Czy mamuśki z korytarza sejmowego chcą Big Brathera?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wydaje mi się, że mam prawo wypowiadać się w sprawie nielegalnego protestu na sejmowych korytarzach bo jestem ojcem niepełnosprawnego dorosłego dziecka.

Otóż w historii Polski nie było takiego protestu , żeby z protestującymi spotykał się : Prezydent , Pani Prezydentowa, Premier, minister Rafalska odpowiedzialna za sprawy społeczne i to kilka razy.

Protestujące mamy przyszły z całkiem innymi żądaniami , żeby po dwóch tygodniach zrobić salto mortale i od części z nich odstąpić i już nie żądać wyrobów medycznych potrzebnych do funkcjonowania tych dzieci, tylko żywej gotówki.

Ten zwrot nastąpił najprawdopodobniej pod wpływem zamieszania w głowach tych pań, przez panią z .N  Joanne SW, która wprowadziła te panie do sejmu .

Jak wspomniałem na wstępnie jestem ojcem niepełnosprawnego dorosłego dziecka i na pewno te panie nie reprezentują wszystkich niepełnosprawnych, tylko siebie.

Gwiazdorzą  mówią z kim będą rozmawiały z kim nie,  ostatni z ich pomysłów to rozmowa tylko w obecności kamer, znaczy to ni mniej ni więcej tylko Big Brather , na co z pewnością z radością zgodziłaby się TVN.

Te panie mówią , że chcą kompromisu, ale musi być tak jak one chcą. Wydaje mi się, że społeczeństwo odwraca się od tych nakręconych mam, tylko tych dzieci żal.

Zgadzam się z jednym z posłów, który powiedział ,że te panie traktują  swoje dzieci jak żywe tarcze i wychodzą z założenia wszystko albo siedzimy do oporu, ich żaden kompromis nie interesuje. Rząd powinien sobie dać spokój  i pozwolić, żeby siedziały  przez całe wakacje.

http://niezalezna.pl/224571-kolejne-zadania-protestujacych-w-sejmie-chca-spotkan-tylko-na-korytarzu-w-obecnosci-kamer

http://www.tvp.info/36987840/rzad-przedstawil-projekt-kompleksowej-pomocy-niepelnosprawnym-protestujacy-zmienili-postulaty

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

za Głos Rozsądku, jestem kobietą i matką ale wstyd mi za te pańcie,po prostu wstyd

 i mimo ze im współczuję,to czekam na zakończenie tej "dziwnej akcji,akcji szytej na użytek ,no właśnie na czyj ?

pozdrowienia nocne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1563844

Wie Pani, w tym wszystkim liczy się tylko lansik tych pań.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1563893

smutne TO i jednocześnie żałosne,ś.p Przyjaciel naszego młodszego syna był Dzieckiem niepełnosprawnym ,żył krótko bo tylko dwadzieścia parę lat ale robił wszystko przy pomocy Przyjaciół  i Jego Rodziców,by mimo swej ułomności życ normalnie,ba nie tylko zdobywał wykształcenie,ale i pracował, fakt,ze stworzyliśmy dla Niego specjalne stanowisko pracy,ale do końca był dzielny

serdeczne pozdrowienia

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1563894

To co piszesz jest smutne a zarazem budujące.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1563909

no cóż ,takie jest Życie

serdeczności

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1563911