Nie będę przepraszał za swój antysemityzm!

Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Kraj

Śledząc każdego dnia wpisy Niepoprawnych, ze zdumieniem w ostatnim czasie czytam niektóre opinie, dotyczące kwestii żydowskich, jak i nagonki tychże na antysemityzm. Jeden z drugim użala się wręcz, że gdzie nie spojrzy tam tylko dominuje temat żydostwa. Czyli według tego kogoś najlepiej spuścić nad tym wszystkim zasłonę milczenia, pozostać głuchym i udawać ślepych, że "zielona wyspa" dla swoich, z gwiazdą Dawida w tle, w końcu jest na wyciągnięcie ręki? Odnoszę wrażenie, że ostatnie upalne dni chyba nie do końca pozytywnie wpływają na ich postrzeganie rzeczywistości.
Zapytuję zatem czy ci Niepoprawni nagle, ni stąd ni zowąd, stali się "Poprawnymi" na wzór tych wszystkich antypolskich łgarzy, którzy za wzór stawiają sobie bezczelne oczernianie Polski, kajanie się w imieniu Polaków za nie swoje winy i cały szereg innych przedsięwzięć, stawiający Polskę w roli kozła ofiarnego?!
Tego typu opiniami możecie zyskać sobie poklask u tych funkcjonariuszy propagandy, którzy już od dawna stoją ramię w ramię ze zdrajcami, ale na pewno nie tutaj. I tak jak pisze jeden z użytkowników: czy aby własne dziecko nie pomyliło się wam z podrzuconym bękartem???

I sprawa nadrzędna w tej dyskusji. Dlaczego tak usilnie niektórzy starają się bić w nie swoje piersi za nasz antysemityzm? Czy jest on czymś złym, nagannym czy też może jest jedynie odpowiedzią i normalną reakcją na skrajny, zaślepiony i niczym nieuzasadniony antypolonizm żydowskich kłamców i zbrodniarzy? Kto w tym wszystkim jest ujadającym, wściekłym psem, który wtargnął na naszą posesję, a kto tylko się broni przed tymi atakami? 
To, że ci wszyscy gudłaje, rzekomo reprezentujący interes Polski, wciąż posłusznie wykonują polecenia swoich mocodawców, tym razem z Tel Avivu - to wcale nie oznacza, że zwykli ludzie będą milczeć i udawać jak to wszędzie wokół jest wspaniale, a nasza Ojczyzna rośnie w siłę. Przeciętny człowiek, w przeciwieństwie do tych oderwanych od rzeczywistości i marudzących, że 17-ście tysięcy czasem nie starcza do pierwszego(!), nie żali się na swój los i nie zastanawia czy dziś będzie jadł homara, ośmiorniczki czy też może kawior, popijając przy tym Cabarnet Sauvignon. Jednakże też to nie oznacza, że będzie się godził na to, żeby jego codzienne menu składało się ze szczawiu, tudzież mirabelek.
Jeżeli chodzi o mnie to byłem, jestem i pozostanę antysemitą. Odczuwam przy tym niczym nieskażoną dumę, gdyż jest to jedynie naturalna reakcja obronna na nieustanne plucie w twarz. I nie zamierzam nadstawiać drugiego policzka, ani też udawać, że to zwykły deszcz. Poza tym, czy będąc antysemitą nie jestem tak naprawdę...sprzymierzeńcem żydostwa? Otóż jestem, jak najbardziej! Przecież to dla nich jedyny oręż do walki z całym światem. Gdyby nie antysemityzm to ci stworzeni na podobieństwo człowieka nagle utraciliby wszystkie "argumenty" w kontrze do swoich "krzywd". Prawda jest banalnie prosta: nikt im nigdy nie zrobił większej krzywdy niż oni sami poprzez swoje działania. Z historycznego punktu widzenia potem jest tylko płacz i lament, jaki ten świat głuchy na ich cierpienia. Historia ma to do siebie, że lubi się powtarzać...
I tak jak Polak jest w stanie dużo znieść, wmawiając sobie często (niesłusznie), że tak po prostu musi być to wcześniej czy później przyjdzie taka chwila, że ci wszyscy, którzy dzisiaj starają się piętnować zupełnie normalne postawy ludzi świadomych oczywistych zagrożeń, już nie będą mieli wyboru. Swoje "Polin" mogą realizować i robią to w najlepsze, przy wydatnej pomocy swego za-rządu, ale też do czasu. Przy całej zachłanności, nie potrafią dostrzec granicy, a ta istnieje jak najbardziej. I to właśnie Polacy ją wyznaczą. Nikt inny...
Jeśli, jeden z drugim, krytykujesz pro-polskie postawy, stawiając jednocześnie siebie w roli wasala na rzecz okupujących Polskę to nie oczekuj zrozumienia u ludzi, którzy widzą kto przyjaciel, a kto wróg. Tym bardziej, gdy ci drudzy już od dawna przestali się kryć ze swą pogardą do wszystkiego, co polskie. Nie dostrzegasz tego to trudno, ale nie narzucaj swego skrzywionego punktu widzenia innym, bo ja za swój antysemityzm kajać się nie zamierzam!

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:21)

Komentarze

Dla każdegi obywatela darmowe urządzenie przez które widać sukces.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1568363

Kefasie, wycieraczki w owym urządzeniu jak najbardziej wskazane, jednak i one na niewiele się zdadzą, gdy szkła popękane albo, co gorsza, zbryzgane zastygłym już betonem ;-).

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3
#1568366

najwyższej jakości, przetestowane, made in I-sra-el (idzie wielka-gówno-burza), które ci pis da za twoje piniondze.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1568380

Jak to mawiał wybitny inaczej, ekonomista z Bydgoszczu - piniendzy ni ma i nie bedzie, tak więc zostanę przy swoich starych ;-).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1568383

Znakomity artykuł.

Szczęki szabas goją opadną, ale będą kwiczeć, to eliksir na moje stare uszy.

Mogą mnie nazywać antysemitom, byle moja Ojczyzna Polska była wolna.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568372

Jak sam Kolego zauważyłeś, jeszcze pokwikują, ale to już bardziej kwik tuż przed zarżnięciem. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1568376

Serwus Wieszcząc po prawicy. Przeczytałem wpis dwa razy, wczoraj wieczorem, przespałem się z tym i dziś rano raz jeszcze, dlatego piszę bez emocji i raczej na chłodno. Otóż nie jestem antysemitą i na pewno nie będę nim w przyszłości, gdyż absolutnie jestem przekonany, iż jest b. poważny błąd, niosący ze sobą b. poważne, b. złe konsekwencje. To tak jakby powiedzieć, iż ponieważ Ukraińcy dokonali ludobójstwa na Wołyniu i Kresach, ponieważ shańbili kości naszych przodków i do dziś nie chcą upamiętnić ogromnej większości miejsc Ich kaźni i zakopania, nadto okrutnych oprawców OUN-UPA cerkiewnie i państwowo wynieśli na pomniki, to dlatego jestem antyukraińcem. Nie i jeszcze raz wielkie nie! Nawet najpodlejszy wróg nie będzie mi narzucał swojego stylu walki, ja zawsze chcę pozostać sobą: po pierwsze dzieckiem Bożym, bo tylko dla takich jest otwarte Królestwo Boże, po drugie rycerzem niebieskim, znaczy sługą NMP, bo to jest dla mnie dumą i pierwszą nagrodą na tym pięknym świecie ale zarazem jakże często i łez padole, a po trzecie jeśli przyjdzie na nas ta konieczność, to i żołnierzem ale wtedy nie będę miał w sobie w sercu nienawiści, będę miał honor i potrzebę spełnienia narodowej służby.

Dlatego zdecydowana jedynka! Rozumiem Twoje argumenty, wczytałem się z uwagą w Twoje racje! To wszystko boli i po części napawa lękiem, stąd zgadzam się, że naturalnym biegiem rzeczy należy nam się prawo do obrony naszej czci i honoru ale zapewniam Cię, iż antymsemityzm jest narzędziem, ku temu złym i b. nieszczęśliwie dobranym. Powiem zatem bez dwóch zdań, jak mawiono na Wołyniu, absolutnie nie do przyjęcia. Dlatego Wieszczący po prawicy za ten wpis zdecydowana jedynka. Zawsze uważam, iż jeśli już stawia się jedynkę trzeba umieć się do tego przyznać i trzeba jeszcze umieć to uzasadnić, choćby rozmowymi argumentami.

Niepokoi mnie też inna sprawa. Otóż wielu niepoprawnych blogerów oceniło ten wpis, uważam że i tak za wysoko ale nie wielu go skomentowało, jakby się czegoś bali, albo im się nie chciało, a może komuś już zabrakło sił i czasu. Znowu zdecydowane nie! Dla wystąpień takie jak powyższe nie może być tolerancji! Antysemityzm i to zdeklarowany jest nie tylko zły ale i haniebny! I to nie tylko że staje w opozycji do nauki naszego Pana Jezusa Chrystusa, który uczył dróg miłości i przbaczania, właśnie symbolicznie mówił o nastawianiu drugiego policzka ale dlatego że brak odporu z mojej, czy Twojej strony Bratanku, uczyni nas szybko (nadmuchanymi przez innych) antysemitami, a to już zmiesza nas z błotem, zanim zdążymy cokolwiek jeszcze powiedzieć. Dlatego raz jeszcze: nie ma żadnej zgody na głoszenie na tej pożytecznej i b. potrzebnej stronie antysemityzmu! Nie! My chcemy i będziemy walczyć metodami uczciwymi, będziemy walczyć po rycersku, gdzie zawsze liczyła się cześć, nawet dla wroga, choćby ten przykład z Sienkiewicza: "Rycerski obyczaj rannego nie dobijać" i tym podobne szlachetne prawa. Dużoby jeszcze trzeba pisać. Pozdrawiam b. serdecznie wszystkich niepoprawnych blogerów. Z Bogiem

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

Sławomir Tomasz Roch

#1568392

Dziękuję za ten komentarz i plus z mojej strony niech będzie dowodem, że doceniam szczerość w Twoim wpisie.

Przyjęcie postaw, na które wskazujesz, powodują właśnie takie , a nie inne postrzeganie nas przez żydostwo czyli całkowitą pogardę z ich strony. Aby ta codzienna walka o dobre imię była choć w części skuteczna należy bezwzględnie przyjąć ich metody. Antysemityzm jest jedną z nich, antysemityzm wyrażany głośno i stanowczo, a nie traktowany jako powód do wstydu! Dlatego powtarzam jeszcze raz: z każdym dniem nasila się we mnie to uczucie i pozostanę z nim do końca. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki za komentarz.

Ps.

Jeśli potrafisz, wskaż proszę choć jednego żyda, który potrafiłby posypać głowę popiołem i przeprosić Naród Polski za ich hańbiący antypolonizm. Na przestrzeni stuleci to właśnie Polska jako jedyna, stworzyła im warunki do tego, aby mogli tutaj spokojnie żyć. To był nasz niewybaczalny błąd, którego skutki ponosimy do dziś i jeszcze długo będziemy lizać rany zadane przez to żmijowe plemię.To My przepraszamy nieustannie za nie swoje winy, choć "My" w tym przypadku raczej nie jest właściwe. Także ciągła nagonka, wyrzucanie poza społeczny nawias, za mówienie prawdy czyni z nas przysłowiowych chłopców do bicia. Na to zgody nigdy nie będzie, gdyż to właśnie tolerancja na ich oszczerstwa jest zbrodnią.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1568393

To nie jest takie wcale trudne. Może Żydom nie jest łatwo wyrażać swoich błędów i porażek ale jedno jest pewne, iż przez pokolenia nie słowami ale czynami dawali żywy przykład służby naszemu narodowi, naszym tradycjom wojskowym i kulturze. Czyli tym samym przeczyli czynem, swoim życiem, tym wszystkim którzy Rzeczypospolitą na różne sposoby szkalowli! Niech ta Lista Męczenników Katynia będzie zatem tylko jednym z żywych przykładów (żądanych), iż to co piszę i to o czym świadczę nie jest wzięte z powietrza. Oni wszyscy tutaj poniżej, mają swoje złote (miedziane) blaszki wśród dziesiątków tysięcy w Kaplicy Katyńskiej w Katedrze Polowej WP w Warszawie i Ich oraz wielu podobnych nie wyprzemy się nigdy!

 

Lista Żydów – oficerów polskich, jeńców wojennych z obozu w Kozielsku zamordowanych w Lesie Katyńskim (3 kwietnia – 12 maja 1940 r.).

 

1. Archichowski Mieczysław, ppor. rez., KMed

2. Ballaban Karol, kpt. rez., KMed

3. Baranowski Tadeusz, por. zaw., Centrum Kształcenia Medycznego

4. Baumfeld Gustaw, kpt. rez. artylerii

5. Berensztejn Fajwisz

6. Berlinerblau Leopold, por. rez., KMed

7. Bierer Izaak, ppor. rez., 5. batalion saperów

8. Birbaum Mieczysław, por. rez. piech., 1 Okręg Wojskowy, kawaler Virtuti Militari

9. Bober Antoni, por. rez., 3. Szpital Okręgowy

10. Bombel Abram (Antoni), ppor. rez., KMed

11. Brandwajn Hieronim, ppor. rez., KMed

12. Brendel Henryk, kpt. rez., KMed

13. Burbelka Michał, ppor. rez., 22 pal.

14. Chaiński Leon, ppor. rez., 43 pp.

15. Chajecki Włodzimierz, kpt. rez., KMed

16. Choczner Wiktor, ppor. rez., sztab 5. Okręgu Wojskowego

17. Chodeńczuk Adolf, por.

18. Cwajbaum Lewek, ppor. rez., KMed

19. Czajkowski Adolf Benon, kpt. rez., 5. Szpital Okręgowy

20. Czarski Benedykt, kpt. rez., KMed

21. Czerniakow Leon, por. rez., rez. sztab. 2. oddz. uzbrojenia

22. Dienison Józef, ppor.

23. Dienstl Franciszek, ppor.

24. Dresdner Robert, ppor. rez., KMed

25. Dunaj Juliusz, kpt. rez., KMed

26. Dywer Wilhelm, ppor. rez., BON „Przemyśl”

Dzik-Dzikowski Feliks, ppor. rez., lek. weterynarii

Edelman Bernard, por. rez., KMed

Ehrenkreutz Włodzimierz, ppor. rez., KMed

Eiger Antoni, ppor. rez., wojsk. łącz.

Engel Abram Adolf, kpt. rez.

Engel Nikodem, ppor. rez. art., DAL

Engelkreis Wilhelm, por. rez., KMed

Epstein Maurycy, kpt. rez., KMed

Falko Aleksander

Familer Leon, kpt. rez., KMed

Feinberg Nikodem Stefan, ppor. rez., 82. pp

Felten, kpt.

Ferstenberg, por., lek. med.

Ferszt Samuel, por. rez., KMed

Finkelkraut Jerzy Izydor, ppor. rez., KMed

Fleszer Jerzy Juda, kpt. rez., KMed

Frenikiel Józef, ppor. rez., KMed

Frenkel Izaak Józef, por. rez.

