Cześć i chwała Bohaterom tamtych dni!

Obrazek użytkownika Zawiedzony
Kraj

O godzinie 4.45 zgodnie z rozkazem oddziały Wehrmachtu przekroczyły granicę Rzeczypospolitej. Plan „Fall Weiss" zakładał uderzenie na Polskę równocześnie z północy, zachodu i południa.i ze wschodu (na mocy paktu Ribbentrop-Mołotow), tylko wschód wystawił zachód i wkroczył po 2 tygodniach

 

01.09.1939 r. rzesza niemiecka rozpoczęła dążenie do hegemonii w Europie i na świecie przez obalenie siłą porządku międzynarodowego ustanowionego traktatem wersalskim.

Szanujmy i cieszmy się każdą chwilą w życiu, nasi rodacy i sprzymierzeńcy nie mieli tej możliwości.

 

   

 

To nie byli mityczni "naziści" 

To Niemcy wymordowali ponad 6 mln Polaków, zniszczyli polskie miasta, potencjał przemysłowy i gospodarczy, zrabowali bezcenne dzieła sztuki i nigdy za to nie zapłacili. Niemiecka denazyfikacja to mit.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

Fakt, który zakłamuje elyta III RP - Niemcy są odpowiedzialni za wywołanie dwóch wojen światowych i za ich skutki...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Yagon 12

#1571734

Nie moge tego stwierdzic na 100% - ale pierwszego wrzesnia w glownym wydaniu dziennikow w TV niemieckiej ARD i ZDF (odpowiedniki polskich programow panstwowych TVP 1 i TVP2) nie bylo zadnej wzmianki o rocznicy  II wojny swiatowej. To obserwuje juz trzeci rok pod kolej Wydaje mi sie, ze to potwierdza  teze, iz Niemcy  rzeczywiscie chca zmienic historie. To jest tzw. powolne, ale sukcesywne dzialanie na przyszlosc..

Akcja z plakatami o niemieckich obozach koncentracyjnych, o milionach pomordowanych Polakow powinna byc powtorzona. Nie dalabym zarobic  TV ZDF - bo to przede wszystkim za drogo. Bilbordy w niemieckich, a moze tez amerykanskich miastach bylyby tansze i tez dotarlyby do duzej czesci  spoleczenstwa. Byc moze ktos by sie wzburzyl i podjal ten  temat w TV.

Nieraz zastanawiam sie z mezem, co my tutaj robimy  :-((

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1571767