Niestety obaj mieli pecha

Obrazek użytkownika Jozio z Londynu
Świat

Kilkanaście dni temu izraelscy snajperzy urządzili masakrę Palestyńczyków zgromadzonych przy płocie na granicy Strefy Gazy. Zginęło 20 osób, a kilkaset zostało rannych (w tym ok. 100 w stanie ciężkim). 

Izraelscy żołnierze postrzelili nieuzbrojonego Palestyńczyka - celny strzał skwitowali radosnymi okrzykami. Bulwersujące, amatorskie nagranie wideo opublikowane przez lokalne media pokazuje incydent na granicy Izraela i Strefy Gazy. 

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-04-11/izraelski-snajper-w-strefi...

Warto pamietać, że ten barbarzyński akt nie był pierwszym, podczas którego izraelscy snajperzy zabijali bezbronnych

Dlaczego izraelscy snajperzy zamordowali bezbronnego chłopca i ciężko ranili jego ojca?

 

 

Sprawa pewnie nie wyszła by na jaw i nikt by o tej zbrodni wojennej nie usłyszał, gdyby nie Charles Enderlin oraz Talal Abu Rahma - reporter francuskiej telewizji FRANCE2 oraz operator kamery, który z nim współpracował na miejscu. Abu Rahma nagrał całe wydarzenie, a następnie Enderlin przekazał je do publikacji we Francji. Zdjęcia przerażonego, a następnie martwego Muhammeda stały się symbolem izraelskiego okrucieństwa.Mimo, iż chłopiec był całkowicie bezbronny i totalnie przerażony, snajperzy postanowili go zabić

         

 

W 2000 r. świat obiegły zdjęcia 12-letniego Muhammeda al-Durraha oraz jego ojca. Mimo, iż chłopiec był całkowicie bezbronny i totalnie przerażony, snajperzy postanowili go zabić. Zginął również pracownik medyczny, który próbował mu pomóc.

 

 

 

 

30 września 2000 r. Jamal al-Durrah wraz ze swoim synem Muhammedem al-Durrahem wybrali się na giełdę samochodów. Jamal dopiero co sprzedał swojego Fiata z 1974 roku. Chciał kupić nowsze auto. Z racji tej, że jego syn Muhammed interesował się motoryzacją, postanowił wziąć go ze sobą.

Niestety obaj mieli pecha. Przypadkowo znaleźli się w miejscu, gdzie doszło do wymiany ognia między żołnierzami Izraela, a Palestyńczykami, którzy wszczynali wówczas drugą Intifadę (bunt przeciwko izraelskim władzom).

Jamal wraz ze swoim synem schronili się za wysokim na kilka metrów murem. Przez ok. 45 minut byli na linii ognia izraelskich snajperów. Jamal krzyczał po hebrajsku do oddalonych o ok. 100 metrów dalej żołnierzy, aby nie strzelali do niego i jego syna, bowiem są całkowicie bezbronni (punkt, w którym znajdowały się oddziały palestyńskie w rzeczywistości znajdował się 30 metrów na lewo od nich).

Izraelscy snajperzy okazali się jednak bezwzględni. Po kilkudziesięciu minutach horroru postanowili zamordować 12-letniego chłopca. Jego ojciec został ciężko ranny. Snajperzy zabili również Bassama al-Bilbeisiego, kierowcę ambulansu medycznego, który 20 minut później, jako pierwszy próbował pomóc Muhammedowi i Jamalowi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad_al-Durrah_incident

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:25)

Komentarze

Parszywa kultura żydowska

Parszywa kultura żydowska, która pozwala zabijać ludzi nie żydów, których uważają za bydło.

Wypis i wymaluj, taka sama kultura jak Hitlerowska, która również pozwalała zabijać żydów i inne nacje, jako podludzi i bydło.

Hitlerowskie Niemcy znikły i zniknie też Izrael!!

Pozdrawiam Cię Józefie.

Podoba mi się!
24
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1562294

Izraelscy żołnierze przyznają: popełnialiśmy zbrodnie

Użycie toksycznych pocisków zapalających, równanie całych osiedli mieszkalnych z ziemią, strzelanie do wszystkiego, co się rusza - nawet starców czy kobiet. Wszystko w atmosferze "świętej wojny" - pół roku po zakończeniu operacji "Płynny Ołów" izraelscy żołnierze zaczynają mówić o tym, do czego dochodziło w Strefie Gazy.  Izraelscy żołnierze, głównie rezerwiści, zdecydowali się opowiedzieć o tym, jak prowadzono operację, w której zginęło ponad 1300 Palestyńczyków i 13 Żydów.