Frenkiel Henryk (Hersz), por. rez., 23. pp

Freund Maurycy Leopold, ppor. rez., 53. pp

Fridzon Jakub, ppor. rez.

Frym Henryk, por. rez., KMed

Fryszberg Adam, kpt. rez., KMed

Fuks Leon (Leib), por. rez., KMed

Gallaj Salomon, ppor. rez.

Gelbart Ludwik vel Lazar Efraim, kpt., zmarł w radzieckim obozie jenieckim 2.01.1941

Gelpern Hirsz, ppor. rez., 19. DP

Glikman Leon, ppor. rez., KMed

Goldberd Albert, por. rez.

Goldlust Ignacy, kpt.

Goldman Leon, kpt. rez., 4. Szp. Okr.

Goldstein Dawid, por. rez., KMed

Goldstein Salomon, ppor. rez., KMed

Goldwicht Izaak, kpt. rez., KMed.

Gołda Antoni, ppor. rez.

Gorman Bronisław, ppor. rez., 14. pp

Gotfried Hirsz, ppor. rez.

Grinhaut Maurycy, ppor. rez., KMed.

Grodzieński Henryk Grzegorz, kpt. rez., KMed

Grubner Henryk, ppor. rez., 12. pp

Gunman Izaak, ppor. rez.

Guttman Szymon, ppor. rez.

Hajdenberg Józefr, por. rez., KMed

Halpern Lucjan, por. rez.

Hammerling Adam (Emil Marian), ppor.

Harcenberg Stanisław, por. rez., KMed

Hirschberg Stefan, ppor. rez., KMed

Hirschritt Izrael, por. rez., KMed

Hopensztadt Szymon, ppor. rez., KMed

Hurman-Herman Miron, ppor. rez., KMed

Huttman Szymon, por. (?)

Inwentarz Henryk vel Chaim Baruch, ppor. rez., KMed

Irlicht Bronisław, por. rez., 2. oddz. uzbrojenia

Jeleń Kazimierz Abram, mjr, KMed

Josefberg Emil, por. rez., 2. psp

Judelman Bernard, ppor.

Junowicz Abram, ppor. rez., 79. pp

Jurkiewicz Dawid

Jurkowicz Dawid, mjr rez.

Jurkowski Kondrat, kpt. zawodowy, KMed, 81. pp

Kafal Witold Roman, ppor. rez.,

pp

Kalkwary Samuel, por. rez., 85. pp

Kamieniecki Pinkus, ppor. rez., KMed

Kamiński Jakub, kpt. rez., KMed

Kanter Szymon, kpt. rez., KMed

Kantor Miron vel Michał, major rez., KMed

Kapliński Leon, ppor. rez., KMed

Kapłan Baruch Jankiel

Kapłański Henryk Leopold, ppor. rez.

Katz Karol, kpt. rez., 4. bsap

Kerner Jakub

Kijak Natan, ppor. rez., KMed

Klarner Józef, por. rez., KMed

Kllein Edward, por.

Klein Juliusz

Kleinert Mieczysław Edmund, por. rez. art., oficer sztabowy I Korpusu OW

Kochleffel Rudolf, kpt. rez., 5. Szp. Okr.

Kon Simcha

Kronz (Krenz) Rudolf, ppor.

Krukowski Henryk, ppor. rez., 70. pp

Lachowicz, lek. med. (?)

Landau Bernard

Landau Fabuian vel Zapolski Jerzy, ppłk. w st. spocz.

Landau Mojżesz Berysz, ppor. rez.

Landsberg Jakub, ppor. rez., KMed, 10. Szp. Okr.

Lauterbach Artur, por. rez. art., 26. pal

Lazx Leonard, ppor. rez. piech., 53. pp

Lehrharft Dawid, kpr. rez., KMed, 5. Szp. Okr.

Leiferv Adolf, ppor. rez., sztab 10. oddziału uzbrojenia

Leinweber, por.

Lenkin Szmuel

Lerner-Steinberg Borys, ppor. rez. art., 27. pal

Lewenter Markus Hirsz, por. rez. piech., 55. pp

Lewiński Adam, kpt. zawodowy, 11. KMed.

Lewinson Józef, ppor. rez., KMed, 10. Szp. Okr.

Lewinson Szymon, ppor., KMed

Liebe Henryk, ppor.

Liliental Antoni Tadeusz, ppor. rez., 4. bpanc

Lindenszat Juliusz Srul, kpt. rez., KMed, 10. Szp. Okr.

Lipes Markus vel Mordechaj, por. rez., KMed

Luxenburg Henryk, por.

Luxenburg Jerzy Edward, ppor. rez., KMed, 3. Szp. Okr.

Laszcz Feliks, por. rez., KMed

Makowski Henryk, lek., zm. Smoleńsk

Meissner Roman, por. rez.

Mogielnicki Tadeusz, kpt. rez., KMed, 4. Szp. Okr.

Morgulis Lewi vel Leon, por. zaw., administracja 7. Szp. Okr.

Najburg Ruwin Mojżesz

Nelken Jan Władysław, płk. w st. spocz., KMed

Nelken Samuel, ppor. rez. piech., 27. pp

Nierenberg (Nirnberg) Abraham, ppor. rez.

Nusbaum (Nussbaum) Maksymilian, ppor. rez., KMed, of. sztab. I Korp. OW

Osnos Jakub Zelman, ppor. rez., KMed, 9. Szp. Okr.

Owczarek Aleksander, ppor. rez. KMed, 9. Szp. Okr.

Pajewski Zygmunt (Zelig) vel Mozes, ppor. rez., KMed

Pesche Henryk, mjr zaw., KMed

Perec Hilary, por. rez., 7. pp

Perlitz Zygmunt, kpt. rez.

Pircel Mieczysław, ppor.

Poswolski (Pozwolski) Jakub, ppor. rez.

Potascher Ignacy, por.

Press Dawid, kpt. zaw., 20. pal

Rafałowski Leopold, ppor. rez., KMed, 1 Szp. Okr.

Rajszys (Reischys) Ryszard, por. rez.

Rak Mieczysław, zm. 1940 r. w Komi

Rawicki Benedykt-Benjamin, ppor. rez. piech., 31 pp

Rebkun Izaak, ppor. rez. KMed, 10 Szp. Okr.

Reiss (Reise) Józef, ppor.

Rogoziński Jerzy, mjr

Rogoziński Mieczysław Roman, por.

Rosenbaum Ludwik, ppor. rez.

Rosenberg vel Rozenberg Józef Marceli, ppor. rez. art., 1 pa

Rosenfeld Ignacy (Izaak), ppor.

Rosengart Aleksander, por. rez. KMed, 1 Szp. Okr.

Rosenzweig Aleksander, por. rez. piech., ofic. Sztab. IV OW

Roszkowski Jerzy Józef, kpt. rez., KMed rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Retenberg Mieczysław Jan, por. rez. piech., 2 pp

Rozen Samuel vel Stanisław, kpt. rez., KMed rez. sztab., 2. Szp. Okr.

Rozengarten Samuel vel Stanisław, ppor. Rez., 18. pal

Rubiner Emanuel, ppor. rez.

Rubinstein Israel Michał, ppor. rez., KMed

Rubinstein Jerzy (?)

Rubisch Józef, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Rybus Mieczysław Józef, kpt. rez.

Rylski Czesław, ppor. art. zawodowy, 22. pal

Ryngrads (Ringak) Wolf, ppor.

Sandauer Aleksander, ppor. rez.

Sawicki Witold, ppor.

Scharchaft Dawid (?)

Schetezberg Eliasz, ppor.

Schimel Szymon, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 5. Szp. Okr.

Schliezberg Juliusz, ppor. rez.

Schulman (Szulman) Józef Mozes, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 2. Szp. Okr.

Siberstein Otton, por. rez. piech., of. szt. 5. ab. V OW

Simchowicz Anatol, ppor. rez., 4. Szp. Okr.

Singer Ludwik, ppor.

Sliozberg Juliusz, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Słonimski Antoni, ppor.

Stecki Leonard, por. rez.

Steinberg Baruch, mjr, naczelny rabin WP

Susmann Ezechiel, por. rez., KMed, rez. sztab., 6. Szp. Okr.

Sylbersztajn Karol, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 2. Szp. Okr.

Szalenberg, por. rez. piech. (?)

Szancer Maksymilian, ppor.

Szeps Józef, por. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Szerszeń Jerzy, ppor. rez., 3. ptr.

Szmalewicz Baruch

Szmaistych Józef, ppor. rez., 13. pa

Szmerner Szymon, por. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Szoistkiewicz Leon Dawid, ppor. rez.

Szper Izaak

Sztein (Stein) Leon, por.

Sztern Manuel, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Szydłowski Henryk, mjr rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Szymieńczyk Lazar, por. rez., KMed

Tenebaum Jakub, ppor. rez.

Tellerman Józef Icek, ppor., adm.,

paplot

Urlik Markus, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Verstanding Zygmunt, ppor. rez., rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Wajdenfeld (Weindenfeld), kpt. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Wajdenfeld Adam, ppor. rez.

Wajkselfisz Paweł, por. rez. piech.,

pp210. Wajnberg (Weinberg) Mojżesz, ppor. rez.

Wajnryb Jerzy, ppor. rez.

Wajsflajsz Szmul Stanisław, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Wamcer Jan Jakub, ppor. rez.

Waschkowitzer Jerzy, ppor. rez.

Weinbach Salomon, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Weingarten Witold, por. rez., 26. pp

Weinsztok, ppor.

Weinzicher Jan Jakub, ppor. rez., KMed

Weller Jakub

Widerszal Marceli, por. (kpt.?), jed. panc.

Wigdorowicz Eliasz Herszm, kpt. rez., KMed, ofic. sztab. IX OW

Windman, ppor.

Winograd Henryk, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Wolcyniewicz Karol, ppor.

Wysocki Stanisław Zachariasz, ppor., pp

Wyszogród Stanisław, por. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Zaleski Szymon, ppor. rez., 14. pp

Zusman Zygmunt (Ezechiel)

Zwikelson, por. rez.

Zwykielski Maurycy (Mojżesz), mjr rez., KMed, rez. sztab., 8. Szp. Okr.

Zymcha (Symcha) Roch, ppor.

 

Lista Żydów oficerów polskich, jeńców wojennych z obozu w Starobielsku, zamordowanych w Charkowie (5 kwietnia – 12 maja 1940 r.)

 

1. Adler Jerzy, ppor. rez., KMed

2. Alfer Józef, kpt. rez., 36. pp

3. Alterman Dawid, kpt. rez., rez. sztab.,4. Szp. Okr.

4. Altman Jerzy, ppor. rez. sztab., 7. pac.

5. Anisfeld Markus, ppor. rez., KMed

6. Aron Benno, ppor. rez., KMed

Aschenberg (Aszenbergt) Apolinary, por. (zawodowy), 69. pp

Baler Leon, kpt. rez., 19. pp

Bannet Mieczysław, chor.

Berencwajg Dawid, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Berland Juliusz Eliasz, ppor., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr., członek Związku Żydowskich Weteranów Polskiej Wojny o Niepodległość

Binensztok Alfred, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Blan-Weisseberg Stefan, por. rez., wojsk. łacz., I OW

Blankstein-Sawicki Seweryn, por. rez., 3. bsap

Blatt Aleksander, por. rez., 5. kol. zaopatrz.

Blumenfeld Gustaw Zygmunt, por. rez. piech., ofic. sztab. V OW

Bok Tadeusz, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Bokser Edward vel Ajzyk, ppor. rez., rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Borkowski Aleksander, por rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Borowski Józef, ppor., KMed

Brandt Salomon, ppor. rez.

Brelau Leon, ppor. (?)

Broch Łazarz Maurycy, por. rez., 10. kol. zaop.

Bryk Jan (?)

Brysz Benjamin vel Bolesław, por. rez., KMed

Bursztyn Jakub, por. rez., KMed., rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Bzurowski Dawid, kpt. rez., KMed, rez. sztab., Szp. Okr.

Ceichner (Ceiszner) Leon

Ciemiak (Cemach) Samuel

Chachamowicz (vel Chachanowski) Marian, plut.

Chwat Aleksander, ppor.

Cukierman Ludwik

Cymerman Henryk, ppor. rez., 2. pp

Cyper, ppor.

Czarnozyl Marian, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Czerniawski Aleksander, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Czmykl Miron Emanuel, kpt., 39. pp

Distenteld Izaak, kpt. rez.

Ehrlich Seweryn

Eisen Roman, ppor. rez.

Eliszański Icchak

Engliszer Aleksander, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Esman Roman

Fechtner Edward, kpt. rez., wojsk. łącz.

Federa Izaak vel Icchak, ppor. rez.

Fell Leon, ppor. rez., KMed, III OW

Fernebok Józef, ppor. rez., 24. pp

Fiszer Karol, por. rez.

Fiszhaut Józef, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Fiszner Zygmunt, mjr

Fogelbaum Jakub Julian, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 3? Szp. Okr.

Frenkiel Jerzy, ppor.

Fuchs Leon, por. rez.

Gąbiński Hipolit, major, KMed, 83. pp

Geisler Hipolit, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Geller vel Heller Adam (Abraham), kpt.

Ginsberg Pinkas, kpt. rez.

Grochowski Jan, lek. med.

Goldberg Alfred Berka, por. rez.

Golde Jan, ppor. rez., 205. pp

Gołąb Władysław, ppor., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Gopenhajm Izaak, ppor. rez.

Gorodecki Adolf

Graf Jonasz, por. rez., 43. pp

Gross Aleksander, ppor. rez.

Grynwasser Józef, ppor. rez.

Grynwasser Henryk, ppor. rez.

Hamerman Arion, por. rez. sztab., I OW

Hanak vel Hanac-Bloch Feliks, ppor. rez., KMed, 4. pk

Hellman Wilhelm, por. zawod., IV plł 54. pp

Hiszberg Karol

Horowicz vel Horowitz Mieczysław, kpt. rez. adm.

Hwat Samuel

Idson Jerzy, kpt., lek. med.

Iliński Aleksander, por. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Jakubowicz, ppor.

Jarecki Józef, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Jelenkiewicz Natan, por. rez., KMed., rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Jelszański Izaak, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Jezierski Jerzy, lek. med.

Josefberg Emil, por. rez., 2. psp

Kaczer Mendel, ppor. rez., 54. pp

Kahan Jakub, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Kapłański Seweryn, ppor. rez.

Karbowski Bronisław Berek, mjr rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Karlsbad Edward, ppor. rez., 26. pal

Karsz Maks, ppor. rez., KMed, 11. DAC

Keilson Stefan, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Kempner Jerzy Lucjan, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Kępiński Witold, mjr rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Klejson Abe, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 2. Szp. Okr.

Kierbel Stanisław, por.

Klausner Emil, kpt. rez., 10. pac

Klosenberg Seweryn, por. rez., KMed, 10. DAC

Kofler Joachim, por. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Kon Rachim, por.

Konarski Adam vel Hersz Abraham, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Kraków Jerzy, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Krasuski Aleksander, ppor.

Krieger Natan, ppor. rez., ofic. sztab. IX Korpusu OW

Krumholc Natan (Nachum), ppor. rez., KMed, rez. sztab.

