Czy prowokacja na Marszu Niepodległości byłaby mile widziana?

Obrazek użytkownika cisza
Kraj

Czy prowokacja na Marszu Niepodległości byłaby mile widziana?

Chyba tak! Prowokacja na Marszu Niepodległości byłaby mile widziana, by uzasadnić politycznie poprawne obawy władz a w przyszłości wreszcie zdelegalizować organizacje patriotyczne, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i pokornie przyznać rację lewakom z UE, którzy profetycznie widzieli w maszerujących Polakach faszystów i antysemitów.

O co tu chodzi? 11 listopada 2018 roku – kolejny Marsz Niepodległości, prawdopodobnie największy, bo rocznica wyjątkowa! Były chwalebne i wzniosłe plany, miało być tak pięknie, tak „wspólnotowo”! Z zaproszonym prezydentem Dudą… on na czele Marszu Niepodległości, pierwszy i najważniejszy gość zaproszony przez Polaków (już trzeci rok z rzędu, bezskutecznie) a paskudnie nazwanych w Europie i w mainstream’ie faszystami. Zaproszenie przyjął ale na krótko…

Jako ważny gość poczuł się bowiem organizatorem a nawet komendantem marszu i chciał narzucić gospodarzom swoje porządki. Zaprosił na MN swoich gości i postawił warunek, tylko biało-czerwone flagi, żadnych haseł! Chciał tworzyć „wspólnotę”…

„Według prezydenckiego ministra, ludzie Andrzeja Dudy rozmawiają od jakiegoś czasu z organizatorami Marszu Niepodległości. Chcą gwarancji, że jedyne symbole, które się na nim pojawią, będą miały kolory biało-czerwone. /…/

Chciałbym, żebyśmy razem poszli w Marszu Niepodległości, i jest to kwestia odpowiedzialności wobec społeczeństwa. Stańmy obok siebie i pokażmy ludziom, że można być razem.”

Andrzej Duda zaprosił na obchody nie tylko „wszystkich rodaków”, ale także „polityków ze wszystkich stron sceny politycznej, niezależnie od poglądów, idei, którym służą”. „Wierzę w to głęboko, że ten element podstawowy, jakim jest nasze niepodległe państwo jest dla wszystkich tak cenny, że absolutnie powinniśmy tego 11 listopada na uroczystościach, które się będą odbywały, w całej Polsce się spotkać”

To tylko słowa. PAD umie pięknie i długo mówić…Wydarzenia potoczyły się jednak inaczej ale zgodnie z planami „doradców” czyli talmudycznie i przewrotnie. PAD zrezygnował, bo organizatorzy nie zagwarantowali mu tego, co sobie w swej pysze zaplanował…

„Jak donosi portal wp.pl, prezydent Andrzej Duda nie weźmie udziału w Marszu Niepodległości, gdyż obawia się, że swoją osobą firmowałby manifestację, na której dochodziłoby dochodziłoby do karygodnych ekscesów./…/ Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski poinformował, że harmonogram prezydenta jest zbyt napięty i Andrzej Duda nie da rady pojawić się na marszu. WP.pl przekonuje jednak, że jest to jedynie oficjalna wersja. Portal dotarł do trzech rozmówców zbliżonych do środowiska prezydenta, którzy podają inne powody.”

„Napięte harmonogramy” ma podobnie reagujący PIS. Jaką „wspólnotę” planują?

„Marszałek Senatu Stanisław Karczewski poinformował, że nie będzie uczestniczył w marszu 11 listopada.”

https://dorzeczy.pl/kraj/82295/Bylaby-to-wizerunkowa-katastrofa-Czemu-pr...

31.10.2018 – plany prezydenta na 11 listopada – przeczytaj!  https://www.rp.pl/Polityka/181039903-Co-prezydent-bedzie-robil-11-listop...

