Przygotowania Tuska do wyborów

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Nie ważne jest, co ludzie wrzucą do urn wyborczych, ważne jest, co się tych urn wyjmie. Mając w sercu tą „madrą” myśl Tusk wysłał do Moskwy na szkolenie członków Państwowej Komisji Wyborczej. Gospodarzem spotkania był szef rosyjskiej Centralnej Komisji Wyborczej Władimir Czurow, oskarżany w Rosji o fałszerstwa wyborcze. Tak więc członkowie PKW mieli dobrego nauczyciela i po powrocie do Polski są pełni wiary,że PO wygra każde wybory Jeżeli oni będą liczyć głosy.

Ocena wpisu: 
0
Brak głosów

Komentarze

 ...wyborach mieliśmy przedsmak tego, co może nastąpić, gdy zaistnieje możliwość zwycięstwa nie prorosyjskich...Ceną za ten komfort w przyszłych wyborach dla PO płaci nasza Ojczyzna swoją suwerennościa... Czas na radykalne środki obrony przed ryżym i jego kumplami spod różnych znaków, łącznie z sierpem i młotem...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#360003

pod rygorem wiekszej odsiadki ludzie w kryminałach już nie zagłosują na rudego.Może pijany cieć ale to będzie jeden głos wyjacego do księżyca.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#360005

 ...nie nalezy lekce sobie wazyć bandy lemingów, to jedno, a drugie zadać sobie pytanie- co zrobimy w przypadku jawnego fałszerstwa? Juz w poprzednich wyborach, nie dam sobie uciąć reki, jak było na prawdę- czy diagram pokazyjący przewagę PiS był li tylko pomyłką "drukarza...?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#360008

gość z drogi

na Podkarpaciu odwołany kolejny skandaliczny radny z PSLu..i nawet Bury nie pomógł

ze wybory są w/g mnie nieprawdziwe to inna sprawa...ważne co teraz..

ruskie serwery won...

to pierwszy krok i przy okazji pełna kompromitacja rządzących.wybranych ruskimi serwerami

drugi krok,Warszawa...popędzić sepleniąca hanke...póżniej 3miasto i tak po kolei...i zakaz pełnienia funkcji na najbliższe 15 lat...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#360012

W USA i Zachodniej Europie nie fałszuje się wyborów, bo system demokracji fasadowej został doprowadzony do perfekcji. Media są kontrolowane w jednym ręku, pozornie zwalczające partie również.
 
Partie niebezpieczne jak Złoty Świt, Front Narodowy, Samoobrona, LRP są elimininowane z władzy przez medialną nagonkę.
 
Nie było jeszcze ryzyka aby jakiś poważny kraj (np. atomowa Francja) choćby jedną kadencję miał niesubordynowany rząd.
Taki system działa również w Polsce. Dlatego skończcie ludzie truć z tymi cudami nad urną. Fałszerstwo dokonuje się przed wyborami – w umyśle wyborcy.
 
Proszę przeanalizować medialny ostracyzm jaki spotykał Rona Paula w USA. Tak się steruje wyborami. Fałszerstwo to porażka władzy.
 
 

Ta wycieczka komisji jest zbyteczna, ale to jest wycieczka na takiej samej zasadzie jak urządzają samorządowcy. Nasi kolejarze to jeździli nawet do Chin by się “szkolić”. Robi się z tego widły, bo to odwraca uwagę od realnego okupanta

to jest cytat z innego  blogu napisany przez ZEROHERO

Kazek

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kazek

#360085

Porządny człowiek nie pójdzie do złodzieja na naukę bo złodziej może go nauczyć tylko kraść. Pójdzie na naukę ten co chce zostać złodziejem.
Gwoli przypomnienia mimo iż wszyscy o tym mówią i piszą, Polska nie jest krajem demokratycznym i praworządnym.
Jeżeli potrzebujesz na to dowodów to proszę.
Polska nie ma fundamentu na którym stoją państwa demokratyczne tj wymiaru sprawiedliwości. Po drugie rząd łamie konstytucję.
A zamach smoleński i wszystko co do niego doprowadziło oraz to co dzieje się po zamachu pokazuje , że III RP nie ma nic wspólnego z demokracją i praworządnością.

bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#360169