Lewactwa tricki i zagrywki z przemocą

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Durnota jest nudna jak flaki z olejem, ale z uwagi na jej powszechność nie można jej pomijać i trzeba poddawać ciągłej krytyce.

https://wpolityce.pl/polityka/456177-w-bialymstoku-zrealizowano-plan-kir...

Jak już niejednokrotnie pisałem LGBT to projekt lewacki, nawiązujący do motywów na jakich oparty był nazizm i nie ma w tym nic dziwnego, bo zasób chwytów propagandowych i sposobów oddziaływania na społeczeństwo jest ograniczony. Jak pokazuje historia, z nazizmem trzeba się rozprawić póki czas. 

Polskie władze mają w tej sytuacji trudny orzech do zgryzienia. Ruch LGBT powinien być prawnie wyeliminowany z obiegu z uwagi na agresywność i brak merytorycznośći, który musi być agresywnością przykryty. Ale ruch działa metodą salami, drobnych kroczków, których ewidentny negatywny obraz ujawnia się dopiero po czasie i trudno ich złapać na jednorazowym, gorącym uczynku..Agresywność jest zręcznie przeniesiona i częściowo ukryta - użycie policji do ochrony dewiantów jest przecież formą uzycia siły w interesie ruchu LGBT, sama agresja przyjmuje formę zawłaszczenia przestrzeni publicznej, a ponadto przenosi się z pozycji siły fizycznej na transparenty i hasła werbalne. W ten sposób agresję zachowano, zmieniając jedynie jej formę. 

W ten sposób władze stały się elementem strategii ruchu LGBT, wspierającym rozpowszechnianie jego postulatów. Trzeba było wcześniej wyeliminować ruch z przestrzeni publicznej ryzykując zderzenie z poprawnością polityczną Zachodu, w tym z UE. Ale do tego trzeba mieć jaja, ale nie tylko rząd powinien je mieć lecz i obywatele także. Po tym jak rząd dał się wmanewrować w ten układ, to na obywatelach teraz spoczywa obowiązek usunięcia LGBT z przestrzeni siłą, ale z użyciem głowy. Kibice w Białymstoku pokazali, że mają z głową problemy Przeciwnik używa pewnej strategii, więc czas pomyśleć o własnej. Czas przypomnieć sobie lata 1980-81. 

Lewactwo lubi się posługiwać przemocą, odpowiednio manipulowaną. Proszę sobie przypomnieć, co się działo w związku z Marszem Niepodległości, zanim do władzy doszedł PIS. Skąd się w Polsce wzięły bojówki Antify i dlaczego wtedy nie zamknięto Krytyki Politycznej za współudział ? A gdy zaczał rządzić PIS, przemoc nagle tajemniczo zniknęła i przeniosła się, taktycznie, w inne rejony. Patrzcie lewactwu na ręce i reagujcie natychmiast.

PS

Wróćmy jednak jeszcze do kwestii ustalania tożsamości ruchu, kazdego ruchu, włącznie z LGBT. Zacznijmy od delfinów. Człowiek, który nigdy delfina poprzednio nie widział, na jego widok zawoła: jaka duża ryba. Żeby udowodnić mu błąd trzeba zbadać strukturę ryby i strukturę organizmu delfina.

Analiza struktury działania ruchu LGBT pokazuje, że odwołuje się on do rasowego czynnika biologii, co jest typowe dla ruchu nazistowskiego, a, po drugie, usiłuje dokonać zmian nie poprzez użycie narzędzi demokracji, lecz za  pośrednictwem przemocy narzuconej przez instytucje i państwa, dokonując odggórnych zmian w prawie. A wykorzystywanie przemocy państwowej z ominięciem procedur demokracji to cecha systemów nazistowsko-faszystowskich.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

nie zrozumieli. Udają , czy perfidnie zadymiają mózgi Narodu poprawnością ( tylko, wobec kogo, lub czego), niezgodną z p o l s k ą tradycją i zwyczajami. Już nas pogrążyli, czy jeszcze " zipiemy"? Wszak pod płaszczykiem ochrony" legalnej" manifestacji, udzielono pomocy w propagowaniu zwyczajów i obyczajów niecodziennych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1597808

Proszę nie rżnąć głupa.

Proszę nie udawać, że nie wie Pan w jakim miejscu Europy Pan żyje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1597852

cyt.: "Proszę nie rżnąć głupa."

Czy to do mnie? A w jakim temacie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1597905

A kto pisze o "władzy naszej, sterowanej" , która "udzieliła pomocy w propagowaniu... " ?

Władza poprzednia była lepsza, niesterowana ?

