Polacy prawdy się nie boją, ale Żydzi strach przed nią czują.

Obrazek użytkownika x Marek Czech
Idee

    Najpierw uchwalono ustawę, na podstawie której państwo polskie ma karać oszczerców, obarczających naród polski współodpowiedzialnością za holokaust Żydów i używających fraz typu "polskie obozy śmierci". Ledwie ustawa została  uchwalona - Izrael i diaspora żydowska rozpoczęła  agresję dyplomatyczną i propagandową przeciw Polsce. Nasi umiłowani przywódcy okazali się być zaskoczeni taką brutalnością "przyjaciół". Biadolili przy tym (jak to władzuchna "niepodległej" Rzeczypospolitej), ze projekt ustawy grzecznie był konsultowany z Amerykanami tudzież z Izraelczykami i ci nie wyrażali zastrzeżeń.

   Wobec gigantycznej fali antypolskiej agresji, nienawiści i oszczerstw, nasze elity zaczęły się tłumaczyć i udowadniać polską niewinność. Wskazywano też na "sprawiedliwych wśród narodów świata", których w Polsce - poddanej najbrutalniejszej okupacji niemieckiej - było najwięcej. Oczywiście przyznawano, ze nie brakło szuj, czyli szmalcowników - wydających Żydów niemieckim mordercom.

    Podstawowym zastrzeżeniem oburzonych Żydów wobec nowej ustawy (rzeczywiście niedorzecznej, ponieważ - przede wszystkim - niewykonalnej) było to, że uderza ona w wolność mówienia pełnej prawdy o holokauście. Ta prawda ma być bardzo nieprzyjemna dla Polaków, więc jakoby chcą zabronić jej głoszenia.

   Nic bardziej błędnego! My nie boimy się prawdy. Mamy jednak dosyć obrzucania naszego narodu plugawymi oszczerstwami, w ramach których obarcza się nasz naród odpowiedzialnością za ludobójstwo Żydów. Środowiska żydowskie obrzucają nas błotem od jakichś 40-stu lat (sic). Kłamliwe artykuły "naukowe" i zamieszczane w gazetach, plugawe  antypolskie książki, filmy, zmanipulowane reportaże. Dopiero w ostatnich latach nadwiślańska władza i opinia publiczna zaczęły na to reagować

   My się prawdy nie boimy. Wiemy, że tysiące podłych, polskich łajdaków współpracowało z gestapo. Wydawali Żydów a także Polaków.Najbardziej znany przykład to aresztowanie komendanta głównego AK, generała Stefana Roweckiego "Grota", rozpracowanego przez polskich delatorów gestapo. My się prawdy nie boimy, wiemy, bowiem, że podłość, chciwość czy wszelkie łajdactwo, nie mają narodowości. W narodzie polski - jak w każdym innym - są oszuści, kłamcy, intryganci, głupcy, złodzieje, paserzy, zboczeńcy seksualni, gwałciciele, rozbójnicy, mordercy.

   Problem leży po stronie Żydów. Obłędnie histeryczna redakcja na słowa polskiego premiera o żydowskich współpracownikach w krwawym dziele holokaustu pokazuje, że Żydzi boją się prawdy. Polaków pouczają o konieczności zmierzenia się z prawdą dla nas nieprzyjemną. A oni? Kiedy sami zmierzą się  z prawdą o Judentat'ach - zarządach gett w całej Europie, które dostarczały Niemcom listy Żydów (także chrześcijan pochodzenia żydowskiego), dokumentacje dotyczące majątków i do końca dbały, aby rzesze ich rodaków karnie jechały na śmierć?

   A zbrodnicza działalność policji żydowskiej? W samej Generalnej Guberni liczyła ona kilkanaście tysięcy funkcjonariuszy. Żydowscy kronikarze gett nie zostawiają na żydowskich policjantach przysłowiowej suchej nitki.

   A działalność żydowskich agentur gestapo w Warszawie (tzw. trzynastka, potem "Żagiew"), Krakowie czy Lublinie?. Polskie i żydowskie podziemie wykonało ponad 100 wyroków śmierci na gestapowskich prowokatorach żydowskich, którzy wydawali na zagładę zarówno Żydów jak i Polaków. Warto też pamiętać, że kadry Judenrat'ów, policji, czy agentury nie stanowili zdemoralizowani, zapijaczeni menele.  Dominowali ludzie z wyższym wykształceniem - urzędnicy, prawnicy, policjanci- słowem: elita.

