Czy Platforma Obywatelska jest groźną sektą?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Na to pytanie odpowiedziała funkcjonariuszka Platformy, a zarazem Święta Krowa III RP posłanka Okła-Drewnowicz. Przypomnę, że mąż posłanki PO to przestępca, którego Kasta Niezwykłych Ludzi uwolniła od więzienia, zasądzając karę dwóch lat w zawieszeniu i grzywnę w kwocie 25 tys. zł. Normalny człowiek za sfałszowanie 190 faktur na kwotę ok. 7 mln zł dostał by karę min.5 lat pierdla – ale nie mąż Świętej Krowy ! Tacy przestępcy są w Polsce nietykalni – prawdopodobnie zgodnie z Konstytucją, wyznawaną przez Kastę i Święte Krowy…

Wracając do odpowiedzi na pytanie, czy Platforma Obywatelska jest sektą, to warto zacytować wpis Okły-Drewnowicz na twitterze, a dotyczący nominacji posła Andruszkiewicza na wiceministra ds. cyfryzacji: „…różnica pomiędzy Giertychem a Andruszkiewiczem jest kolosalna. Giertych nawrócił się na cywilizowane wartości i publicznie przestrzega przed myśleniem, które sam kiedyś praktykował, przez co jest wartością dodaną. Dla Andruszkiewicza raczej nie ma nadziei” – napisała funkcjonariuszka, a raczej już kapłanka rytualnych obrzędów Platformy Obywatelskiej.

Katalog tych obrzędów obejmuje uwielbienie dla Unii Europejskiej, wyznawanie wiary w „wartości europejskie” i traktowanie Traktatu o UE jak Świętej Księgi. Ważnym elementem obrzędowości europejskiej, uprawianej przez Platformę Obywatelską jest publiczne wyznawanie grzechów PIS-u i grzechów tych Polaków, którzy nie przeszli na wiarę w Platformę Obywatelską.

Jak stwierdziła Okła –Drewnowicz - funkcjonariuszka sekty platformerskiej – grzechem jest już samo myślenie - niezgodne z kanonem wiary wyznawców Platformy Obywatelskiej. Wzorem czystości jest tu założyciel Młodzieży Wszechpolskiej Roman Giertych, który nie tylko „nawrócił się na cywilizowane wartości i publicznie”, ale także „przestrzega przed myśleniem, które sam kiedyś praktykował”. Każdy więc od dzisiaj wie, że myśląc źle o Unii Europejskiej i Platformie Obywatelskiej, popełnia się ciężki grzech, który automatycznie sprowadza niewiernego poza nawias cywilizacji: do ciemnoty Ciemnogrodu…

Roman Giertych, jako nawrócony na wiarę w PO doświadczył wielu łask ze strony sekty platformerskiej. Stał się obrońcą najwyższych kapłanów Platformy a nawet syna byłego premiera, który został zmuszony do czasowej emigracji do świątyni cywilizacji, jaką jest urząd szefa Rady Europejskiej. Podobne łaski spłynęły na innych nawróconych na cywilizację europejską. Wystarczy wspomnieć Radka Sikorskiego, który został ministrem spraw zagranicznych a nawet Marszałkiem Sejmu. Wystarczyło, że Sikorski obiecał dorżnięcie ciemnoty pisowskiej…

Tu dochodzimy do kar dla niewiernych. Sekta Platformy Obywatelskiej czerpie garściami z doświadczeń islamu. „Dorzynanie watah” to był tylko wstęp do obcinania głów i masowych aresztowań niewiernych, zapowiedzianych przez obecnego Najwyższego Kapłana Grzegorza Schetynę. Na naszych oczach trwa więc proces obcinania głowy posłowi Andruszkiewiczowi, którego premier Morawiecki powołał na stanowisko wiceministra.