Strzelać we wszystko, co się rusza

Jeśli nie jesteś pewny, strzelaj – taką komendę usłyszał od dowódcy inny żołnierz. W przypadku niepewnego obiektu, który mógłby w najmniejszym stopniu narazić kolegów, żołnierze mieli strzelać, „mieć lekki spust”.

- To była miejska wojna. W miejskiej wojnie każdy jest twoim wrogiem. Nie ma niewinnych – zeznaje jeden z żołnierzy, który podkreśla, że ich celem było nienarażanie życia izraelskich żołnierzy. Przełożeni powtarzali młodym rezerwistom: to jest wojna. Jeśli czujesz się zagrożony, strzelaj! Na wojnie użycie ognia nie jest ograniczone.

Atmosfera jaką budowano wokół operacji powodowała jednak stałe napięcie.

- Cały czas były alarmy – opowiada jeden z rezerwistów wysłanych do walki – budowano w nas poczucie zagrożenia. Nie żeby wydarzyło się coś, co by to usprawiedliwiało. Od początku wchodziliśmy do Gazy wystraszeni – kontynuuje. Ostrzegano, że czołg został trafiony przez pocisk moździerzowy, że kobieta zamachowiec za 20 minut powinna dotrzeć do ich posterunku. Nic się jednak nie działo. W świadectwach wielu żołnierzy pojawia się wspólny motyw: nie było praktycznie żadnego oporu. De facto nie było się czego bać. Budowanie napięcia tworzyło jednak atmosferę, w której dużo łatwiej było zabić człowieka. Nawet bezbronnego. Jeden z żołnierzy przytaczał historię rodziny, która ukrywała się w domu, do którego weszło izraelskie wojsko. Jeden z żołnierzy, porządny człowiek, zobaczył ich, prawdopodobnie wystraszył się i strzelił. Na oczach dzieci zginął starszy mężczyzna.

- Jeden z żołnierzy opowiadał: co mi przeszkadzało w tej operacji? Wiele rzeczy. Przede wszystkim zniszczenie. Strzelanie do niewinnych […] moi kumple, to jak oni się zachowywali, naprawdę. To było niesamowite. Nie do pomyślenia. [...] Nienawiść i radość zabijania… „o zabiłem terrorystę, jee… rozwaliliśmy mu łeb”.

Oparzenia do kości

Wyobraź sobie, że płoniesz i dusisz się. Twoja skóra zaczyna zmieniać stan skupienia, a substancja pali dalej, mięśnie, a nawet kości. Tak właśnie działa biały fosfor.

Biały fosfor to jedna z kilku form występowania tego pierwiastka, dosyć nietrwała. Jest biały i lepki. Topi się w temperaturze ok. 40 stopni Celsjusza. Jeśli występuje w postaci proszku zapala się samoistnie w temperaturze powietrza. Gdy już płonie, trudno go ugasić. Rozgrzewa się wtedy do temperatury 1300 stopni Celsjusza, wydzielając przy okazji opary trującego dymu. Toksyczne opary powodują, że nic nie widać.

Pociski z białym fosforem służą do maskowania ruchów wojsk i zapalania obiektów, w które trafiają. Izraelscy żołnierze przyznali, że używali tej śmiertelnej broni na rozkaz. Nie byli pewni, w co strzelają.

W operacji „Płynny ołów” zastosowano również nowe rodzaje moździerzy, wyposażone w komputery. Żołnierz obsługujący tę broń miał po prostu wprowadzić dane do komputera. Ten sam wyliczał trajektorię i strzelał. Łatwiej się zabija, gdy nie widzi się dokładnie w co się strzela. Rzadko kończyło się na jednym precyzyjnym uderzeniu. Strzelano od razu kilkakrotnie, tak aby zwiększyć pole rażenia. Czasem żołnierze używali pocisków z białym fosforem bez autoryzacji przełożonych.

