Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 miesiąc temu @Zygmunt Zieliński Proszę wybaczyć, lecz źle mnie Pan zrozumiał.Sam już też nie jestem młody, lecz ciągle mam wrażenie, że nadal się rozwijam. Mam od dawna taką teorię, którą zresztą potwierdzono mi w Chinach, gdzie szacunek dla starości jest po prostu piękny, iż prawdziwą mądrość osiąga się dopiero na starość. Dlaczego? Gdyż do wrodzonych zdolności intelektualnych potrzebne jest może doświadczeń. A ponadto, choć może przede wszystkim, wielki stos przemyśleń.Mam paru, niemłodych już przyjaciół naukowców. Z tytułami profesorskim i wszelkimi należnymi im splendorami. Cieszą się powszechnym szacunkiem. Niestety, nie wszyscy to ludzie mądrzy według mojej tezy. Albowiem, jak to mówią młodzi - dali się wpuścić w kanał swojej dyscypliny naukowej. W tym, rzeczywiście są mistrzami. Lecz poza tym... Głupi nie są, ale też nie są mądrzy.Tak też widzę, lub choćby tylko odbieram, pana Yehudę Bauera. Zgoda, jego intelektualny potencjał nadal jest bardzo wysoki i życzę mu, by pozostał taki aż do śmierci. Jednakże, według mnie, obsesyjne skoncentrowanie się na jednym temacie, spowodowało, że nie ma on już umysłu otwartego, zdolnego przyswajać różnorodne wiadomości, gdyż ma on tylko, raz na zawsze utrwalone poglądy. Jest kompletnie zamknięty na kontrowersje. Nie przyjmuje tego, co nie mieści się w jego wzorcu rozumowania.Tak Pana proszę mnie zrozumieć.Pozdrawiam serdecznie Ps. Jeszcze anegdota z Chin - w pewnym okresie, za czasów Mao Zedonga, Biuro Polityczne największej partii na świecie, składające się z 25 członków, miało średnią wieku 80 lat.
0
Wyjątkowa perfidia w gładkich słowach
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 miesiąc temu "Zygmunt Zieliński"... Cytowane przeze mnie zdanie z tekstu "Andy51" brzmiało jednoznacznie i tak je własnie odebrałem. W sprawach, które mogą nieprzyjemnie dotknąć innych, należy wypowiadać się jasno. Poza tym, tak jak zaznaczyłem wcześniej w pełni zgadzam się z tekstem "Andy51", i nie było moim zamiarem kogokolwiek obrażać . Pozdrawiam.
4
Pozmieniali nazwiska by wspólnie z TW, atakować  Polskę.
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Andy51
1 miesiąc temu Zygmunt Zieliński Ma Pan rację to miałem na myśli.
2
Pozmieniali nazwiska by wspólnie z TW, atakować  Polskę.
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Ość
1 miesiąc temu #Święte słowa "Tolerowanie rynsztokowego chamstwa nie ma nic współnego z demokracją." Ani z nadstawianiem drugiego policzka.
4
Wybatożyć !
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika a nie mówiłem
1 miesiąc temu "Zygmunt Zieliński"... Niestety, "rynsztokowe chamstwo" jest, istnieje i ma się bardzo dobrze... choćby tu na tym portalu. Krzewiciele "rynsztokowego chamstwa" i wielbiciele języka "spod budki z piwem", osiągają tu kilku, a nawet kilkunastotysięczne poparcie w postaci pozytywnej punktacji. Zarówno "krzewiciele", jak i ich (pozytywnie oceniający) fani, to niestety elektorat wszelkiej hołoty dumnie zasiadającej w polskim parlamencie. W związku z czym, mamy tak jak mamy...
3
Wybatożyć !