W okresie trzech dni z posła Andruszkiewicza zrobiono już faszystę, nazistę, wysłannika Putina, wroga Rosji, antysemitę, wroga demokracji i zwolennika Polexitu. W procesie zaszczuwania porządnego człowieka bierze udział cały przemysł pogardy III RP, a więc: niezawodna TVNazi-stacja telewizyjna propagująca obrzędy ku czci Hitlera, GW, Polsat, Superstacja i ich funkcjonariusze, agenci SB i WSI pracujący dla platformerskiej sekty, kongres Żydów i tzw. Zdrowe Siły Narodu…

Nagonka na posła Andruszkiewicza przypomina najmroczniejsze czasy stalinowskie, gdy obowiązywał dekret Bieruta z 1946 roku. Na mocy art. 11 dekretu z 1946 roku o przestępstwach "szczególnie niebezpiecznych w okresie odbudowy Państwa Polskiego" - karze nie krótszej niż 3 lata więzienia podlegał każdy, kto "publicznie nawołuje do czynów skierowanych przeciwko jedności sojuszniczej Państwa Polskiego z państwem sprzymierzonym".

Od czasów Bieruta i Stalina nastąpiła wszakże istotna zmiana. Nadal piętnowani są wszyscy, którzy podważają nierozerwalny sojusz (tym razem z UE i Berlinem) ale także godzą w „wartości europejskie”, sprzeciwiając się osiedlaniu imigrantów islamskich. To wszystko bowiem godzi w „cywilizowane wartości i publicznie”, o których pisze posłanka Okła-Drewnowicz. Droga do obcinania głów niewiernych została otwarta, co stanowi istotny postęp w porównaniu z dekretem Bieruta.

A przecież wiadomo, że poseł Andruszkiewicz nawoływał do reformy Unii Europejskiej i sprzeciwia się osiedlaniu muzułmanów w Polsce. Co więc może czekać niewiernego, który w dodatku wykazuje kłamstwa, oszustwa i  gigantyczne złodziejstwo kapłanów sekty Platformy Obywatelskiej?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

posłanka Okła-Drewnowicz jest postacią fantastyczną, a historia jej męża historią zmyśloną w celach satyrycznych. Taka to jest historia. Nieprawdopodobny szczyt bezczelności i korupcja politycznie uświęcona w sposób całkowicie niemoralny. Czysty oksymoron i persyflaż. To się nie mogło zdarzyć w realnym świecie. 

Ale myślę sobie - sprawdzę. 14 sekund google-moogle i mam. To jest pani Marzena Okła-Drewnowicz, polska polityk, samorządowiec, działaczka społeczna, posłanka na Sejm VI, VII i VIII kadencji, szefowa świętokrzyskiej PO:

Pani posłanka Marzena Okła-Drewnowicz jest żywa a jej historia jest prawdziwa, konkretna i rzeczywista.

Wierzyć się nie chce. Szczyt.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1577942

Wierzyć się nie chce! 

Szczytów szczyt.

Marzena Okła.....NAS okłamuje.

No - ale to norma, to PeO sznyt .

W POszustów partii jeno są kłamcy!

złodzieje są, i najgorsze, obrzydliwe są szuje......

co doskonale obrazek TEN wpis Szanownego M Pytona ilustruje:

wiedzie tych szubrawców na zatracenie córka Hitlera - Angela:

 https://search.yahoo.com/yhs/search?hspart=adk&hsimp=yhs-adk_sbnt&param2...

a imię niemieckiej faszystki - Anielica, chyba przybrane dla zmyłki, zgodnie z biblijną zasadą - 

SZATAN CZĘSTO PRZYBIERA POSTAĆ ANIOŁA ŚWIATŁOŚCI, A JEGO SŁUDZY POSTAĆ SŁUG SPRAWIEDLIWOŚCI.  

kudy tym POwsinogom, łajdakom i łajdaczkom do Posła Andruszkiewicza. ON nad nimi Góruje jak Guliwer nad liliputami. Jak Himalaje mają się do Rowu Mariańskiego, jak Herkules się ma do syfu ze Stajni -  augiaszowego......................

https://wiadomosci.wp.pl/adam-andruszkiewicz-broni-sie-przed-atakami-trw...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1577946

To jest najbardziej zakłamane babsko, które wykorzystują do "promowania" swojej P(artii) O(szustów) ..

