Jprdl, PiS, PiS, PiS, dorżniemy albo pogonimy, efekt konwencji PO .N

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Jedynym efektem tzw. konwencji zjednoczeniowej  PO i .N w Warszawie było wypowiedzenie dziesiątki razy nazwy partii PiS z reguły w konwencji knajackiej.

Po wypowiedzeniu onegdaj przez Zdradka frazy o konieczności „ dorżnięcia watahy PiS”, szef PO Schetyna chce się wcielić w Piłsudskiego i tak jak Marszałek pogonił bolszewików, tak, Schetyna chce pogonić PiS.

Zakąska albo przystawka PO, partia . N , która ustami przewodniczącej Laubzegi, wydusiła z siebie , że samorządy trzeba bronić przed „ zarazą” PiS, oto najważniejsze wnioski z tej tzw. konwencji zjednoczeniowej.

Jeżeli do tego dodamy słowa z konwencji prominentnego polityka PO Halickiego, że W-wa musi iść drogą HGW, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Jeżeli chodzi o W-wę, to co chcą wywalić z mieszkań komunalnych nie 40 a 60 tys. lokatorów, a czyścicielom kamienic  na tzw. „ ducha” oddać następne kamienice?

Wydaje się , że PO wraz ze swoją przystawką, wpadła w jakąś chorobę,  może w echolalię, co objawia się ciągłym powtarzaniem PiS, PiS, PiS.

Żadnych propozycji dla przeciętnego obywatela, tylko przemożna chęć powrotu do władzy, w czym widać efekt Pawłowa , tylko powtarzając za klasykiem wadza, wadza, wadza.

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Tylko czekać aż Rabiej ogłosi otwarcie darmowej lodziarni pod tęczą dla antypisiorów.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1562190

Ale nie sam , tylko z partnerem.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1562194

"Żadnych propozycji dla przeciętnego obywatela"

Cóż może zaproponować złodziej, manipulant, sprzedawczyk mienia i wartości na rzecz obcych, człowiek pusty w środku, szyderca ze świętości, niewolnik pieniądza, dumnie śmierć głoszący dla słabych. 

Pozdrowienia.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1562203

Rzeczywiście nic.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1562204