Wcześniej także premier i  minister bardzo chcieli „wspólnoty” ale również oni czuli obawy:

„…minister Gliński, który na pytanie redaktora Roberta Mazurka, czy wyobraża sobie wspólny marsz z Tuskiem, Biedroniem, Scheuring-Wielgus odpowiedział: Wyobrażam sobie. (…) Ja zapraszam wszystkich, i taka jest koncepcja marszu, bo wszyscy mają prawo pójść w naszym (sic!) marszu.”

„Nie chcemy absolutnie żadnych antysemickich, czy faszystowskich haseł na marszu 11 listopada. Dobrą propozycją byłoby to, żebyśmy mieli tylko flagi biało-czerwone podczas tego marszu – powiedział premier Mateusz Morawiecki.  I dalej: „Dlatego w ten dzień, wielki dzień dla naszego narodu polskiego, dla całej Rzeczypospolitej bądźmy razem, pójdźmy razem w marszu, jednym marszu niepodległości”

Jak będzie? Czy będą jakieś prowokacje? Uzasadniły by one słuszne obawy miłościwie nam panujących. Przed laty służby trenowały chuligańskie rzuty brukiem, podpalenia, wmieszanie w maszerujących dziwnych haseł a nawet prowokację z murzynem. Pomysłów było wiele. Co wymyślą tego roku? Czy organizatorzy MN wyłapią prowokatorów, czy zdołają w tak licznym tłumie?

Słynna pani Gawor ma komunistyczne doświadczenia w sprawach bezpieczeństwa publicznego i wprawę w „rozwiązywaniu faszystowskich marszów”, już pręży służbowe muskuły …

„Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w ratuszu, deklaruje, że marsz będzie pod stałą obserwacją urzędników. – Na bieżąco będziemy analizować, czy podczas zgromadzenia nie dochodzi do łamania prawa. Jeśli tak się stanie, podejmiemy decyzję o ewentualnym rozwiązaniu zgromadzenia. Liczę na to, że nie będzie to konieczne – dodaje urzędniczka.”

Organizatorzy MN na swojej stronie mówią, jak było i jak jest. Prezentują aktualny plan obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości Ojczyzny:

„Szanowni Państwo,

nasza organizacja w przeciwieństwie do organizacji liberalnych jest coraz bardziej ograniczana przez zagraniczne portale społecznościowe. Usunięto już setki stron o tematyce narodowej, a stronę legalnie zarejestrowanej redakcji Mediów Narodowych administratorzy portalu Facebook usuwają automatycznie. Ucina się również zasięgi stron, które administrujemy. To powoduje, że nasze treści trafiają do o połowę mniejszej ilości odbiorców niż w latach ubiegłych. Z tego powodu pragniemy zachęcić do wpisania się do systemu wiadomości elektronicznych, dzięki któremu będziemy mogli mieć z Państwem kontakt i przypominać o naszych działaniach poprzez korespondencję elektroniczną.

Z narodowym pozdrowieniem,
Robert Bąkiewicz
Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

Jubileuszowa Msza Święta będzie celebrowana o godzinie 11:00 pod Sejmem RP przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie. Zaraz po Mszy Świętej odmówimy różaniec w intencji Ojczyzny.

Po modlitwie nastąpi wspólny przemarsz do ronda Dmowskiego skąd o 14:00 ruszy Marsz Niepodległości.

Marsz zakończy koncert patriotyczny.

https://marszniepodleglosci.pl/

„Zaproszenie na Marsz Niepodległości dla prezydenta Andrzeja Dudy jest nadal aktualne – wskazał Witold Tumanowicz, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. W poniedziałek Kancelaria Prezydenta RP poinformowała, że prezydent nie weźmie udziału w marszu.

„Zaproszenie dla prezydenta jest wciąż otwarte i będzie otwarte do samego końca. My, jako Stowarzyszenie Marsz Niepodległości, już trzeci raz zapraszamy prezydenta na marsz. W latach ubiegłych prezydent kierował listy do organizatorów i uczestników Marszu Niepodległości. Pan prezydent jeszcze niedawno zapraszał na Marsz Niepodległości, a teraz zmienił zdanie i na marsz nie pójdzie. Może jeszcze raz uda się zmienić zdanie i może jednak pójdzie w marszu – powiedział Witold Tumanowicz.”

http://www.radiomaryja.pl/informacje/w-tumanowicz-zaproszenie-na-marsz-n...