Krynski Benjamin, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Krzemień Roman, ppor. rez., 51. pp

Krzywicki Leon, por. rez.

Kuba-Piórnik, por. (? )

Kulpiński Adam, mjr zaw., wojsk. inż., VIII OW

Laks Leonard, ppor.

Lapidus Abram vel Abraham, por. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Lebenbaum Dawid, por., pp

Lewenfisz Henryk, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Lewin Majer, ppor. rez., 86. pp

Lichtenstein Wiktor, ppor. rez.

Lipszyc-Lipski Wacław, kpt. rez., KMed., rez. sztab., 5. Szp. Okr.

Lothe Noach, ppor. rez., KMed., rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Machonbaumm Maks, ppor. rez., 8. pal

Mamelok Adolf Karol, lek. med.

Mandel Samuel Ber vel Bernard, mjr zaw., KMed

Mariensztejn Zdzisław, por. rez., KMed

Marks Jakub, ppor. rez., 26. pp

Medyński vel Finkelstein Ignacy, ppor. rez.

Meryn Henbryk, ppor. rez.

Midler Michał, por. rez., KMed

Moszkowicz Julian Izydor, ppor. rez., KMed

Mutermilkch Jan, por. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Nadel Ignacy, por. rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Nenczycki Eugeniusz, kpt.

Neugebauer Eugeniusz, por. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Neuman Juliusz, por. rez.

Nussenbaum Markus, por. rez. piech., rez. sztab., VI OW

Oberlender vel Oberaendler Aleksander, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 2. Szp. Okr.

Ojstrach Maeian, por.

Pajchel Mieczysław Leon, por. rez., KMed, rez. sztab., 5. Szp. Okr., 27. pp

Papp Leon, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 3. Szp. Okr.

Peltys Jerzy, ppor.

Piatnicki Dawid, kpt. rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Ponarski Mojżesz, sierż. sztab.

Poznański Leon, por. rez., 31. pp

Proner Mieczysław, ppor. rez.

Puterman Lejb, ppor. rez.

Rabiner Emanuel, ppor. rez.

Reich Karol, por. rez., KMed, rez. sztab., 5. Szp. Okr.

Reich Władysław Zdzisław, kpt., lek. med.

Romnajski Zygmunt, ppor.

Rosenberg Herman, kpt. rez. piech., ofic. sztab. V Korpusu OW

Rosenberg Josef, por. rez., KMed, rez. sztab., 6. Szp. Okr.

Rosenberg Izydor Józef, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 9. Szp. Okr.

Rosenberg Stanisław-Zygmunt

Rosengarten Samuel vel Stanisław, ppor. rez., 18. pal

Rozental Izaak Ignacy, por. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Różański Edward, ppor.

Rubinfeld Maurycy, por. rez.

Sandauer Aleksander, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Schlaffenberg Murycy Henryk, mjr rez.

Schrage Ignacy, mjr, 2. pac

Schweig Rubin Leib, ppor. rez., 54. pp

Siemiatek Abram, ppor. rez.

Sieruczewski Mieczysław, wojsk. łącz., ppor. zaw. mar., dow. II oddz. II Flotylli Pińskiej

Sigalin Roman Jakub, por. rez. art.

Singer Zdzisław, ppor. rez.

Sobol Władysław, ppor. rez. KMed, rez. sztab., 6. Szp. Okr.

Sopenhejm I., ppor.

Spiczak Wolf (Wacław), ppor.

Spitz Józef Ludwik, ppor. rez. adm., KMed, 10. Szp. Okr.

Spitzer Bernard, por.

Steinberg Baruch, mjr, naczelny rabin Wojska Polskiego przeniesiony z obozu w Kozielsku 24.12.1939 r.

Stroch Szymon, kpt. rez. art., 9. pal

Strassman Henryk, por. rez. art., 8. pal

Streit Leon Marian

Sygal Maurycy, pchor.

Szaferman Julian vel Juda, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 10. Szp. Okr.

Szapiro Samuel, ppor. rez.

Szenberg Leon, ppor.

Sztajman (Henryk) Mordechaj, ppor.

Tenenbaum Jakub, vel Jan Jakub, ppor. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Urbach Mieczysław, lek. med.

Wajkselfisz vel Weikselfisz Paweł, por. rez. piech., 14. pp

Wajs Herman, ppor. Rez., KMed, rez. sztab., 4. Szp. Okr.

Warszawski Stefan Leon

Wasserman Jakub

Wattenberg Adolf vel Abram Efroim, kpt. rez., lek. wet.

Wejmer Eugeniusz, por. rez., KMed, rez. sztab., 2. Szp. Okr.

Wolfson Henryk vel Hirsz, por. rez. Piech., 88. pp

Wolman Bernard, kpt. rez., KMed, rez. sztab., lek. wet.

Wyszogród Stanisław, por. rez., KMed, rez. sztab., 1. Szp. Okr.

Wyszogród Dawid, por. rez., KMed

Zajdman Mieczysław (Mordka), ppor. rez., lek. med.

Zandmer Mieczysław, lek. med.

Zehngut Henryk, ppor. rez. piech.

 

Lista Żydów służących państwu polskiemu, jeńców wojennych z obozu w Ostaszkowie zamordowanych w Miednoje (1 kwietnia – 19 maja 1940 r.)

 

Czajkowski Emanuel

Czerniak Samuel, urz. więzienia we Włodzimierzu

Ćwiertnia Józef, kpr. PP

Danielakn Danie

Feldman Stanisław, urz. PP

Felsenhard-Skalski Janusz, nadkom. PP

Glikich Alfred, nadkom. PP

Gryntmejer (Grunt-Majer)

Grynglas Bolesław

Klein Kiwa (Akiba), gł. insp. PP

Kontorowica Jakub

Kutzner Ignacy, urz. PP

Milmajster Jakub

Raw (Rab) Stanisław, kpt. WOP

Szostak Włodzimierz

Wec Michał, KG PP, Cen. Lab. w Warszawie

Weinberg, sierż. PP

Weis Walter

Wilczyński Ludwik, urz. PP

 

Źródło: Wpis dostępny jest na stronie pod adresem: http://m.telewizjarepublika.pl/kukiz-odpowiada-burmistrzowi-jersey-city-...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

Sławomir Tomasz Roch

#1568396

Tych kilkuset żydów z polską duszą wraz z tysiącami polskich oficerów, wykończonych przez żydo-bolszewię z nkwd już Polsce nie pomoże. Dziś mamy do czynienia z chazarską odmianą żydostwa, potomkami żydo-komuny, dla których takie cechy jak honor, godność, odwaga i prawda są całkowicie obce. I to jest największy wróg Polski.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1568398

Sowieckie żydy, zabijał Polskich żydów i to jest ta różnica.

A teraz zrób listę, Polaków zamordowanych przez żydowskie NKWD od 1939 do 1956.

Lub listę, ilu żydów uratowało Polaków.

I listę ilu Polaków uratowało żydów i wtedy porównaj.

Na kresach jak weszli sowiety w 1939, to żydzi jako pierwsi poszli kapować do sowietów kto ziemianin, a kto szlachta i tysiące Polaków albo zabili, albo wysłali na sybir.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568399

Marku

Nie wiem ile jest żyda w tym największym kacie z Katynia

warto byś poznał jego dokonania

https://www.focus.pl/artykul/wasilij-blochin-kat-stalina-czlowiek-strasz...

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

zawiedziony

#1568424

Czytałem zapiski Berii, "Stalin wybierał kacapów z pochodzenia żydowskiego do NKWD, bo jak mówił żydzi nie mają oporu i zahamowań w zabijaniu wrogów ludu i nie załamują się psychicznie po tylu egzekucjach" tyle cytatu

Widocznie kacapy pochodzenia słowiańskiego jakiś zahamowania mieli, a wyjątki od normy zawsze się znajdą.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568437

Sen ci wyraźnie nie służy, Nie powstrzymał emocji i nie przysporzył rozumienia tekstu. Wieszczący tylko ironicznie zatytułował ale w tekscie nie wyraził antysemityzmu. No a podpieranie się koszerną tv świadczy raczej o opacznym postrzeganiu rzeczywistości.

Bądź zdrów!

P.S. Co to jest antysemityzm? Jak się manipuluje tym terminem?

„Kiedyś określenie to oznaczało nienawiść do Żydów tylko dlatego że byli Żydami.

Niestety w dzisiejszych czasach międzynarodowy syjonizm oraz sieć internetowa próbują przebiegle zmienić definicję antysemityzmu, w celu zastopowania jakiejkolwiek krytyki Izraela”. I nie ma tu żadnego znaczenia fakt, że owa krytyka może być całkowicie uzasadniona, wynikająca z obserwacji poczynań rządu izraelskiego. I że nie ma ona nic wspólnego z oceną Żydów „jako takich”, ich jakoby „wrednego” charakteru czy nienawiści do całego nieżydowskiego świata.

  Szulammit Alloni to urodzona w 1927 w Tel Awiwie, a zmarła w 2014 r. w Kefar Szemarjahu izraelska polityk, działaczka na rzecz praw człowieka, dziennikarka i nauczycielka. Deputowana do Knesetu w latach 1965–1969 i 1973–1996. Minister w rządach Icchaka Rabina i Szymona Peresa, powiedziała, że oskarżenia o antysemityzm są „sztuczką, której używamy”, aby stłumić krytykę Izraela pochodzącą z USA, krytykę pochodzącą z Europy tłumimy „przywołując Holokaust”. Bardzo łatwo jest obwinić ludzi krytykujących rząd Izraela, dzięki temu możemy „usprawiedliwić wszystko, co robimy Palestyńczykom”.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/5757-jak-sie-manipuluje-d...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1568408

Piszesz bowiem b. buńczucznie: "Wieszczący tylko ironicznie zatytułował ale w tekscie nie wyraził antysemityzmu." A to niby co jest jak wół przez Wieszczącego... nasmarowane: "Jeżeli chodzi o mnie to byłem, jestem i pozostanę antysemitą. Odczuwam przy tym niczym nieskażoną dumę, gdyż jest to jedynie naturalna reakcja obronna na nieustanne plucie w twarz." Verito Twój image nieco chyba zobowiązuje, a tu takiiiiiiiii klops! Otóż nie ma większego dobra ponad stan łaski uświęcającej, ten zaś zdobywa się wyłącznie na drodze sprawiedliwości. Antysemityzm i nie wypływa ze sprawiedliwości ale ze zła, to ludzka słabość sprawia, że stajemy się komuś wrodzy. Mocny człowiek, honorowy człowiek nie pozwala sobie na nienawiść! Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1568463

Są 3 różne znaczenia antysemityzmu, wg manipulatorów Ten "dobry "może być sprawiedliwy. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, powoli,dokładnie...mnie się nic nie kićka.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1568466

bardzo obrazowa, stworzona przez Artura Sandauera

„W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.„
„Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.
Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy”

Teraz rozumiesz dlaczego, dlaczego możesz mieć te kompleksy?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1568467

Mojego dziadka, kpt., nie ma na Twojej liście chwalebnie poległych zydowskopolskich oficerów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1568409

propaganda po trochu.Typowy szabesgoj wchodzacy po migdalki w 4 litery zydom w momencie kiedy swiatowe gudlajstwo atakuje Polakow na calym swiecie z niespotykana moca i kiedy nasz zaprzany rzad kaja sie na kolanach i oddaje Polske zydostwu.

Wczasie okupacji dziwkom sprzedajnym lby sie golilo a kolaborantom wyciorm na doope 40 razow sie aplikowalo, a jak nie pomoglo to par gram olowiu w leb.

Nie wiem skad taka niby liste zydow Rochu wyciagnal czy mu z knesetu przeslali ,ale posluzyl sie nia w celach manipulacji.

Na tej liscie niby zydow sa nazwiska zolnierzy polskich i nigdzie nie widomo czy byli to wyzanawcy judaizmu,nazwiska o niczym jeszcze nie swidcza szczegolne ze wiekszosc imion to imiona katolickie.To ze ci polscy zolnierze mieli korzenie zydowskie  nie o znacza ze byli zydami.

Rochu podaj liste zamordowanych w Katyniu innych polskich zolnierzy o pochodzeniu innym jak etnicznie polskim.Recze Ci ze bylaby wieksza od tej, ktora Ty tu podales.By sie znalazlo setki w tym Niemcow tez. A patryjotyzm zydowski, ktory Ty tu opisujesz polegal na tym ze w czasie wojny byli mobilizowani wszyscy, a nie szli na ochotnika,jakos po klesce wrzesniowej na ochotnika do polskiego podziemia niewielu zydow trafilo, aby dalej walczyc ,a jezeli juz trafili to aby sie schowac, a nie z poczucia patrytjotyzmu - co u zyda jest abstrakcja.

Patryjotyzm zydowski poznalismy jak zydzi zdezerterowali z armi gen.Andersa.

Nastepna rzecz jesli by ta lista obejmowala naprawde wyznawcow judaizmu ktorzy zgineli w obronie Polski to dlaczego nie gloryfikowac w ten sam sposob wyznawcow innych religi w tym katolickiej,przeciez to   byl obowiazek bronic swojj ojczyzny tak ze manipulowanie ofirnoscia zydostwa jest ewidentna w Twoim rozumowaniu i co najwazniejsze celowa.

Co ciekawe ze zydzi sowieccy nie oszczedzili badz niewielu oszczedzili tych zolnieerzy polskich z tej Twojej listy niby zydowskiej,mozliwe ze oni sie nie przedstawili jako zydzi tylko jako Polacy.Moze tez mysleli ze poddajc sie sowietom trafia do kacapskiego wymazonego raju komunistycznego,ale sie pomylili potraktowano ich jako Polakow.

Inna sparawa jestjesli ci oficerowie byli zydami to ta lista obala klamstwo zydowskie jakoby zydzi mieli zamknieta droge do szkol ktore dawaly im mozliwosc sania sie oficerami w WP.

Co do antysemityzmu to jest to slowo wytrych do walki swiatowego zydostwa do osiagania swoich celow poprzez gnebienie i wyzysk narodow w przemysle holokaustu i w ogolnym zniewoleniu oraz pisani swojej klamliwej histori.

Antysemita jest kazdy kto walczy o prawde, swoja godnosc i nie da sie opluwac przez gudlajow, a takze kazdy Polak i katolik.

Antysemita jest kazdy kogo zydzi nie lubia , a nie ktos kto zydow nie lubi.

Antsemita sa nawet zydzi ktorzy glosza prawde o zydach bo zydowska prawda to taka ktora stawia zydow tylko w dobrym swietle, i nie licza sie fakty, ich klamliwa prawda staje sie doktryna i jest broniona prawnie.

Polska prawda nie moze byc chroniona prawnie,gdyz prozydowski polski rzad zostal rzucony na kolana i musial sie wycofac z takiego samego prawa jakie maja zydzi dla swojej obrony, gdzyz polska prawda jest inna od zydowskiej i oni maja prawa nami podludzmi - w ich mniemaniu- ponizac.

Tak ze tu piszac prawde nie bedaca na reke zydom ,bedac polskim patryjotom automatycznie staje sie antysemita,ale kazdy Polak ktory to mi powie jest dla mnie szabesgojem czyli zaprzdanym scierwem.

