Narodzie, ocknij się póki jeszcze czas…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Kraj

Nie wystarczy, że co drugi dzień – pożal się Boże – dyplomata Sikorski opluwa Kaczyńskiego a v-ce marszałek Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Niesiołowski bez żadnych ogródek mówi, że celem rządzącej partii jest permanentna wojna z opozycją. Mówiąc o przejściu politycznej kurtyzany do PO, Niesiołowski mówi: - Przed wyborami to dobry ruch. W wojnie z PiS (Joanna Kluzik-Rostkowska) może nam pomóc. Nie możemy dopuścić do recydywy PiS-u.

Tu, w niby-demokratycznej a zatem pluralistycznej III RP trwa zatem jawne dożynanie jedynej opozycji, jaką jest PIS, gdyż wszystkie inne partie albo są przez PO zawłaszczane, albo niczym już się nie różnią od PO. Bo te partie też w swoich programach mają dożynanie PIS-u, w celu utrwalenia zdobyczy liberalnego socjalizmu. Ta ideologiczna jedność – na wzór Frontu Jedności Narodu - widoczna była przy czwartkowym głosowaniu w Sejmie, gdzie Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska wraz z sojuszniczymi stronnictwami, przegłosowała prawo homoseksualistów do opieki nad dziećmi. Prawo to zaraz podpisze „niezależny” od PO i jego sojuszniczych stronnictw Bronisław Komorowski, co nie przeszkodzi mu publicznie ucałować w pierścień Papieża, gdy nadarzy się taka okazja. 

Na naszych oczach, bez żadnego protestu, odbywa się proces miażdżenia kręgosłupa Polski, która powstała dzięki przyjęciu chrztu i wierze katolickiej. Ten katolicki kręgosłup pozwolił przebudzić się Polsce w 1980 roku, po słowach Jana Pawła II: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi.”

W miażdżeniu kręgosłupa Polski i Polaków największy udział miał gen. Jaruzelski, ale tylko pozornie. Jaruzelski znalazł bowiem bardziej wyrafinowanego następcę : wroga Polaków i polskości. To Tusk otwarcie kiedyś przyznał, że „polskość to nienormalność” , ale dopiero dzisiaj – jako premier III RP – otrzymał wszystkie narzędzia do wyplenienia z nas polskości.

Perspektywa wychowywania człowieka nowego typu, to nie tylko zamysł komunistów, którym udało się wyprodukować dość liczne zastępy homosovieticusów. Dzięki Tuskowi i jego partyjnym funkcjonariuszom, oraz zblatowanym stronnictwom sojuszniczym – w Polsce, obok innych „postępowych krajów UE” już wkrótce powstaną zastępy homopederastów, gdyż zjadą się tu pederaści z innych krajów Unii w poszukiwaniu dzieci do wychowania.

Tusk, niczym czarnoksiężnik – nie tylko pozostawi nam olbrzymi dług, coraz wyższe podatki i rozszerzającą się nędzę – zamiast obiecanego cudu gospodarczego. On zostawi nam Sodomę i Gomorę mimo tego, że przed samymi wyborami wziął ślub kościelny – nabierając na swoją „wiarę” także sporą część katolików. Więc przypomnę wam, że szatan też kusił Chrystusa swoimi cudami, proponując Mu w końcu, by się rzucił w przepaść. W tym samym kierunku podążamy za Tuskiem, który jak szatan pojawił się na drodze Polski w jej najnowszej historii. On się pojawił w czasie, gdy nauczał Jan Paweł II, a więc – albo powrócimy do słów polskiego Papieża Jana Pawła II – albo rzucimy się w przepaść.

Jako dzieci Boga mamy wybór. Nawet i ten, że się od Boga odwrócimy. Bo to taki jest dziś wybór. Wybór między robactwem, które codziennie słowami kanalii drąży mózgi wielu - a jasnością prawdy. Zanim podejmiemy wybór, przeczytajmy wersy Juliusza Słowackiego:

Pośród niesnasków Pan Bóg uderza  W ogromny dzwon,

Dla Słowiańskiego oto Papieża Otwarty tron.

Ten przed mieczami tak nie uciecze Jako ten Włoch,

On śmiało, jak Bóg, pójdzie na miecze, Świat mu — to proch!