Nikt jednak nie będzie donosił. W końcu „to nasza armia”, która działa w obronie „naszych obywateli” i „naszego państwa”, mówili sobie żołnierze. Amnesty International donosiła o oparzonych białym fosforem, którzy jeszcze kilka tygodni po zakończeniu operacji wracali do siebie w palestyńskich szpitalach. Bomby miały podpalić przemytnicze tunele i inne strategiczne cele.

 

https://wiadomosci.wp.pl/izraelscy-zolnierze-przyznaja-popelnialismy-zbr...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562333

Hitlerowskie Niemcy znikły i zniknie też Izrael!!

AMEN!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1562522

Ale, ale nie tak szybko. Już sobie tutaj szykują mięciutikie lądowanie - poparcie sojusznika, którym żydowscy naziole rządzą od dawna, na urządzanie dojarni już gotowe.
Jak zwykle zostawią najsłabszych i najniewinniejszych na pastwę losu i zemstę arabów. A tu już mają armię wytresowanych w przepraszaniu nadzorców nad goyim. Ach! Będzie łatwiej niż za Stalina!

Tak, że lepiej niech się nie stanie! Przynajmniej na razie ;-)!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562706

izraelscy żołnierze odstrzeliwują pół główki 3 letniej palestyńskiej dziewczynki. Tłumaczą się przy tym, że dzieciaki obrzucali ich kamieniami... nie zastanawiając się przy tym, że gdyby im ktoś zabrał ziemię , to zapewne również rzucali by kamieniami.

A odnośnie komentarza Marka, to i owszem kultura , a chyba trafnie jest to nazwać świadomością żydowską , a więc jest to coś bardzo rażącego, bardziej niż kwas solny...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1562296

te cztery słowa wypowiedziane przez Jezusa oddają całą naturę tej zbrodniczej nacji. I na tym naszym łez padołku, TO żydostwo - jawi się jako coś najbardziej odrażającego, obrzydliwego i wstrętnego. plemię żmijowe - i już wszystko jasne. diabelski pomiot.

Jest opis gdzieś w internecie, czytałem, jak ci  "żołnierze" spędzali do domów kobiety, dzieci, starców, i wrzucali wiązki granatów przez okna zabijając wszystkich. Tak samo jak robili Niemcy w czasie wojny, wrzucając granaty do piwnic domów, w których ukrywali się mieszkańcy Warszawy.

 Jest opis w internecie jak tam, w strefie Gazy izraelscy "żołnierze" przywiązywali łańcuchami do samochodów kobiety palestyńskie będący w ciąży, i następnie ruszali, wlokąc je za samochodami. Niewyobrażalne zbrodnie tego diabelskiego pomiotu, tego żmijowego plemienia............

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1562314

Deir Yassin - Anatomia Zbrodni

Wczesnym rankiem 9 kwietnia 1948 r., sporych rozmiarów oddział, składający się z członków skrajnie szowinistycznych, żydowskich organizacji: Irgun (na jego czele stałMenachem Begin) oraz grupa Sterna, niewykluczone - co do tego nie ma absolutnej pewności - iż wspomagany przez oddziały Palmach (kadrowe jądro Hagany), zaatakował Deir Yassin i po krótkiej walce - pokonawszy słaby opór zaskoczonej samoobrony wsi - rozpoczął systematyczną rzeź jej mieszkańców.

Wyciąganych z domu ludzi - bez względu na wiek i płeć - ustawiano w szereg i rozstrzeliwano. Dwadzieścia kilka osób załadowano na ciężarówkę i zawieziono do żydowskiej dzielnicy Jerozolimy, gdzie oprowadzano ich po ulicach, bijąc i upokarzając na różne sposoby. Po powrocie do Deir Yassin, podzielili oni los pozostałych mieszkańców wsi. Do mordowania mieszkańców Deir Yassin użyto także noży i bagnetów, którymi zakłuwano i rozpruwano ofiary, nie wyłączając ciężarnych kobiet.

(...)

Świadkiem zbrodni w Deir Yassin był Szwajcar Jacques de Reynier, przedstawiciel Międzynarodowego Czerwonego Krzyża na Palestynę, który na miejsce tragedii zdołał dotrzeć tuż po zakończeniu masakry.

(...)

Jacques de Reynier, relację z pobytu w Deir Yassin, zawarł w oficjalnym raporcie do centrali MCK w Genewie - za którego obiektywną treść, grożono mu śmiercią ze strony żydowskiej - oraz w prywatnych pamiętnikach, porównując Masakrę w Deir Yassin do ekscesów oddziałów SS w okupowanych podczas II wojny światowej Atenach, których był naocznym świadkiem.

