Ostatnie namaszczenie

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jakże oni go kochają!
Jakże oni go wspierają
Błogosławią i namaszczają.
Poczynając od salonowszczyzny i michnikoidów nie można nie wspomnieć o rzeszach zidiociałych babek leśnych zauroczonych rubasznym Bronkiem, po którym woda spływa, bo ma spływać i to prosto do Bałtyku.
Otrzymał błogosławieństwo od zacnego kapusty Bolka brylantu nieoszlifowanego, wspiera go alkoholik "boski" OLo, gajowy Cimoszko nawet Miodowicza haki zapomniał, gruby Rysiek też mu ufa, a i bandyta Jaruzelski obiecał swój głos w II turze.
Jakby nie spojrzeć długa lista cudzołożnic oraz wszelkiej maści kapusiów i postkomuszej nomenklatury.

Dzisaj oficjalnie ostatniego namaszczenia Bronkowi, obrońcy postkomunistycznych WSI udzielił nie kto inny jak szef tej przestępczej organizacji przesiąkniętej sowiecką agenturą - Dukaczewski.

Dukaczewski: "Otworzę szampana, gdy Komorowski wygra".

Polityka MON-u stwarza poczucie braku stabilności w wojsku. Gdybym był teraz szefem jakiejkolwiek instytucji w wojsku, to złożyłbym wypowiedzenie ze służby wojskowej – powiedział w wywiadzie dla dziennika "Polska" gen. Marek Dukaczewski. Były szef WSI chciał porozmawiać o sytuacji w armii z Bogdanem Klichem, ale ten nie chciał się z nim spotkać. - Nie ma jaj i kręgosłupa - ocenił generał. Według Dukaczewskiego kręgosłup za to ma Bronisław Komorowski. - Jeśli wygra wybory otworzę szampana - dodał.

W nawiązaniu do Komorowskiego i WSI, generał podkreśla, że mimo iż kandydat PO cieszy się popularnością w środowisku WSI, on sam nie wie na kogo zagłosuje WSI: - Żołnierze WSI nie będą głosować czwórkami jako formacja. Zagłosujemy tak, jak dyktuje sumienie i oczekiwania związane z przyszłym prezydentem – podsumowuje Dukaczewski.

I ten głos, to namszczenie generała szkolonego przez sowietów w ZSRR to głos najważniejszy, głos na wagę złota.
Wygraną Bronek ma w kieszeni, bo któż jeszcze ma błogosławieństwo tajnych współpracowników SB i agentów postkomuszej WSI.
BRONKU, wyluzuj!

http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/264390,dukaczewski-otworze-szampa...

http://www.tvn24.pl/-1,1659329,0,1,walesa-kluczem-do-tragedii-jest-rozmo...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Gen-Dukaczewski-przegral-w-sadzie...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

.. a to widziałas --> http://www.tvn24.pl/-1,1659329,0,1,walesa-kluczem-do-tragedii-jest-rozmo...

krew zalewa ! !

jak uodpornic się na tego zidiociałego wąsala?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63244

podalam ten link w tekscie

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63247

wybacz na "bibliografię" nie rzuciłam okiem

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63251

Całe WSI urządzi balangę, jeśli wygra ich protegowany. Szefostwo GRU również. Mieć swojego (p)-rezydenta w Polszy - bezcenne.

Swoją drogą - co się stało z człowiekiem, który niegdyś był antykomunistą i kontestował Okrągły Stół? Eeech, marność nad marnościami...

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#63305

Grzybie! Komorowski był co najwyżej fałszywym, podstawionym antykomunistą jakich było mnóstwo w Solidarności. Przypominam, że podstawową metodą walki z S nie były represje, pałowania, czy polewanie wodą, lecz zainstalowanie agentury w jej strukturach. Hrabia "Litwin" był bardzo przydatny ze względu na błekitną krew, posadę nauczyciela w Niepokalanowie i "piękną kartę opozycyjną". "Bolka" było stosunkowo łatwo namierzyć, bo w latach 70-tych był zwykłym kapusiem szczebla zakładowego. Ci współpracujący z "wojskówką" byli "czyści", bo 85% dokumentacji zostało zniszczone. O długiej historii współpracy świadczy miejsce internowania Komorowskiego - luksusowy ośrodek wypoczynkowy w Jaworzu na terenie drawskiego poligonu. Tam się uwiarygodniała zdobywając status pokrzywdzonego cała elita III RP. Więcej na ten temat w moim blogu "Uwiarygodnialnia.pl - internat w Jaworzu" na   Niepoprawni.pl/blogs/leopold
 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#63310

a może to była tylko MASkA?

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63364

 nigdy nie był antykomunistą. Przeciwnie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63307

co to za "image"?
popraw proszę - najlepiej wyrzuć :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#63390

I jeszcze hymn, na nutę Kazikowego Panie Waldku, Pan się nie boi czyli lewy czerwcowy:

Panie Bronku, Pan się nie boi, cała bezpieka za Panem stoi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#63443