Od Polaka zero dla Owsiaka

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

08.01.2019

   No to niebawem tysiące dzieciaków  w trybie dobrowolno-przymusowym wyjdą na ulice. Jurek wzywa! Samorządy  poświęcą sporo kasy i miejsc na ową akcję. Media i czynniki polityczne, zwłaszcza totalne, podgrzeją atmosferę...

  Ja, podobnie jak w latach ubiegłych, nie dam ani grosza Owsiakowi. Odpowiedzialna akcja charytatywna powinna mieć jeden konkretny cel. No i nieskazitelną uczciwość.

   Tymczasem z owej  zbiórki niezłe dochody ma sam Owsiak i jego rodzina. Dodatkowo z tych pieniędzy organizuje hedonistyczno- dewiacyjne rokowiska letnie dla młodych Polaków.Z dużym akcentem politycznym kierowanym przeciwko demokratycznie wybranej obecnej władzy.

   Na taką hucpę nie może być dobrowolnej jałmużny. Zwłaszcza, że poważne organizacje charytatywne  - z "Caritasem" na czele -  przyjmą i wydadzą na rzeczywiście potrzebujących każdy nasz grosz.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

W szkołach nagonka już od grudnia aby dzieci i rodzice przynosili fanty na licytacje. W dzień "wielkiego finału" będzie w szkołach kiermasz i w czasie lekcji będą dzieci namawiali do zakupów na kiermaszu.Jak jakieś dziecko nic nie kupi, będzie od razu postrzegane jako inne (pamiętajmy, że mówię tu o dzieciach już od zerówki włącznie). Grają uczuciami i nieświadomością małych dzieci aby owsik mógł wybudować nową hacjendę, zdeprawować kolejne rzesze młodych na woodstock - pomoc dla szpitali jest tutaj jakby produktem ubocznym. I najlepsze, że te hucpy w szkołach są robione z naszych podatników pieniędzy, bo to szkoły publiczne, państwowe. Wiec dokładamy się do owsika czy tego chcemy czy nie... - nie mówiąc już o innych państwowych instytucjach, które tego dnia wydają miliony na owsika (na szczęście TVP przestało ale jeszcze dużo państwówek daje).

Nie miałbym problemu z orkiestrą, gdyby nie robili takich nachalnych nagonek na małe dzieci przy zbieraniu i gdyby robili to we własnym zakresie a nie z pieniędzy podatników. Kto chce niech daje, ale ja nie chce a i tak daje... w podatkach.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578087

swoje narty sprezentował krzykaczowi już pierwszej zimy swej nieszczęsnej kadencji, czym zachęcił oszołoma do dalszej hucpy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Język polski - pamiętamy!

#1578118

W grotesce uczestniczą też najważniejsi. O tempora! O mores!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1578678

Tak, masz rację...Wiele by jeszcze pisać o  tej społecznej dewiacji...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1578676