 Liczbę zamordowanych w Deir Yassin, Reynier oszacował na 200 osób. Masakra w Deir Yassin była przedmiotem postępowania, prowadzonego przez organy brytyjskiej administracji w Palestynie. W raporcie przesłanym do brytyjskiego zarządu Palestyny, Richard Catling - prowadzący postępowanie - stwierdził, iż nie ma wątpliwości co do tego, ze w Deir Yassin żydowscy partyzanci dokonali na palestyńskiej populacji wsi całego szeregu okrutnych czynów, włączając gwałty - a następnie zabójstwa - nieletnich dziewczątoraz zabójstwa niemowląt.

Pewna kobieta przesłuchiwana przez Catlinga - ocalała z rzezi mieszkanka Deir Yassin - zeznała, iż jeden ze zbrodniarzy zastrzelił z zimna krwią jej siostrę, będącą w 9 miesiącu ciąży, a następnie rozpłatał łono kobiety rzeźnickim nożem. Jej koleżanka, która próbowała ratować płód, została również zastrzelona.

Wydaje się, iż szczególnie odrażające zbrodnie, polegające na mordowaniu kobiet w ciąży i rozcinaniu ich łon, nie były dokonywane w amoku, przez zamroczonych nienawiścią żołdaków, lecz wynikały z wyrachowanej kalkulacji, mającej na celu zastraszenie palestyńskich wieśniaków, poprzez danie im wyraźnie do zrozumienia, iż stare, arabskie obyczaje wojenne, biorące w ochronę dzieci, kobiety i starców, nie będą w tym konflikcie honorowane.

Całość materiału znajdziecie na stronie:http://www.bezuprzedzen.pl/historia/deiryassin01.shtml

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562334

Tak czytając Józefie o tych barbarzyńcach dzisiejszych nie opuszcza mnie myśl o barbarzyńcach wczorajszych.  Co łączy morderców z Izraela, z mordercami z Ukrainy ???  Z Wołynia. Jedna jest tylko różnica.  TAM mordowano Polaków, tutaj morduje się Palestyńczyków. Co łączy morderców ? Co łączy te dwie zbrodnicze nacje ? Wspólne geny ??? Czy genów podobne mutacje ?

https://us.search.yahoo.com/yhs/search?hspart=itm&hsimp=yhs-001&type=smy...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1562358

A tzw. "postępowy świat" milczy....ciekaw czemu...? ...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1562325

Świat milczy, bo plemię żmijowe opanowało przekaz medialny na prawie całym świecie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1562331

Izraelskie fabryki trolli

Czyli jak Izrael i jego poplecznicy prowadzą działania mające na celu cenzurowanie Internetu.

Izrael i agenci Izraela od dawna mają znaczącą obecność w Internecie, pracując nad promowaniem narracji izraelskiej i blokowaniem faktów na temat Palestyny, lobby izraelskiego i innych tematów, które chcieliby ukryć. Uznani zwolennicy Izraela dodają komentarze, oskarżają krytyków o „antysemityzm” i rozpowszechniają dezinformację o działaczach solidarności z Palestyną ​​i o Palestynie. Wiele z tych działań podejmują osoby działające samodzielnie, które działają niezależnie, dobrowolnie i bezlitośnie. Oprócz tego jednak pojawiło się wiele zorganizowanych, często dobrze finansowanych projektów sponsorowanych przez izraelski rząd i inne. Projekty te mają na celu umieszczenie pro izraelskich treści w Internecie i usunięcie informacji, których Izrael nie chce.

 

https://palestyna.wordpress.com/

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562335

Dzięki za rozszerzenie tematu.

Łatwiej byłoby wymienić, czego jeszcze nie opanowali. Gdyby tak zlikwidować pieniądze nie mieliby nic do gadania.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1562346

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Maria I. Onuckina nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jestem bardzo ciekawa kiedy zachodnie mocarstwa zrobią jakieś odwetowe bombardowania Izraela za używanie broni chemicznej przeciwko cywilnej ludności Gazy i łamanie praw człowieka?