A miało być tak pięknie, „wspólnotowo”, wszyscy razem wg. rojeń władz, od lewa do prawa wg. ale bez narodowców! Lewacy odmówili, pójdą sami. PIS nie wiadomo …  pewnie uczci marszałka i Lecha Kaczyńskiego pod srebrnymi dzwonami, jak zwykle. Może choć ongiś dzielna „Solidarność” nie stchórzy i pójdzie pod swoimi sztandarami.

Jak co roku marsz będzie transmitować TV Trwam, inne media będą jeno podglądać. Kto nie może pojechać do Warszawy, niech się przyłączy duchowo, niech się pomodli za Polskę, za Naród i …. za deklarujące swój patriotyzm władze.

Wiadomo przecież, rządzący też to wiedzą, że żadnej prawdziwej wspólnoty nie da się zadekretować pustymi słowami a jednocześnie przewrotnie niszczyć tę, która powstała spontanicznie, z odruchu serc.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:23)

Komentarze

-

Dziś Straż Marszu Niepodległości to nie tylko Marsz Niepodległości 11 listopada. SMN to zabezpieczanie i organizacja innych marszy i wydarzeń. Szkolenia w okresie całego roku: strzeleckie, medyczne, z taktyki imprez masowych, łączności itd. SMN to samodzielne pododdziały specjalizowane. Już dziś wstąp w nasze szeregi.

SZEF STRAŻY MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI
WICEPREZES STOWARZYSZENIA

Mateusz Marzoch
tel.: +48 504 289 524
e-mail: m.marzoch@marszniepodleglosci.pl

WESPRZYJ 
ORGANIZACJĘ 
MARSZU 
NIEPODLEGŁOŚCI 
 https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Największym złem dla świata jest nie siła ludzi złych, lecz słabość dobrych.

#1574573

Wspieram, jak tylko mogę. Gdybym tak była sprawna i ciut młodsza ....

Będę z Wami całym sercem i modlitwą. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
15
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1574578

Dlaczego Prawo i Sprawiedliwość tak zaciekle zwalcza Marsz Niepodległości?

Bo tak naprawdę nikomu z tych partii nie jest na rękę to, że Polacy sami potrafią się organizować.

Marsz Niepodległości powstał jako inicjatywa oddolna, organizowana od lat przez polskie środowiska narodowe, za pieniądze prywatne, pochodzące ze zbiórek i dobrowolnych wpłat.

Prawo i Sprawiedliwość nie chce powtórzyć błędu swoich kolegów z węgierskiego Fideszu, którzy pozwolili, by na Węgrzech powstała silna, narodowa partia – Jobbik – reprezentująca interesy Węgrów, a nie zagranicznych korporacji.

Dlatego PiS zwalcza środowiska narodowe, tym bardziej, że politycy partii rządzącej zdają sobie sprawę, że obecnie tylko te środowiska odkłamują fałszywą retoryką PiSu – o tym, że nie sprowadzają imigrantów, że obniżają podatki, że dbają o polskie firmy, że chcą silnej polskiej armii.

Niektórzy  Niepoprawni,  szczególnie  ten g(ł)ównodowodzący  i ciągle "zawiedzony",  też zwalczają środowiska narodowe i popierają fałszywą retorykę PiS.  I co nam zrobicie? Dajemy  sobie  najwyższe oceny. Po tym nas poznacie. Innych będziemy pałować, na okrągło.

 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24150&Itemi...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Verita

#1574597

Ale z św.Różańcem będę oglądał transmisje,i modlił się za organizatorów i uczestników.By żydowskie plemię nie wsadzało nosa w Polskie sprawy.

