Powołanie monarchii europejskiej przez Sąd Najwyższy…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Stało się wreszcie to, na co od trzech lat oczekiwały siły postępu w okupowanym przez reżim PIS kraju. Decyzją siedmiu sędziów Sądu Najwyższego podjęto uchwałę o zawieszeniu władz RP oraz o powołaniu monarchii europejskiej. Decyzję tę podjęto na podstawie kodeksu postępowania cywilnego, wysyłając przy tym trzy pytania do Trybunału w Luksemburgu.

Pytania były proste. 1. Czy do czasu powołania Króla Polski, jako europejskiego landu – władzę w naszym landzie może pełnić I Prezes Sądu Najwyższego na uchodźstwie? 2. Czy wybór Króla naszego landu powinien być uzgodniony z komisarzem Timmermansem i Verhofstadtem? 3. Czy wobec zawieszenia polskiego Parlamentu, właściwym do podejmowania ustaw będzie Parlament Europejski?

Uchwała Sądu Najwyższego i jego pytania do Trybunału w Luksemburgu spotkały się z życzliwym przyjęciem przez Komisję Europejską oraz przez rząd Republiki Federalnej Niemiec. W ten sposób otwarta została droga do wyboru Króla naszego europejskiego landu... 

Już na następny dzień do naszego, europejskiego landu przybyła z uchodźstwa I Prezes Sądu Najwyższego. Tłumy kodziarzy i Obywateli RP witały przyszłą Królową Małgorzatę I na Dworcu Centralnym w Warszawie – dokąd przybyła wprost z Karlsruhe. Niestety na peronie pojawili się także zwolennicy Króla Bolka, który jak wszystkim wiadomo – wywodzi się w prostej linii od cesarza rzymskiego Walensy. Głośnymi okrzykami „Bolek! Bolek! Bolek!” zakłócili radość powitania Królowej Małgorzaty I na peronie Dworca Centralnego.

Do protestujących dołączyli także liczni zwolennicy hrabiego Szczynukowicza, który w wywiadzie telewizyjnym zgodził się, że będzie Królem, gdyż jako Strażnik Żyrandoli zdobył wymagane kwalifikacje na króla. „My chcemy Brąka! My chcemy Brąka!” mieszało się z okrzykami na cześć Małgorzaty I i Króla Bolka…

Po coraz bardziej agresywnych okrzykach doszło wreszcie do mordobicia na peronie Dworca Centralnego. Przybyła na wezwanie Sądu Najwyższego policja niestety nie zareagowała w związku z oskarżeniem jej przez Amnesty International o użycie gazu. W tej coraz groźniejszej sytuacji na Dworzec Centralny przybył Rzecznik Praw Obywatelskich, domagając się od Policji, by chociaż użyła pał do rozpędzenia walczących ze sobą zwolenników trzech Króli…

Niestety. Apel Bodnara pozostał bez echa, gdyż po degradacji dotychczasowego Komendanta reżimowej, pisowskiej Policji – nikt nie był w stanie wydawać policji rozkazów ! W ten sposób zamieszki przeniosły się na wszystkie perony Dworca Centralnego. Licznych rannych nie można było jednak opatrzyć w związku ze strajkiem rezydentów, solidaryzujących się z Sądem Najwyższym. A tłumy wciąż gęstniały po podanej przez megafony informacji o przybyciu prawdziwego Króla Europejskiego Donalda w pociągu z Brukseli! Tak więc liczba króli wzrosła do czterech, a okrzyki "Małgorzata Pierwsza" mieszały się z okrzykami popierającymi Bolka, Brąka i Donalda...

Bitwa trwała, a pociąg z Królem Europejskim Donaldem niestety nie przybywał. Wreszcie po paru godzinach krwawych walk na terenie Dworca Centralnego – Sąd Najwyższy podjął pilną uchwałę o natychmiastowym zawieszeniu Dworca Centralnego w Warszawie. Odtąd wszystkie pociągi zatrzymywać się będą na Bahnhof Berlin!  Sytuacja została pozornie załagodzona…

Od tygodnia bowiem trwają walki zwolenników królowej Małgorzaty Pierwszej ze zwolennikami króla Bolka, króla Brąka oraz Króla Europejskiego Donalda i na odwrót - na terenie całego kraju. Sąd Najwyższy został otoczony 3-metrowym płotem kolczastym z wieżyczkami strzelniczymi, w których ładu i porządku strzegą snajperzy wypożyczeni przez Macrona z Legii Cudzoziemskiej.