Widzę, że pan Ruszkiewicz Jest cytowany także na niepoprawni.pl To bardzo dobrze, Spiritolibero to wyjątkowo rzetelny bloger, któremu leży na sercu sprawa palestyńska.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2

M.I.Onuckina

#1562423

Zaś życie traktuje jak bimber w spelunkach

To nawet się człowiek tego nie spostrzeże

Że znalazł się w piekle podany w ofierze

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1562327

ale uważając że każda ofiara tego konfliktu jest niepotrzebną, wielką tragedią, pozwalam sobie twierdzić że Palestyńczykom też można zarzucić wiele niepotrzebnych, tragicznych w skutkach czynów. Obie strony powinny wykazać dobrą wolę we wzajemnych relacjach, inaczej nic z tego nie będzie. Kiedyś słyszałem (moim zdaniem wiarygodną) relację o obrzucaniu kamieniami przez Palestyńczyków patrolu żołnierzy izraelskich. Czy można się dziwić że ktoś wtedy "nie wytrzymał" i wystrzelił? Zdarzyło mi się być na obszarach gdzie spadały domowej produkcji rakiety wystrzeliwane "na oślep" z terytoriów palestyńskich w kierunku Tel Awiwu i Pustyni Negev.  Doskonale wiem że w sprawach historii relacji polsko-żydowskich wciąż musimy się "rozmówić" w prawdzie historycznej i szczerze. Ale dobra wola po obu w tym przypadku wskazanych stronach jest niezbędna. Po obu stronach są poszkodowani i obie nacje mają moralne prawo żyć i być "u siebie".

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1562332

„Nie ma sprawiedliwości pod okupacją” – powiedziała wczoraj palestyńska nastolatka Ahed Tamimi skazana przez sąd wojskowy na osiem miesięcy więzienia za spoliczkowanie izraelskiego żołnierza. W grudniu ub. roku 16-letnia Ahed próbowała zmusić do odejścia sprzed jej domu dwóch uzbrojonych żołnierzy, co zostało sfilmowane. Jej sprawa stała się znana na całym świecie.

 

 

Obrona Ahed Tamimi poszła na układ z oskarżeniem. W zamian za przyznanie się do winy „napaści” na izraelskiego żołnierza, kara nie obejmuje wszystkich (12) zarzutów związanych z wymierzeniem policzka. „Kiedy utajnili proces, zrozumieliśmy, że nie będzie sprawiedliwy” – wyjaśniała adwokatka Ahed. Na tę samą karę ośmiu miesięcy więzienia skazano matkę dziewczyny. Obie wyjdą na wolność latem, bo siedzą od grudnia.

Izrael więzi ok. 350 palestyńskich dzieci i nastolatków. Ahed dołączyła do tej grupy po reakcji na zachowanie żołnierza, który chwilę wcześniej, przechodząc, strzelił z bliska gumową kulą w twarz jej 13-letniego kuzyna (wg innych źródeł 15 letniego – WP), masakrując mu czaszkę. Działo się to w Nabi Salih, wsi położonej 20 km na północny-zachód od Ramalli, na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu. Na 600 mieszkańców miejscowości, 260 siedziało w izraelskich więzieniach za opór przeciw okupacji.

W 1993 r. Bassem Tamimi, ojciec Ahed, po izraelskich torturach zapadł w śpiączkę, ale przeżył. Był więziony potem jeszcze dziewięć razy. Walka zbrojna nie wydaje mu się dobrym wyjściem, ale Nabi Salih stało się ośrodkiem ruchu oporu, mieszkańcy sami się zorganizowali. Szczególnie od 2009 r. miały tam miejsce częste manifestacje i protesty przeciw siłowemu zaborowi coraz większych połaci ziemi przez sąsiadujących żydowskich kolonistów.

Izraelczycy byli oburzeni ze względu na upokorzenie, które musiał przeżyć żołnierz po policzku Ahed. Naftali Bennett, minister edukacji Izraela z rasistowskiej partii Żydowski Dom, żądał dla niej dożywocia.

Wojsko izraelskie zakomunikowało po ogłoszeniu wyroku na Ahed, że nie przestanie „działać na rzecz bezpieczeństwa” i „stosować przepisów prawa przeciw tym, którzy atakują żołnierzy i nawołują do przemocy”.

https://strajk.eu/8-miesiecy-wiezienia-dla-ahed-tamimi-dziewczyny-ktora-...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1562336

syjonizm, nazizm, komunizm to jeden i ten sam zbrodniczy system, żadnej różnicy. Nawet przywódcami są ludzie tego samego "narodu".

