Władze państwa! Natychmiast zlikwidować okupację siedziby polskiego parlamentu!

Obrazek użytkownika Lu-Bicz
Blog

24.05.2018

   Już prawie 40 dni terrorystki z totalnego szamba politycznego okupują budynek Sejmu RP - najważniejszej instytucji w państwie - posługując się swoją wunderwaffe : ludźmi niepełnosprawnymi. To obrzydlistwo w politycznym celu.

    Z drugiej strony ten fakt wskazuje na ogromną niemoc państwa.  Każdy upływający dzień tego pata wpływa niekorzystnie na postrzeganie rządzących, że w sytuacjach kryzysowych nie radzą sobie. W świat ( muzułmanie, rosyjskie służby specjalne ) idzie bezradność aktualnych władz wobec takiego incydentu. Do wykorzystania...

   Buta terrorystek rośnie bo wzywani przez nich "na dywanik" pokornie zmierzają - prezydent. premier, kilkakrotnie minister rodziny, pracy i polityki społecznej - i są wysyłani do przysłowiowego kąta. Poza mądrym i przenikliwym Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim, który na tą lewacką zagrywę nie daje się nabrać.

   Gdzie była ochrona, służby Sejmu RP, gdy ten totalny tabor wprowadzał się do sejmowego budynku? Jakie racjonalne działania podjął marszałek M. Kuchciński?

   Trzeba wywalić to lewackie dziadostwo już teraz!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

To jest ta słabość PiS-u i natura wasalów, którym można pluć w twarz, a oni mówią że deszcz pada.

I wielki strach co powie euro-burdel, więc nic nie robią ze strachu, a oni im na głowę wchodzą.

W USA, Niemczech, Francji, nikt by się z nimi nie cackał i jeszcze były by duże kary.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1564684

Zbyt mocne to słowa, ale logika prawidłowa...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lu-Bicz

#1565548

Treść jednego z komentarzy na interii pod tekstem o Wałęso-Bolku wśród protestujących:

„Arystoteles powiedział, że demokracja to rządy osłów prowadzonych przez hieny. Cała III RP jak i również cała UE jest tego doskonałym przykładem.”

I także doskonałym przykładem tej „demokracji” są protestujący w sejmie rodzice osób niepełnosprawnych. Niezależnie od ludzkiego dla nich współczucia i mam nadzieję, że także świadomości, iż pomoc państwa, czyli nasza, podatników, winna być im udzielona, uważam ten protest za politycznie bezsensowny. Wyjaśnię dlaczego -?

Niepełnosprawni zostali beznamiętnie wykorzystani przez rządzące żydostwo, wcześniej przez PiS (w 2014r.), a teraz przez PO, do tzw. walki politycznej. Perfidia tego pomysłu polega na tym, iż w rzeczywistości wykorzystuje się ogłupiony polski elektorat wyborczy, ponieważ jest oczywiste, że w znakomitej większości przypadków sympatia społeczna będzie po stronie protestujących a przeciw władzy. Mamy tu do czynienia z atomizacją społeczeństwa – z równoczesnym mobilizowaniem Polaków po stronie PiS i przeciw PO oraz po stronie PO i przeciw PiS, przy wykorzystaniu tej samej społecznej grupy żądającej poprawy swojej bytowej sytuacji.

Rządzące żydostwo doskonale rozgrywa społeczne nastroje organizując protesty przeciw złym rządom z wykorzystaniem różnych grup społecznych i zawodowych. Raz więc protestują stoczniowcy, innym razem lekarze albo nauczyciele, jeszcze innym razem rolnicy lub policja, itd. Jednocześnie żydowska propaganda mobilizuje resztę społeczeństwa przeciw protestującym grupom.

Majstersztyk żydowskiej społecznej inżynierii polega na tym, żeby nie dopuścić do połączenia sił różnych grup społecznych i zawodowych, które dysponując tak zorganizowaną siłą mogłyby zmieść żydowski syjonistyczny reżim IIIŻydo-RP/Polin.

Tylko budując wspólną siłę możemy doprowadzić do zmian. Żądania poszczególnych grup zostaną zignorowane lub jeśli nawet zostaną zrealizowane, to faktycznie nie doprowadzą do stałej poprawy (zeżre ją inflacja i wzrost podatków pośrednich), ponieważ zmienić trzeba wszystko: zlikwidować żydowski reżim i zlikwidować żydowski kapitalizm.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

DK

#1564685

ten komentarz to majstersztyk żydowski

Kim jest autor Zieminski czy Ruszkiewicz

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

zawiedziony

#1564697

Jesteś monotematyczny, lub po prostu, nieznośnie nudny. W każdym  komentarzu  to samo : onuca, Ruszkiewicz, sowiecki szpieg i tak na okrągło, niezależnie od tematu. Przecież to już są obsesje, psychozy czy jakieś opętania. Nie masz nic do powiedzenia w danym temacie a koniecznie chcesz...lub musisz zabrać głos ...i zaczyna się katarynka...onuce, Ruszkiewicz, moskwa, szpieg....i na nowo.  Gdy się żyje na co dzień  z takim nudziarzem ,.można zwariować.  Nie wiem co gorsze Równa ...czy  Nudny...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1564702

Jesteś monotematyczna, lub po prostu, nieznośnie nudna.

Zawiedziony to,Zawiedziony tamto, a tu ja Verita !!!!

Narcyzm ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

zawiedziony

#1564704

Pani Verito, mi się wydaje, że to jest bardzo sprytne posunięcie pana Ruszkiewicza, który wynajął Zawiedzonego do promocji swojej osoby. Jeśli taki idiota jak Zawiedzony ciągle źle pisze o panu Ruszkiewiczu to jest to mocny sygnał, że pan Ruszkiewicz to wyjątkowo pozytywna osoba i warto go czytać. Gdyba pani to robiła to nie byłoby z pewnością takie skuteczne bo jest pani osobą normalną i wiarygodną. Trzeba przyznać, że pan Ruszkiewicz to jednak niezły spryciarz :)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

M.I.Onuckina

#1564712

po prostu mieli wziąć zakładników, ale uznali że lepiej wyjdzie jak dadzą własnych. A poza tym, jak to się ma do definicji terroryzmu? Czy terroryzm zaczyna się dopiero od czyjejś śmierci?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1564710

Wunderwaffe, bo w dzisiejszym świecie posługiwanie się tarczą  z niepełnosprawnych nawet dla niecnych działań rodzi współczucie  i kontrę wobec ich przeciwników. Bezprawna okupacja budynku najwyższych władz państwa oznacza ograniczanie możliwości jego funkcjonowania.Wskazywanie w tym celu konkretnego przeciwnika (PiS-u) ma dodatkowy charakter polityczny. Terroryzm oczywisty.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Lu-Bicz

#1565550