Czy doczekamy programu Cela+ dla zdrajców?

Obrazek użytkownika Wieszcząc po prawicy
Kraj

W swoim ostatnim wpisie wspomniałem o bierności Polaków wobec haniebnych i wciąż nieustających działań współczesnej targowicy. Kim są ci ludzie, na czyje zlecenie podejmują próby demontażu Państwa Polskiego i dlaczego nadal bezkarnie funkcjonują w przestrzeni publicznej?

Dwa pierwsze pytania nie stanowią jakiejś większej tajemnicy (przynajmniej dla użytkowników Niepoprawnych). Moim skromnym zdaniem należałoby się zastanowić nad kwestią owej bezkarności. Dlaczego do dziś żadna z tych żenujących person nie jest skazana prawomocnym wyrokiem za nie podlegającą dyskusji działalność na szkodę Państwa?I wcale nie mam tutaj na myśli li tylko polityków, ale wszystkich, którzy w tym procederze uczestniczą, tj. dziennikarzy na usługach obcego kapitału (mówiąc po naszemu i wprost - sprzedajne k....) czy wszelkiej maści, pożal się Boże - celebrytów, omyłkowo tylko nazywanymi aktorami czy ludźmi estrady. Aktorami byli kiedyś, gdy poprzedni ustrój zapewniał im coś w rodzaju "możesz więcej, bylebyś nie przesadził" i poczucie kogoś lepszego (wybranego?). Niektórzy z nich zamienili cały swój dorobek na uczestnictwo w spędzie szumowin i mam nadzieję, że już do końca swoich dni tak będą postrzegani przez Polaków, bo polactwo i tak zostanie przy swoim.
Będąc przekonanymi, że taki stan będzie trwał wiecznie i jeden dzień dłużej, teraz już nie przyjmują tego do siebie, że może być inaczej. Dla nich nie liczy się bowiem dobro ogółu. Rzecz w tym, aby to im było zawsze ponad szare masy. Przecież nie sposób wyżyć za te marne 10 tysięcy w wielkim mieście albo co gorsza, za 2 tysiące. Toż to śmierć głodowa. Na rządzących, w kwestiach materialno - egzystencjonalnych nie mają co liczyć. Pozostaje im jedynie szeroko pojęty mainstream, ichnie towarzystwo wzajemnej adoracji; tam nadal mają prawo czuć się kimś ważnym i sowicie opłacanym - jak to we własnym plemieniu bywa.

Z politykami rzecz ma się nieco inaczej, ponieważ to oni mają niewspółmiernie większe możliwości, co do kształtowania wizerunku; tak swojego, jak i tego, do którego są zobowiązani poprzez Konstytucję. Ostatnimi czasy bardzo lubią podkreślać, że to przecież ich wybrał suweren. W tym przypadku samo to określenie nie jest tak oczywiste, bo i trudno stwierdzić czy na myśli mają wyborców czy może bardziej mocodawców.

Pozwoliłem sobie na ironię, ale dla mnie, jako zwykłego chłopaka z blokowiska (ukłony z tego miejsca dla ministra Jakiego) jest rzeczą niepojętą, że tacy ludzie "reprezentują" Polskę, a ci, którzy mają w rękach mechanizmy, aby położyć temu kres nadal udają, że nic złego się nie dzieje. Często także słyszymy z ich ust, że żyjemy w państwie prawa. O tak, co do tego chyba nikt wątpliwości nie ma, a już na pewno nie ci jakże nowocześni i obywatelscy, którzy nadal pobierają poselskie pensje, a jedyne co powinni pobierać to...powietrze na spacerniaku. I tutaj też w niektórych przypadkach w sposób mocno wątpliwy, by nie powiedzieć nieuprawniony, gdyż są wśród nich tacy, gdzie odcięcie tlenu powinno nastąpić natychmiast po wyroku.
Tak więc zapytuję ponownie: jak długo jeszcze będziemy tolerować zachowania tej zdradzieckiej bandy? Czy te wszystkie pełne patosu słowa o prawie i sprawiedliwości pozostaną tylko pustymi frazesami i tak do następnych wyborów? Czy pakiety rodzicielsko - edukacyjne w postaci 500+ i 300+ mają działać na ludzi niczym środki nasenne? 
Otóż nie na wszystkich już działają, bo gdy przyjmujesz wciąż to samo lekarstwo, a choroba się rozwija to jego skuteczność z czasem zanika. Wtedy trzeba poszukać czegoś innego...I pomimo tych wszystkich chwil zwątpienia, wciąż gdzieś jeszcze podświadomie wierzę...
Wierzę w lepsze jutro, tzn. takie, gdzie wszyscy będziemy mogli powiedzieć, że faktycznie żyjemy w państwie prawa, a sprawiedliwość dla zdrajców będzie czymś tak oczywistym, że żadne pokwikiwania brukselskich pętaków nie będą robiły na nas żadnego wrażenia. I dopiero wówczas z czystym sumieniem będziemy mogli głosić, że to jest nasza Polska, a nie folwark dla zdradzieckich mord. Dla nich pozostaje śmietnik historii i wieczna hańba, ale jeszcze wcześniej więzienna cela. Oby...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:16)

