Janusz Lewandowski wzorzec donosiciela, zdrajcy i zaprzańca

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Janusz Lewandowski  albo jak niektórzy mówią Aaron Langman jest niczym, wzorzec metra w Sevres, wzorem zaprzańca, zdrajcy, donosiciela, itd. Nikt tak jak on nie szkodzi Polsce poza kapusiem Boni, Różą Pancerfaust czy w mniejszym stopniu Dżuliet od dorsza.

Człowiek, który dzięki łaskawości sądów nie poszedł siedzieć za prywatyzację Krakchemii czy innych tzw. prywatyzacji, które służyły głównie cwaniakom, gangsterom, czy kapitałowi zagranicznemu, temu by zrujnować polski przemysł, lub wyeliminować konkurencyjne w stosunku  do przemysłu w krajach zachodnich gałęzi przemysłu polskie.

Wczoraj w PE ta menda przerosła sama siebie, apelując do Timmermansa by KE zajęła się stanem praworządności  i jej łamaniu w Polsce.

Ten  antypolak, reprezentujący interesy nie wiadomo kogo, posunął się do takiego bezeceństwa, żeby w dyskusji  obsmarować  szambem nazwisko św. pamięci  Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, próbując go wmanewrować w skandaliczny wyrok niewinnie skazanego za zabójstwo  i gwałt 16 letniej dziewczyny,  pana Komendy.

W XVIII w. za zdradę karano wieszaniem zdrajców , co pokazał na pięknie namalowanym obrazie  Norblin „ Wieszanie zdrajców”. Wieszani byli głównie targowiczanie, obecnie targowiczanie wybierani są do PE, pewnie przez podobnych do nich.

45 lat komunizmu zrobiło swoje,  dziesiątki tysięcy żydów ale nie tylko pracujących w MBP pozmieniało swoje nazwiska. Teraz uważają się za Europejczyków czego dobitnym przykładem jest rodzina Cimoszewiczów.

Polsce wychodzi bokiem brak weryfikacji i lustracji i zakaz zajmowania  stanowisk rządowych na okres 10 lat, jak to miało miejsce w wielu krajach postkomunistycznych, jeżeli do tego dodamy niezmieniony skład sędziów, którzy suchą stopą przeszli okres reformacji, co jest wynikiem dogadania się części elit Solidarności ( Geremek, Michnik, Kuroń) z reguły pochodzenia żydowskiego  z działaczami PZPR.

  

 

https://wpolityce.pl/polityka/399454-nie-dosc-ze-donosza-to-jeszcze-zwyczajnie-klamia-zaden-z-przykladow-represji-podanych-przez-lewandowskiego-nie-jest-prawdziwy

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

... Pan Lewandowski domaga się przestrzegania PRAWORZĄDNOŚCI , SPRAWIEDLIWOŚCI a nie MIŁOSIERDZIA . Niezbadanie są meandry myśli ludzkiej :-) . Jak to się mawia ?

Volenti non fit injuria

? :-)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1565936

A co ? praworządność i samorządność nie jest przestrzegana w Polsce? czy mówisz o Hiszpanii?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1565939

Nazwać  Lewandowskiego - PO-wską kreaturę - kurwą, to ujma dla pań wykonujących ten paskudny zawód często z biedy i pogubienia.Ta oślizła sqrwysynska sucz świadomie wyprzedała w niemieckie posiadanie prawie całą polską gospodarkę, a teraz w eurokołchozie bryluje jako obrońca Kasty.

Tfu

 

             

 

Jeśli niemoc państwa polskiego wobec przestępstw tego parcha narodowości handlowej popełnionych podczas prywatyzacji z lat 90-tych mam nazwać demokracją i praworządnością, to wysiadam na przystanku ''Wymioty''.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1565940

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/edykt-orla/

Niestety też mam naturę "kaczora" .

http://www.kaczmarski.art.pl/tworczosc/wiersze/rozterka/

Proszę przemyśleć ...

A o tych "parchach" to proszę pamietać ,że ... Przychodzi Rywin do Michnika ,a Michnik też Rywin :-) Więc to też nie takie "proste"

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1565943

Dla kogo proste, to proste, dla kogo nie, to nie. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1565952

Nic dodać nic ująć.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1565951

Janusz Lewandowski w drodze do domu.

Jeszcze tylko 200 m.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1565978

Powinno być kutas obrzezany.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1566071