Wszelką z ran świata wyrzuci zgniłość, Robactwo, gad,

Zdrowie przyniesie, rozpali miłość I zbawi świat;

Wnętrza kościołów on powymiata, Oczyści sień,

Boga pokaże w twórczości świata, Jasno jak dzień.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"Boze moj Boze przemien ten straszny czas!" Daj moim braciom sile i wiare w sprawiedliwosc jeszcze na tej ziemii! Jezu ufamy Tobie! Ja goraco wierze ze za nami u Boga wstawia sie Jan PawelII i nie pozwoli z Wszechmocnym wyrznac Polakow jak Zaplanowal "KAT" z Sikorskim i Turowskim. Czuje ze Amerykanie jaz przekrecili wajche i zwrotnice, obym sie nie mylil! Kanalie w agonii robia wszystko aby Polske wyrzucono z NATO!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Teraz  z  duzym  wysilkiem  wysluchalem  wypowiedzi  chyba  najwiekszej zgnilizny  moralnej z  Kutzem, a duzy  to wysilek  mego systemu  nerwowego.  Kanalia  pasozytujaca  ciagle &

#163716

POlszewickie życiorysy,wyjątkowo fajne,

Urzędowo zastrzeżone,zawsze ściśle/ tajne!!!

http://www.youtube.com/watch?v=K7zmdYSp2Bw&feature=channel_video_title

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#163719

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeden z Pokolenia JPII

#163724

Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski 
ty farbowana świnio, POjebie kurewski 
chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo 
gnoju zasmarkany, ty zdrajco, zomozo 
gnido zarzygana, jadowita mendo 
ty kukło gówniana, kacapski przybłędo 
tchórzu zafajdany, ropiejący strupie 
padalcu rozdeptany, ty wrzodzie na dupie 
ty diabelskie łajno, ty głupi POsrańcu
ty kurwo sprzedajna, ty ruski zupaku 
wypierdku Putina, ty ślepy pedale 
kurduplu tępogłowy, ty głupi bęcwale 
sukinsynie śmierdzący, pluskwo zasuszona 
wrzodzie ropiejący, ty małpo czerwona 
ty strachu na wróble, zboczony sadysto 
judaszu za ruble, ty ruski marksisto 
ty pało gumowa, nędzny okupańcie 
zakało narodu, złamany palancie 
cuchnący pierdzielu, pełzająca glisto 
POnury skurwielu, czerwony faszysto 
ty sługo kremlowy, lokaju sowiecki 
ty zbóju medialny, POmiocie radziecki 
ty mówco obłąkany, nadęty bufonie 
za naród sprzedany, piekło WAS POchłonie!!!

http://www.youtube.com/watch?v=ffui7TTQ3yI

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163769

NIEZŁA PRZERÓBKA Z JARUZELA...KAMIŃSKIEGO

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

koan1957

#163788

W Polsce nadeszły mroczne czasy i choć wygląda,że jest beznadziejnie...  ,to jednak uważam,że prawda zawsze zwycięży.

Pamiętać należy o obrońcach, wolnej od wszelkiego zła i prawdziwie patriotycznej Polski, zesłanych nam w darze przez niebiosa. Błogosławionego ks.Jerzy Popiełuszkę i błogosławionego Jana Pawła II - Wielkiego.To tylko w ostatnim czasie, dwoje świętych "jeszcze przed chwilą" żyjących wśród nas.

Poznali "smak życia" tu w swojej Ojczyźnie, w Polsce i wierzę,że będą nam tarczą z niebios w walce o Wolną Polskę.

" ... a prawda nas wyzwoli."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Sukces nigdy nie jest ostateczny,porażka nigdy nie jest totalna.Liczy się tylko odwaga.  /Churchil/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163770

Jak można ufać facetowi, który mówi, że polskość to nienormalność. Czy naprawdę naród aż tak zgłupiał, żeby dawał sobie pluć w twarz? Naród uważający siebie za katolicki nie bierze do głowy tego, co powiedział JPII. Czyżby naprawdę siłom zła udało się aż tak obniżyć morale? Co jeszcze trzeba aby ten naród w końcu się obudził i zaczął żyć według Boskich przykazań, według odwiecznego ładu Prawa Natury? Myślę, że w końcu ludzie się opamiętają bo musi nadejść taki moment kiedy mówi się STOP.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#163782

PRZEDRUK MIESIECZNIK ZNAK==ARCHIWUM CYFROWE==NR.390/391 listopad-grudzien 1987 rok
CZYM JEST POLSKOŚĆ

DONALD TUSK

POLAK ROZŁAMANY

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

koan1957

#163787