Konia z rzędem temu kto wykaże jakiekolwiek różnica między tymi trzema.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1562342

bedzie nami rzadzil obecny filosemicki POP Judaczewski wraz z zazydzonym PISem to Polska espotka los Palestyny

a Polacy zostana wyeksterminowani jak Palestynczycy i to jest tylko kwestia czasu.Juz w Polsce obraduje Kneset juz ustawy sa konsultowane za naszymi plecami z Knestem,juz mamy zydowskiego gubernatora na Polske w postaci Dnielsa.Juzz nie mamy prawa sie bron gdy nas posadza sie o zbrodnie , to w naszym kraju na nas bezkarnie pluje izraelski prezydent i ambasador , a zarzydzony rzad nie podejmuje reakcji .Narodowcy ktorych kaczynski chce rozwiazac, na podstawie nowelizacji  IPN  podali do sadu ambasadora za zniewazenie Polski, ciekawe czy cos w tej sprawie zarzydzone sady polskie zrobia i czy wogole sprawa ruszy ,bo jak znam zycie to PIS zatuszuje sparwe aby swoim braciom jak pluja na Polakow krzywda sie nie stala.Nie bojmy sie stygmatu antysemity jesli bedziemy mowic i pisac  prawde o zydach bo i bez tego juz jestesmy przez zydow naznaczeni jako narod antysemitow ktorzy wypili nienawisc do zydow z mlekiem matki.

TEN KTO SIE BOI UMIERA DWA RAZY!!!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1562347

"Izraelczycy byli oburzeni ze względu na upokorzenie, które musiał przeżyć żołnierz po policzku Ahed. Naftali Bennett, minister edukacji Izraela z rasistowskiej partii Żydowski Dom, żądał dla niej dożywocia."

- - -

Żydostwo w pigułce.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1562357

Oglądam właśnie transmisję w POLSKIEJ TELEWIZJI z uroczystości z okazji 75 rocznicy "powstania"(?) w gettcie...

Słuchałem "przemówienia" ambasador Izraela w Polsce i "wynurzeń" (podobno) polskiego prezydenta...
Patrzę na cała "oprawę" tej "imprezy"...
I zadaję sobie pytania...
Kto na to pozwala ?.
Kiedy w końcu nie pozwolimy pluć nam w twarz ?.
Kiedy zaczniemy mówić głośno o krzywdach wyrządzonych Polakom przez żydów ?.
Kiedy odzyskamy dumę narodową...?.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1562380

Pytasz,

pozwolę sobie tutaj wkleić link do bardzo interesującego wykładu, niezupełnie w temacie żydowskim, choć..... ale Pani Dr. Lucyna Kulińska prowadząca TEN wykład, mówi właśnie o strasznych krzywdach Polaków i zadaje to samo pytanie - Kiedy ???!

Myślę, że warto wysłuchać, choć wykład długi jest, i warto postawić TE właśnie pytania, i warto zastanowić się co musimy zrobić by odsunąć od władzy te ciemne siły myckowate, które za cel postawiły sobie niszczyć i zniszczyć Naszą Polskę, i czynią to skutecznie. Jednym z tych niszczycieli okazał się być, wybrany przez nas niestety - POP Judaczewskij. Może dlatego, że ukraiński ma rodowód, nie czyni nic by banderyzmu odradzanie się powstrzymać ? A nawet futruje pieniędzmi Polskiego Podatnika potomków zbrodniarza Bandery i innych ukraińskich bandytów. I bez opamiętania zaprasza do Polski Naszej ukraińskich bojców, którym się marzy oderwanie od Polski i przyłączenie do Ukrainy Przemyśla z przyległościami...... Nie ma bata na nich i na POPa spod żyrandola ?

  Prawie dwugodzinny wykład, ale polecam bardzo. Gdyby Pani Dr. Lucyna Kulińska zastąpiła na ten przykład pajaca od zagranicy POPa - Czaputowicza,

byłby to z pewnością koniec plucia Polakom w twarz i początek odzyskiwania DUMY NARODOWEJ !

https://www.youtube.com/watch?v=-SV4cd2m_rs

Pozdrawiam z NADZIEJĄ,  

AMEN !

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1562419