Gangster Bogucki dostał od sądu ca. 300 tys. Ile dostanie Komenda?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zobaczymy czy niewyobrażalna hojność sądów w stosunku do pewnych osób, przełoży się na wyrównanie chociaż w jakimś stopniu w stosunku tych katuszy, które przeżył w więzieniu Tomasz Komenda.

Należy przypomnieć, że w więziennym świecie, gwałciciele i mordercy dzieci są traktowani „szczególnie”, przez innych skazanych. Możemy sobie wyobrazić jakie katusze przeżywał niesłusznie skazany Tomasz Komenda.

Wracając do meritum i hojności sądów w wypłacaniu odszkodowań , należy przypomnieć gangstera Boguckiego, któremu słynny sędzia Tuleya przyznał ponad 260 tys. odszkodowania.

Z kolei celebrytka Wellman  dostała ca. 500 tys. zasądzonych przez  rozgrzanego sędziego, od pisarza Jacka Piekary, za wpis na twitterze.

Porównując te dwa przypadki  do sprawy Tomasza Kolendy , to niesłusznie skazany, powinien dostać grube miliony odszkodowania, z małą uwagą, że chociaż małą część powinni wypłacić ci, którzy do tego skandalicznego wyroku się przyczynili.

https://www.rmf.fm/magazyn/news,13890,dorota-wellman-dostanie-pol-miliona-zlotych-odszkodowania-za-wpis-na-twitterze-pisarza-jacka-piekary.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/03/17/krakow-konferencja-1...
"Szanowni Państwo, Poniżej nadesłane do mnie wczoraj i dzisiaj informacje dotyczące dzisiejszej tj. 17 marca 2018r. konferencji w Krakowie. Poniższe kwestie muszą być poruszone i wyjaśnione podczas dzisiejszej dyskusji na tej konferencji! Wszystkich którzy zdążą przeczytać te informacje, uprzejmie proszę o zabieranie głosu w dyskusji na konferencji i zapytywanie ekspertów o szczerą PRAWDĘ abyśmy nie poszli w złym dla Polaków i dla Polski kierunku!

RYZYKO PRZEJĘCIA POLSKICH ZŁÓŻ NATURALNYCH PRZEZ BANKSTERÓW?!!!

„Twierdzę więc, że albo to środowisko nie rozumie ilościowej teorii pieniądza, albo ją neguje, że ta teoria to lipa, lub środowisko zostało zmanipulowane za sprawą jakiś lobbystów, którzy takie kuriozum kotwiczenia dla waluty obiegowej starają się przepchnąć, by znajdować dalsze sposoby na wydziedziczanie z majątku Polaków, skoro brakuje kolejnych kotwic na pieniądz dłużny, gdy rezerwy kotwiczenia na certyfikatach urodzeń obywateli, wyczerpały być może już swój limit. Więc aby banki mogły nadal budować garb zadłużeniowy dla, prywatnej spółki udającej państwo polskie, szuka się kolejnych dóbr w Polsce, by móc o co opierać pieniądze emitowane dla Polski za granicą, maskując to zezwoleniem na rolowanie obligacji.

Konferencja 17.03.2018 w Modlniczce
Właśnie w sprawie uwłaszczenia narodu i obsługi wydobywania złóż jakąś nową walutą “energy” przygotowana została przez to środowisko konferencja 17.03.2018 w Modlniczce koło Krakowa. Próbuję się domyślać, że może tu chodzić o wydzielenie majątku do kotwiczenia waluty równoległej, bo konstrukcja standardowa waluty równoległej z emisją zerową, jak np pieniądz zielony, nie nadaje się na obsługę przemysłu wydobywczego. To nie te zakresy potrzebnych emisji, które da się oprzeć o debet w pieniądzu równoległym, dla już mocno zadłużonych podmiotów i ludzi w systemie. Owszem normy bankowe dopuszczają emisję dodatnią w walucie równoległej, ale wymagają wówczas dawania pod zastaw emisji, kapitału w naturze jak np majątek gminy, albo kapitału w formie lokaty gminnej w pieniądzu państwowym.
Ta norma jest dlatego wymagana, bo zabezpiecza system bankowy przed wyswobodzeniem się z niego podmiotów, by nie były zniewalane, przez przymus emisji kredytowej. Ta konstrukcja pieniądza równoległego, nie uwalnia go, by stał się autonomiczny, z możliwością budowania swojego rynku i ustanawiania kursu walutowego w odniesieniu do innych systemów. Przy takiej konstrukcji nie da się osiągnąć suwerenności pieniądza lokalnego.”