Sytuacji nie załagodził nawet przyjazd do kraju Grafini von Thun und Panzerfaust. Jak wyznała Grafini von Thun – dotarła do naszego landu w przebraniu zwyczajnej chłopki z ciemnogrodu, by przekazać mieszkańcom naszego landu pomyślną wiadomość: Otóż Polska, już jako Poland została włączona do Republiki Federalnej Niemiec i nie będzie potrzeby by wybierać jakiegokolwiek Króla i jakiejkolwiek władzy! Po co nam wybierać, skoro Niemcy już wybrali kogo trzeba a naszą stolicą jest Berlin ?! Tę historyczną decyzję Parlamentu Europejskiego poparli wszyscy euro-posłowie Platformy Obywatelskiej, SLD i odnowionego ZSL…

I wtedy to się dopiero zaczął Sajgon….

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:23)

Komentarze

Świetny tekst Kapitanie. Czyta się Pana jak zawsze, z największą przyjemnością.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1570123

Ludzie mają pusto we łbach a kraj nie ma gospodarza, bo obowiązuje debilna demokracja.
Ot i cała diagnoza.
O co chodzi z tym Sądem Najwyższym?
Zarządzanie prawem to najważniejszy filar przewrotu komunistycznego w A.D. 1989. On jest najważniejszy ze wszystkiego co ustalono przy dekompozycji Sowietów (Okrągły Stół to tylko taka widokówka dla naiwnych). Po wsze czasy tym segmentem niby-państwa mieli kierować synowie i córy komucha, czyli potomkowie KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP.
PiS to próbuje troszeczkę podważyć, czyli podważa cały misterny plan, wdrożony przez zbrodniczego komucha w latach 1985 (TK) – 1989.
Komunistyczna bezpieka zrobi wszystko – z podpaleniem Polski włącznie – aby do tego nie dopuścić co zaczął PiS.
Rozumiecie teraz więcej?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1570371

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Równa Babka został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kptn Npprwn! rczyśc śwdczm, ż trmn mjg rzwd jst jż wyznczny przz Sąd, dp z Npprwnych dbrz tym w dlj mąc, c chdz? Przcż prchy "btfl thnk y" zbwjąc sę mm ksztm d lt n FB zstły żywcm pgrzbn przz ntrntów węc czg zmb chcc? Jstśc skńczn.

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1570125

hmm

niedobrze

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1570134

Josef, zmiana barw na banderowskie??? :-))))) Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku :-) Nic się nie martw, dwa miechy szybko zlecą ;-). Bylebyś tylko szyfrem nie zaczął pisać, buahahaha :-).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3
#1570225

a czemu tak rżysz jak dzika,,,,,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1570238

Prorocze?

pozdrowienia

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

yenom

#1570144

Prorok Petrus zapowiadał 6 (sześciu) króli, może jeszcze to jest niepełny skład 'Kruluf'?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

To ya.

#1570193

Poproszę o ciąg dalszy. :-)

Jednak ta postbolszewicka swołocz z PO i okolic ciągle szkodzi Polsce, bo nie mogą nas rabować jak do tego przywykli przed wyborami z 2015 r. A nawowywania zbolszewizowanej stalinowskiej małpy Holland "żeby było, jak było" nie odnoszą skutku.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1570244

Napisałeś Kapitanie :

........Odtąd wszystkie pociągi zatrzymywać się będą na Bahnhof Berlin!  Sytuacja została pozornie załagodzona…...

Ciekawe.

Mój pierwszy przystanek na tej drodze do "raju" za żelazną kurtyną, był Wiosną, w Lany Poniedziałek 1984 r właśnie Bahnhof ZOO w Berlinie. Później Hotel Europa, a dziś znów słyszę o TYM ZOO Berlin. Małpy tam wszystkie zostaną no i możemy podsyłać im wciąż nowe. Te z KODów. I będzie nowość - Modern ZOOKOD Banhof Berlin :

https://rail.cc/en/berlin/berlin-zoologischer-garten-railway-station/l1056

Minęło już tyle lat.......

Pozdrawiam Kapitanie dziękując za przypomnienie tych obrazów nie do zapomnienia. I mur berliński, i lotnisko Tempelhof, i Brama Brandenburska i Muzeum na tym przejściu słynnym, gdzie obok groby były tych wszystkich zabitych Niemców, którym się zamarzyła ucieczka do "raju" - za tym murem........

idzie "nowe"  ?

https://searchprivacy.co/?q=Mur%20Berli%C5%84ski%20zdj%C4%99cia&a=3000&c...

https://www.youtube.com/watch?v=bgGyD836u7g

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1570338