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6
#1568428

Widzisz wilku na kacapy niby to i owo wiesz, a jednak wyciągasz niezbyt dobrze dobrane, albo i wprost złe wnioski, teraz rozumiesz dlaczego masz te czerwono-czarne barwy! Zaapodaję Ci zatem tylko jeden fenomen nad którym, jeśli chcesz pozostać w szacunku do samego siebie, winieneś się wnikliwie i uczciwie pochylić. Otóż jeśli Żydzi tak niechętnie i właściwie źle się asymilują, to dlaczego tak gęsto osiedli swego czasu na ziemiach polskich, dlaczego tak się rozrodzili, dlaczego zajmowali tak zasłużone pozycje społeczne i dlaczego przez pokolenia, ba wieki całe nigdy Polakom, naszym przodkom nie przyszło do głowy urządzić im ludobójstwo, rzeź, pogromy, za co Bogu niech będą dzięki, jak to przecież zdarzało się na przestrzeni czasu i w wielu miejscach na świecie?! Obawiam się jednak, iż nie będziesz umiał się nad tym pochylić, merytorycznie odpowiedzieć! Nadzieja jadnak matką mądrości, nigdy bowiem nie wolno stawiać kreski nad nikim. Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Sławomir Tomasz Roch

#1568574

Na to zgody nigdy nie będzie, gdyż to właśnie tolerancja na ich oszczerstwa jest zbrodnią.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1571228

Bitwa o Polskę jaka ma być, to nie herbatka u cioci na imieninach, ani koleżeńska bójka o dziewczynę z klasy..

To bój z podstępnym i nie ubłaganym wrogiem Polski, a ty chcesz wyjść i powiedzieć, panowie tak się nie postępuje.

No Tomasz bądź poważny, to nie te czasy, gdy wyzywało się przeciwnika na udeptaną ziemie.

To bój o Polskę, a nie o dupę Maryni, i nie ma miejsca na sentymenty i rycerską walkę, bo Polska przepadnie..

Bez urazy.

 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568395

Rozum, taktyczne działanie, tak! Mściwość, nie! 

"Byle moja Polska była wolna", pięknie to napisałeś! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

viki

#1568400

Czy pisząc o rozumie i taktycznym działaniu masz na myśli przedsięwzięcia i odpowiedzi obecnego, "polskiego" (nie)rządu na kwestię żydowską? 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5
#1568401

Sporo racji tu zawarłeś przyjacielu, ale stanwisko twoje jest zbyt sztywne - tak uważam. Chodzi mi o to, że wbrew swojej, bardzo słusznej skądinąd, deklaracj "Nawet najpodlejszy wróg nie będzie mi narzucał swojego stylu walki" pokazujesz coś wręcz przciwnego. Ulegasz podstępnej narracji wroga dając się zaszufladkować gdzieś w pobliżu przeciwnego bieguna. I czynisz to w atmosferze śmiertelnej powagi, podczas gdy wróg się z naszych śmiertelnie poważnych deklaracji śmije w kułak, bo im zawsze chodziło o to by naszą jedność podzielić i rozdystrybuować na całej długości zdefiniowanego przez nich spektrum od "umiłwania/służalczości" po prawdziwą nienawiść - bo tak się rozkłada ludzki strach na te ich antysemickie zaklęcia.
Po cichu mam nadzieję, że zrewidujesz ciut swoją ocenę komentujących i oceniających tutaj, bo ja osobiście nie mam wątpliwości, że kolega Tomasz nie jest żadnym antysemitą (nawet wbrew swoim zapewnieniom) - on w gruncie żeczy deklaruje i uzasadnia w swoim artykule, że nie będzie się kajał za antysemityzm, czyli jakieś szmergle zrodzone w głowach ziejących jadem waszem nienawistników z Jerozomy, Nowego Jorku, Warszawy czy prowokatorów zgdyni.
Prawdziwa choroba tkwi w ich właśnie głowach i duszach, i trzeba im to okazywać, w przeciwieństwie do śmiertelnie poważnych i wystraszonych naszych jarmułkowych władz - wasze strachy na nasze lachy - najlepiej humorem, kpiną, szyderstwem - moim skromnym zdaniem.

No a ta arcydługa lista to chyba przesada - większość z nich by się pewnie podpisywała pod naszymi, polskimi racjami.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2
#1568403

Moja mama śp Powstaniec Warszawki z AK z 1944 roku, opowiadała mi tak.

Gdy jeszcze nie dostała broni służbowej, to ze swoim plutonem malowali Polską walczącą i swastykę powieszoną na szubienicy, albo śpiewali w tramwajach zakazane piosenki przez szwabów, Szwaby dostawały pierdolca z tego powodu.

A gdy mówiłem, mamo mogłaś zginąć, to moja mama odpowiadała: młody miłość do Ojczyzny była większa jak strach przed śmiercią i to masz sobie wbić do tej pustej głowy, bo może kiedyś Ojczyzna wezwie ciebie na ratunek.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568405

Tylko możesz dać pałę, nic więcej.

Widać teraz te twoje szabasowe korzenie, nawet wspomnienia mojej śp mamy nie umiesz uszanować.

Jaka mać, taka nać.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568414

Nie ma się czym przejmować. Ktoś taki sam sobie wystawia ocenę i dlatego, począwszy od dziś, tnę równo jak leci, jeśli tylko mam podejrzenia. Nie może być tak, że działa to tylko w jedną stronę i należy odpłacać "pięknym za nadobne".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1568418

Od kultura buca z kibucu.

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568420

kefas z giathalassy! Ująłeś samo sedno! Mam nadzieję, że nie zaliczasz mnie do prowokatorów z Gdyni!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568406

Czy ja pisałem o czymś innym, aniżeli ujął to Kolega Kefas? Jak rozumiem, kością niezgody pozostaje moje dosadne wyrażenie myśli, których część nie akceptuje? Nic na to nie poradzę; jeśli ktoś woli żyć w kłamstwie lub wierzy w propagandę rzekomego sukcesu to jest to tylko i wyłącznie jego sprawa. Dla mnie prawda jest priorytetem, oczywiste zjawiska należy zawsze nazywać tak, jak na to zasługują. I nic tego nie zmieni, a opinie naznaczone "poprawnością" jedynie utwierdzają mnie w przekonaniu, co do swoich racji.

Ps.

Wcześniej usunąłem jedno, obraźliwe określenie, gdyż nie chciałbym tutaj stosować prowokacyjnej retoryki. Po pierwsze dlatego, że świadczy to poniekąd o słabości, a po drugie większość tutaj ma tożsame poglądy. Różnica polega w tym przypadku na wyrazistości wyrażania myśli, czego też nie postrzegam za coś negatywnego.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-5
#1568407

Nieraz trzeba użyć dosadniejszych słów, wierz mi, że też potrafię! Zresztą każdy tu z nas piszących, dał temu wyraz! Ale my nie jesteśmy tu po to, żeby się wciąż brać za "łby", z byle źle postawionego przecinka!  Bo właśnie takie jest założenie, tych którzy źle Polsce życzą, a takich jest multum i na każdym portalu i fałszują obraz Polski! Jest nas tu na niepoprawnych spora gromada ludzi, którzy umieją odróżnić dobro od zła! Kefas to wszystko ujął! Ten portal ma swoją piękną kartę, w odkłamywaniu historii Polski! Koledzy tu piszący, są także cichymi bohaterami przemian w Polsce! Piszę cichymi, bo wielce zasłużeni, lecz nie z pierwszych stron gazet! Wszyscy mieliśmy nadzieję, że teraz to już będzie jak należy. Okazało się, że nie wyszło po naszemu /sądy, IPN/! Jesteśmy wściekli! Ja jednak nie tracę nadziei! Zdaję sobie sprawę, że boordel jak nam zostawiono wymaga dłuższego czasu!  Zatem "Wieszczący p. p" pisz jak chcesz, ale nie porównuj naszych wypowiedzi do kwiku świńskiego! 

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568410

Dzięki za odpowiedź.

Nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, aby negować zasługi tego portalu i ludzi go tworzących. Wręcz przeciwnie - polecam i zachwalam, gdzie tylko mogę. Skoro zdajesz się dostrzegać, że nie wszystko poszło po naszej myśli to i zakładam, że równie dobrze znasz przyczynę takiego stanu rzeczy. To nie tacy jak ja dążą tutaj do wewnętrznej konfrontacji i brania się za łeb. Zwróć proszę uwagę na to , jak niektórzy zwracają się do swoich adwersarzy. Jest to język pełen pogardy, niczym nie popartym poczuciem wyższości, (a tak naprawdę mający cechy niespełnienia czy niedowartościowania) tylko dlatego, że ktoś ośmiela się mieć inne zdanie. Potem następuje (nie bez racji, w końcu nikt sobie nie pozwoli, aby po nim 'jechać") riposta i...jest tak, a nie inaczej. I bynajmniej, nie o przecinki tutaj idzie, ale o całe opinie. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-4
#1568411

Pozdrawiam również!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1568413

Nie o Ciebie i innych tu chodzi, ale o prowokatorów, 

Ja nie pozwolę sobie by łajdak pisał o mnie prusak bo jestcem z Poznania i zdrajca, bo myślę inaczej.

Pisząc z tobą i innymi piszę z sympatią, choć mamy nie co inne poglądy, ale chcemy takiej samej wolnej Polski

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568412

Z wzajemnością i sympatią! Moi rodzice pochodzą z poznańskiego. Mama koło Kalisza, a tata koło Konina! W Poznaniu mam też rodzinę. Parę lat temu, wyciągnęłam z archiwum akt urodzenia mojej mamy, pisany cyrylicą, taki namacalny dowód, ruskiego zniewolenia w Polsce! Z poważaniem

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568415

Zatem "Wieszczący p. p" pisz jak chcesz, ale nie porównuj naszych wypowiedzi do kwiku świńskiego!
i nas nie obrażaj...... 

a i tak viki wyjdzie w końcu na nasze....choćby za 220 lat.... 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zimny drań
 

#1571229

W pierwszej chwili czytając ten tekst byłem w 100% pewny że Kosiur  znów daje znać o sobie.
Skomentuję to tak.
Oskarżanie Niepoprawnych o filosemityzm, szczucie na inaczej myślących,to byłby wspaniały tekst na TOP 1 w zacnym Polakożerczym portalu Neon.
Wisiałby tam tygodniami.Noty to same 6.
Gratuluję autorowi promocji naszego portalu
Dzięki za uwagę, więcej pytań nie mam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

zawiedziony

#1568423

Postaram się odpowiedzieć bez emocji, choć są przypadki, gdzie jest to trudne.

Nie wiem kim jest Kosiur i raczej nie będzie spędzać mi to snu z powiek. Szczucie na inaczej myślących??! Toż to szczyt bezczelności. Prześledź człowiecze wpisy swoich faworytów, w tym jednego szczególnie, a potem zarzucaj komuś szczucie. Jeśli jesteście z tej samej "parafii" to nie robię sobie złudzeń, co do Twojego obiektywizmu inaczej. Takie czasy, że filosemityzm idzie w parze z antypolonizmem. Przypadek??? Nie sądzę. I jeszcze jedno. Pro pisowski "beton" ma to do siebie, że jest głuchy i ślepy jednocześnie wobec zaistniałych, bezspornych faktów, nie podlegających dyskusji.

"Wspaniale" wykonujecie swoją robotę wobec ogłupionych i zmanipulowanych Polaków, powodując, że stają się jeszcze głupsi. W tym całym tragizmie sytuacji pocieszające jest też to, że spora część pisowskiego elektoratu przestała się już nabierać na robienie ludziom wody z mózgu. Powyborczy, pełen nadziei rok 2015 już dawno minął. Teraz mamy 2018 i oszuści już dawno zdjęli maski ze swych zdradzieckich mord. Tyle z mojej strony.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6
#1568425

"Nawet jeżeli jesteś idiotą, staraj się nie być głupi" (Forrest Gump).

Nie wiem czy znasz moich "faworytów"

Jeśli tak to bardzo ciekawe których.

Na koniec jedno :

Gardzę filosemitami na równi z antysemitami

Tyle.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-6

zawiedziony

#1568429

W przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem "zawiedzony" Twoją odpowiedzią. Tak jak przypuszczałem - zrozumiałeś niewiele bądź nic. Za to ja gardzę tzw.polactwem, które pod przykryciem rzekomego patriotyzmu jest niczym innym jak V kolumną.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7
#1568431

Widzi pan, ja nie owijam w bawełnę, i piszę to co widzę.

Nie ma wyjścia - albo jest pan zadaniowanym agentem, by jeszcze bardziej rozłożyć ten zdychający portal, albo jest pan autentycznym kretynem, który nic nie rozumie, bełkocze wytarte komunały, ku chwilowej chwale bohatera typowych idiotów każdego portalu. No to ma pan swoje trzy minuty w ramach akcji - Dokopać Polsce.

W społeczeństwach prymitywnych, gdy w końcu trafiały pod opiekę kogoś mądrzejszego, najważniejszym zadanie zdrowotno - higienicznym było odrobaczanie i odwszenie. Lecz tutaj niestety insekty się mnożą. Czytelność spadła o 70%, bo normalny Polak nie chce tego znosić.

Niepoprawni z takimi robalami? R.I.P.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9
#1568432

Tytułem wstępu: proszę mnie nie tytułować per Pan, ponieważ ja nie mam zamiaru bawić się tutaj w skrajnie fałszywą uprzejmość. Co więcej, odpowiem zgodnie z retoryką stosowaną przez ciebie wobec innych użytkowników. Dla mnie, ale jak zauważyłem, nie tylko - jesteś zakompleksionym kretynem i pseudo yntelektualystom, któremu nader często wystaje słoma z butów. Takie "indywidua" jak ty zawsze należy traktować tak, jak na to zasługują, tzn. najlepiej całkowitą ignorancją, gdyż zaślepiony głupek nie tylko nic nie wniesie do merytorycznej dyskusji, no chyba że mamy na myśli nieustanne obrażanie pozostałych, o tak - w tym nie masz sobie równych. I nie życzę sobie, aby taka antypolska wesz wypowiadała się na temat Polski czy Polaków, gdy nie ma z nimi nic wspólnego. Tego typu farmazony możesz opowiadać na swoich szabasowych kolacyjkach; zapewniam, że tam znajdziesz swoich wiernych słuchaczy. Twoja wiarygodność na tym portalu jest bliska zeru. Nie masz szacunku dla innych to i nie masz prawa go oczekiwać dla siebie. Powiadasz, że czytelność spadła? O całe 70%? Ciekawe :-). Dopóki będziesz jątrzył ta tendencja może wzrosnąć. Gdybyś miał odrobinę honoru, sam byś odszedł. Pomyśl może o Midraszu? To byłoby idealne miejsce dla takich jak ty.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-9
#1568433

Synu,

to, że brak ci szkół, kultury, ogłady i rozumu, to normalne. Nauka pokazuje, że takich jest całkiem spora grupa. Natomiast tupet i arogancja w miejsce spokoju i pokory jest zastanawiające. Wniosek jest tylko jeden - jesteś zadaniowany i przysłany tutaj celem wsparcia budowanej na NP z mozołem, antypolskiej, wewnętrznej opozycji. Ty nie wiesz jaka jest różnica między argumentem a inwektywą, więc się nie wysilaj. Od dawna już widzę, że te przykremlowskie instytuty tego nie uczą, koncentrując się na poziomie zwykłego motłochu.

