Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mary
3 dni temu Rzeczywiscie nie mozna Rzeczywiscie nie mozna porownywac wiedzy Panskiej, bo na wlasnej skorze przezytej - z moja - tylko opowiadana. Tesc moj zyl na Mazurach pod zarzadem Gauleitera  Kocha. Z opowiadan tescia wiem, ze istnialy roznice w traktowaniu ludzi w poznanskim, pomorskim czy wlasnie na   Mazurach. W 1942 roku  na rozkaz Gauleitera Kocha przymuszano tam bylych obywateli niemieckich do podpisywania Volkslisty i karano smiercia. Miedzy innymi tez za ten rozkaz zostal  Gauleiter Koch skazany na kare smierci i zmarl w wiezieniu w Barczewie pod Olsztynem. Ja osobiscie sie nie dziwie, ze po rzezi bydgoskiej wielu ludziom brakowalo odwagi zeby sie przeciwstawic.Ja w zaden sposob Panskich przezyc wojennych i tych prywatnych  nie chce umniejszyc, Prawdy nie da sie zmienic.Pozdrawiam 
1
Eingedeutscht
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Archiwum X
1 miesiąc temu Ponieważ nie ma już ani Wole wolnosc, niezaleznosc a nie przymierze z terorystami!Ile zlego robi AMERYKA na swiecie ???!!!!Potem bedziecie sie dziwic dlaczego bomby wybuchaja w POLSCE!!! W Iraku, Syrii zabija sie niewinnych ludzi czlowieku !!!Kto rabuje , gwalci i kradnie rope? AMERYKA!!!Zabijesz kogos z czyjes rodziny na wojnie - ktos zabije twoja rodzine i zostawi ciebie przy zyciu, tak abys sam sie powiesil. Nikt nikomu nie podklada bomb bez powodu.Znam wielu, ktorym amerykanie zabili czlonkow rodzin. Kto tu jest terrorysta!?Ameryka nie trzyma z ludzmi slabymi ... Polska to nie partner tylko narzedzie. 
0
Trump w Warszawie - trudny orzech do zgryzienia
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika jjr
1 miesiąc temu Złoty Róg Tylko dlaczego elity, elity to są tutaj na tym blogu, To są chamy, którzy zgubili złoty róg. Może gdzieś w knajpie u Sowy zostawili, a Przyjaciele znaleźli i przepili. Może w sejfie Amber Gold zdeponowali i przepadł. Jakie elity ta podskakująca trupa cyrkowa. Boże widzisz i nie grzmisz myślę, ze nie wołam nadaremno. Jeśli zgrzeszyłem, to proszę o wybaczenie.
7
Jeszcze nikt mnie tak nie rozśmieszył
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika mary
1 miesiąc temu Naturalnie nie jest Pan winien , nikt z nas nie jest winien.Nasze prawdziwe elity zostaly w czasie wojny wymordowane przez nazistow, po wojnie przez NKWD i rodzime ubectwo. Nasze panstwo nazywalo sie wprawdzie Polska, ale bylo cialem bez glowy.Kazdy z nas obchodzi sie z problemami inaczej, Pan z uwagi na wyksztalcenie  i doswiadczenie inaczej niz ja. Moze z czasem przybedzie mi tej madrosci zyciowejPozdrawiam
6
Jeszcze nikt mnie tak nie rozśmieszył
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika J23
1 miesiąc temu To był sarkazm - do pewnego stopnia. Ja zrozumiałem o czym pisze pan Peters, oraz co robi pani Spectre. Choć przyznaję, że rozumiałbym porównanie (sposobu prowadzenia) propagandy peters/widman z propagandą/sposobem prowadzeniem propagandy spectre, natomiast rzeczywiście nie łapię porównania (prowadzenia) propagandy peters/widman ze sposobem wyciągnięcia pieniędzy przez panią Spectre. To są zupełnie dwie inne jakości, inne kategorie działań. Nie widzę też w tym żadnej maestrii, raczej widzę odcinanie kuponów przez kręgi ż z działań polegających na wytresowaniu świata gojów. - tak to przynajmniej widzę.(dodałbym, że propaganda a la peters, niezwykle mi przypomina propagandę  a la pobratymcy spectre, natomiast novum pewnym jest, ze robią to Niemcy)Nie rozumiem jednak przede wszystkim, zasadności użycia pytania/wątpliwości/nadziei/tezy:: "Czy jednak Żydzi ją uratują". Skąd Autor czerpie taką nadzieję/czemu stawia taka tezę? Z wypowiedzi/działań pani Spectre? :)))   Z innego zródła, wspomnianego w artykule?:))))))) Z innego zródła o którym nie wspomniano w artykule? (no ale wypadałoby by coś o tym było, skoro buduje się taką tezę i prezentuje w artykule:))))
1
Historia "po niemiecku" i biznes " po żydowsku"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika zetjot
3 miesiące temu Na Petru w warunkach Na Petru w warunkach francuskich wydaje się jeszcze za wcześnie. To następny etap, po awarii z Maconem.
0
Francuzi wybrali... Tuska
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika mmkkmmkk
3 miesiące temu Za panią Walewską ,to Za panią Walewską ,to od bidy może robić Róża Thun von Graffin und (...) . A jak prezytentowi Macaronowi uroi się wyprawa na Moskwę ,to niech teraz nas ominie albo od południa albo przez Skandynawię . :-)
4
Emmanuel Macron a Napoleon. Zadziwiający artykuł w "NYT"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Traczew
3 miesiące temu Wzrost, Księże Profesorze, WZROST ! Uczony Roberts skojarzył wzrost Napoleona z niewysokim Macronem. Wzrost niepokaźny charakteryzuje prezydentów Francji od kilku kadencji. Sarkozy nosił buty z podwyższonymi obcasami. Hollande nie robił tego, choć także był niewysoki. Coż, Hallande nawet jeśli by chodził na szczudłach to wydawałby się mały. I  intelektem i wymiarem koncepcji politycznych, no i powagą przede wszystkim. Zobaczymy czy Macron przerośnie swój wzrost, ale nie sądzę. To produkt biurokracji współczesnej Francji, a nie jakiś wizjoner. Pewne we Francji Macrona będzie tak jak jet teraz, może tylko będzie  więcej w powietrzu swądu ze spalonego trotylu. Źle to widzę. Biedna słodka Francja. Żal.
4
Emmanuel Macron a Napoleon. Zadziwiający artykuł w "NYT"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika bambi441
3 miesiące temu marionetka...  Gdyby miał choć odrobinę w sobie z męża stanu i powagi urzędu jaki sprawuje pewnie by tego nie zrobił, ale to jest przecież tylko marionetka unijnych postkomunistów i robi co mu każą i za co mu płacą, by przy okazji sprawy czysto kryminalne i pachnące wręcz zdradą stanu za które powinien odpowiedzieć karnie (mam w każdym razie taką nadzieję że to nastąpi) przedstawić w niemieckich mediach jako prześladowania polityczne z zemsty PiS-u. Dla tego celu wykorzysta każdą okazję.
7
Donald Tusk pokazał kim jest
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Viktor_Swargo
4 miesiące temu nic dodac nic ujac UE nie zostala stworzona aby maluczkim zrobic dobrze tylko po to aby wybrani mogli maluczkich jeszcze wydajniej w obracaniu kierata zatrudnic. pozdrawiam,
4
Zdemoralizowana Unia Europejska
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński

Strony