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1577959

Mam nauczkę !

Na bezdurno wykonałem odruchowo takie samo sprawdzenie. Więcej nie będę się spieszył, będę pamiętał w jakim kraju żyję (oraz kto "ten kraj" doprowadził do stanu kabaretu "h+d+ kk").

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

#1578323

PO to nie tylko sekta lecz także sabotażyści ladu i porządku w Polsce , w tej sekcie jest najwięcej donosicieli-kapusi , aferzystów , komuchów , to zło które należny jak chwast wyplenić .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1577988

W tym określeniu M. Pytona - sekta - mieści się TO wszystko Nitramie co Opisałeś. Przymiotników możnaby tu mnożyć bez liku. bandycka sekta łajdaków i przestępców. No i sekta duraków także, z których żaden intelektem nie grzeszy, a wręcz przeciwnie - duractwem sięgającym szczytów Himalajów, czy też dna Rowu Mariańskiego. Że wymienię tylko jednego debila wsławionego sześcioma królami czy rubikoniem. Decydenci tej mafii SBcko-komuszo-żydowskiej prowadzili pewnie długo i uważnie selekcję negatywną. Selekcję spośród wielu chętnych, no i wybrali zastęp "najlepszych", najbardziej obiecujących, najbardziej "wykształconych" w duractwie. Obserwować TO możemy, gdy TE wyselekcjonowane głupki, ciemniaki, czy ciemniaczki dorywają się do głosu, i bredzić zaczynają z sejmowej trybuny, czy też do mikrofonów podtykanych im usłużnie do jadaczek przez najróżniejsze łżemedia.

im głupszy tym lepszy! 

nieśmiertelne leninowskie, stalinowskie, POstkomusze credo, czego naaaaaajwspanialszą emanacją jest urwany z komina pies niemieckiej STASI zwany "Oskarem", matołem, etc, ect, etc, etc, itd, &,&,&.............................  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1578000

Poznaj fragment pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka – Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«: 
Rozdz. XXXIV - MASONERIA A ŻYDZI (fragment "na czasie")

