Zidiociały z fajnej Polski....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

w kużni idiotów, czyli na parówkach Lisa.
Na łamach serwisu Tomasza Lisa natemat.pl, gdzie swoje blogi prowadzi wielu ministrów rządu Donalda Tuska, na stronie głównej pojawił się artykuł ostro atakujący ideę obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego.
Autor tekstu niejaki Jakob Noch sugeruje, że „cała Polska nie musi przeżywać rocznicy tak, jak Warszawa”.
Ten idiota juz w tytule zadaje pytanie: „Też masz dość Powstania Warszawskiego?”.
Bo jak na idiotę z fajnej Polski Lisa przystało on ma już dość.
Idiota, pachołek Lisa usiłuje wmówić czytelnikom, że organizacja uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie nie ma sensu.

- Modę na Powstanie Warszawskie najpierw wykreowały pokątnie przekazywane relacje, potem odpowiedzieli na nią nawet zwalczający mit AK komuniści. Oni wmówili warszawiakom, że z karabinami w ręku biegały nawet przedszkolaki. Lech Kaczyński tę legendę oprawił w multimedialną formę i dziś mamy prawdziwy warszawski hit. Tylko czy naprawdę Warszawa co roku musi męczyć nim całą Polskę? - czytamy na łamach serwisu natemat.pl

Idiota i jednoczesnie cham przekonuje: że „tu w Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Krakowie i setkach innych polskich miast na Powstanie Warszawskie nikt nie patrzy tak, jak Wy” i zapewnia, że nie ma ochoty przez dwa tygodnie na przełomie wakacji czytać informacji na temat Powstania Warszawskiego.

- A kto Cię ustanowił moim przedstawicielem? Mieszkam w Krakowie,, a historia powstania była w mojej rodzinie od pokoleń jako przykład nadzwyczajnego męstwa i hartu ducha, gdzie celem było zachowanie godności i walka mimo wszystko. Dlaczego potrafimy zachwycać się Spartanami, a nie doceniamy Polaków? Druga sprawa - gdyby Rosjanie nie stali za Wisłą, tylko (skoro byli ponoć oswobodzicielami) ruszyliby do pomocy, to Warszawa nie musiałaby tyle wycierpieć – napisał kolejny już czytelnik.

I ja pytam, kto cie zidiociały chamie upoważnił, byś mówił w moim imieniu?

http://natemat.pl/69989,tez-masz-dosc-powstania-warszawskiego-cala-polsk...

O rocznicy powstania i nie omieszkała napisać lewaczka sfiksowana z tyt.profesorskim stronie Feministka.org prof. Monika Płatek.
Karnistka przyznaje, że w swoim myśleniu o powstaniu po latach zrozumiała dwie sprawy. "Po pierwsze nie można odbierać sensu ofiary tym, którzy straszliwie i na całe życie zostali dotknięci, przeorani, zmiażdżeni skutkami decyzji o wywołaniu drugiego Powstania, na którą nie mieli wpływu i w sprawie której nikt ich o zdanie nie pytał" - podkreśla prof. Płatek.

Po drugie - pisze autorka - jej zdaniem swoim dzisiejszym zachowaniem nadajemy tamtym wydarzeniom sens. Lub go odbieramy. "Nigdy nie posłałabym dzieci z butelką benzyny na czołg. Nigdy. To jednak nie zwalnia z odpowiedzialności za to, co tu i teraz. To my dzisiaj czy chcemy, czy nie, swoją postawą, skłonnością do niedyskryminacji lub jej brakiem, solidarnością lub jej brakiem, tolerancją lub jej brakiem świadczymy o tym, czy tamta walka i tamta śmierć miała sens" - podsumowuje Płatek.

http://feministka.org/jak-z-plateka-czy-mialo-sens/

Jeszcze niedawno elektorat PiS był zsyłany przez opłacanych platformerską gotówką ekspertów pokroju Radosława Markowskiego do tajemniczych enklaw, przywodzących na myśl znane z niemieckiej historii getta.

