PiS chce naprawdę oddać Polskę Żydom! Tajny dokument polskiego rządu potwierdza, że chcą oddawać 100 proc. majątków

Obrazek użytkownika Lotna
Nazwa serwisu: 
[NAJWYŻSZY CZAS!]
Cytat: 

Dziennikarze wp.pl dotarli do utajnionego dokumentu Prokuratorii Generalnej, która zawiera propozycję kompromisu z Izraelem. Założenia dokumentu sugerują, że ustawa reprywatyzacyjna powinna umożliwić zwracanie majątków ze 100 proc. rekompensatą (dot tej pory zakładano 20 proc.) lub całych nieruchomości!

Ocena wiadomości: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 1 (głosów:2)

Komentarze

bujać to nie nas.

ustawę zamrozono nie po krytyce lecz już wcześniej. projekt leżał długo (wyciągnięto go w październiku przez MS a nie teraz) a głownym powodem był brak kasy oraz obawa przed odbiorem społecznym. cofnięto ją dla analiz prawnych oraz szacowania kosztów, wydaje mi sie, że nie jest to nawet jeszcze jednostronna droga legislacyjna. prokuratoria ma tu mało do gadania- moze opiniować zaś nie zawierać żadnego spisku z Żydami. od tego jest, wydawania opinii i ew. reprezentacji RP przed międzynarodowymi trybunałami, nie ma uprawnień i mozliwości na nic innego. wyglada więc na to, ze opinia prokuratorii została podciagnieta pod kategorię "kompromis" z czego rozdmuchano sugestię o spisku PiS-u. nie wspominając, że ustawa dotyczy polskich obywateli a w praktyce głownie Polaków. wirtualne parówki nie są wiarygodne a nawet jakby opinia prokuratorii wskazywała na spiskowe 100% dla Żydów, o niczym to nie przesądza, co jest przeciez oczywiste.

100% i pełny zwrot nieruchomości- przecież to niemożliwe. do tego ten njus sam sie orze, bo nie straszy rozciagnięciem na niepolskich obywateli, czyli kluczowej sprawy dla uroszczeniowców.

nie ma to zresztą zw. z mieniem bezspadkowym, tylko udokumentowanym przez spadkobierców.

bzdura wierutna.

(oczywiscie z moralnego pkt widzenia wszystkim pokrzywdzonym nalezy sie 100% jednak to niemożliwe a i państwo polskie nie ma obowiązku, nawet moralnego, płacić naszymi pieniędzmi za sowiecki rabunek).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1562224