Rozumieją wprawdzie wszyscy Polacy, że zjednoczenie jest warunkiem
niezbędnym i koniecznym trwałości i potęgi państwa, a jednak jakaś dziwna siła
ustawicznie ich dzieli.
Trafnie ten stan określił w Sejmie w lutym 1938 r. poseł Juliusz Dudziński
w swej interpelacji przeciw masonerii: W Polsce rozpleniło się panowanie
rozmaitych mafii. Nikt już w Polsce nikomu nie wierzy, nikt nie wierzy nawet
w najbardziej piękne i szlachetne hasła. Każdy boi się, ażeby czasem pod przykrywką
pięknych haseł nie został wciągnięty do organizacji, która będzie po
prostu narzędziem, tylko w ręku zorganizowanej mafii, będącej nawet pod
wpływem obcej agentury.
str. 152
"I dlatego, jeśli ma nastąpić prawdziwa konsolidacja musi być oczyszczona
atmosfera polityczna Polski. Wszystkie mafie muszą' być wytępione"..., bo
"Polską rządzi z ukrycia mafia masońska".
Toteż poseł Wacław Budzyński, podkreślając doniosłość powyższej interpelacji,
wypowiedział w Sejmie:
"Wszyscy absolutnie doceniamy niebezpieczeństwo tajnych organizacji
w Polsce, zwłaszcza gdy ich ośrodek dyspozycji, ich sztab główny, ma siedzibę
poza granicami kraju.
Za obowiązek każdego Polaka uważamy walkę z obcą agenturą, tak czy
inaczej się nazywającą, tak czy inaczej zakonspirowaną"412.
Całe społeczeństwo polskie z wyjątkiem żydów i masonów, którzy "zajmują
wysokie stanowiska w świecie zawodowym, przemysłowym i politycznym",
przyjęło z największą radością wystąpienie obydwóch posłów w Sejmie przeciw
ciemnym, mocno zakonspirowanym siłom, niszczącym Państwo i nasz naród.
Gdyby się zaś kto zapytał, jakie to są te siły, to odpowiedzą mu "Protokoły
mędrców Syjonu" obrazowo i jasno:
"W jakimże innym celu wymyśliliśmy i nakazali gojom całą tę politykę, nie
dając im możności zbadania jej treści —jeżeli nie w tym, żeby drogą okólną
osiągnąć to, co jest niedościgłym drogą prostą dla naszego rozproszonego
plemienia. Posłużyło to jako fundament dla naszej tajnej organizacji, masonerii
która nie jest znana, oraz dla celów, których istnienia nie podejrzewają nawet te
bydlęta — goje, znęcani przez nas do szeregu armii lóż masońskich «na pokaz»
istniejących dla zamydlenia oczu gojom"413.
A zatem polityka dzielenia i rozdrabniania społeczeństwa rdzennego na
partie i partyjki prowadzi do osłabienia tego społeczeństwa, a do wzmocnienia
żydów i tę politykę prowadzą żydzi przy pomocy masonerii. Masonów zaś
gojów uważają za bydlęta, mimo szumnych haseł o równości i braterskości.
Talmud dla żyda pozostaje zawsze normą postępowania i dlatego każdy
nieżyd, choćby oddał się na usługi żydostwa, tak jak to czyni mason, pozostaje
jednak w oczach żyda tylko bydlęciem. Naiwny zaś goj uważa go za "brata".
Nie tylko w polityce państwowej, ale i w stowarzyszeniach społecznych
widzimy u nas chaos, zamieszanie i rozproszkowanie społeczeństwa na partie
i partyjki. Kładziemy to zwykle na karb naszej narodowej niezgody i niesforności,
a tymczasem żydzi, czy sami wprost, czy przez swych pomocników
str. 153
_____________________________________________________________
412) Jutro Pracy z dnia 27 lutego 1938 r. Nr 8. Juliusz Dudziński, Atak na masonerię, Wacław
Budzyński, Oskarżam mafię.
4l3) Prot. XI. § 118.

masonów i socjalistów zamęt ten celowo wykonują. Zgadza się to z programem
"Protokołów mędrców Syjonu", gdzie powiedziano:
"W stowarzyszeniach gojów, gdzie zasialiśmy ziarna nieładu, protestów,
można przywrócić porządek tylko przy użyciu środków bezwzględnych dowodzących
istnienia niezłomnej władzy"414.
Przyznają więc żydzi, że niezłomna władza jest niezbędną dla utrzymania
ładu i porządku, a jednak przeciw przebłyskom takiej władzy podnoszą gwałty
i krzyki, propagująliberalizm jako podkład dla masonerii i komunizmu, by przy
tego rodzaju pomocy siać nieład i zamieszanie i osłabić państwa i rządy narodów
rdzennych. Ich zatem cele są wprost przeciwne interesom narodów, wśród
których żyją.
Charakterystycznym pod tym względem jest tajny okólnik Stalina dla komunistów
we wszystkich krajach, by dążyli do rozdrabniania stronnictw narodowych.
.
Jeśli więc u nas widzimy, że co chwila powstają nowi wodzowie, czy nowe
rozłamy ze stronnictwa narodowego, szczególniej wśród młodzieży, to przyczyny
tego szukać należy głównie w działalności ciemnych sił komunistyczno-
żydowskich, posługujących się judaszowskimi srebrnikami dla zguby
państwa i narodu.
Niech się narodowcy dzielą, niech się razem zwalczają, niech się osłabiają,
bo tym silniejsi będą ich wrogowie żydzi.
str. 154
_____________________________________________________________
414) Prot. XV § 139.

Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!
 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1578045