Komentarze

jednak rozsądek podpowiada mi, że to jest nieosiągalne w kręgu tzw cywlizacji zachodniej - zdrajcy nie tylko nie będą karani ale wręcz dalej nagradzani....... i zatrzymajmy się na zdrajcach i ich niekaralności bo inaczej, to zapadamy się z każym krokiem w prawdziwe szambo bez dna.
Dla mnie rozsądna polityka skończyła się z rozpadem ZSRR. Nie to że żałuję, że tak się stało - wręcz przeciwnie - jednak od tamtego czasu zdrajców przestano traktować jak zdrajców i ta moda nie przyszła ze wschodu!
Przewiduję, że Polacy (jako naród) wbrew wszelkim naciskom i "dziwnym wpływom" nigdy nie zaakceptują takiego stanu rzeczy, ale to nie znaczy, że "rozsądek" zwycięży - nie jesteśmy nie tylko światową ale żadną potęgą - niestety.

Jeśli brzmi pesymistycznie - trudno - tak mi się widzi rzeczywistość.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1565914

ten niezwykle potrzebny dla normalizacji wewnętrznej kraju - program - oddala się podobnie jak i wiele innych pomysłów obozu Dobrej Zmiany...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1565915

Trudno i tym razem nie zgodzić się z Wami. Cóż...Ta cała nasza wiara i nadzieja na normalność wynika chyba w równym stopniu z dobrych intencji, co i naiwności, niestety...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1565917

prokuratura bada sprawę wybicia szyby w oknie Michała Tuska.

 Z tego wnioskuję, że wybita szyba to bardziej frapująca sprawa niż udział syna premiera w największym fraudzie III RP?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1565919

Skoro w Gdańsku prokuratura nadal działa pod batutą Budynia to takie "priorytety" nie powinny dziwić.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1565921

proponuję alternatywę : cela - ; konopny sznur +

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1565942

Szlag mnie nagły trafia gdy słyszę, że poseł
Lewandowski, zdrajca kraju i łobuz nie lada
jaki ów architekt złodziejskiej prywatyzacji
- pozostaje na wolności!. Dotąd nie trafił za
kraty. Jeszcze na domiar złego - poważa się
ten łotr nad łotry, ta największa kanalia pod
słońcem - udawać naszej demokracji obrońcę.
Stroić w piórka wiernego polskiego patrioty.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1565950

jest oczywiste, że żadnych "rozliczeń" nie będzie, zwłaszcza politycznych. największe przewały robi się (niemal) legalnie, podobnie marnotrawi się środki i wszelki potencjał, z towarzyszącymi temu błędami. PiS wcale do tego nie dąży, ich etos "walki z układem" jest złudą. inna sprawa, że w demokracjach nie robi się takiej rzeczy, bo będzie to zemstą w walce politycznej, co jest wykorzystywaniem prawa dla własnych celów przez rządzących i powoduje niestabilność. paru typów z zarzutami, którzy sami wpakowali się w afery, na tysiące cichych beneficjentów to śmiech na sali.

a co do Jakiego, to gratuluję propagandzie pisowskiej. starczyła kontra propagandowa, by stał się bohaterem. ten zwykły chłopak spod bloku jakoś sam swymi ręcami nie zaszedł w swoje miejsce. że coś robi dobrze, inna inszość ale i to powinno być normalne a nie żadnym wyczynem. http://piknik-na-skraju-glupoty.blogspot.com/2017/11/patryki-jaki-czyli-bieda-urojona.html

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1566022

Tak, jak piszesz. Coś, co powinno być w normalnym państwie codziennością, urasta w oczach opinii publicznej do rangi wydarzenia. Czy jednak tak ma wyglądać "demokracja"? Bardziej już chyba powinien powstać jakiś neologizm, określający zjawiska, o których, nie bez racji, wspomniałeś.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1566026

"Czy doczekamy programu Cela+ dla zdrajców?"...

Z wiadomych powodów nigdy nie doczekamy się ...
Jeden z głównych powodów ?...