Uleganie bieżączce politycznej, ignorowanie sytuacji geopolitycznej, ignorowanie ograniczonego pola manewru nie zasługuje na to określenie ?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1597922

więc proszę nie wypisywać własnych fobii w  moim imieniu. Niezależność geopolityczną, między Odrą a Bugiem,  znam z autopsji, wiec proszę darować sobie aluzje pod moim adresem. Od prawa do lewa - sama niezależność.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1597930

Właściwa polityka wymaga wyraźnego postawienia celów z jednej strony i realizmu z drugiej strony. Zdecydowane obalenie  bananowej republiki kolesiów krajowych i międzynarodowych w sytuacji nieokreśloności wpływów i ich kierunków nie jest mozliwe i wymaga dłuższego procesu upartego wdrażania stopniowych zmian zarówno na polu wewętrznym jak  międzynarodowym. Nie od razu hop..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1597937

Kościół obecnie wyraża i wspiera ... uczucia, wrażliwość, emocje ... troszczy się o nie urażanie zboczeńców a my powiedzmy: skoro tak to zero tacy. 
Zero tacy w diecezjach białostockiej i łódzkiej skoro tamtejszym biskupom są bliżsi popełniający grzech wołającym o pomstę do nieba niż wierni obrońcy Boga i Panny Maryi Niepokalanej Dziewicy! Nie jako walka z Kościołem tylko jako impuls do opamiętania obecnych pasterzy KK jak PE biskup Polak, którzy nie mają śmiałości stanąć w obecnie nie tylko katolików ale samego Pana Boga i Matki Boże. Kompletny upadek.

Przypomnę tym wszystkim najmądrzejszym z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia, tym wszystkim którym nie schodzi z języków propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach, że w obowiązującym dokumencie:

*********************************** 
Katechizm Katolicki Św. Piusa X autorstwa kard. Gasparriego, Rozdział XI, "O grzechach uczynkowych czyli osobistych" napisano:

573. Ile jest grzechów przeciwko bliźniemu wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy przeciwko bliźniemu, wołające o pomstę do nieba, a mianowicie:
a. rozmyślne zabójstwo;
b. grzech sodomski;
c. uciemiężenie ubogich oraz wdów i sierot;
d. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty sługom i robotnikom.

574. Dlaczego mówi się, że te grzechy wołają o pomstę do nieba?
Dlatego się mówi, że te grzechy wołają o pomstę do nieba, ponieważ przed innymi grzechami mają w sobie nadzwyczajną i jawną niegodziwość i ściągają gniew i zemstę Bożą na tych, którzy je popełniają.
koniec cyt.
*********************************** 

GRZECH SODOMSKI jest grzechem wołającym o pomstę do nieba! 
Jest drugi z najgorszych grzechów po rozmyślnym zabójstwie!
Pamiętajmy o tym!

*********************************** 
Wielki Katechizm religii katolickiej z 1894 r. druk. Krakow 1910 podaje wszystkim nam ochrzczonym dokładnie to samo (co do joty) co Katechizm kard. Gasparriego:

Wielki Katechizm religii katolickiej, Cześć V. O sprawiedliwości chrześcijańskiej i o czterech rzeczach ostatecznych. ROZDZIAŁ T. O sprawiedliwości chrześcijańskiej.

790. Dlaczego niektóre grzechy nazywają się grzechami wołającymi o pomstę do nieba?
Niektóre grzechy nazywają się grzechami, wołającymi o pomstę do nieba, bo o każdym z nich powiada wyraźnie pismo święte, że woła do nieba o pomstę, czyli sprawiedliwość boską w szczególniejszy sposób wzywa do wymierzenia kary.

791. Ile jest grzechów, wołających o pomstę do nieba?
Cztery są grzechy, wołające o pomstę do nieba, a są nimi:
1. rozmyślne zabójstwo;
2. grzech sodomski;
3. uciemiężenie ubogich, oraz wdów i sierót;
4. zabieranie lub zatrzymywanie umówionej zapłaty stogom i robotnikom.

D) O dziewięciu grzechach cudzych. 
792. Które grzechy nazywają się grzechami cudzymi?
Te grzechy nazywają się grzechami cudzymi, które wprawdzie inni popełniają, lecz w których ma się grzeszny udział.

793. Ile jest grzechów cudzych?
Dziewięć jest grzechów cudzych, a popełnia je, kto:
1. do grzechu radzi;
2. rozkazuje grzeszyć;
3. zezwala na grzech drugich;
4. innych do grzechu pobudza;
5. grzech drugich pochwala;
6. na grzech drugiego milczy;
7. grzechu nie karze;
8. do grzechu drugiemu dopomaga;
9. grzechu innych broni.
*********************************** 

W Katechizmie Kościoła Katolickiego opracowanym po Soborze Powszechnym Watykańskim II zatwierdzonym w dniu 11 października 1992 r. przez Jana Paweła II zostało wszystko zaciemnione i rozmyte. Z „grzechu sodomskiego” zrobiono podstępnie „grzech Sodomitów! Z dużej litery a więc tylko mieszkańców Sodomy. Biedronia już to nie dotyczy! Coś niebywałego!:

*********************************** 
Katechizmie Kościoła Katolickiego, Artykuł ósmy, Grzech, V. Rozprzestrzenianie się grzechu
1867 Tradycja katechetyczna przypomina również, że istnieją "grzechy, które wołają o
pomstę do nieba". Wołają więc do nieba: krew Abla101, grzech Sodomitów102,
narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie103, skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty104,
niesprawiedliwość względem najemnika105. *********************************** 

Proszę zwrócić uwagę, że te pyszne tłumoki z PiS, PO, PSL i „Wiosny” zboczeńca Biedronia dokładnie się wpisują w propagowanie grzechu sodomskiego w TV, prasie, i innych mediach tym, że popełniają grzechy cudze z nim powiązane. (Nie będzie tłumaczenia na Sądzie Bożym, oj nie będzie!)

