Rosjo, szykuj się! Trump zapowiada naloty na Syrię i krytykuje poparcie Kremla dla al-Asada

Obrazek użytkownika Apoloniusz
Artykuł

Donald Trump ostrzegł na Twitterze Rosję. Ze słów prezydenta USA wynika, że kraj Putina chcąc bronić syryjskiego dyktatora, powinien przygotować się na amerykański ostrzał.

Jak zauważył we wpisie prezydent Stanów Zjednoczonych, Federacja Rosyjska deklaruje zestrzelenie każdego pocisku, jaki zostanie wystrzelony w stronę Syrii. „Szykuj się, Rosjo” – napisał Trump stwierdzając, że pociski nadciągają. Są – jak napisał – „nowiutkie” i „inteligentne”.

Ocena polecanki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

tradycyjnie rosja bezczelnie odwraca kota ogonem, twierdzi nawet, że rakiety zniszczą dowody ataku chemicznego, tak jakby wycelowano je w szpitale. o takie zacieranie śladów oskarżano często reżim assada, więc jak ktoś przelotnie słyszał o tym, to ma skojarzyć odwrotnie, wg świeżej ruskiej propagandy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1561917

Tylko czemu ofiarami globalnej rozgrywki są niewinni ludzie...? Przecież to nie ich wina , że urodzili się w Syrii...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1561919

wypuszczono demony a życie ludzkie staniało, jest bezkarność sprawców, jest zdziczenie, jest zastraszanie okrucieństwem. doszlo do tego, że zbrodnie i podobne pacyfikacje są normalnym sposobem eliminowania przeciwnika a celowo atakuje się cywilów. celowo nieraz ugrywa sie na konflikcie i prowokuje, niezależnie od tego, jak to głupio i strasznie brzmi. a i masa walczących z mocodawcami niewiele ma do stracenia, walka ich napędza i nie starczy zaapelowac o pokój. nie ma narzędzi, by zadbać o sprawiedliwość a są dostawy amunicji. to rozgrywka wielu sił o wpływy w całym rejonie. w syrii nie było komu zastąpić rząd, inwazja byłaby drugim irakiem a są tam i Rosjanie. broń chemiczna, to już gruba przesada. coś z tym trzeba robić, negocjacje i układy się nie sprawdzają a były i tak łamane. ciekawe, ile takich problemów by uniknięto i faktycznie uniknięto tłumiąc je w zarodku. jedyne, co dobrze, to że wyeliminowano zjednoczony islam jako gracza światowego i całe rządy wspierające terroryzm (możliwości wieksze niż grupy bojowników) ale cenę płacą mieszkańcy

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1561930