# Nikt i nic nas nie zatrzyma

Obrazek użytkownika wilre

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to rocznica wyjątkowa. Z tego względu liczymy na jeszcze wyższą frekwencję podczas marszu niż w latach ubiegłych. Manifestacja we Wrocławiu rozpocznie się o godz. 17.00 i wymaszeruje spod Dworca PKP (skwer przy ul. Piłsudskiego i ul. Peronowej) na wrocławski Rynek Główny, na który tym razem wkroczymy od ulicy Świdnickiej.

Prosimy, by zabrać na marsz polskie flagi narodowe. Plakaty można odbierać w sklepie Kibol we Wrocławiu (ul. Kościuszki 32).
_____________________________________________

Okazuje się, że Marsz Polski Niepodległej może zostać zatrzymany zanim jeszcze wyruszy. Dziś (6 listopada) prezydent Wrocławia wydał decyzję zakazującą odbycia się tego zgromadzenia. Jako powód odmowy wskazano, że podczas marszu może dojść do „znieważania osób, nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych”. Wskazano też, że na marszu mogą pojawić się osoby „posiadające przy sobie wyroby pirotechniczne oraz inne niebezpieczne materiały i narzędzia”.
______________________________________________

Jacek Rybczyński   38 minut temu

A czego Pan się spodziewał Panie Jacku ??? Obawiam się, że jest zagrożona Pana wolność, pisałem już pod innym filmem na Youtube, teraz dopiero My Nacjonaliści poczujemy represje, naród pokazała wyborach samorządowych czego chce..... Przykre to wszystko ,mieszkam w Norwegii i miasto w którym jestem, całej jest w tęczowych szmatach ,łącznie z wszystkimi urzędami..weekend im urządzili z paradą w sobotę.....to również czeka Naszą Ojczyznę ,choć pewnie już polin.... Nas już nie ma Panie Jacku, tylko jeszcze o tym nie wiemy...narazie Mimo wszystkich przeciwności, Pozdrawiam Pana Serdecznie....." Jestem NACJONALISTĄ i Jestem z tego DUMNY...!!! ".....Jacek z Tromsø

Suwerenny PL  1 godzinę temu

To tylko powtwierdza to o czym mowie od dawna! W Polsce sa lamane prawa wolnosci slowa, jest terror i jedynie stanowczoscia sobie z tym poradzimy! Nie bojcie sie prowokatorow, idzcie na calosc, robcie demonstracje, a gdy trzeba bedzie to stawiajcie fizyczny opor. Zrozumcie, ze inaczej po prostu sie nie da! I tak nas maja na calym swiecie za faszystow i antysemitow, czego tu sie bac? prowokatorom tylki skopac i isc dalej do przodu! A nie w warszawie 11 listopada paradowac jak grzeczne owieczki! Nie po to miliony patriotow zyci za Polske oddalo, by ich nastepcy nie potrafili uwolnic nas spod okupacji!!

___________________________________________________________

..

Krzysztof BOSAK : Marsz Niepodległości swojej trasy nie zmieni

 

Wideo: 
Ocena filmu: 
Brak głosów

Komentarze

 

 

 

 

Al Dumpling    21 godzin temu

UWAGA!!! Tusk zostaje w Polsce na święto niepodległości, bo liczy na zamieszki uliczne i okazję do przejęcia władzy dzięki interwencji wezwanych do udzielenia bratniej pomocy sił policyjnych UE. To jest sytuacja analogiczna do tej z grudnia 2016 (ciamajdan), kiedy to grupa posłów okupowała sejm a Tusk niby zbiegiem okoliczności znalazł się we Wrocławiu i czekał na rozwój wydarzeń. Obecna sytuacja jest bardziej niebezpieczna, ponieważ w Warszawie i w innych polskich miastach będziemy mieli do czynienia z ulicznymi marszami wielotysięcznych tłumów. W obliczu prowokacji zapowiadanych przez totalnych jurgieltników sytuacja może wymknąć się spod kontroli, tym bardziej, że cierpliwość rozczarowanych rządami PIS patriotów jest na wyczerpaniu, wielu ludzi jest rozżalonych i sfrustrowanych, w związku z czym łatwiej mogą ulec prowokacjom totalniactwa i policji.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Największym złem dla świata jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1574807