Pisali już dawno protesty by zdelegalizować ONR,RN,Marsz Niepodległości.do PAD i Kaczyńskiego,do Sejmu i Senatu...PIS sprzedał się jak tania dziwkaz PSL-u tak oni sprzedali się żydom.Zamordyzm i zażydyzm oto jest dzisiejsza "twarz"PIS-u.Lata ich popierałem choc nie byłem ich "członkiem:"czyt "h...."Nigdy więcej mego  głosu nie dostaną.

A co ta padlina żydowska ma do POLSKI???????

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Mateo

#1574619

Te szkolenia powinny jeszcze obejmować rozpoznawanie służbowych prowokatorów i sposoby radzenia sobie z nimi. W tym roku może być szczególnie od nich gęsto, obym się mylił.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1574625

... to  najlepiej ,starać się odgadnąć ich intencje i jak w Judo próbować ich siłę użyć , by nie osiągęli swych celów. Tyle "teoria " :-) ,a w praktyce ,to ... :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1574626

daGawor

 

mieżdunarodnyj

jest daGawor

faszysty i komunisty

idut z Gawor!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1574575

Gawor stara "milicyjna wyga", tajniak dziś już ujawniony.

Co chytrze rozwiąże to się na nowo zwiąże....

 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1574579

By zrobić zadymę, a w świat ma iść wiadomość, jak Polscy faszyści biją niewinnych ludzi i robią rozpierduchę.

Wytyczne już przyszło z euro-burdelu, co opozycja ma robić i co mówić jednym głosem.

Minister MSW Brudziński, znany jest z tego że nie lubi Narodowców i też może mieć niespodziankę.

Dużo zagrożeń w tym roku czeka na tych co będą maszerować i świętować.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
18
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574576

mimo planów tych bankrutów z PRL-u straż na straży będzie trwać i nie pozwoli się sprowokować.

Mają doświadczenie i .... kamery!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1574580

... a "policjantów w cywilu" ,co to będą kopali po trwarzy przypadkowych przechodniów , jak za Tuska ,to miejmy nadzieję nie będzie . Do tego obowiązuje, zdaje się ,Bronkowy "zakaz zakrywania twarzy" , na publicznych demonstracjach i dobrze . Trzeba prowokatorów fotografować i identyfikować , w ramach "obywatelskiego kontrwywiadu" :-)

Tylko ciekawe ,jak np. jakiś "miejski głupek" przyjdzie z transparentem wzorowanym na słowach Schetyny. np. "Czas strząsnąć ze zdrowego polskiego drzewa" ... złodziejską kanciasto-okrągłostołową sitwę :-) . Ciekawe kto by się "poczuł" "dotknięty" . No ale to "urok" masowych imprez ... :-)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1574595

  Witaj Marku! Dzisiaj się dowiedziałem, że nie będą organizowane autobusy na marsz, poza śladowymi z Solidarności. Corocznie PIS organizował przewozy, a teraz chyba Juda się wystraszył Uni i do stolicy nie dojedzie kilkadziesiąt tysięcy " faszystów ". Szag mnie trafia, bo wszyscy chcieliśmy uczcić ten wyjątkowy dzień w Warszawie. Dokąd zaprowadzi nas ta polityka na kolanach...Chyba do wybuchu społecznego i rozlewu krwi...Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1574627

Gdyby tak Ruch Narodowy zajął miejsce PiS-u ("czarnego luda" , "chłopca do bicia" ,"partii pol-exitu" ) ,które ma PiS obecnie w środo-wiskach liberalno-lewicowych ,to tylko na tym mógłby skorzytać . Po pierwsze "czas antenowy"  w mediach itd.  .Natomiast  PiS w któtkim terminie miałby za to  spokój , możliwość przejścia do centrum  ,a w dłuższym ... perspektywa pęknięcia ??? Zobaczymy jak do dalej będzie "rozgrywane" przez ... buldogi pod dywanem ... :-) A RN jako część "antypisu" ,to zdaje się całkowicie "kontrproduktywne" .

