Szczęśliwego Nowego Roku!

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Wszystkim "Niepoprawnym" życzę szczęśliwego Nowego 2019 Roku!!!

(Jeśli się nie kręci, kliknij w obrazek poniżej)

Grafika: 
Ocena grafiki: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:4)

Komentarze

Kręci się to na dole, kurczę, przepraszam piszę z komórki i przy próbie otworzenia obrazka najechalem na "nie" przez co niechcący dałem pałkę. Próbuje to naprawić. Klikam na 5, ale nie chce się zmienić. Jeżeli czyta to jakiś admin proszę o anulowanie mojego kliknięcia, ewentualnie wrzuć to, Macieju jeszcze raz. Przepraszam raz jeszcze i Szczęśliwego Nowego Roku życzę!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1577723

Kilka punktów w te czy w w e wte nie czyni różnicy :-) A u mnie pod GoogleChrome żaden się nie kręci. Kiedyś, gdy skopiowałem obrazek ruchomy i wklejałem w tekst opisu, to ten obrazek się ruszał.  Może to zależy od przeglądarki?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1577726

Takie rzeczy się zdarzają ;-), samemu też miałem taki przypadek. Podniosłem nieco średnią, co by Twoje wyrzuty sumienia zmniejszyć ;-), a jak jeszcze kilku się "dorzuci" to już będzie całkiem ok. Dołączam się do życzeń : udanej zabawy sylwestrowej i aby ten Nowy Rok spełnił pokładane przez Nas nadzieje na lepsze jutro. Wszystkiego dobrego.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1577728

DZIĘKI WIELKIE! Powinna być opcja cofania na przypadki takich pomyłek. Na komórce jest ekran dotykowy, palcem się przypadkiem najedzie i wychodzi jak wychodzi :/

Dziękuję raz jeszcze i Szczęśliwego Nowego Roku Wam życzę! :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1577765

Jestem tradycjonalistą. Mysz, klawiatura dają pewność, że nic nie zadziała samo. A przy ekranie dotykowym wskakują mi litery nad którymi jedynie przesuwam palcem sięgając do innych na wirtualnej klawiaturze. Może to kwestia jakości sprzętu, ale i tu wolę duży ekran od okienka smartfona.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1577863