec "Dobrej Zmiany"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika gps65
4 miesiące temu Dyskusja Gdy się nie ma argumentów merytorycznych to się atakuje personalnie oponenta. To bardzo brzydka i niegrzeczna cecha, poniżająca tego kto tak robi. Ale słuszne jest to, żeby się nie kryć ze swoim brakiem wychowania, bo to pozwala ocenić, że z kimś takim nie warto dyskutować, więc się nie traci czasu następnym razem.
-1
Łażenie po galeriach
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika gps65
4 miesiące temu KKK Lepiej zajrzeć do Katechizmu Kościoła Katolickiego. Nigdzie nie ma w nim nakazu zastosowania przemocy wobec kogoś, kto nieprawidłowo czci Boga. Nie ma w Dekalogu przykazania: "Użyj przemocy wobec bliźniego swego, by go w dzień święta zmusić do takiego odpoczynku jaki Tobie służy". Tylko takie przykazanie uprawniałoby do państwowego zakazu pracy w niedzielę. Radzę poczytać Katechizm i nie szerzyć herezji, jakoby Dekalog zezwalał stosować przemoc wobec ludzi, którzy nikomu nie szkodzą.
-2
Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Bartosz 85
5 miesięcy temu Niemcy i niemieckość Czy może Ksiądz Profesor wyjaśnić jak przejawia się pycha w codziennym życiu przeciętnego Niemca albo odesłać mnie do którejś ze swych publikacji na ten temat? Pozdrawiam, z Bogiem.
0
Eingedeutscht
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Sławomir Tomasz Roch
5 miesięcy temu Śmierć duchowa jest daleko więcej głęboka.... ....niż nawet ta fizyczna. Syfilis wyniszcza bowiem człowieka ciało, lecz czymże to jest wobec śmierci duchowej duszy grzesznika?! Czyny homoseksualne i inne, pokrewne, zaliczone zostały do haniebnego gremium: tych wołających o pomstę do Nieba. Jak daleko upadła zatem nasza cywilizacja europejska i ziemska, iż obecnie w  świetle jupiterów i kamer, chce się oto publicznie dyskutować nad racjami, tego upadku na Uniwersytetach. Przyszłość niehybnie potępi nasz tragiczny upadek! Pozdrawiam serdecznie ks. Prof. Zygmunta Zielińskiego z KUL w Lublinie
3
Protest! Demoniczna ideologia gender w białych rękawiczkach na UW
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Lu-Bicz
5 miesięcy temu Odpowiedź Taka jest prawda, Przyjacielu...Zapraszam  nadal na swój blog. Publikuję zwykle w końcu tygodnia.Pozdrowienia.mutex/ocfipreoqyfb/mutex
1
Partner życiowy czy chwilowy?
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński

Strony