Na sowieckiej fladze był sierp i młot. Sierpem cięła komuna, a dobijanie młotem zostawiono właśnie takim wewnętrznym zdrajcom, wyrzutkom narodów, by od środka niszczyli to, co inni budują. Może i jesteś Polakiem, lecz wyłącznie z nazwy.

Gdy Polska wreszcie chce zaistnieć jako silne, suwerenne państwo i powoli jej się to udaje, to skowyt i wrzask jest ogłuszający. Imają się wszelkich środków, by do tego nie dopuścić i kraj ponownie umieścić pod butem okupanta z lewej, albo prawej. Jedną z wielu metod podważania dobrego imienia ojczyzny, jest przylepianie Polakom wad, których nie mają. Garstka płatnych agentów indukuje klasycznych internetowych pożytecznych idiotów, by stworzyć wrażenie i by świat to zobaczył, że Polacy to fanatyczni antysemici i ksenofobowie.

Nikt mądry, a jest to na tym portalu przeważająca większość, nie uwierzy, że jest to walka o dobre imię Rzeczypospolitej. Jest to publiczne nazywanie matki i ojca, kurwą i złodziejem. Kto uczciwy i przyzwoity może tak robić? I przy tym nazywać samego siebie patriotą?

Gotuje się w Polsce rosół właśnie. Więc szumowiny wyłażą na wierzch. Zgarniemy je cedzakiem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568472

Ćwierć móżdżku, naprawdę nie masz się co nawet silić na udawaną choćby namiastkę kultury, gdyż jej zwyczajnie nie posiadasz.

To, że nie posiadasz tego wszystkiego, co wymieniasz na wstępie też jest oczywiste. Tobie już nie tylko słoma z butów wystaje bezczelny parchu, ty ją wręcz ciągniesz za sobą .

"Gdy Polska wreszcie chce zaistnieć jako silne, suwerenne państwo i powoli jej się to udaje..."

Silne i suwerenne państwo??? Udaje jej się to??? :-)))) Ty już nawet nie jesteś kretynem, ty jesteś zwyczajnym debilem, zaślepionym żydowskim ścierwem i cedzak to ty masz najwyraźniej wstawiony zamiast mózgu. Masz rację, że mądrych jest tutaj większość, ale ty za to stanowisz mniejszość i to też jest zupełnie naturalne, gdyż takie marne gnidy jak ty są wszędzie. Jak to jest, udawać kogoś,kim się nie jest i zajmować się czymś, o czym nie ma się nawet najmniejszego pojęcia to już wiedzą takie k...wy, jak ty. 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568475

"parchu"... "ćwieć móżdżku"... "słoma z butów"... "nie jesteś kretynem, ty jesteś zwyczajnym debilem, zaślepionym żydowskim ścierwem i cedzak to ty masz najwyraźniej wstawiony zamiast mózgu"..."takie k...wy, jak ty"

Hej! Spręż się chopie! Nie stać cię na więcej?! To takie trywialne i pospolite. Może powinni na szkoleniu wam lektury zmienić?

Byle żur ma lepszy repertuar. Ale nawet do żura trzeba dorosnąć. Niemożliwe dla biednego szczeniaka.

Korzystasz z przywileju, że tutejsza redakcja z lubością hoduje gnidy. Może wyjdzie nawet z tego coś dobrego?

Polski doktor, prof. Rudolf Wiegl w czasie okupacji uratował tysiące Polaków i wynalazł szczepionkę przeciw tyfusowi, tylko dzięki temu, że hodował wszy i umiejętnie to wykorzystał w najlepszym celu.

Więc może ty chłopcze, dzięki polityce redakcji, też staniesz się szczepionką przeciw wirusowi idiotyzmu i chorobie homo sovieticus syndrome.

Dalejże! Do roboty!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1568479

Jak widzisz, nieco ewoluowałeś :-) w moim ciebie postrzeganiu :-)

Osobiście dziwię się Szanownemu Gawrionowi, że przetrzymuje taką gnidę jak ty właśnie tutaj. Akurat ja bym się z takim ścierwem jak ty nie pier...ł w tańcu, bo to nie miejsce dla ciebie, obszczymurze. Te wszystkie inwektywy idealnie do ciebie, śmieciu pasują i jakoś tak zupełnie naturalnie mi przychodzą :-).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568481

No i wyszło szydło z worka!

Pycha niejednego zgubiła. Stażysta na stanowisko agenta wpływu =wieszcząc na prawicy= nieopatrznie zamieścił swoje zdjęcie i został zidentyfikowany przez paru Gdańszczan, jako pracownik "Budynia"-Adamowicza i lokalny działacz KODu.

Gdyby nie RODO, podrzuciłbym smaczne kąski.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568482

Dzwoń do psychiatry, proszę :-) Szydło to wyszła bardziej, a nie wyszło z twojego zdradzieckiego rządu gudłajów. To znaczy, by być bardziej precyzyjnym - żydostwo tą jedną z niewielu Polek w tym rządzie wypierdol.ło :-).

Ps. 

...że niby ty prawica? :-)))) Januszku mój drogi :-), podrzucaj, co tylko chcesz. Tylko brzytwy przy tym się nie chwytaj, bo jeszcze mi się zranisz ;-).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1568483

Olej tego buca z kibucu, jemu naplujesz w twarz, a szabas goj powie że deszcz pada.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568484

U jazgota jest widoczna, tu na NP

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568485

Pewnie masz i rację, ale nasz ;-) Januszek dostarczył mi z samego rana niezłą porcję humoru i winien mu jestem podziękowania :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1568486

Dobry humor z rana, to dobry cały dzień.

Ja też jak ty dyskutowałem z Mośkiem, nie miał żadnych argumentów na moje argumenty, a tylko epitety i wyzwiska, to były jego argumenty.

Więc widząc u niego schizofrenie na punkcie zażydzonego PiS-u olałem pacjenta.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568488

Stupidity at best....always thinking life is as simple as a math equation, on paper it looks good, but people dont play by the rules you seem to form in your mind...that's why your fucking stupid as a rock

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

zawiedziony

#1568487

Słuchajno Wieszczący.... (Wrzeszczący, źle wróżący na prawicy) nie rzucaj mięsem, bo wyjątkowo gorące wiosnę i  lato mamy tego roku, mięso psuje się wyjątkowo szybko i śmierdzi! Czujecie tego śmierdziela wyzwisk i nie tylko niepoprawni blogerzy?! Otóż nie tylko że miałeś czelność zadeklarować się publicznie przekonanym, zatwardziałym antysemitą (z czego Verita nieudolnie starała się ciebie wyratować), to jeszcze na samym początku w jednym z komentarzy, pozwoliłeś sobie wprost nazwać niektórych tu blogerów świniami, za co zupełnie słusznie zjechała cie Viki. W jakimś sensie już tu się pogrążyłeś ale człowiekowi trzeba dać czas. Ruszył zatem do dzieła bloger Zawiedziony i jak potrafił, tak perswadował ci to i tamto ale bez powodzenia, przeszedł zatem na angielski. Dzielnie też walczyła osamotniona Viki, aż włączył się Józiu, który jak zwykle chlapnął z mostu o myszce w łepetynie, a potem wdał się w długiiii dialog, choć i on niewiele wywałczył i podjął  w końcu decyzję o ignorowaniu twoich zaśmierdziałych wpisów.

Sytuacja ma zatem wymiar rozwojowy! Czas pokaże, czy będziesz umiał skorzystać z tej przysłowiowej lekcji, którą dostałeś wczoraj i dziś od niepoprawnych blogerów. Naturalnie był jeszcze Jestem Jaki Jestem ale Jego mi generalnie szkoda, gdyż znam tego blogera od lat i mam szacunek dla Jego miłości do ojczyzny, odwagi w wyrażaniu swoich poglądów. Ostatnio widzimy jednak wszyscy, że JJJ mocno się radykalizuje, czuje się zawiedziony brakiem tych i innych reform w kraju. JJJ zrobiłby to inaczej i lepiej! Ma do tego prawo ale schlebianie tobie Wieszczący.... (Wrzeszczący, źle wróżący na prawicy), postrzegam jako Jego błąd życiowy, taki mały przycinek do życia.

Sprawa blogera z Gdyni nie jest nowa. Wszyscy już wiemy, że stać go na własną, oryginalną wizję postrzegania świata, ojczyzny, czy jakowyś poruszanych na stronie niepoprawnych problemów. To rodzi często konflikty w innymi blogerami ale jadnkowoż trzeba przyjąć każdego, takim jakim jest, czyli z Jego zaletami, jak i wadami. Dyskusja robija się każdorazowo o szczegóły! Diabeł jak to się zwykło mawiać, tkwi w szczegółach! Jeśli jednak zachowując własne prawo do subiektywnego postrzegania danej rzeczywistości, pozwolimy temu drugiemu również cosik subiektywnie przeżywać, to gdzieś tam po drodze, w gorącej dyskusji, zmaganiu się, to coś nabierze w końcu jakichś tam kolorów obiektywizmu. Problem zaczyna się właśnie wtedy, gdy do gry wchodzą nerwy i emocje, te nas zaślepiają i zaczyna się znane nam tak dobrze mordobicie, rzucanie mięsem, no i nie ma siły, że musi i śmierdzi...... Tak jednak wcale być nie musi! Choć nieciekawe zapachy zapewne będą zawsze! Na to mamy jednak rodzime perfumy: dobre słowo, pozdrowienie, uznanie swojego błędu także, docenienie drugiego, nawet modlitwa.

Pozdarwiając wszystkich, bez wyjątków.....

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1568575

"Naturalnie był jeszcze Jestem Jaki Jestem ale Jego mi generalnie szkoda, gdyż znam tego blogera od lat i mam szacunek dla Jego miłości do ojczyzny, odwagi w wyrażaniu swoich poglądów. Ostatnio widzimy jednak wszyscy, że JJJ mocno się radykalizuje, czuje się zawiedziony brakiem tych i innych reform w kraju. JJJ zrobiłby to inaczej i lepiej! Ma do tego prawo ale schlebianie tobie Wieszczący.... (Wrzeszczący, źle wróżący na prawicy), postrzegam jako Jego błąd życiowy, taki mały przycinek do życia."

 

Podpisuję się pod tym

Mam nadziej że Marek się nie obrazi, a przemyśli to wszystko na spokojnie.

I nie o krytykę PIS-u mi tu chodzi

Pozdrawiam Sławku

Miłego kolejnego (upalnego) dnia

Daje nam w kość już ten żar z nieba, a w kraju ponoć leje i leje

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1568578

I wartości i zasady pozostają takie same, jak przez te 8 lat jak tu piszę.

Ale nie będę cicho na takie obrzydłe pomówienia jak to robi łajdak z Gdyni

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568580

Żar to daje ci przede wszystkim w łeb, a nie w kość, skończony durniu!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1568587

Zbrodniarze w togach dalej zasiadają w sądach i skazują patriotów jak za komuny, a rząd przyklepuje weta Judy, by nie naprawiać patologi jaka jest w sądach, a ludziom wciska że walczy z sądami.

Rząd wydaje 200 milionów na renowacje żydowskich cmentarzy, a nasze Polskie cmentarze na kresach są w ruinie i dla nich nie ma pieniędzy.

Mieli sprowadzać Polaków ze wschodu, a dają obywatelstwo banderowcom, a o naszych rodakach możemy zapomnieć by ich ściągneli.

Tomku i ty piszesz że ja się radykalizuje, to PiS zmienił reguły gry i jakoś dziwnie nic nie wspominał że na przedwyborczych zapewnieniach  będzie wydawał setki milionów na żydów..

Ty możesz sobie popierać taki PiS, ale nie ja, bo interes Polski to priorytet, a nie żydowski jak to robi PiS

Tomku i nikomu nie schlebiam, jak mi się komentarz albo artykuł podoba to o tym piszę i się tego nie wstydzę.

Więc dla czego mnie ranisz , nazywając coś co mi się podoba schlebianiem, to tobie też schlebiałem bo mi się bardzo podobały twoje wpisy, o mordach banderowskich na Polakach i o tym na portalu NP pisałem że to wspaniałe teksty.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568579

Krytykujesz PIS i słusznie.
Robią błędy - to fakt

Ale głową do góry bo to walka na lata, zobacz z jakim przeciwnikiem mają do czynienia.
Niejeden kraj w tej walce poległ.
Nam to nie grozi.

Więcej optymizmu i nie daj się wpuszczać w maliny UB-ywatelom i KOD-ziarzom tu na portalu
Miłego dzionka

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

zawiedziony

#1568582

Dziękuje za życzenia.

Pewnych zasad i norm nie zmieniam jak tu jestem przez 8 lat.

Z jednym wyjątkiem szabas goja jazgota.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568584

Ostatni raz to piszę i niech tacy jak ty i tobie podobni wbiją to sobie do swych koszernych, zaczadzonych łbów!!! Gardzę żydowskim ścierwem i każdym, kto choć w minimalnym stopniu utożsamia się z tym gównem! 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4
#1568586

Na portalu jest b. niebezpieczny psychopata! To nie pomylka! To fakty! Nie spac zatem!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1568589

Sorry, but I will write all what I like it.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

zawiedziony

#1568434

Pisz, co chcesz :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568435

Myślę, że posuwasz się zbyt daleko! Nie tak dawno, większość tu pisząca była pro PiS-owska, nawet ci, którzy teraz czują się mocno zawiedzeni, obecnie są przeciwni, mają takie prawo! Pomijam, jazgdyni, który zachowuje się agresywnie i mnie się to nie podoba! Jesteś tu dopiero ok. 2 miesiące i zaczynasz mierzyć ludzi swoją równie agresywną miarką i to dość intensywnie! Co to znaczy, głuchy i ślepy pro pisowski beton? Ja jestem elektoratem PiS-u i sobie nie życzę, abyś traktował mnie jako zmanipulowaną! Gdybyś mógł, to może zaczął byś okładać nas dechą, jak to proponował Komorowski! Jestem ciekawa, czy byłeś wcześniej tak zaangażowany w krytykę poprzedników, którzy rozpieprzyli Polskę i próbowali sprowadzić naród do roli niewolników Europy! Ogłupieni to są wyborcy totalniaków! Pisowski elektorat wbrew Twoim prognozom powiększa się! My nie jesteśmy tu po to, żeby się okładać, ale by recenzować życie, nie tylko polityczne! Już wcześniej pisałam Ci, że my tutaj znamy swoją wartość, szanujemy się! Po co podkręcasz atmosferę? Zaczynam mieć wrażenie, że robisz to celowo! Zdradzieckie mordy, już nareszcie nie rządzą i może ogarnij się młody!  