   Kiedy Żydzi zmierzą się z tą - szalenie dla nich przykrą - prawdą? A kiedy zmierzą się z prawdą o udziale licznych swoich przodków w ludobójstwie komunistycznym??? Prawda wyzwala i dlatego możemy żydom szczerze Życzyć wyzwolenia w prawdzie.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

Agitujesz, czy pękasz?

Jest ze wszech miar "dorzeczna" i jak najbardziej wykonalna. Że co, że nikogo nie można do pierdla zamknąć na jej podstawie? Zapewnia Cię, i podobnie wątpiących, że można. Trzeba ino chcieć (nie bać się), a to już insza inszość.

Każdemu na całym świecie można na jej podstawie wytoczyć powództwo, zasądzić grzywnę, a jeśli nie wpłaci zamienić na areszt i rozesłać listy gończe. W czym problem.

Jestem święcie przekonany, iż podobnie jak ja widzą to Izraelici dlatego taki klangor. Gdyby ustawa była o kant d..y potłuc, nawet by się nie zająknęli tylko obśmiali o koniec.

Tak więc nie ma zgody co do zasady Twego postu, a o reszcie się nie wypowiadam, gdyż nie interesuje mnie jakie mają zdanie Żydzi na temat prawdy. To ich problem.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1558669

Nawet jeżeli nie można wyegzekwować tej kary (terytorialność) to wiszący nad delikwentem wyrok robi swoje psychicznie i moralnie. Dodatkowo musi się liczyć z tym że w momencie gdy znajdzie się w zasięgu jurysdykcji, wówczas sankcja prawna może zostać wykonana. Nie wolno podchodzić do zagadnienia kapitulancko - bo nie można, nie wolno, nie da się, niemożliwe etc. W polityce i dyplomacji liczy się intencja i litera. Zamiar zostaje wykonany w sprzyjającym czasie i okolicznościach. Tu podzielam pogląd o poważnym traktowaniu sprawy przez Izrael. Gdyby ustawa była "do bani" to by ją zlekceważono. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

rumjal

#1558695

Na przykład taki Gross nie mógłby się już w Polsce pokazać, a to już coś. A może i Hartman nie śmiałby już obrażać Polakow, wyzywając od chamów.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1558733

Stefan Paweł Rowecki, ps. „Grot”, „Rakoń”, „Grabica”, „Inżynier”, „Jan”, „Kalina”, „Tur”...

Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

casium

#1558685

"My się prawdy nie boimy. Wiemy, że tysiące podłych, polskich łajdaków współpracowało z gestapo. Wydawali Żydów a także Polaków.Najbardziej znany przykład to aresztowanie komendanta głównego AK, generała Stefana Roweckiego "Grita", rozpracowanego przez polskich delatorów gestapo. My się prawdy nie boimy, wiemy, że podłość, chciwość czy wszelkie łajdactwo, nie maja narodowości. W narodzie polski - jak w każdym innym - są oszuści, kłamcy, intryganci, głupcy, złodzieje, paserzy, zboczeńcy seksualni, gwałciciele, rozbójnicy, mordercy."
Zauwazylem, ze bardzo czesto w najrozniejszych wypowiedziach, nawet w wypowiedziach polskich "dyplomatow", na szczegolne podkreslenie zasluguje rola "tysiecy", a moze nawet milionow tych polskich lajdakow, ktorzy wspolpracowali z Gestapo.
Reduta Dobrego Imienia pozwolila sobie nawet zrownac prace zydowskiej Policji w Gettach z praca polskiej Policji Panstwowej w czasie okupacji niemieckiej.
Widze, ze niektorzy z nas sa naprawde dumni z niezaprzeczalnego faktu istnienia polskich bandytow i szmalcownikow.
Dlatego rozglaszaja ich istnienie dookola, bo swiat musi o tym wiedziec i musi przede wszystkim wlasnie to zapamietac.
To przeciez jest znakomity polityczny argument.
A tak bez urazy, na jakiej podstawie obliczyl Pan, ze polskich wspolpracownikow Gestapo bylo kilka, kilkanascie, kilkadziesiat czy kilkaset tysiecy ?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1558704

