KONSTYTUCJA! KONSTYTUCJA!

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

HGW na odchodnym zakazała organizacji Marszu Niepodległości. Ot, tak, bo jej się nie podobał. 

Osobiście uważam, że dokonała perfidnej prowokacji nastawionej na sprowokowanie rozruchów w stolicy, ba może na wzniecenie wojny domowej. Złamała przy okazji Art. 57 Konstytucji RP, zezwalający na wolność organizowania zgromadzeń. Przedstawicielka partii, która wyciera sobie na co dzień gębę Konstytucją, postanowiła prewencyjnie zakazać zgromadzenia upamiętniającego 100-lecie odzyskanie przez Polskę niepodległości. Napisała bezczelnie: "Uważam z całą odpowiedzialnością, że nie tak powinno wyglądać stulecie odzyskania niepodległości przez polskie państwo".

A jak powinny wyglądać według niej obchody tego ważnego Święta? Może z czekoladowym orełem i różowymi flagami? A może powinniśmy zaszyć się w domach i wstydzić za tradycyjny (według Rozy Thun i Guya Verhofstadta) polski antysemityzm, zaściankowość, faszyzm, nazizm i krasnoludki?

Na pewno pani HGW i jej partyjnym kamratom podobało by się świętowanie europejskie, tzn. świeckie, w domu za zamkniętymi drzwiami, przy piwie (jak typowi Kiepscy) i TVN-ie. Bo duma i radość z odzyskania niepodległości to przejawy faszyzmu i nietolerancji. W końcu Piłsudski i jemu współcześni Polacy sprzeciwili się włączeniu Polski do nowej Europy, jednoczonej pod światłymi ideami Lenina i jego WKPB (Partii Bolszewickiej), idącej na zachód w celu stworzenia Nowego Ładu i zjednoczenia Europy wokół zbrodniczych wskazań Marksa, (któremu nota bene obecni eurokraci stawiają pomniki). Czyż nie było szowinizmem odrzucenie tej komunistycznej wspólnoty narodów?

Jeśli HGW ma taką wizję świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości, to nic dziwnego, że mierzi ją marsz szczęśliwych i radosnych Polaków, który znowu jakiś Guy Verhofstadt nazwie pochodem nazistów i otrzyma za to oklaski europejskiego lewactwa i polskich szmalcowników.

Może należało by wyjść przed warszawski Ratusz z karteczkami z napisami "KONSTYTUCJA" oraz "STATUT". Bo Platforma łamie w osobie swojej wiceprzewodniczącej Konstytucję poprzez zakaz Marszu Niepodległości (a wręcz robi z Ustawą Zasadniczą to, co przedstawiono na załączonym rysunku). Dodatkowo przewodniczący Schetyna łamie własny statut, pozostawiając w partii panią Zdanowską, prawomocnie skazaną, co według tego tegoż statutu powinno skutkować skreśleniem jej z listy członków PO. 

Grafika: 
Ocena grafiki: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

przeciągłe potwierdzenie

 

co stalinowska konstytucja

uroczyście twierdzi

przeciągłym pierdzeniem

HGW potwierdzi!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1574859