- Jak zakończyć konflikt z PiS-em? Może rozwiązanie federalne by się u nas sprawdziło – mówił Markowski w rozmowie z wpatrzoną w niego jak Michnik w Kiszczaka red. Agnieszką Kublik. „Jarosław Kaczyński i jego zwolennicy mogliby sobie stworzyć w takiej federalnej Polsce takie państwo katolicko-narodowe, jakie im odpowiada - dodawał Markowski, proponując stworzenie w państwie dwóch filarów: racjonalno-świeckiego (środowisko Markowskiego, „Wyborczej” i Platformy) oraz katolicko-narodowego (wiadomo – PiS).

- W tych dwu filarach mielibyśmy swoje przedszkola, szkoły, systemy edukacyjne, szpitale, podatki płacilibyśmy w ramach swojego filaru. Przetestujmy taki cywilizowany rozdział” – proponował niedługo po katastrofie w Smoleńsku platformerski najemnik, choć przedstawiany, podobnie jak większość platformerskich najemników - jako „niezależny ekspert.

Dziś widać, że to właśnie Platforma postanowiła zrobić użytek z rad Markowskiego i sama postanowiła w szybkim tempie odizolować się od społeczeństwa.

Dlatego mam rade dla wszystkich zidiociałych chamów.
Nie odpowiada wam Polska, jej historia i rocznice?
Wyperd.... do getta Markowskiego!

http://wyborcza.pl/1,76842,8583011,Prof__Markowski__To_niech_Kaczynski_s...
http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-krzysztofa-feusettea/59164-krzysz...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Może ktoś wie, czy zbieżność nazwisk prof. Moniki Płatek i niesławnej pamięci gen. Zenona Płatka jest przypadkowa???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372824

Tego nie wiem, znalazłem za to tekst kokosa z niepoprawnych, wyraźnie wskazujący, że to co nas dziś może oburzać to jedynie próbka profesorskiego kunsztu.

http://niepoprawni.pl/blog/152/prof-monika-platek-z-uw-%E2%80%93-palikot...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372855

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372857

Hmm... ;-)!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372858

 Wiem,ze zawsze jestescie na strazy Godnosci Narodu Polskiego.

Apeluje uczcijmy Powstanie Warszawskie - nasza Stolice.

Wywieszajac Polska Narodowa Flage na naszych domach .

Czesc Bohaterom.

 

PS.kryska -  pelne uznanie.pozdrawiam zza wody.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372844

Jak widać pożytecznych idiotów i zidiociałych chamów nam nie brakuje. A rocznica Powstania Warszawskiego będącego ostatnią szansą obrony przed czerwonym totalitaryzmem powinna być nagłaśniana i obchodzona hucznie nie tylko w Warszawie ale i w całej Polsce!!!!!!!!!!!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372860

Problem istnienia i obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego takich Nochów i Płatków obchodzić w ogóle nie powinien.
Dlaczego?
Po pierwsze tacy jak oni do powstania i tak by nie poszli .
Po drugie tak patrząc na nich- to nie sądzę aby mogli mieć przodków w Powstaniu Warszawskim albo w AK.
Więc jeżeli pominąć celową dywersję rozmontowywania etosu narodowego nie powinni się w ten sposób na ten temat wypowiadać.

JEŻELI.......

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#372890

Ktoś wpadl z mikrofonem i kamerą do bufetowej i zapytał . Ciekawe co rzekla by przed referendum ?

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372894

zespołu Lao Che: "aż ktoś znowu zacznie myśleć aby mną se mordę wytrzeć, mordę wytrzeć, Czuwaj!".

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#372903

Dla nich święto to wyjście wojska Polskiego z Moskwy w 1612r.

To święto które zrobił Putin.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#372924

Takich chamskich idiotów jak wymienini w tym artykule jest w naszym kraju jeszcze wielu.Ale teraz gdy rzadzi skorumpowana platforma maja na gloszenie takich idiotyzmow pozwolenie,przy wsparciu ''komoruskiego''. Pozdrawiam..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marika

#372926

...to nie zidiociałe chamy, to zwykłe ścierwa żydowskie i bolszewickie, co na jedno wychodzi, z tym, za przeproszeniem J. Nochem...parchem rodem z piekła.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#373541