Więcej: http://mufineksposypkom.neon24.pl/post/142885,ilosciowa-teoria-pieniadza...

BĄDŹMY RADOŚNI Z UWOLNIENIA ALE CZUJNI NA ZWODNICZE DZIAŁANIA SŁUŻB OKUPANTA!

„Łowicz, 15.03.2018r.

Drodzy Rodacy Polacy-Polachy !

Służby żydowskiego okupanta uprzedzają nas Suwerenów w przejmowaniu naszych bogactw naturalnych rozgrabionych przez uzurpatorskie “rządy RP“ po 1989r., marionetki NWO, zdelegalizowane 25.12.2012r. a faktycznie będące żydowskimi prywatnymi firmami, zarejestrowanymi w UPIK w Waszygntonie.

Zuchwała grabież majątku narodowego Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego, w tym naszych bogactw naturalnych łącznie z zasobami wodnymi spowodowała, że obecnie są one pod tymczasowym, bezprawnym, bezskutecznym zarządzaniem i eksploatowaniem przez wrogie, obce siły.

Przedstawiciele tych wrogich, obcych sił, światowych elit żydowskich, winnych grabieży bogactw i pozbawienia należnych nam Suwerenom-rdzennym Polakom praw, dokonują talmudycznej akrobacji cyrkowej i chcą uwłaszczyć wszystkich obywateli z Polski i zagranicy, a tak naprawdę tylko żydów, łudząc milionowymi dywidendami z planowanego utworzenia banku cyt.: “Ziemskiego Narodowego Banku Polskiego “.

Te złudne wielomilionowe dywidendy miałyby pochodzić z nadmiernej totalnej ekspolatacji naszych bogactw naturalnych, co spowoduje unicestwienie życia : katastrofę ekologiczną a przy tym zaplanowany z premedytacją holokaust na Narodzie Polskim i obcej nam Polakom społeczności żydowskiej, którą po raz kolejny elity żydowskie gotowe są poświęcić w imię swoich psychopatycznych interesów!” Więcej:

https://wojdabejda.wordpress.com/2018/03/16/badzmy-radosni-z-uwolnienia-...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1560199

Na pewno to ciekawe co piszesz, ale czytać te linki to mnie przerasta, wybacz.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1560220

Odsetki dla bandytów to budowanie elektoratu PO w więzieniach...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1560212

Tak jest.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1560221

Tomasz Komenda nie jest jedyny? Pytania o wyrok dla Adama Dudały, który prawdopodobnie siedzi niesłusznie za kratami 17 lat? Jeśli potwierdzi się, że prokurator nie czytał akt T . Komendy, to jest to działalność kryminalna !!!

Skazany = się awans. ZGROZA!

https://wiadomosci.wp.pl/tomasz-komenda-nie-jest-wyjatkiem-byly-policjan...

PS

Czy nie czas ZLIKWIDOWAĆ formułę "swobodnej oceny dowodów" przez sędziego, a trzymać się prawa rzymskiego?  -  Prawo rzymskie przedmiot podstawowy Katedry Prawa Rzymskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego!

http://www.law.uj.edu.pl/users/kprz/index.php/prawo-rzymskie/wspolczesne...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1560278

Nic dodać nic ująć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1560515