Aż się nie chce wierzyć!

Obrazek użytkownika Husky
Idee

 

Świat stoi na głowie. 

Wolność wyboru, to wolność gwałcenia dzieci pozbawiwszy je wstydu i wszelkich zahamowań.
Zaczynam odnosić wrażenie, że ta nagła i zmasowana akcja sodomitów z LGBT, to zasłona dymna przed całkowitą sondażową plajtą zjednoczenia się wszelkich kanalii pod sztandarem Koalicji Europejskiej. Intelektualna, programową pustka jest przykrywaną ideologicznymi pierdołami.Chodzi o to, żeby zamienić Naród w papkę bez żadnej tożsamości, wtedy będzie łatwiej zlikwidować państwa, znieść granice i rządzić całością. Jak u Orwella. Pierwszy eksperyment zaprowadzenia komunizmu pod egidą ZSRS nie wyszedł, bo pozostała rodzina, teraz trzeba ją zniszczyć.
Pamiętajmy.
W wyborach europejskich i parlamentarnych bronimy już nie tylko osiągnięć PiS czyli wyższych płac, świadczeń socjalnych, stabilnej gospodarki, niskiego bezrobocia, bezpieczeństwa finansowego rodzin. Jest sprawa ważniejsza. Bronimy niewinne dzieci przed LGBT-zgrają pedofilów.

Odwrócony porządek: 
Zabraniają ludziom mówić o swej religijności, a afiszują się ze swą seksualnością. To, co w każdej kulturze było tabu, staje się hasłem na sztandarach. To, co budowało tożsamość społeczną (religia, naród, historia), jest negowane i traktowane jako zagrożenie.Koalicja Europejska z Wiosną Biedronia chcą wyrugować lekcję religii że szkół, a w jej miejsce wstawić edukację seksualną i ideologię LGBT od najmłodszych lat. Dzieci będą pisały klasówki z gejowskiego stylu życia i gender...

To stare marzenie lewackich ideologów-rozbicie rodzin,wykorzenienie dzieci że swoich rodzin i edukacja ich w jednoznacznie ukierunkowanych placówkach publicznych.
Nie dajmy się zwieść lewackiej propagandzie. Nie ma żadnej ORIENTACJI SEKSUALNEJ. Jest albo obcowanie płciowe kobiety i mężczyzny zwane seksem, albo zboczenie, czyli dewiacja nie mające z seksem nic wspólnego.

Na koniec 
W sumie się cieszę. Przekroczą granice pedofilii raczej wcześniej niż później w swoim obłędzie a wtedy będzie nam bardzo miło zapakować ich do pierdli. Do celi pełnej  "szanujących godność innych" oraz "tolerancyjnych" pederastów...

Jakie to szczęście że mimo wielu idiotów z lewicy i lemingów omamionych przez TVN Polska jest nadal konserwatywnym zaściankiem Europy.

Za to Ją kocham.I wierzę że większość jest nadal normalna i nie da wygrać degeneruchom z POKO i Wiosny-całej tej totalnej zdradzieckiej opozycji.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:13)

Komentarze

Wielu krętaczy do manipulacji powstanie

Jeśli nadal będą manipulatorom wierzyć

Skończą jako niewolnicy by z diabłem się zmierzyć

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1582887

Jeden z apologetów Czaskoskiego bloger Neonu"wyjaśnił nam",na portalu Wolne Media że dzieci w wieku 9 lat będą miały "tylko" TEORETYCZNE zajęcia z zakładania prezerwatyw, a zajęcia PRAKTYCZNE zaczną się "dopiero" u 12-letnich dzieci

Nie no, od razu poczułem się spokojniejszy

Ten Zawisza Błękitny vel Zakuty Łeb to faktycznie kawał "warszawskiego" cwela.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

zawiedziony

#1582897

Efektem histerycznej szarży środowisk LGBT będzie wzrost niechęci do "zwykłych" homoseksualistów, którzy chcą normalnie w spokoju żyć.
I o to "działaczom" chodzi.
Bo lewactwo chce stałego napięcia, wojny.
Tym się żywi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Husky

#1582909

Ciekawe która część tej sexedukacji pomoże dziecku.

Ta o przyjemnościach z masturbacji?
A może ta o antykoncepcji?
A może "zabawa w doktora" da niezbędną wiedzę?

A tak serio,ci z lewicy są po prostu chorzy.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Husky

#1582908

Podobno w każdej warszawskiej szkole ma być dyżurna homoseksualistka i lekarz ginekolog.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1582903

Wygląda na to, że prezydentura pajaca Czaaskoskiego w Warszawie może być najgorszą w historii miasta.
To jest to "nowe pokolenie "...
8-)))))))))))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Husky

#1582911

 

Patriotyzm i konserwatyzm są przecież dla nowego pokolenia liberałów obmierzłymi reliktami przeszłości. Nowocześni liberałowie, do których Czaaskoski się zalicza, usuwają wszelkie ograniczenia będące przeszkodą w osiągnięciu maksymalnej wolności jednostki. Zarzut, że liberalna nowoczesność prowadzi do demoralizacji jest niczym innym, jak anachronicznym stosunkiem do świata i życia. Nie ma czegoś takiego jak dewiacje i rozwiązłość. Nic, co ludzkie, nie jest Czaaskoskiemu obce. A tramwaje w stolicy..., jak najbardziej, powinny być koreańskie.

 

Pozdrawiam,

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

AgnieszkaS

#1582956

Była "pierwsza dama" Niemiec, Bettina Wulff, na lekcji "edukacji seksualnej" w jednej ze szkół podst. w Hannoverze. To kolejny dowód na łgarstwa deprawatorów z PO i okolic, którzy starają się Polakom wmówić, że nachalne seksualizowanie dzieci na Zachodzie nie istnieje.

I oczywiście wskazówki dla deprawatorów z PO & co. płyną wartkim nurtem z Niemiec,

czy ja się dziwię?

bynajmniej, główny prowadzący szatniarz Tusk jest bardzo podatny na propagandę niemiecką, ale my Polacy doskonale wiemy czego to można po Niemcach bez wyobraźni się spodziewać

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Husky

#1582959

Patrzę na tą kurewską prowokację i tak sobie myślę czy ktoś kiedyś wreszcie da pięścią w te mordy w imieniu księży pomordowanych w niemieckich obozach zagłady ?

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1582983

Tak musiały czuć się szczury w Londynie 1666

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1583028