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika ccassiumm7
3 miesiące temu Daj nam Panie Komendanta. Skoro każdego kolejnego Heraklesa czuć czosnkiem to nie dziwota, że stajnia zaniedbana i smród gęstnieje!W większości Kościołów chrześcijańskich duchowieństwo ma strukturę hierarchiczną - poszczególne stopnie hierarchii różnicują uprawnienia i zakres posiadanej władzy kościelnej. Ci co próbowali ... po głowie dostali.Podobnie jest w "wielu dziedzinach życia publicznego". Palestry jeszcze nawet nie powąchano. Bo nie jest zakończony majdan dający zabezpieczenie sprawcom grzechów śmiertelnych na polskim organizmie!Historia prędzej czy później zatoczy pętlę. Trwać to będzie długo bo Ci co powinni mówią półgębkiem i nie chcą/nie potrafią podnieść kamienia milowego. Czekamy, więc na pojawienie się autorytetu moralnego, który weźmie w ręce cugle i zakręci batem!PS"Przebudź się - jesteś wolny,choćbyś jak w ziemi duchszedł dołem dookolny,przebudź się, jesteś wolny,zbudź tylko słuch.(...)"~ Krzysztof Kamil BaczyńskiNiech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
5
KS. TOWARZYSZ MICHAŁ CZAJKOWSKI TW "JANKOWSKI"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Medardo
3 miesiące temu I jak sie mamy z tego szmba wygrzebac? Nie na darmo niszczyli Polska inteligencje, w Katyniu na uniwersytetach (Lwowskim i Krakowskim) i gdzie sie dalo. NIszczyli kulture i sztuke! Zbrodni dokonczyla komuna, niszczac patriotow i inteligencje a na puste miejsca pakowali swoich podstawionych agentow. Ze nie wspomne o zydach ktorzy celowo zmieniali nazwiska i tez robili swoje z ukrycia. I jak teraz poznac kto jest kim? Oni maja zaplanowane kilka ruchow do przodu w razie gdyby! Oj ciezko nam bedzie wyjsc z tego galimatiasu. Tylko cud nas ratuje!
0
Rekonstrukcja czy destrukcja?
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 miesiące temu @Zygmunt Zieliński Witam! To ciekawe, kogo przypomina. Gdyż on również kogoś mi przypomina. Lepsze wiśnie warg to miał tylko Arafat. Pozdrawiam
5
Pedofile spuszczają spodnie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika cyborg
5 miesięcy temu @ Zygmunt Zieliński ... małżeństwo państwa Żakowskich, to musi być najszczęśliwszym stadłem pod słońcem...oj, musi, musi ! ;-))))) A co ma robić ?! A jak się stary Żakowski cieszy z miłosnych wyznań koleżanki małżonki !
3
Pożar w lewackim chlewie
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
Obrazek użytkownika Andy-aandy
5 miesięcy temu Wszystko tu jest pewnego rodzaju teatrem... Frustracja części zwolenników dobrej zmiany wymianą premiera mieści się w rachunku zysków i strat PiSZamiana Beaty Szydło na Mateusza Morawieckiego na stanowisku premiera wzbudziła emocje porównywalne z najważniejszymi meczami piłkarskiej reprezentacji narodowej. Szczególnie w szeroko rozumianym obozie „dobrej zmiany”. Można więc powiedzieć, że polityka stała się w ostatnich dniach tym, czym jest kibicowanie narodowej drużynie bądź ukochanemu klubowi.Emocje w polityce są ważne, żeby mobilizować społeczne poparcie, a nawet pewnego rodzaju więź między wyborcami a wybieranymi. Takie jak między kibicami piłkarskimi a ich idolami. Bez emocji polityka jest tylko grą interesów i może wzbudzać wyłącznie obojętność, a ta jest dla praktycznej polityki zabójcza.(...)Problemem jest to, że wszystko tu jest pewnego rodzaju teatrem. Sympatycy partii w sytuacjach kryzysowych domagają się poważnego traktowania i wyjaśnień, gdyż bez nich czują się pozostawieni samym sobie. Wyjaśnienia, jakie by nie były, zwykle większość zwolenników uspokajają. Problemem jest to, że wyjaśnienia wcale nie muszą być prawdziwe i zwykle nie są. Mają po prostu uspokoić nastroje.Pod przykryciem z emocji politycy zwykle robią swoje. A zgodnie z przypisywaną Ottonowi von Bismarckowi zasadą, „Im ludzie wiedzą mniej o powstawaniu kiełbasy i prawa, tym lepiej w nocy śpią”. Co oznacza, że poznanie prawdziwych przyczyn i motywacji różnych politycznych posunięć wcale nie musi być dla polityków oraz ich zwolenników dobre i pożyteczne. Praktyczna polityka jest cyniczna i mało przejrzysta. Gdyby sympatycy wiedzieli, jak to wygląda od kuchni, wcale nie byliby z tego powodu spokojniejsi czy szczęśliwsi, choć oczywiście każdy wyborca zasługuje na poważne traktowanie. (...)autor: Stanisław Janecki - publicysta tygodnika "Sieci".
10
Koniec "Dobrej Zmiany"
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński

Strony