Więc może raczej "zabawa w dobrego i złego UB-ka" . Unio , Platformo doceń te ustępstwa PiS-u ,bo przyjdzie ten RN i wyprowadzi Polskę z UE ,albo przynajmniej nie będzie tego traktował jak niepodważalny dogmat , wytnie wszystkie zarażone kornikiem drzewa w Puszczy Białowieskiej , pozwoli hodować zwierzęta futerkowe na futra , pokaże gest kozakiewicza w sprawie ustawy 447 itd. , zaorze wymiar (nie)sprawiedliwości ...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1574630

To tylko kwestia czasu i pokonamy ten żydowski PiS, bo jest nas więcej i pokażemy jak się dba o interesy Polski, a nie interes żydowskich jak to robi PiS.

My nie będziemy wydawać miliardów dla żydów i banderowców.

A winni pójdą siedzieć i nie będziemy się przed nikim tłumaczyli z Polskich ustaw, jak to zrobił PiS, jadąc do Izraela i na kolanach tłumaczyli się ze swoich pisowskich ustaw. Stając się wasalem Izraela.

I to wolni Polacy nigdy PiS-owi nie wybaczą.

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574641

... PiS jednocześnie chce iść na kompromisy i pozostać bezkompromisowym. A tak się nie da . Sprawowanie realnej władzy już na wstępie wymusza jakieś ustępstwa ... a później to ... już ... leci ... :-)

Pewnie  coś jak w tryglogii Tolkiena . Zakładanie pierścienia ... zawsze ma konsekwencje ... ... I przekona się każdy o tym ,kto będzie sprawował władzę , czego także Ruchowi Narodowemu , Grzegorzowi Braunowi  itd. warto życzyć . :-) Szczerze ... ,bo nie wygląda to na jakieś wielkie zagrożenie .

To tak " http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/miedzy-nami/ " bezkompromisowcami :-)

Mocno nie uwięzionymi w "lepką pajęczynę kompromisu "

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze-inni-autorzy/kraj/

A gdy w modzie są animalizacje ,to może warto przypomnieć np. taką personifikację ,zdaje się dosyć uniwersalną  i wciąż aktualną . Dramat między trzema osobami ...  Prawda ,Kompromis , Demokracja ...

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/wizyta-krewnej-z-zagranicy/

:-)

Czy a'propos "kompromisów"

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/dwadziescia-lat-pozniej/

Także ponadczasowe ... :-) ("Podobieństwo do realnych osób i rzeczywistych sytuacji z obecnej polityki całkowicie przypadkowe i niezamierzone" ) :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1574742

Od samego począku była ta polska niepodległość solą w oku różym takim - prusakom, bolszewikom, ukrom, żdom.
Sto lat temu przodkowie nasi się z takmi nie patyczkowali i Słowo uczynili Ciałem.
Na krótko. Bo przyszli ci z solą w oku, przodków wybili i rozgonili po świecie a ze słowa uczynili farsę. I oddali pod kontrolę różnym takim, co za farsę dają ciała.

Dziś samo Słowo jest solą w oku rożnym takim - wciąż tym samym.
Dziś się rozgania za samo czci oddawanie tym, co Słowo uczynili Ciałem.
A różni tacy, co za farsę dają ciała, i przy czci oddawaniu Słowu dają ciała.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1574587

Prowokacje już są, mówi o nich organizator:

https://www.youtube.com/watch?v=tKsjebqXmLk

A największą z prowokacji jest zapraszanie Polaków przychodzących na marsze od lat przez tych, którzy zawsze stronili od uczestnictwa w nich z obawy o bycie posądzonymi, ze wszystkich niegodziwych rzeczy, o patriotyzm właśnie - bo polski patriotyzm psuje business tym wszystkim guyom z Brukseli i mośkom z Nowego Jorku.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1574594

Bo jest mocniejszy niż dla psa kaganiec

Zwalcza- unicestwia zło całkowicie

Bo od Boga przecież pochodzi życie

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1574607

dawno nic mnie tak pozytywnie nie zaskoczyło

powodzenia!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1574624

Nie miałam możliwości odpowiadać. Teraz serdeczne dzięki za budzące nadzieję komentarze.

