Blumsztajnie, do czynu!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Co jest? Naziści planują kolejny jątrzący i dzielący marsz, to jest, sorry, fackelzug, jak się teraz mówi, a Blumsztajn nie wzywa niemieckich genossen na pomoc? Niczym pułkownikWołodyjowski, na koń nie siada, za broń nie chwyta? Znaczy, za gwizdek, których dwa wagony zostały po zeszłorocznych obchodach Niepodległości, które udało mu sie spaskudzić? Oj, przepraszam, niezręcznie wyszło z tym Wołodyjowskim, taki ksenofobiczny i naziolski przykład, w końcu obszarnik i krzywdziciel chłopów małorolnych, w tym zachodnioukraińskich, oj, nie lubiał go tatuś szefa, nie lubiał..., powiedzmy, zatem, że niczym Róża Luksemburg i Feliks Kon, a z pułkowników, to raczej Skulbaszewski, teraz lepiej?

A może już właśnie wzywa, tylko do mnie jeszcze nie dotarło? A może jeszcze inaczej, wzywa cichcem, tylko się tym razem nie chwali, bo ostatnio głupio wyszlo z tym wyzywaniem na polskich ulicach od Polnische Schweine i pluciem na polski mundur ( i to nawet nawet nie współczesny, tylko historyczny, napoleoński, też sie nie spodobał towarzyszom z Antify), no i melina zdekonspirowana, odkąd na Nowym Świecie znaleziono porzucone pały, kastety, tarcze i gaz. O, ale to pewnie prawicowi kibole podrzucili, bo któżby inny?

Przecież, jak osobiście czytałem na blogu europosła Olejniczaka ( nawet przez sekundę nie dopuszam myśli, że Olejniczak może kłamać, albo byc idiotą) , to, że bandyci uciekli do kawiarni Krytyki Politycznej, to był czysty przypadek, ot, przechodzili, czy przebiegali, ktoś zapropował, że jedna kawka nie zaszkodzi, zwłaszcza, że była promocja, tak zwana Happy Hour, grzech byłby nie skorzystać. Ot i wszystko, nic dziwnego, że zasłużeni artyści PRL wzięli w obronę lewactwo oczerniane przez nikczemnych prawaków nie w jednym, ale w sześciu listach protestacyjno- perswazyjnych, tłumaczących, że ulegliśmy wszyscy zbiorowej hipnozie z tymi znalezionymi pałami i kastetami, czy też zmanipulowaymi filmikami, gdzie przechodnie nikczemnie samookaleczają się , by potem zwalić winę na lewicowe bojówki, znaczy lotne patrole miłości, chciałem powiedzieć.

I oto czytam, że bandyci stracili melinę i składowisko pał i kastetów, bo miasto odbiera lewakom hojnie dotowany lokal. Brawo! No, trzeba zapewne będzie przeprowadzić Plan B i skoszarować bandziorów gdzie indziej.

Kiedy marsze urzadzała Platforma Obywatelska z Donaldem Tuskiem na czele, to był to marsz, realizowanie niezbywalnego, podstawowego prawa obywateli do demonstracji i wolości słowa, teraz, gdy to samo robi Prawo i Sprawiedliwość, jest to chuligaństwo, którego Pan Premier nie będzie tolerować i przeciwstawi się siłom i godnościom osobistom.

No i czy nie miał racji Jarosław Kaczyński, gdy mówił o Zomo? Kiedyś władza ludowa zwalczała faszystowskie bandy leśne AK i PSL, potem odrąbywała faszystowskie ręce podniesione na władze ludową, potem ludowe wojsko w obronie własnej musiało zastrzelić rykoszetami wichrzycieli i agentów zachodnioniemieckich odwetowców, potem były warchoły radomskie, potem ekstrema Solidarności, agresywni górnicy, potem grupki wyrostków, a teraz w kolejce do spałowania są naziolscy kibole i chuligani podżegani przez Kaczyńskiego. Nihil Novi Sub Sole, jak mawiali nasi przodkowie. Wszystko już było. I pały te same, weteranki, z odzysku, pewnie jeszcze po Ormowcach i KBW. Chociaż nie, LRADy dokupili, nie bacząc na deficyt budżetowy. Polecam niezbędnik patrioty- stopery douszne!

Mam nadzieję, że nieustraszony pogromca przechodniów, Andrzej Czajka, bo tak sie ponoć, jak czytam w necie, nazywa ten tajniak, co kopał przechodnia po twarzy, już wydobrzał, bo słyszałem, że któryś z nikczemych przechodniów zaatakował go twarzą, powodując kontuzję dłoni i chwilowę niezdolność do pełnienia służby, a w każdym razie do składania zeznań. Demonstracja 13 grudnia bez kolegi Czajki? Nigdy w życiu, już raczej apelowałbym do Jarosława o poczekanie, aż Czajka z kolegami z jednostki dołączy, ciekawe, po której tym razem stronie, w mundurach, czy raczej w dżinsach i w tych fajnych białych kominiarkach. Pewnie będa losowac kostką do gry, albo monetą, w jakim charakterze tym razem wystąpią.