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

viki

#1568439

Zacznijmy od tego, że pewne rzeczy zawsze działają w dwie strony i proszę swoje pretensje kierować gdzie indziej, bo to nie ja powinienem być adresatem tych słów. Głuchy i ślepy pro pisowski beton oznacza ni mniej ni więcej tylko to, że niektórzy nie widzą (nie chcą, nie potrafią) rzeczy, które dla średnio rozgarniętego nastolatka byłyby oczywiste! Niekiedy trzeba spojrzeć nieco dalej niż czubek własnego nosa. Niejednokrotnie wcześniej wyrażałem się, co sądzę o tych sk.....nach z platformy, więc i tutaj Twoje sugestie nietrafione. Po czym wnosisz, że pisowski elektorat się powiększa? Po sondażach? :-))) Szanuję każdego, kto szanuje mnie, jednakże jak mam reagować , gdy ktoś po raz pierwszy pisze do mnie, sugerując skończony kretynizm?! Na chamstwo zawsze będę odpowiadał tym samym. Zawsze! Tutaj nie ma żadnego znaczenia czy jestem na tym portalu dwa miesiące czy dłużej. I daruj sobie lekceważące określenia typu"młody", zostawiając je dla swoich pociech. Poza tym, uwierz mi, że na razie jestem bardzo spokojny.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568441

Ty jesteś adresatem tych słów! Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś! Po prostu popisujesz się i chyba podniecasz tym co piszesz! Nie tłumacz mi co to znaczy beton, bo ja nie jestem przygłupawa! Co sądzisz o sk...nach, jak piszesz platformy, mnie nie obchodzi! Pisząc młody, chyba Ci nie ubliżyłam? Chcesz się ze mną przerzucać na słówka? Wskoczyłeś z tematem antysemickim, ciągniesz go w prawie każdym wpisie i oczekujesz poklasku od wszystkich? Nie musisz mi odpowiadać, jestem zbyt dojrzała osobą, by wdawać się z Tobą, w nic nie wnoszącą polemikę!  Zamykam więc ten temat! Niech każdy zostanie przy swoim zdaniu i finito!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

viki

#1568450

Sama zaczynasz się gubić w tym, co piszesz. Nerwy nigdy nie są dobrym doradcą ;-). Dobrej nocy Wiki :-).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1568453

Nie znasz mnie, mam luzik! Widzę, że stresik masz? Spokojnie, jutro będzie lepszy dzień! Dobranoc Wieszczący, dobranoc :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

viki

#1568456

Stresik ??? :-) Absolutnie nie, wręcz przeciwnie - uśmiecham się pod nosem :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568458

My się tu szanujemy    ha ha ha!!! Kto ? Chyba tylko my z Gdyni?  Ale  to się nazywa kumoterstwo  i z szacunkiem nie ma nic wspólnego. Oboje jesteście wyjątkowo chamscy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1568442

Zdziwiłam się, że tym razem o ukraińcach i żydostwie nawet nie wspomniałaś, to już postęp!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

viki

#1568445

...przecież to to samo.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

Verita

#1568447

Nie płacz w kółko verita!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

viki

#1568451

Żaden wykształcony, inteligenty, uczciwy i zdrowy na umyśle człowiek nie będzie sympatyzował z antysemityzmem - chorobą  atakującą umysły pozbawione wspomnianych cech.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

zawiedziony

#1568471

Zobaczymy wkrótce, dokąd was zaprowadzi to wasze wykształcenie, wasza inteligencja, wasza uczciwość i zdrowie na umyśle. Nie wiedzieć w jakiej rzeczywistości się żyje to jest największy dramat, a chorobą jest przedstawianie sobie tego wszystkiego w swoim wyimaginowanym świecie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568476

Witaj

 

Pominięcie mnie uważam za słuszny krok, bo żmije łowi się w pojedynkę. Co właśnie czynię.

Co do agresji i ostrego traktowania.

Widzisz, nie tak dawno, nasz kolega z Gdyni, Michał Rachoń, zapraszał do swoich programów ludzi pokroju Kierwińskiego, Szejnfelda, czy Lubnauer. Co się okazało? Z nimi nie można normalnie rozmawiać! Oni są szkoleni w pluciu jadem i monologowaniu, a nie dyskutowaniu. Stara sowiecka szkoła. W końcu ich usunięto, bo szkoda czasu i nerwów telewidzów. Czy to znaczy, że mamy się wyłączyć, pogardliwie milczeć i dać im pola? Wprawdzie, gdy niepoprawni.pl reprezentował jeszcze niezły poziom, który niestety zaczął spadać, gdy zdegustowani wspaniali blogerzy, przestali tu pisać; a w każdej chwili na portalu było 120 - 160 internautów, a teraz jest 40 - 50, można było zachować pełną kulturę, cyzelować słowa, trzymać się ściśle gramatyki. Dzisiaj niestety, by dać odpór, by aktywnie bronić kraju, trzeba unurzać się w błocie agresji, ostrych słów i twardego ataku. Przypomnę, że cywilizacje padały właśnie dlatego pod atakami barbarzyńców, że nie umiały się przeciwstawić ich prymityzmowi i okrucieństwu. Gdy nasz przeciwnik został zrzucony z konia, to go zostawialiśmy, gościliśmy, aż ich król i rodzina wykupiła. Barbarzyńcy od razu podrzynali gardła, gwałcili kobiety, dzieci brali w jasyr i na swoją modłę chowali, a dobytek puszczali z dymem.

By z nimi wygrać potrzebny jest taki sam gniew i agresja. Sorry Viki. Inaczej to głaskanie padalca.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1568473

"...nasz kolega z Gdyni" :-). Muszę cię zmartwić, ale tego typu znajomości nie robią na mnie nawet najmniejszego wrażenia, choć pana Rachonia nawet lubię. Zgadnij dlaczego? :-) Napisałbym: "pomyśl", ale w tej sytuacji byłoby to niewybaczalnym nadużyciem. To, że jest funkcjonariuszem, a mniej dziennikarzem to już inna sprawa. W dzisiejszych czasach to normalne i dotyczy to niemal wszystkich, wykonujących tą niegdyś, wielce szanowaną profesję. Natomiast wracając niejako do meritum - polecam jak najszybszą wizytę u jakiegoś wybitnego psychiatry, pomimo tego, że u ciebie najpewniej już niewiele da się zrobić. Może choć zminimalizuje twą ciężką przypadłość.

Ps. 

Co ty chcesz robić? Łowić? :-)))) Polecam zachować należytą ostrożność, co by z łowcy nie stać się ofiarą :-) Grzecznie ci tylko doradzam - łowienie zostaw innym...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1568477

Wszystkie osoby rozumne, wiedzą, że szkoła ruska, ma się dobrze, a obecnie nawet jeszcze lepiej! Najczęściej  bazują na starych sprawdzonych metodach! Podjudzanie, dezinformowanie! Jednym słowem trolling wszechobecny! Nawet zaprawieni w boju szlachetni Polacy, temat żydostwa, traktują jak clue ich istnienia!! I o to chodziło! Trzeba negować wszystko, co idzie ku lepszemu! Temat zastępczy "żydostwo"! Jest tu taki młodszy od nas, od niedawna, który podsyca i szczuje, bazuje na nienawiści do żydostwa! A mnie na przykład nie trzeba, podjudzać, bo od dziecka wiem, jak się sprawy mają! Mamona tej nacji, jest podstawą całego zła w świecie! Tak mi tłumaczył od dziecka, mój śp. tato! Jako młody, na tamten czas bardzo wykształcony człowiek ur. 1913 rok, przeżył z Żydami trochę czasu! Jednocześnie, był człowiekiem głębokiej wiary katolickiej! Nie katował mnie i mojego rodzeństwa nienawiścią, jednak zwracał uwagę z wrodzoną dyplomacją, na zagrożenia tej nacji! Umiał przewidzieć, gdy prezydentem został Reagan, mówił: dzieci już jest po komunie! Jak znasz moją ścieżkę życia z  czasu lat 80-tych, wiesz, że będąc pracownikiem SG. im Lenina, byłam natychmiast gotowa, nie patrząc na zagrożenia! Choć, o ironio, mężczyźni, byli pierwszymi, którzy zwiewali, gdy propagandyści stoczniowi z PZPR, wtopili się w tłum i zaczęli siać propagandę o zagrożeniach! Czy ja wtedy zwracałam uwagę, kto jest Żydem, a kto nie? Sprawa była jasna! Walka o lepszą Polskę! Tak naprawdę, cieszy mnie, że Polacy, zauważyli, że Żyd to manipulator i krwiopijca! Ale do tego stopnia, żeby negować wszystko, co do tej pory osiągnęliśmy? Bo w końcu okazałoby się, że wszyscy jesteśmy Żydami? Kto nie pluje, na ten rząd to Żyd? Niemcy ich wytruli, a oni, w doopę wchodzą im bez mydła! Polacy ratowali im życie, ale są be, bo ograbieni z majątku przez ruskich i niemieckich, to biedota? A biednych można przekupić? No i tak się stało! Ja bym się najpierw wzięła za swołocz, która uległa pokusie i opluwa swój naród, naszych złodziejskich przekupnych totalniaków, bo oni ciągną to zniewolenie z pazerności! Nie jesteśmy mocarstwem, liczę więc, że dyplomacja polska poradzi sobie, trzeba dać im szansę i wtedy napiętnować, gdy się nie sprawdzą! A nie, że w ciągu niecałych 3 lat chcemy zawojować przekupny świat, który nas gnębił przez dziesiątki lat! Janusz! Myślę, że nie warto się napinać, kto chce, niech się wypstryka z nienawiścią! Warto być  cierpliwym, a nie używać wyzwisk! Chętnie sama bym niektórym propagandzistom przyłożyła z liścia! Jednak są tacy, którzy wiele przeszli i chcieliby natychmiast powetować krzywdy, czekali na to latami i ja ich rozumiem! Niestety tak się nie da, w tym jest sęk! Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568506

Miałem nawet gorzej od ciebie. Bo ja w Stanach musiałem z nimi pracować. Więc osobiście poznałem, co to zły szeląg.

Więc pewnie opinie mamy podobne, ja do tego mam osobiste doświadczenia, lecz nie oznacza to, że jesteśmy filosemitami i że chcielibyśmy, by zrobili tu Polin, czy zmusiliby nas do zapłacenia jakiejś kasy.

Lecz mimo tego, co napisałaś, nie można powiedzieć, że są głupcami. I w każdą grę o pieniądze ograją każdego. Więc w ważnych sprawach politycznych trzeba działać ostrożnie i zarazem przebiegle. Liczy się ostateczny rezultat, a nie zakładanie mycki, czy menora.

Granie PISu z Żydami, co jest czystą polityką, nie znajduje zrozumienia u umysłów pospolitych, którzy uważają, że żadnych rozmów z Żydami, tylko pluć na nich i pędzić won. Może tak robić Trump, może Putin, ale nie Polska. Niektórzy "patrioci" osiągnęli już taki poziom megalomaństwa, że są szczerze przekonani, że z nikim nie musimy się liczyć. Na to wkracza wraża agentura i chłopakom i tym naszym babciom mącą we łbie.

Zdrowy rozsądek potrzebny, jak lekarstwo. Niestety jest deficytowy.

Zacytuję raz jeszcze Wyspiańskiego (żyd do pana młodego)

"No, tylko my jesteśmy
tacy przyjaciele, co się nie lubią."

To z roku 1900.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1568529

"Granie PiS-u z żydami to jest tylko czysta polityka" akurat, takie bzdury to może w koszerne gazecie GW wypisywać. 

Może i czysta ale na pewno koszerna. Taki żydowski światowy umysł, pisze że jesteśmy za głupi na politykę, by zrozumieć arkana polityki.

Może dlatego uważa że jesteśmy za głupi na politykę, bo widzimy jak rząd PiS wydaje setki milionów dla żydów i o tym piszemy,  i jak PiS jeździ do Izrael i się tłumaczy ze swoich ustaw, ba nawet likwiduje swoją ustawę o IPN.

A my głupcy podskakujemy, a mamy siedzieć cicho i tylko głosować na PiS i to jest ta mądrość polityczna według szabas goja jazgota, było nie było światowca, co prawda od siedmiu boleści, ale światowca.

Chcecie się pośmiać, to poczytajcie jego komentarz wyżej, na temat miłości do żydów....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568610

Krótko i na temat.
Oskarżanie tutejszych blogerow, komentatorów o filosemityzm jest sporym nadużyciem.
Wiem co piszę , znam wszystkich od wielu, wielu lat, w przeciwieństwie do autora notki.
Spieramy się , wymieniamy opinię, popieramych tych czy owych .

Proszę mi podać konkretne nazwiska, awatary tych filosemitów.
Ich teksty,komentarze które pozwolą nam przykleić tą łatkę jaką to bezsadnie autor czyni.
Coś konkretnego.
Cały tekst podsumuję tylko zdjęciem bo na więcej nie zasługuje.

Takim jakim obdarzono innego tytana intelektu

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1568444

Szukam odpowiedniego zdjęcia, by skomentować Twój wpis, gdyż na więcej nie zasługuje :-).

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1568446

Jozio, myślę że to będzie bardzo adekwatne i wprost proporcjonalne, jeśli chodzi o Twoje I Tobie podobnych, rozeznanie w rodzimej polityce :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1568448

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4
#1568449

Super :-). daję plus za wpis godzien tytana intelektu. Dobrej nocy Jozio :-)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568452

Trochę mnie tu na portalu nie było i nie wiedziałam, że tu jest "zarządzajacy"! :)

Pozdrawiam Ciebie, jak zwykle serdecznie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

viki

#1568454

Wielu już tu takich "sezonowych" prezesów  było i się zbyło
Polityczny plankton
Pozdrawiam

 

Pora do łóżka... Nostalgicznych snów życzę

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1568457

Polaki wysysające antysemityzm z mlekiem matki! Każdy chyba słyszał to kabalistyczne zaklęcie?!
Ja przez długie lata nie słyszałem. I dopiero rewolucjonista-opozycjonista-zbawieniec - no, mesjasz jeden narodu naszego - Michnik mnie nawrócił.
Ale później się dowiedziałem od gross Jana T. i innych pomniejszych pouczonych Rabbich, żem w latach szczenięcych, młodzieńczych i dojrzałych też grzeszył przeciw Przenajświętszemu antysemityzmem - a jakże - nieświadomym - czy jakoś tak.
Wszystko, karma jego cała, przez to mleko! Że też mnie jakiejś bezlaktozowej kozie nie podrzucili zaraz po odcięciu pępowiny!!!
Cccoo... tttuuu..... począć?!?!
No bo tu nie pomoże drogi panie Roch tak sobie wziąć i po rycersku nie tolerować antysemityzmu.
Nie pomoże drogi panie wykształcony, inteligenty, uczciwy i zdrowo na umyśle zawiedzony nie sympatyzowanie z chorobą  atakującą umysły pozbawione cech.
Nie pomoże przykładanie łatek i innych amuletów, choćby nawet w Londynie na leszczynie, gdzie wiszą gacie po Leninie. Oooops, baking powder, my mistake! W Poroninie.
Bo Polak z automatu antysemitą jest i basta!
No chyba że się wykaże goj taki szmaki i owaki w Instytutach z Jadem Waszem świadectwami z holokaustów.
Jaaa.. aber Hitler kaput! (No chyba, że go Stalin politycznie zabalsamował gdzieś koło Lenina w celu straszenia faszyzmem kogo trzeba.)
No i tu mnie natchnęło!
No bo my tu mamy samych takich politycznie zabalsamowanych goyem co to w koszerne szabasy się naradzają nad różnymi geszeftami! I tu tkwi tajemnica wyzwolenia się z choroben-przekleństwo-antysemityzmus!
Szabes goyem!!!!!!