Dodam taką refleksję:

myślę, że z władzą RP jest gorzej niż do tej pory myślałam. Zapowiadane świętowanie 11 listopada ….. w proszku a Duda po Hymnie gdzieś w lubuskim?

Gdy niedawno prezydent żarliwie, jak to on „sanacyjnie” nadęty potrafi, w Łowczówku grzmiał, że gdyby „jakieś nieszczęście nas dotknęło”, to „czy młode pokolenie byłoby gotowe walczyć?”

Kogo miał na myśli?
„Młody PIS”, który przegrał w miastach? „Młody PIS”, który nie istnieje?
Na pewno nie młodych potomków kodowców, nowoczesnych i innych POprańców.

Kogo?
Czyżby młodych chodzących na Marsze Niepodległości, tych, którzy „odkryli” Niezłomnych?

Tak.
Tych Polaków, których on i stare wygi z PIS wystraszyły się bardziej dbając o opinię UE i koszernych niż o sprawy polskie. Tych, spod faszystowskich haseł „Bóg Honor i Ojczyzna”, „My chcemy Boga” ?

Autorefleksja dla PIS potrzebna jak nigdy!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1574734

dzięki za kamyczek do uświadamiania, jak to mniej więcej z tym było. wygląda na to, że chciano przejąć Marsz zwł. wobec nieprzygotowania rządu i prezydenta na godne obchody. podłe jest, że sami puszczali nieprawdziwe informacje. z drugiej strony tez nie jest ciekawie, MN dla grzecznego PR-u wyklucza innych nacjonalistów (czarny blok) a sami nie są wiele lepsi. prowokacji nie ma co sie obawiać, istotna jest postawa policji oraz gawor, to od nich zależy ale przy dobrych wiatrach rozwiązanie w trakcie wcale nie musi byc skuteczne. zawsze też może być osobno zarejestrowane drugie zgromadzenie w punkcie docelowym, na ktore jakoś ludzie będą musieli móc przejść. wstyd za to, ze prez. zapraszał wszystkich a potem zmieniając zdanie sam sie ośmieszył no i żałość nad tą władzą, że niczego nie ułatwia, choćby głupiego transportu, gdzie na festiwale i mecze albo w sezonie są specjalne pociągi, gdzie i mase autokarów można wykorzystać i to nie za darmo.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1574798

Szanowny Pan Prezydent, Pan Premier, Panowie Marszałkowie Sejmu i Senatu swoją nieobecność na marszu tłumaczą b.b.mętnie . Otóż Polacy jak każdy inny naród są różni i nie muszą jak chcieli niegdyś komuniści tworzyć Frontu Jedności Narodu. W państwie prawdziwie demokratycznym taka różnorodność jest akceptowana co więcej zdrowa. Władza zaś powinna zwłaszcza w tak doniosłych uroczystościach reprezentować cały naród. Oczywiscie prowokatorów nigdy nie zabraknie i nikt w 100% ich ew.działań nie zabezpieczy. Np prowokatorów nie brakuje nawet w naszym sejmie do którego jednak Pan Premier przychodzi, nie brakowało ich podczas rocznic smoleńskich w których brał udział Pan Prezes. Dystansowanie sie jednak od udziału w spontanicznym marszu Polaków, w którym bierze udział m.in i pański elektorat swiadczy tylko o braku odwagi i wierności poprawnosci politycznej. WSTYD ! Zapewne za rok szanowna władza zwróci sie do narodu o przedłużenie mandatu w tym do uczestników marszu. Jak odpowiedzą - raczej nie bo boimy się prowokatorów ???

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1574799

Mogę Ci jedynie dać tylko +6, a chciałbym więcej, za super komentarz

Bo pycha w jaką wpadli rządzący nie pozwala im racjonalnie myśleć, i myślą że i tak na nich zagłosują.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1574801