Gangster Bogucki dostał od sądu ca. 300 tys. Ile dostanie Komenda?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zobaczymy czy niewyobrażalna hojność sądów w stosunku do pewnych osób, przełoży się na wyrównanie chociaż w jakimś stopniu w stosunku tych katuszy, które przeżył w więzieniu Tomasz Komenda.

Należy przypomnieć, że w więziennym świecie, gwałciciele i mordercy dzieci są traktowani „szczególnie”, przez innych skazanych. Możemy sobie wyobrazić jakie katusze przeżywał niesłusznie skazany Tomasz Komenda.

Wracając do meritum i hojności sądów w wypłacaniu odszkodowań , należy przypomnieć gangstera Boguckiego, któremu słynny sędzia Tuleya przyznał ponad 260 tys. odszkodowania.

Z kolei celebrytka Wellman  dostała ca. 500 tys. zasądzonych przez  rozgrzanego sędziego, od pisarza Jacka Piekary, za wpis na twitterze.

Porównując te dwa przypadki  do sprawy Tomasza Kolendy , to niesłusznie skazany, powinien dostać grube miliony odszkodowania, z małą uwagą, że chociaż małą część powinni wypłacić ci, którzy do tego skandalicznego wyroku się przyczynili.

https://www.rmf.fm/magazyn/news,13890,dorota-wellman-dostanie-pol-miliona-zlotych-odszkodowania-za-wpis-na-twitterze-pisarza-jacka-piekary.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

Na pewno to ciekawe co piszesz, ale czytać te linki to mnie przerasta, wybacz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1560220

Odsetki dla bandytów to budowanie elektoratu PO w więzieniach...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1560212

Tak jest.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1560221

Tomasz Komenda nie jest jedyny? Pytania o wyrok dla Adama Dudały, który prawdopodobnie siedzi niesłusznie za kratami 17 lat? Jeśli potwierdzi się, że prokurator nie czytał akt T . Komendy, to jest to działalność kryminalna !!!

Skazany = się awans. ZGROZA!

https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-komenda-nie-jest-wyjatkiem-byly-policjan...

PS

Czy nie czas ZLIKWIDOWAĆ formułę "swobodnej oceny dowodów" przez sędziego, a trzymać się prawa rzymskiego?  -  Prawo rzymskie przedmiot podstawowy Katedry Prawa Rzymskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego!

http://www.law.uj.edu.pl/users/kprz/index.php/prawo-rzymskie/wspolczesne...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1560278

Nic dodać nic ująć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1560515