Tylko uwaga!
Należy być ostrożnym z głaskaniem padalca przy gotowaniu rosołu - bo tu chwila przedwczesnej nieuwagi, i dopiero będzie moc roboty ze zgarnianiem szumowiny cedzakiem. No i niekoszernie!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4
#1568489

Coś takiego dziś znalazłem o poranku:  http://spiritolibero.neon24.pl/post/119600,konfabulator-z-gdyni     i przyznaję, że dla mnie jako nowicjusza jest to całkiem ciekawa lektura :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1568490

Link nie działa

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568491

Witam!

Link działa. Trzeba wpisać adres:

http://spiritolibero.neon24.pl/post/119600,konfabulator-z-gdyni - bez tego sufiksu - %C2%A0

 

:-) Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1568504

Z tego co pamiętam z komentarzy pod wcześniejszymi artykułami, to był na tym portalu ktoś z takim nickiem i pałwał się tu z kim popadnie ..... Podobno.
Sorry, że nie mogę ci dać więcej informacji - ja tu jestem za krótko.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1
#1568492

Mnie także, nie wiedzieć czemu . Wpisałem w wujka google "konfabulator z Gdyni" i po problemie :-) Zachęcam do lektury tych wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą z jaką gnidą mają do czynienia :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1568493

bo tego zdyni to tu wszyscy dobrze znają - nawiedzony jakiś...ignoruj, bo szkoda słów.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3
#1568494

Piewca antypolskiego filmu "Ida" tu na NP, oraz obrońca banderowców, prawiący morały tym co piszą o mordach banderowskich.

Dla niego było najważniejsze, że siepacze banderowskie walczą z siepaczami kacapskimi, a śmierć 200 tysięcy Polaków to drugorzędna sprawa.

Wszystko można sprawdzić w jego blogach i komentarzach, by ktoś nie powiedział że jestem kłamcom.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568495

:- )))))))))))))))))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1568496

Sukces! Ida zdobyła Oskara!

jazgdyni - 23 Lutego, 2015 - 08:41.

Walcz Ukraino! Popieram Cię całym sercem

jazgdyni - 28 Stycznia, 2014 - 07:41

To tylko mały wycinek twych kłamstw.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568499

Nie Kolego, takie antypolskie, jątrzące ścierwo należy obnażyć do końca. I ja to zrobię. Potrzebuję jedynie niedługiego czasu. Mam przy tym przekonanie, graniczące z pewnością, że jego, ogólnie dostępne wpisy to tylko kropla, co do jego "działalności".

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1568507

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7
#1568509

I do piaskownicy i do przedszkola, oto poziom rozumku jazgota.

Prose pani a on mnie wyzywa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568510

jprd..
Parę godzin wcześniej pisze że nie zna portalu Neon i samego debila Kosiura.
Teraz odnalazł i Neon i wpis sprzed wielu lat starego sowieckiego sqrwysyna , parcha Spiryto vel Onuckina.
Co za zbieg okoliczności, co za przypadkowy przypadek.
Jeszcze chwilą i sam się do reszty odkryjesz z ta prawicą .....ale Neonową.
Ty masz tyle wspólnego z prawicą co ja z marsjanami.
No ale pisz kolejne banialuki, wrzeszcz, wyzywaj, bo na tyle spadzie Neonowy cię stać.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

zawiedziony

#1568531

Tak, dokładnie dziś po raz pierwszy zajrzałem na ten portal. Skoro najprostsze rzeczy są dla ciebie nie do ogarnięcia przygłupie to i nie dziwi, że jest jak jest. I nie odpisuj, szkoda mi czasu na idiotów. Tacy jak ty już dawno się tutaj odkryli, "prawicowcu" z pis-u :-)))))

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6
#1568534

Ja śmieć ?

Ja  przygłup ?

 

 

A ty qrwa "Biedroniu" kim jestes, frajerze w 4 litery ...y

SPIERDALAJ !!!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

zawiedziony

#1568537

Sam spierdalaj, jebany parchu !

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568539

To nie jest Biedroń! Wiem, bo widziałam Biedronia, ze swoim chłopakiem na spacerze!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

viki

#1568540

Biedroń ostatnio zawiedzonemu odmówił i dlatego jest wkur...y :-))))

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568541

"Biedroniu"

w cudzysłowiu .

reszta to .... ? -))

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

zawiedziony

#1568542

domyśliłam się.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568545

Ja się od razu domyśliłam po tekstach! Czekałam dokąd się posunie! Moje koleżanki z Gdańska, zobaczyły zdjęcie i od razu wiedziały, kto to jest! Mnie o tyle zainteresował, że było go pełno! A głównie, że wszystkich pouczał, pohukiwał, umoralniał, wyzywał! Jakby był nadzorcą tego portalu, a nie blogerem! No i jeszcze innych parę wpisów, po których lampka mi się zapaliła! Jednym słowem chłopisko się spaliło!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

viki

#1568544

Vikusia, strasznie błądzicie :-) , ale konkurs pt.: zgaduj, zgadula wciąż trwa. Tylko przestańcie strzelać ślepakami :-). Rozumiem, że bierzecie mnie za jakąś dobrze wam znaną osobę :-). Muszę was zmartwić - to nie jest możliwe. Do tego jeszcze koleżanki Viki mnie na zdjęciu rozpoznały :-))). El cabaret jak nic :-).Spytaj koleżanek, co piją. Chętnie skosztuję :-)))

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568546

coś Ty taki czujny? Nie denerwuj się! Chyba nie masz nic na sumieniu, że tak nerwowo reagujesz? Może ten dysonans poznawczy Ciebie dopadł? Żartuję!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568549

ja do Ciebie z sympatią, a Ty do mnie z pałą?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

viki

#1568550

Im bardziej jesteś wobec mnie złośliwa, tym bardziej Cię lubię. Poważnie :-). To chyba jakiś nowy rodzaj flirtu ;-) Już się poprawiłem, masz piątkę :-) i nie pytam ile pał od Ciebie zebrałem :-)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568551

jaka to synergia między nami nastała! Jeśli chodzi o pały, to nie bądź taki drobiazgowy, od przybytku głowa nie boli!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

viki

#1568552

Jak pewnie już zdążyłaś zauważyć, z każdym można się dogadać, nawet ze mną :-).Wystarczy dobra wola z dwóch stron, a nie obrażanie ludzi. Ja nie lubię pozostawać dłużny, po prostu. Złych intencji nie mam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6
#1568554

Ja się z Tobą nie dogadałam, bo nie robię tu z nikim dealów! Piszę co czuję i tyle! Trochę logiki wieszczący!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

viki

#1568602

Viki
Tu masz klasycznego trolla z totalnej, KonDomitów czy UBywateli.
Działa to na zasadzie budowania swojego CV, wkupienia się w łaski,a następnie w jakże klasyczny sposób rozbijania naszej wspólnoty.
Nie wydaje mi się że to przypadek.
To odnalezienie wpisu Ruszkiewicza dowodzi że wiedział gdzie szukać i co szukać.
Faktycznie przypadek.
Moja zdanie jest takie, że jedynym sposobem na takich, jest tylko i wyłącznie ignorowanie, nie wdawanie się w "polemikę" a wtedy sam sobie pójdzie tam skąd się zwlókł.
Przykre jest to, że na ten stary prostacki numer dało się nabrać nieliczne (ale jednak) grono naszych blogerow.
Mimo wszystko nadal ich szanuję, a o tym kim on jest przekonają się wkrótce jak sami padną jego ofiarą.
Bo na skłóceniu wszystkich ze wszystkimi mu tak naprawdę zależy.
To jest jego jedyny cel, by następnie na innych portalach nas ośmieszać i drwić.
Raz jeszcze apeluję.
Ignorujcie te zaczepki, te wyzwiska,i wszelkie jego komentarze i wtedy zobaczycie jak skończy.
Pozdrawiam Niepoprawnych

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-4
#1568553

Kompletnie nie masz racji, ale jak dla mnie możesz tkwić przy swoim. Niewybredne obrażanie ludzi zaczęło się tutaj na długo przed moim pojawieniem i to jest bezsporny fakt. Wcześniej czy później musiało dojść do konfliktu, bo ja sobie także nie pozwolę na pewne sprawy. I teraz zastanówmy się czy o to tutaj w tym wszystkim chodzi. Uważam, że nie, ale pokorę powinni okazać Ci wszyscy, którzy są w to zaangażowani.

Ps. Już raz napisałem, że to przypadek i nie mam zamiaru się powtarzać. Wpisz sobie w google : "Janusz Kamiński z Gdyni" i zobaczysz co wyskoczy na pierwszej stronie. To tyle.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568556

Zapewniasz, że masz rację! Ktoś inny nie ma ale Ty oczywiście to rację masz! Zapewniasz, a i owszem, iż masz dobrą wolę, jakby tak prześledzić uważnie ponad 100 komentarzy powyżej, to pewnie koń by się uśmiał ale niech tam Ci będzie. Przejdę zatem do meritum i zadam Ci Wieszczący.... (Wrzeszczący, źle wróżący na prawicy) to zapowidziane pytnanie:

Otóż mamy trzech ludzi:

Pierwszy jest antysemitą: nienawidzi Żydów, jakby mógł to by ich pozabijał, nie toleruje tego co mówią, jak żyją. Nie czuje do Żydów żadnej sympatii, nie próbuje nawet odczuwać do nich, do ich narodu, kultury jakiejkolwiek empatii!

Drugi jest tchórzem: kiedy Żyd, czy grupa Żydów plują na niego, prześladują jego i jego rodzinę, żonę, dzieci, ten tchórzliwy człowiek na nie reaguje, bo dla przykładu boi się utracić pracę, pozycję, boi się o pieniędze. I mogą tego tchórza zmieszać z błotem, przysłowiowo zgnoić, on i tak nie będzie się bronił i nie powie nawet słowa.

Trzeci jest umiarkowany: szanuje Żydów, jak każdego człowieka, szanuje ich religię, kulturę, naród. Stara się ich traktować dobrze i uczciwie, po prostu sprawiedliwie i i z miłością. Nie pozwala jednak absolutnie, aby jakikilwiek Żyd, czy grupa Żydów, aby nim, czy jego rodziną pomiatali, pluli na niego, prześladowali go, mieszali z błotem. Przeciwstawia się temu z godnością i kulturą. Zawsze szuka tego złotego, przysłowiowego środka!

Otóż Wieszczący.... który z tych trzech ludzi jest dla Ciebie wzorem do naśladowania?! W którym z trzech wzorców postępowania, Ty widzisz samego siebie?! To pytanie jest skierowane także JJJ, do Verity, do kefasa z giathalassy, do Ościa, do Zawiedzionego, do Viki, do Józia z Londynu, do Jazgdyni, do wilka na kacapy i do wszystkich innych blogerów niepoprawnych, a szczególnie do tych, zaangażowanych w dyskusję powyżej. Jestem przekonany, że nie zabraknie Wam odwagi i tym razem wypowiedzieć się publicznie! Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1568577

Odpowiedź jest tylko jedna: zdecydowanie nr 1!!! I to się nigdy nie zmieni. I od kiedy żydostwo jest narodem ?!!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1568585

Zgroza! Co piszesz?! Co publicznie deklarujesz?! Tak nienawidzili hitlerowcy! Opamietaj sie! Jeszcze masz czas! Nie moge uwierzyc! Co niepoprawni blogerzy na to?! Milczenie oznacza zgode!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1568588

Martin Niemöller (1892-1984), niemiecki pastor luterański i opozycjonista w Rzeszy Niemieckiej, pisał:

 

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.

Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą.

Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.

Kiedy przyszli po katolików, nie protestowałem. Nie byłem przecież katolikiem.

Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było."

 

Mówiąc o faszystach i antysemitach nie zapominajmy, że historia może się powtórzyć. I niestety, ale na Niepoprawnych.pl już są tego oznaki …

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Zbyszko

#1568748

to zapytam dlaczego ograniczać się tylko do trzech? A gdzie miejsce na takich ludzi lub kategorie:

4ty.....50ty - Szabesgoj - no, bez definiowania, ale zdecydowanie od umiarkowanego po radykalnego, z pobudek praktycznych, anty-anty-semita. Ścisły wręcz ekonomiczno-matematyczy, najlepiej prawniczy umysł. Może służyć naraz kilku panom. 

50ty do 70tego  - Dwużydzian Polaka czyli coś takiego na lewo/prawo od szabesgoja, co to jarmułki może nawet nie założy ale mniej lub bardziej zafascynowany filosemita - jak najbardziej ideowo, może jednocześnie katolik/antykatolik szukający alternatywnych źródeł zbawinia, ale niekoniecznie, raczej mniej lub bardziej zdegustowany/zafascynowany konceptem kryjącym się za słowem Polska.

70 - 150 Nieszcżęśliwy po prostu prostu człowiek, skonfundawy, który nie może się zdecydować w życiu czy lepiej kochać jednych, czy drugich, czy też może obydwu naraz, białych, czarnych, tęczowych, marsjan?  Czyli nowoczesny twór ewolucji, indywiduum, któremu tzw. internacjonalistyczna międzynarówka (wszyscy wiemy, co się za tym kryje) współczesnymi medialno-edukacyjnymi narzędziami, bynajmniej nie rolniczo-fabrycznym sierpo-młotem, zaorała beret do tego stopnia, że się nie umie samozidentyfikować.

150......1500 czyli cała reszta tych co to nie chcą lub autentycznie nie pamiętają nazwiska ojca/matki czy z dziada pradziada.

Ale po co tu multiplikować te kategorie skoro ich żywym terrarium jest od wielu, wielu kadncji ten nasz parlament/knesset z przybudówkami, wypluwający z prędkością automatu "polskie" prawa, mające w gruncie rzeczy jeden cel: Uchronienie nas przez wmówienie nam (jak nomen omen żydowi) tej choroby, o którą się tu rozchodzi, żeby się nie rospszestrzeniała w przyszłości jak epidemia.

Więc nie troskaj się - wszystko jest pod kontrolą - SANEPID (if you know what I mean) też działa.

PS
Ja się nie "nie widzę" w żadnych "wzorcach postępowania" stworzonych dla pożytecznych idiotów przez ideologów-socjopatów po to tylko, żeby odwrócić uwagę od rasistowskiego wywyższania swojej własnej nacji, w celu eksploatowania pozostałych.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1568590

Ignorujesz wyraźnie to, co sami żydzi twierdzą i wyjaśniają skąd i po co stworzyli termin "antysemityzm".

Tym samym wpisujesz się w ich podłą manipulację.

Ograniczenie "inteligentnego" pytania do trzech możliwości jest wyjątkowo prymitywną manipulacją..w rodzaju pytań Dudy w referendum o konstytucji. Mało tego...jeżeli ktoś nie odpowie..tzn. przyzwala...- następna manipulacja.

Zakładam,że nie robisz tego świadomie i ze złej woli a raczej z nieświadomości, by nie powiedzieć z głupoty,  i wpływu angielsko-żydowskich mediów..oraz charyzmatyczno,biskupiorysiowych spotkań.