Aha, nie wiem, czy to prawda, ale ponoć sąd skazał go na 300 złotych grzywny- zadościuczynienia do zapłacenia skopanemu przechodniowi. Moim zdaniem, to naprawde niedrogo wychodzi, jak w promocji. Jeśli brać wyrok sądu literalnie, to wystarczy mieć w kieszeni przygotowane 300 złotych, skopać gościa po twarzy, po czym uiścić i oddalić sie w przyjaźni i bez złych uczuć, skoro owa kwota, zdaniem sądu jest wystarczającym zadościuczynieniem za odcisk buta na twarzy. Choć może, jak na służbie, to wychodzi drożej?

Uwaga- KOREKTA!!! Jak słyszę, pobity i skopany przechodzień nie ma dostac 300 złotych, tylko je zapłacić! Poddaję się, polskich sądów nie prześcignę w surrealiźmie! Nie ma szans!

No, ale poważnie, najważniejsze w tej zapowiedzianej demonstracji jest nie uleganie prowokacjom bandziorów spod znaku Polrewkomu, czy tam, powiedzmy, Porozumienia 13 grudnia, czy jak tam się tym razem nazwą te szumowiny, bo to, że znowu będa próbować, jak 11 listopada, jest bardzo prawdopodobne. Starannie koloryzowany strach i płonące malowniczo samochody są tej władzy potrzebne, jak tlen, co ja mówię, tlen, tlen i woda razem! Cała narracja tego rządu opiera się na medialnym obrazie złych ekstremistów z lewa i prawa i centrowego, ponadpartyjnego w istocie, ciężko pracującego rządu. Po to oddelegowano z PO Palikota, by sobie taka lewicową koncesjonowaną opozycję stworzyć i przyznaję, był to pełen sukces. Teraz Palikot robi to, co zawsze- przykrywa medialnie nieudolność i wpadki rządu i wikła PiS w idotyczne spory, by na tle gorszących kłótni Tusk nie musiał sie nawet pokazywać publicznie. A właśnie, co to sie ostatnio dzieje z premierem, bo nawet o wyskoku Sikorskiego nie było komu sie wypowiedzieć przez całe trzy dni, aż Wierny Graś musiał dukać jakieś nieskładne bzdury? Gdzieś przeczytałem, że tak znika, bo jakąś kurację przechodzi, wiecie coś?

P.S. Zachęcam do czytania poniedziałkowych felietonów w Freepl.info i w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

http://freepl.info/seawolf

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf

http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

http://seawolf.salon24.pl
Zachęcam też do słuchania moich felietonów w wersji audio, na

http://niepoprawneradio.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

A tam o żadnej kuracji nic nie wiem. Mogę się tylko domyślać, że to jakaś odwykowa. Ewentualnie w grę wchodzi też przyszycie lub pozbawienie napletka (zależnie od tego na kogo chce się wykreować). Ale tak najpoważniej, to stawiam na usunięcie tatuażu spod pachy, co to jeszcze po dziadku mu został.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#204947

Zapewne teraz, tak dla niepoznaki, Blumek sprowadził sobie
wspomaganie, zza przeciwległej granicy.
Toć to najwyższej klasy fachowcy.
Któż lepiej od nich,zna się na zjemliankach?
I kanałach do pracy,oczywiście.
Bo po chlebuś, dla niepoznaki, można wysłać znajomą emerytkę.
Mój kolega sprzed lat, miał taki tekst:
Chaberku? Boisz się?
Zacznij bardziej!
Bo to dopiero początek...
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#204964

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

vrota.pl

#204973

bo szybko utracił włości ukraińskie.

Popełnił natomiast inną, niewybaczalną zbrodnię:)))). "Mowę nienawiści". :)))

"Zacne jakieś miasto - rzekł Stanisław Skrzetuski.

- Bardzo zacne - odpowiedział Wołodyjowski - i po dniu jeszcze lepiej się waszmościowie o tym przekonacie.

- Wszakże to dziedzictwo księcia wojewody?

- Tak jest. Przedtem było Kiszków, od których je ojciec teraźniejszego księcia otrzymał w posagu za Anną Kiszczanką, córką wojewodzica witebskiego. W całej Żmudzi nie masz tak porządnego miasta, bo Radziwiłłowie Żydów nie puszczają, chyba za osobnym pozwoleniem. Miody tu sławne."

 

A tu żeby pamiętać w jakim kraju mieszkamy:

"Bezpośrednio po spotkaniu policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu limanowskiego, który wykrzykiwał słowa o treści antysemickiej. Zachowanie tego mężczyzny i jego słowa zostały zarejestrowane przez policyjną kamerę – poinformował mł. asp. Stanisław Piegza, rzecznik prasowy limanowskiej policji.

Dziś (21 września) zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zostanie mu przedstawiony zarzut dotyczący nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205036

Koniecznie przeczytaj o tej kanalii co puszczała w obieg "debeściaków":

http://kontrowersje.net/tresc/czy_p_artymowicz_przy_pomocy_grupy_zelazny_generowal_paszkwil_na_debesciakow

Wczoraj i dzisiaj był istny pogrom tych, którzy o tym próbowali pisać na S24.

Zwinęli z dziesięć kont za same komentarze pod notką posła Janusza Wojciechowskiego:

http://januszwojciechowski.salon24.pl/368696,nie-drwijcie-z-macierewicza-pokazcie-ekspertyzy

Tego który do Ciebie pisał już nie ma. Pozostała tylko Twoja odpowiedź do niego.

http://seawolf.salon24.pl/369711,blumsztajnie-do-czynu#comment_5379877

Tak jankowe chronią astronoma.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#205091