Totalni rżą...

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

7.06.2018

   Cyklicznego charakteru nabrała pewna prawidłowość: totalna opozycja wskazuje liczących się członków PiS do politycznego  odstrzału - mainstreamowe media dokonują pomówieniami, manipulacjami zmasowanego ataku personalnego - centrala PiS ostatecznie wydaje i realizuje wyrok na swoich.

 Tak było przed paru laty z posłem Łukaszem Zbonikowskim z włocławskiego. Bardzo zlewicowanego terenu, gdzie był twarzą zdecydowanego kursu Prawa i Sprawiedliwości. Lewactwo poróżniło z nim innych ludzi z lokalnego PiS. Ponoć dokonał ciężkiego przestępstwa rodzinnego usiłując odebrać żonie telefon komórkowy. Mimo, że cała "afera"  miała miejsce tuż przed wyborami parlamentarnymi 2015, Zbonikowski w cuglach uzyskał mandat poselski. Zaraz po wyborach usunięto go z klubu PiS.

   Bartłomiej Misiewicz... Niszczony i odstrzelony wg ogólnego schematu. Ponoć zbyt wesoło bawił się na Cyprze czy Malcie, a nawet - o zgrozo! -brał aktywny udział w białostockiej dyskotece. Rzeczywistą przyczyną załamania się kariery tego młodego polityka  było znacznie większe przestępstwo  - był bliskim współpracownikiem samego Macierewicza!!!

   No i ostatnio poseł Stanisław Pięta. Jedna z istotniejszych dotąd twarzy PiS-u. O zdecydowanych poglądach chrześcijańsko-patriotycznych posądzony przez jedną z polskojęzycznych gazet niemieckich o romans pozamałżeński z jakąś dwuznaczną;postacią kobiecą. Czy cieplejsze kontakty z jakąś kobietą muszą być zaraz romansem i to zagrażającym polskiej racji stanu? Być może relegowanie posła Pięty z komisji d/s służb specjalnych i równie ważnej komisji śledczej d/s Amber Gold było właściwe,ale usuniecie go z partii i klubu na  życzenie lewactwa to rażąca niesprawiedliwość i krzywda wyrządzona temu człowiekowi.

   Politycy też są ludźmi z krwi i kości  a nie zaprogramowanymi automatami bez słabości. Wiedział to doskonale sam Jezus Chrystus nauczając o drzazdze i belce w oku...

   Kto następny do "odstrzelenia" na rozkaz totalsów, Panie Prezesie Kaczyński?

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.8 (głosów:3)

Komentarze

Jak było ze Zbonikowskim nie wiem. Natomiast Misiewicza, owszem, upupili lewacy i "trepy", ale Antek zbytnio Go eksponował. Odznaczył po pół roku pracy. Mianował do pełnomocnikiem zarządu PZG ds. mediów i członkiem Rady nad. SSP. Był szefem gabinetu polit. Antka i rzecznikiem pras MON. Albo Misiewicz powinien ograniczyć się do pełnienia funkcji politycznych, albo eksperckich (tu trzema mieć uprawnienia, których nie miał). Wiadomo było, że Misiewicz będzie atakowany za rozwalenie fikcyjnego "Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO" gdzie znaleźli sobie gniazdko szefowie służb specjalnych z czasów Tomusia Czereś...., Siemoniaka oczywiście. Tego POwskie "trepy" nie mogli Mu darować i wiadomo było że będą Go kąsać. Jeśli wiadomo było, to należało Go mniej eksponować, co i tak łatwe nie było skoro został rzecznikiem MON. Antka bardzo cenię, ale trochę błędów (głównie wizerunkowych) popełnił i ułatwił ataki na Misiewicza. Totalsi zniszczyli faceta, bo stał blisko Antka, a potem "wzięli się" za ministra i wspólnie z "ludźmi z BBN" uwalili Go w styczniu. Szkoda wielka, bo Antek to twardy gość. Powinien schodzić z linii strzału, czego nie potrafił. Powtarzam, szkoda wielka. 

Co do Pięty, to obojętnie czy spał z Izabel czy nie, dał się podpuścić i za to zapłacił drogo. Zgoda z Autorem, że nie powinni Go wywalać z klubu i PiSu. To przesada. Zawieszenie do wyjaśnienia sprawy by wystarczyło. Trzeba jednak powtarzać PiSowcom, że są cały czas na celowniku i uważać powinni zawsze. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1565569

Generalnie zgadzasz się ze mną...Jednak politycy PiS są ludźmi z krwi i kości. Totalny mainstream niczego nie popuści zwłaszcza politykom jednoznacznym. Znajdzie jakieś gówno i robi wielkie "hallo" we wiadomym celu. Zbonikowski czy Misiewicz nie mieli "parcia na szkło", a jednak... Postaci publicznych nie schowasz na bezludną medialnie wyspę, a antypolskie media są jak wszy -  wlezą także tam,  gdzie nic wielkiego nie ma...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1565960