Rycerze różdżki czarnoksięskiej

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

Podziwiam wiarę obywateli, szczególnie użytkowników portalu w moc czarodziejskiej różdżki.

Wystarczy zająć stanowisko w ministerstwie, co gwarantuje nam dostęp do czarodziejskiej różdżki i wystarczy nią machnąć, a wszystkie nasze intencje zostają spełnione. Pan minister machnie różdżką i wszyscy jego podwładni oraz interesanci, klienci i iinni interesariusze, wszelkie instytucje zaangażowane w procesy nadzorowane przez ministerstwo, w mig wykonują wszelkie jego życzenia. Jest rzeczą niewątpliwą, że niektórzy politycy postkomunistyczni takie przekonania żywili. 

Pan minister machnie różdżką i skurwysyny zamienią się w anioły, kłamcy zaczną mówić prawdę, oszuści i złodzieje poczują wyrzuty sumienia, a totalopposition zacznie dbać o interes narodowy ? 

Ciekawe dlaczego za poprzednich rządów działo się tak jak się działo i przez wszystkie szpary wyciekały z budżetu pieniądze, a państwo było dojone przez cwaniaków ? Czyżby wtedy czarodziejska różdżka uległa awariii ?  

Czyżby demencja cyfrowa postępowała w umysłach naszych drogich internautów w tak błyskawicznym tempie ? XXI wiek i takie pojęcie o procesach społeczno-politycznych macie, dobrzy ludzie ? Czyżby świat wirtualny aż tak zupełnie oderwał się od świata realnego ? 

*** 

Króluje w necie wishful thinking. Całkowity odlot od rzeczywistości po obu stronach sporu. Jedna strona, ciągnąca zyski realne lub tylko psychologiczno-emocjonalne z tego jak było, pragnie destruktywnego powrotu tego co było, a druga strona sprzeciwiająca się temu powrotowi wierzy w czarodziejską różdżkę, której machnięcie natychmiast odmieni rzeczywistość i zlikwiduje skutki zaszłości od roku 1939. Tak, 1939, proszę o tym pamiętać. Policzcie sobie Państwo, ile to lat destrukcji upłynęło od tamtego czasu. 80, jeśli się nie mylę, nieprawda ? Więc proszę czym prędzej rozejrzeć się za rozumem. Czym prędzej, bo sobie jeszcze większej biedy napytacie. XXI wiek a wy ludzie nie jesteście w stanie ocenić rzeczywistości. Na co wam, troglodyci, ta cała technologia ? Wygląda na to, że to tylko dodatkowa bariera odgradzająca was od rzeczywistości.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Odnośnie Smoleńska bardzo polecam Orędzia Chrystusa Pana do p. Cypriana Polaka na ten temat. Bardzo konkretne wyjaśnienia, na przykład na takie tematy - czyim agentem jest Jarosław Kaczyński, jakie dwie spośród "ważnych" osób przeżyły, dlaczego zamordowano ks. prał. Hneryka Jankowskiego i posłankę Joannę Szczypińską:

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/03/4-iii-2019-rozmowa-o-film...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrystus Królem Polski!

#1586015

A nie mówiłem ?

Uderzyć w stół, a nozyce się odezwą.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1586029

Ktoś tu bez mojej zgody używa w tekstach mojego nicka :).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1586034

Już zdążył Pan przeczytać tak długi materiał, jak ten, który zamieściłem pod Pańskim artykułem?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrystus Królem Polski!

#1586284

Staram się nie mieszać nieprzystających do siebie wątków. Trzeba starać się być kompetentnym i umieć wątki klasyfikować i analizować. Wszystkiego naraz i razem nie wolno rozpatrywać, żeby uniknąć misz-maszu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1586524

Choć nie dokładnie i dosłownie, to zawartość tamtego materiału jednak pasuje, choć nie z tytułu, bo to jest w sporej mierze o metodach niszczenia Polski, o stratach, o metodach dezinformacyjnych, jakie są wobec Polaków stosowane, o tym, jak agenci zaszywają się w określonych strukturach i budowany jest wobec nich wizerunek taki, aby byli ostatni na liście podejrzanych, zwłaszcza o poważne rzeczy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrystus Królem Polski!

#1586698

i wkręca w to Polaków jak w pamiętnej prowokacji Gliwickiej z 1939 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=c_2-RhD_rT4

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1586699

- pytam, - kiedy wystąpimy do międzynarodowych instytucji z wnioskiem o uznanie ludobójstwa komunizmu na równi z faszyzmem ? - nikt tego za nas nie zrobi - ile jeszcze można czekać ? - nie możecie odzyskać Tupolewa to działajcie na innych polach,- tam gdzie możecie coś wygrać, tylko nie śpijcie na litość Boską !!!

Tego domagają sie pomordowani w Katyniu i innych miejscach kaźni. Tak się o nich troszczycie Wy hipokryci z PiS-u ???

Boicie się o żydo-bolszewików z UB i że to Izrael i moskale bedą musieli płacić Polsce wysokie odszkodowania ? - ten wniosek zadziała jak bomba na Brukselskich komunistycznych wykolejeńców. Rozwalicie im tą całą antypolską propagandę jednym ciosem. Może Wam też trzeba parę kijów "wpier...ć" aby Was zachęcić do działania.

Zbrodnie Katyńskie i inne wtedy nigdy nie ulegną przedawnieniu. Nie będą tu pisał o wszystkich pozytywnych aspektach dla Polski ale może przy budowie Nord Steam II - wyjaśni sobie Merkel z Putinem kto zamordował bezbronnych jeńców wojennych bo ruska komisja Burdenki ustaliła że to zrobili Niemcy (co na to Merkel ?).

Co - nie potraficie rozgrywać faszystów i komunistów aby sie znowu złapali za łby ? - cienkie bolki z Was i za wiele nie ugracie na arenie międzynarodowej.

Dobrze by było w polskiej telewizji i światowej przypominać o tym że moskale chcieli Chiny zniszczyć bombą atomową w 1969 roku i tylko dzięki temu że USA zagroziło ruskim uderzeniem odwetowym Chiny dziś istnieją.
Bandytom międzynarodowym trzeba te ich sku...syństwa przypominać i w ten sposób jednać sobie przyjaciół.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Tuskość to nienormalność,antypolskość, zdradzieckość i faszyzm w najczystszej postaci. Nie mam najmniejszej ochoty, aby był on brzemieniem dla naszej Ojczyzny, - zgiń i przepadnij czarci bękarcie.

#1586033

"- pytam, - kiedy wystąpimy do międzynarodowych instytucji z wnioskiem o uznanie komunizmu na równi z faszyzmem ?".
A kto by wtedy nami rządził ?. A ilu "Niepoprawnych" zniknęłoby w więziennych celach na długie lata ?.
Wie ktoś, czy mamy podpisaną umowę ekstradycyjną z "Angolami"?.
Chodzi mi o tego obrzezanego komucha "...z Londynu", któremu matka dała imię po Stalinie...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1586035