Uff!

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Rzut na taśmę, zarejestrowałem się w konsulacie, na głosowanie korespondencyjne. Patrzę na rozkład- nijak nie wychodzi, żebym był na czas głosowania w jakimś porcie, już nie tylko w porcie z konsulatem, ale w ogóle w porcie. W zeszłym roku, jak na złość, w dzień pierwszej tury wyborów stałem w jakimś zapomnianym przez Boga i ludzi greckim porciku. Jakbym zapytał o konsulat, patrzyliby na mnie z zdumieniu, jakby mi druga głowa wyrosła. Co prawda na polskich statkach można głosować, ale polskiego statku nie widziałem już od dawna, chyba było to w zeszłym stuleciu. Albo w jeszcze poprzednim, mylą mi się te stulecia, starość, nie radość. No, może pływają te nasze statki gdzie indziej, po innych morzach, to i mi się nie rzucają w oczy..

W każdym razie oficjalnie składam podziękowania za to głosowanie korespondencyjne.

Zarejestrowałem sie w Pretorii, w RPA, wyślą kartę w kopercie zwrotnej na adres agenta w następnym porcie, od razu wyślę DHLem i gites!

Oby ten głos był słomką, która przełamie grzbiet wielbłąda, czyli obali ten żałosny rząd – nierząd klownów i piłkarzyków.

Nawet nie wiem, kto jest na liście , zdaje się w okręgu Warszawa Śródmieście, hej, kto tam jest od nas? Polonusy, podrzućcie ściagę!

Tu przypomina mi się akcja „nie głosuję na jedynkę”, czy jakoś tak. No, niech mi ktoś wyjaśni, komu przeszkadza jedynka?

Pisałem o swoim paranoicznym skojarzeniu z apolityczną akcją „ zmień Polskę, idź na wybory”, absolutnie genialna akcja, zawsze to przyznam, tak , jak zawsze przyznam, że, na przykład Niemcy mieli najlepszy czołg, Panterę, ruskie T-34, żeby je pokonać , musiały mieć przewagę 1-10, zresztą alianci też. Albo odrzutowce, czy rakiety V-1, V-2, długie lata i alianci i sowieci ściągali żywcem rozwiązania z tych projektów. No, ale to taka dygresja. Chodzi mi o to, że ta akcja fundacji Balcerowicza finansowanej przez niemiecką fundacje Adenauera finansowaną przez niemiecki rząd była taką Panterą z doczepioną dla lepszego efektu rakietą V-2. Majstersztyk.

Majstersztyk, ale jednorazowy, bo powtórzyć akcję z takim samym zapałem, tak naściemniać, zamotać w głowach młodym ludziom trudno. Pamiętają. Niby można, ale trudno. Już łatwiej było by urządzić seans masowej hipnozy, dodać coś do wody, albo wstrzelić chipy za uchem. Wydawałoby się, że SMSy już nie przejdą. Ale, kto wie, bo właśnie szykuje sie coś podobnego. Żeby było jasne , wiem, pomysł powstał przed przyznaniem PiSowi jedynki. Więc można zamrugać niewinnie oczętami i powiedzieć, ze to czysty przypadek. Może i tak, ale wykorzystać taki zbieg okoliczności można bez trudu. I oto pożytecznoidiotyzm, potężna siła w Polsce, znowu ma szansę posłużyć paru przytomniakom, fachowcom od wciskania kitu ludziom i odkręcania śrubek w samochodach do zdobycia paru procent. Procent tu, procent tam i , kto wie, może i koalicja z tego wyjdzie.

Już słyszę te zgrabne hasełka, że oto nie róbmy obciachu , poślijmy jedynkę do piachu. Jak znalazł apolityczne hasło do powtarzania w czasie ciszy wyborczej w dżinglach, na paskach, na planszach, na przystankach, na bilboardach , w gazetach i gazetkach, sprzedawanych i rozdawanych, rozlepianych i malowanych sprayem, śpiewanych i rapowanych.

No, ale to jest taki ozdobnik, folklor, prawdziwy przekręt to bedzie , jak nam wybory unieważnią, a potem spacyfikują faszystowsko- moherowo- kibolskie bojówki, co to nikczemnie i nienawistnie podważają prawomocny wyrok Sądu Najwyższego.

No, coś trzeba wymyśleć.....

Na razie muszę rozgryźć tego LRADA, co to mamy go na statkach na piratów, a nasz rząd masowo kupuje, płacąc jak za zboże w tych trudnych czasach i to przez pomyłkę, bo, jak wynika z oświadczeń pani rzecznik ministerstwa, myśli, że kupuje głośniki do czytania wierszy dzieciom na apelach. Jeśli wystarczą stopery w uszach, to mamy ich z głowy.

P. S. Zachęcam do czytania poniedziałkowych felietonów w Freepl.info i w „Gazecie Polskiej Codziennie”.

http://www.wsieci.rp.pl/opinie/seawolf

http://freepl.info/seawolf

http://niepoprawni.pl/blogs/seawolf/

http://niezalezna.pl/bloger/69/wpisy

http://seawolf.salon24.pl/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Pytasz - i masz:

1) oto link do strony z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu w okręgu nr 19 tzw. Warszawa I (to chyba dla takich "obecnych" WTEDY duchem w kraju, jak Waszmość); tu kandyduje 40 osób, na czele z Panem Jarosławem; http://wybierzpis.org.pl/kandydaci/mazowieckie/okreg,19.html

2) a oto link do strony z kandydatami Prawa i Sprawiedliwości do Senatu w okręgu nr 44 (część obszaru miasta na prawach powiatu Warszawa: Białołęka, Bielany, Śródmieście, Żoliborz) - domniemuję, że to Waszmościa teren jako "eksterytorialnika"; tu kandyduje Pani Katarzyna Łaniewska - Błaszczak: http://wybierzpis.org.pl/kandydaci/mazowieckie/okreg,44,t,senatorowie.html 

Gdyby było coś nie halo z tymi linkami - dajta znać zza mórz i oceanów.

 

Stóp wody pod kilem (i sprawnego pisaka WTEDY!),

 

Pozdrawiam serdecznie,

Warszawa1920

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Warszawa1920

#187173

Proponuje głosować na jednego z nas emigranta z listy PiS.
Sławomir Wróbel lista 1 , miejsce 31

Wywiad do przeczytania z moim kandydatem

http://polonia.wp.pl/title,Media-zmienily-sens-happeningu-i-pozostal-tyl...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187180

"Rzut na taśmę, zarejestrowałem się w konsulacie, na głosowanie korespondencyjne. '

facet ma

czy to jeszcze Polak

może na taśmę zielonego gów  na w USA ale tam dobrze

bez kłamstw proszę

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#187186