W przeciwieństwie do Niemiec, w Polsce nigdy nie upadł żaden mur, zmienił się tylko "dzierżawca" tego niewątpliwie cennego dla wszelkiego komuszego bydła, polskiego lewactwa i PRLowskich służb specjalnych obiektu. Mur ten dzieli naród, a taka sytuacja oddaje Polskę w łapy światowego żydostwa, bandyckich Niemiec i wszelakiej "swołoczy" pazernej na wszystko co polskie.

A jeśli ktoś myśli, że PIS, to przełom i wybawienie narodu... to współczuję orientacji w rzeczywistości...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1566056

Ta cała ichniejsza "demokracja" bierze swój początek od złego, o którym nie wolno głośno mówić.
Statua wolności to hołd złożony szatanowi.

https://www.youtube.com/watch?v=xqxkwnH-5ss

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1566068

Pro żydowski rząd obecny dużo mówi i pokazuje, ale nic nie robi w tym kierunku by tym syfem  się zająć.

Weta Judy o sądach i przyklepanie przez Kaczyńskiego, dobitnie o tym świadczą, że nie mają zamiaru nikogo  karać.

A jak już będą musieli, to wetowane sądy nie pozwolą nikogo ukarać.

Bo swój swojego nie rusza.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1566079

To, że SN działa jako lobby Zboczeńców karząc Drukarza co to nie chciał drukować pedalskich plakatów to wina Prezydenta AndrzejDuda , który wetami i swoimi pomysłami wyrwał zęby ustawie i dał czas Kaście na przegrupowanie.
Wtedy był czas na "wszyscy won".
Teraz mamy co mamy
Ale jeszcze nic straconego
Trzeba walczyc

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1566087

a Wy wiecie, że jesteście fajni???

No to już wiecie

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1566081

Stosunek ustaw - do przestępstw i ustawek „politycznych” nie ściganych z przyczyn politycznych...

W stosunku do przestępstw („łowców skór”)… ( od 1997 r.) - nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, bieg przedawnienia ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

- (POtworne przyczyny polityczne – kompromitują teorEtyczne założenia „państwa prawa” - przy nie ściganiu zbrodni „łowienia skór” Polaków „lekami i dopalaczami” znanymi tysiącom lekarzy, prokuratorów, sędziów i innych funkcjonariuszy politycznych, publicznie znanych –> Ludności Polski poszkodowanej przez „wymiar sprawiedliwości i sądownictwo - niby instytucje zaufania publicznego”

Dla odwrócenia uwagi od sedna problemu ( politycznego, państwowego) nie ścigania i nie osądzania przestępstw (oraz zbrodni - politycznie zorganizowanych zabójstw Ludności Polski)

art. 44 Konstytucji - dopuszczający ( opowiadający się za, wybieraniem i wybielaniem – "aktywów ludzkich kast" od/do nie ścigania, nie zaPObiegania , nie nagłaśniania oraz „liberalnego i społecznego” nie osądzania przestępstw „wymiaru sprawiedliwości” POpełnianych wobec przestępstw POpełnionych przez „funkcjonariuszy publicznych” („nadzwyczajnych kast”)

Art. 44 ( w oryginale, w Konstytucji RP) - zaczyna się od odwrócenia uwagi ( Suwerenów władz Polski) – opowiadaniem o „biegu przedawnienia”…

„Bieg przedawnienia - w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.”…

Ustanie przyczyn (politycznych – tajnych) nie ścigania przestępstw funkcjonariuszy antypolskich, nie następuje od dziesięcioleci, ponieważ najwyższe słupy ( reprezentujące sądownictwo formalne) same nie ustępują ze swoich dennych i bagiennych fundamentów ( nawet gdyby chciały) bo słupy tkwiące w przestępczości antypolskiej nie są w stanie same wydźwignąć się z zastania w fundaMentalnej przestępczości - przy dziesięcioleciach stania UBezpieczającego wolność dla zorganizowanej przestępczości - KWITnącej wśród funkcjonariuszy - samosądów, antypolskich „samorządów”

Czasu „ustania tych przyczyn” - stania słupów sądownictwa w fundamentalnym bagnie antypolskości, żadne usta nie ukrócą …WydoBywajmy - kliny klinami, słupy wyższymi słupami i linami - z pętlami nad słupami „sądownictwa”– koniecznie do wydźwignięcia ze zorganizowanej antypolskiej przestępczości - z drugiej strony - siłą polskich patriotów, politycznie zorganizowanych w synergEtycznych prywatnych inicjatywach prawnych, publicystycznych, internetowych, służących dobru Polski przy pubLicznym wyciąganiu prawdy nad POziomy bagien (sądowych umorzeń - dochodzeń prawnych) wobec "sądowniczo" ukrywanej i tuszowanej - przestępczości antypolskiej, anty gospodarczej i anty ludzkiej .

Pozdrawiam J.K.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1566201