A zatem odpowiedź na to może być albo prowokacyjna w rodzaju wieszczącego...albo kompletna ignorancja twoich "pobożnych" apeli...co niniejszym czynię.

Za twoje faryzejskie pozdrowienia nie dziękuję, bo ich sobie nie życzę. Tobie życzę rozumu i mądrości Bożej

https://www.youtube.com/watch?v=M65UEf3tnEg

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1568595

Ja to wszystko widziałam! W zasadzie to czekałam, aż tym portalem, nasz bystry bloger się podeprze! I to zrobił! Czyli przysłowiowa kropka nad "i"! Tak to jest, jak się ma lud za ciemny! 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-3

viki

#1568558

"źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie .." Wystarczy, że zdobędziecie się na minimum obiektywizmu i sięgniecie pamięcią wstecz, od kogo wszystko się zaczęło. Niby proste, prawda? Zresztą, nic na siłę...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7
#1568559

To bardzo dobrze, że ktoś się dobrał w końcu do tyłka tego damskiego boksera z Gdyni.
W naszej, polskiej kulturze kobieta zawsze była pod szczególną ochroną i była obiektem największej atencji. Może właśnie dlatego nasi przodkowie obrali sobie Matkę Boską za Królową Polski?

Żeby rozszyfrować tego damskiego boksera z Gdyni (Janusz Kamiński) nie musisz nawet pytać Google ani szperać po innych portalach, starczy pogrzebać w bebechach niepoprawni.pl Podaję linki:

http://niepoprawni.pl/blog/2559/historia-czlowieka-bez-honoru

http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/p-kaminski-zionac-alkoholem-jak-dzia...

Starczy przeczytać, żeby mieć obraz osobnika, który z powszechnie uznawanym w naszej, polskiej kulturze obrazie Kobiety nie ma nic wspólnego. To jakiś szatański pomiot jest!

Wycie jego akolitów będzie aż strach i dlatego musisz być Tomku na to przygotowany. Będę próbowali cię zakrzyczeć, sponiewierać insynuacjami a z braku innych argumentów obniżą twój ranking na tym portalu. Pamiętaj jednak, że wszystkie kobiety są za Tobą!
Te, które staną w obronie tego damskiego boksera z Gdyni to są zwykłe kurwy. Może im płaci?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

...

#1568597

Piszesz o Matce Boskiej i wyzywasz od kurew?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

viki

#1568604

Zabolało cię, że do Matki Boskiej ci daleko?
A bliżej do Damskiego Boksera z Gdyni?

Dajcie sobie buzi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

...

#1568612

Typowa manipulacja świętoszkowatej brzyduli, której nikt nigdy nawet nie próbował dać trochę szczęścia, bo taka była odpychająca.

Zawsze szanowałem i darzyłem estymą kobiety. Podkreślam - kobiety!

Niestety, tak już jest, że ktoś, kto urodził się dziewczynką, po dorośnięciu uważa się automatycznie za kobietę. Tak, jak wieczni chłopcy nigdy nie zostają mężczyzną.

Sama płeć to za mało.

Kobietą, która jest w stanie zostać kochającą żoną, potem najlepszą matką, dalej babcią; otoczona przyjaciółmi i przyjaciółkami, nigdy nie stanie się wredny babol, notoryczna donosicielka, kłamczucha ze świętoszkowatym uśmiechem - generalnie - osoba toksyczna, którą należy omijać szerokim łukiem, bo obcowanie z nią to powolne samobójstwo.

Przyciągnięta swym wiedźmowskim instynktem i zapachem krwi, żmija zarejestrowała się tutaj jako wzbudzająca sympatię kropeczka, starając tak ukryć jędzę, którą jest.

Prześladuje mnie od lat, gdy odrzuciłem jej nachalne zaloty. Nie przeszkadzało jej to, że mam żonę i rodzinę. O taka głodna pijawka.

Przestrzegam koledzy - uważajcie! Nie dajcie się zwieść trującej słodyczy. To waran z Komodoro, którego nawet oddech jest trujący.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6
#1568605

Nadająca się tylko do  horrorów i tylko w nocy

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568606

Mamy już dość damskich bokserów i jak co to stań, zobaczysz jaki wpierdol dostaniesz.
Stajesz?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

...

#1568609

Jak sama nazwa mówi, to on tyko do kobiet potrafi kozaczyć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1568611

Do kogo to stajesz?

Do mnie, czy do mojego?

 

Wybacz, w obu wypadkach odmawiam. Wywołujesz mdłości.

 

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1568630

"Przyciągnięta swym wiedźmowskim instynktem i zapachem krwi, żmija zarejestrowała się tutaj jako wzbudzająca sympatię kropeczka, starając tak ukryć jędzę, którą jest"

Głupi idioto z Gdyni, nie znasz mnie bo nie możesz. Ale taki twój błyskawiczny pomysł, że ponoć starałam się o twoje względy jest wyjątkowo głupi.
Takiego wszarza jak ty to bym nawet przez brudną ścierkę nie dotknęła. To raz.
Dwa - jesteś wyjątkowo nieokrzesanym chamem, któremu można tylko nasikać na głupi czerep, może coś wyrośnie?
Trzecie - A co na to twoja ślubna? Zaraz ci zabierze komputer :))))

Spadaj gnoju i nie pokazuj się tu więcej.

Kropeczka

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

...

#1568614

Dziękuję za ten wpis. Jest niczym dostawa tlenu dla duszących się w tym żydowskim gównie. Postaram się nie zawieść Twoich i nie tylko, oczekiwań. Jednakże pewne rzeczy wymagają czasu. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568613

Nie znoszę, kiedy ktoś, komuś zaczyna pisać, jakie treści i w jaki sposób ma zamieszczać
Ludzie, do k..nędzy pilnujcie swoich czterech liter.
Moralizatorzy od siedmiu boleści, nie podoba się jak kto coś pisze to nie czytajcie, a nie pakujecie się w czyjś życiorys

Tym apelem Viki konczmy pobyt na tym blogu, raz na zawsze.
Tyle fajnych notek, a tu co mamy bagno
Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5
#1568561

"Nie znoszę, kiedy ktoś, komuś..."   po czym : "Viki kończmy pobyt na tym blogu..."  :-)))))

Udowadniasz, że jesteś niereformowalny. Jakakolwiek "dyskusja" jest w takich przypadkach pozbawiona najmniejszego nawet sensu. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568564

Bo co to w ogóle jest antysemityzm?  To jest tylko i wyłącznie wymysł żydów na własny użytek i trzeba przyznać, że wprowadzenie karalności za własne spostrzeżenia wobec tej nacji w wielu krajach to jest... chore!

Moim subiektywnym zdaniem nigdy żaden Polak nie nazwie drugiego antysemitą bo niby w jakim celu by to robił?

Pozdrawiam

Za sam wpis oczywiście +24

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1568591

Dziękuję. Dobrze, że pośród Nas są jeszcze rozumni ludzie. Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6
#1568592

Patrio ten czlowiek deklaruje otwarcie nienwisc do Zydow! Podpisuje sie, ze gotow nawet zabijac, gardzi drugim czlowiekiem, gardzi katolikami, ktorzy maja do Zydow, normalny, ludzki stosunek! Przeciez to kryminal! To umownie nazwano wlasnie w naszym narodzie antysemityzmem! Nie widzisz tego, przeciez to jasne jak slonce i proste, jak drut. Patrio uciekanie od prawdy to pycha, najwiekszy grzech smiertelny, a tu jest to w sprawie niezwykle waznej! Patrio nie popieraj zbrodni nienawisci i gotowosci do zabijania! (sorki niepoprawni, pisze z angielskiej klawiatury, znaczy bez polskich znakow). Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Sławomir Tomasz Roch

#1568593

Nigdy, ale to nigdy, żaden normalny człowiek nie będzie odczuwał sympatii do żydostwa, gdyż ta zaraza, to dzieło szatana stanowi globalne zagrożenie dla całego świata. Nic nie rozumiesz, niestety...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1568594

Jedno rozumiem co Jezus nam podaje....

.....a Jezus nasz Pan i Bog, nasz Mistrz z Nazaretu, mowi jasno i klarownie: "Kto trwa w nienawisci swego brata, trwa w ciemnosci i nie ma w nim swiatla, nie ma w nim zycia". Kazdy czlowiek jest bratem. Jesli ktos deklaruje inaczej, jesli ktos uwaza sie za mojego wroga, to ma do tego osobiste prawo, jednakowoz ja mam z kolei prawo stosowac wszystkie srodki ochronne od tej osoby, mam prawo sie bronic przed napastnikiem, morderca, jakims przesladowca. Nie mam jednak prawa deklarowac slepej nienawisci do wszystkich dla przykladu Zydow. Bo nienawisc to smierc! Nienawisc nie moze zrodzic nic dobrego, nienawisc moze zrodzic tylko nienawisc, zlo i pieklo! Czy nadal bedziesz sie Wieszczacy.... podle deklarowal jako antysemita, gotowy nawet zabic Zyda?! (swiadom powagi sprawy pisze wyjatkowo z angielskiej klawiatury, dlatego przepraszam za brak polskich znakow, tekst jest jednak jednznaczny w tresci). Pozdrawiam wszystkich niepoprawnych blogerow

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Sławomir Tomasz Roch

#1568608

Witaj,

Oczywicie popieram Twój punkt widzenia. Każdy człowiek jest moim bratem, jesli się przekonam, że jest moim wrogiem i życzy mi żle, to wtedy omijam go z daleka. Nie można każdego żyda uważać za wroga. Są wśród nich ludzie życzliwi, którzy spieszą z pomocą, jesli widzą, że ktoś jej potrzebuje. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1568619

Moim zdaniem to niekoniecznie musi być nienawiść, to mogą być emocje.. tak uważam.

Gotowość do zabijania? Oczywiście, że nie popieram ale... ja taką gotowość widzę wśród żydów, którzy bez oporów zabrali ojczyznę Palestyńczykom. Palestyna znika a ich dzieci są mordowane bez oporów. W tej sprawie są rezolucje ONZ i co? Nic... niestety...

Czasami wchodzę na izraelskie strony np. Jerusalem Post albo Haaretz i wiesz co? Ogrom oskarżeń i antypolonizmu zwłaszcza w komentarzach mnie osobiście poraża!! 

Tam również widzę i pychę i kłamstwo i ... nienawiść do nas Polaków.. Cały ten polski "antysemityzm" to jest bujda... nikt nigdy ich nie zamierza mordować w Polsce i o tym piszą i wypowiadają się również żydzi, którzy czują się w Polsce bezpieczni.

Co innego niechęć do ich postawy wobec nas... do tego mamy prawo chyba? Reszta jak w przypadku Wieszczącego to są jak wspomniałam wyżej emocje jedynie, tak uważam.

 

Pozdrawiam :)

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-3

Astra - Anna Słupianek

#1568598

W moim przypadku to nie są emocje, ale dwudziesto kilkuletnie doświadczenie i wiedza w tym zakresie. Już niemal sto lat temu pewien człowiek zdał sobie sprawę z zagrożenia, które niesie ze sobą żydostwo. W wieku 21 lat określił siebie mianem fanatycznego antysemity. I ja pod tym podpisuję się obiema rękami. Nie wstydźmy się idei, które niosą zbawienie dla świata. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1568615

Będę Ci kibicowała :)

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

...

#1568616

Myślę, że to nie odwaga, gdy za przeciwnika masz zwykłego kiepa. To bardziej reakcja mojego sumienia, aby byle śmieć nie obrażał naszej, polskiej dumy. Oni jej nigdy nie mieli, więc to coś tym bardziej tego nie zrozumie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568617

w którym zarzuca Ci nienawiść do żydów prowadzącą do ich zabijania...

Nie wierzę w taką nienawiść wśród Polaków. Dlatego określiłam to jako emocje... niechęć...

Tyle...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1568618

Rozumiem oczywiście, ale napisałem to po to, aby nikt nie robił sobie złudzeń, co do mojego postrzegania tej zarazy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5
#1568621

Skoro już tak lubisz zadawać pytania to i ja mam do Ciebie jedno. Piszesz, że katolicy mają do żydów normalny stosunek. Ok. W takim razie zapytuję Ciebie jaki stosunek mają żydzi do katolików? Tylko bez ubierania w słówka, konkretnie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568622

Bracie, nadstaw drugi policzek..i nie próbuj oddawać.

 P.S. Nasz brat Roch posługuje się pismem św. jak Luter, protestanci i tp. charyzmatycy zielonoświątkowi. To jest bardzo niebezpieczny trend w tradycyjnej, rzymsko-katolickiej wierze.

Wojna Izraela z Polską to wojna religijna.

Rozbicie kościoła w Polsce, lub też ośmieszenie polskiego, tradycyjnego społeczeństwa katolickiego, i obsadzenie Polaków-katolików w rolach prymitywów, barbarzyńców, zapijaczonych prostaków, a wreszcie bezwzględnych morderców i współsprawców Holokaustu, jest warunkiem niezbędnym do istotnego osłabienia wpływów Watykanu, i de facto uznania prymatu judaizmu w dowolnym jego wydaniu, jako ostatniej spójnej, tradycyjnej i nieskompromitowanej, skutecznej religii monoteistycznej w walce z islamem. Dziś trudno sobie wyobrazić silny Kościół katolicki w Europie bez Polski. Dlatego antypolska i antychrześcijańska propaganda na świecie nie tylko nie ustanie po podpisaniu porozumienia Morawiecki- Netanjahu, ale będzie się nasilać w kolejnych latach, ponieważ jest to warunek niezbędny do przetrwania państwa Izrael i narodu wybranego. Katolicyzm nie będzie wówczas stał na przeszkodzie przyszłemu, najprawdopodobniej krwawemu rozprawieniu się z islamistami, czego już dziś widzimy próbki w Strefie Gazy.

https://gloria.tv/article/HtTuP8Zm2Qia212W7TvtnRVAq

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1568624

Powiem Ci, że taka odpowiedź nie byłaby dla mnie zaskoczeniem. Zepsułaś całą strategię Sławkowi ;-).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1568625

... "nigdy żaden Polak nie nazwie drugiego antysemitą bo niby w jakim celu by to robił?"
A zatem jaki stąd wniosek?
Jeżeli dochodzi do kłótni na ten temat..to albo prowokator ...albo żyd. Innej możliwości nie ma.
Pozdrawiam wszystkich Polaków a tym tylko mówiącym po polsku, życzę rozumu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1568596

Antypolskie szuje należy deptać bez litości! Nie ma już odwrotu!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6
#1568607

Jeśli nie chcesz przeprosić, że jesteś antysemitą, to chociaż przeproś, że jesteś faszystą!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Zbyszko

#1568680

Typowo chazarska mentalność. Najpierw obrzucają Cię epitetami z każdej strony, a potem domagają się przeprosin. Toż to żydostwo w najczystszej postaci :-). 

A kogo, wg. Ciebie powinienem przeprosić w pierwszej kolejności za swój antysemityzm i dlaczego ? Czy od żydów też tak równie gorliwie będziesz się domagał przeprosin za antypolonizm ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1568681