W ramach samoobrony zalecałbym wzorem naszych żołnierzy z NSZ – po 20 kijów na gołą dupę – jako środek wychowawcy krótkoterminowy. Piszę od lat, że najlepsze lekarstwo na wszelkie śmiecie i to bez skutków ubocznych to wg rozdzielnika NSZ – dostać 20 kijów na gołą d…. Tak dla napomnienia. Po tygodniu ewentualna poprawka. I tak aż do skutku. Aż zmądrzeje.
LGBT to wirus aplikowany światu przez żydów (wszyscy co propagują tę dewiację w Polsce to są żydzi! zastanawiające?). Nie ma żadnego LGBT - to zwyczajne grzeszne zboczenie które winno być surowo karane jak się afiszuje przed dziećmi (i dorosłymi też) oraz obnosi w świetle dziennym. 
Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

panMarek

#1597822

Kościół słusznie wypowiada się przeciwko użyciu przemocy.

Siły można użyć, ale  z głową i bez rzucania kamieniami. Kibice niestety mają z głową problemy i działają na rzecz dewiantów, bo dewiantom chodzi o to, żeby zostali uznani za ofiary. W obecnym świecie trzeba myśleć trzeźwo.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1597853

- czy teraz się dziwicie że ich Niemcy gazowali ? - bo ja nie. To żydzi inne narody uważają za gorsze o czym jest nawet w ich pismach "świętych" które w zasadzie są bredniami pijaka - (jest tam coś że goje mają służyć żydom i pracować na nich)- niezłe co ?

Dla utrzymania władzy i dochodów wydali sprawiedliwego Jezusa na śmierć uwalniając bandyte Barabasza ! - a potem Jezusa opluli aby usprawiedliwić swą podłość, chciwość i największą zbrodnię przeciwko ludzkości i Boskim przykazaniom.

Oni wszystko przekręcają aby żyd był na wierzchu czego doświadczacie w ich mediach (wyborcza, tefałen) - każdego dnia. To jest esencja żydo-bolszewików.

To przez to że daliśmy schronienie żydom Hitler tak nas zabijał i zniszczył nam kraj.
O ludobójstwie żydów na dzielnym Palestyńskim narodzie nie muszę przypominać bo cały świat o tym wie - tylko wszyscy milczą.

I kto tu jest rasistą ??? -

Tu link:
http://telewizjarepublika.pl/co-za-pogarda-hartman-masowe-wyksztalcenie-...

Żydo-faszyści którzy teraz rządzą Gdańskiem próbują oderwać to miasto od Polski. To nie są żarty tylko śmiertelne zagrożenie dla Polski i Narodu Polskiego.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1597910

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1597926

LGBT to nie określenie płci czy preferencji seksualnych.

To stworzona przez lawaków szkodliwa ideologia mająca tylko jeden cel - zniszczenie tradycyjnych fundamentów i wartości, które chroniły cywilizację zachodnią przed upadkiem - religię chrześcijańską i rodzinę.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1597956

Nie używajmy w dyskusji publicznej

w mediach, na portalach, ani na ulicach:

- symboli

- języka

- pojęć

- fraz

- słów

- skrótów

(nawet przekreślonych), narzuconych przez

międzynarodową, zorganizowaną grupę przestępczą tęczowych zboczeńców.

 

To typowe działanie przeciwskuteczne (kontrproduktywne) !

 

Nie dajmy sobie narzucić w/w elementów narracji najeźdzców.

 

Maciej Krogulski

maciejkrogulski@op.pl

511 183 991

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1598023

Konwencja stambulska

 

– furtka prawna na rzecz

międzynarodowej, zorganizowanej grupy przestępczej tęczowych zboczeńców dla umożliwienia realizacji jej totalitarnych celów

 

https://www.youtube.com/watch?v=jIpnZzEbxCQ&feature=player_embedded&autoplay=1

 

 

Przeciw edukacji seksualnej w Warszawie

 

http://solidarni2010.pl/38586-uwaga-akcja-obronna-przed-edukacja-seksualna-w-warszawie---aktualizacja-z-video.html

 

 

Projekt ustawy Ordo Iuris
 
 w celu powstrzymania obchodzenia prawa rodzinnego przez
międzynarodową, zorganizowaną grupę przestępczą tęczowych zboczeńców dla umożliwienia realizacji jej totalitarnych celów
 
Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1598025