To samo pytanie ciśnie mi się na usta. Skąd autor ma takie dane i dlaczego nie podaje w liczbach żydowskich zbrodni i zbrodniarzy ?.
Tekst jak najbardziej szkodliwy i bezczelnie stronniczy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1558763

Jakie dane ja podałem!? Napisałem o tysiącach polskich kapusiów gestapo i tyle. To nie jest tekst naukowy, tylko publicystyczny..Gdzie wyraziłem dumę z polskich szmalcowników!? "Tekst jak najbardziej szkodliwy i bezczelnie stronniczy" - !!!??? Proszę czytać ze zrozumieniem!!!!!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558768

No tak ,Panie Marek jak Pan doszedł do tych tysięcy Polaków?  Czy Bóg rozum Panu odebrał?  Pan nie wie co pisze?  Panie Marek , trzeba trochę pomyśleć póki zacznie się stukać w tą klawiaturę...Skoro to nie jest tekst naukowy tylko publicystyczny, to ja się Pana tak publicystyczne zapytam. Gdyby mieszkał Pan w małym mieście takim, no powiedzmy 20 tysięcznym, gdzie kazdy kazdego zna i Pana matka czy siostra była taką " amatorską prostytutką".  To czy zniżał by Pan ilość klientów , czy raczej chwalił się mocami przerobowymi w rodzinie ? Czy Pan zrozumiał ten niuans Panie Marek ? Więc ponawiam pytanie, czy Stwórca rozum Panu odebrał? 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558774

 Jeśli zwracasz się do mnie po imieniu, to wypadałoby podać swoje.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558777

Panie Marekk, a dlaczego czuję się Pan urażony moim publicystycznym przykładem ? Przecież on jest tak samo prawdziwy jak te Pańskie TYSIĄCE... No, Panie Marek jeżeli jest Pan przewrażliwiony na temat matki i siostry, to powinien Pan nas zrozumieć, że my również jesteśmy przewrażliwieni na punkcie słowa TYSIĄCE... Ktoś inny delikatnie zwrócił Panu uwagę, ale zignorował Pan to i dlatego byłem zmuszony Pana nieco ocucić ...Pan pisze o Narodzie Polskim Panie Marek i pewne wyczucie taktu my Polacy mamy we krwi...

Krzysztof

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558778

ktoś Panu delikatnie zwraca uwagę w sprawie tak oczywistej, to należy błąd natychmiast skorygować i nie czynić zamieszania, a już na pewno nie iść w zaparte i udawać obrażonego. Powtarzam, tekst dobry i potrzebny...tylko ten błąd do skorygowania... I to głośno,  a nie gdzieś na kolanie i po cichu...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558780

Jaki "publicystyczny przykład"? Chamstwo pan zaprezentował i tyle! A co do ilości polskich kapusiów gestapo, to w książce prof. Andrzeja Chwalby "Okupacyjny Kraków w latach 1939-1945" można przeczytać, że w samym Krakowie działało 800 - 1000 agentów gestapo.  Raport AK z września 1944 roku. dotyczący Krakowa, podaje 686 nazwisk, którą to listę później rozszerzono do 803 nazwisk gestapowskich delatorów.  W samym Krakowie! To ilu mogło ich być w Polsce??? 

Panie Krzysztof "wy Polacy" - wy się douczajcie, zanim zabierzecie głos na temat, o którym nie macie pojęcia!  

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558781

Przed i po wojnie Żydostwo miało problem z polską gramatyką, dlatego celowo użyłem tej formy, by Pana irytować. Dane, które Pan podaje czy w ogóle dane szacunkowe z terenów calej RP zawierają również Żydów, którzy również byli obywatelami polskimi czyli Polakami.Tak czy inaczej jeżeli nie piszę Pan pracy naukowej, a raczej publicystykę,  to należy być bardzo powsciągliwym w takich tematach... I powtarzam Panu, że nie znam Pana Matki i nie wiem czy ma Pan siostrę, Ale uzmyslawiam Panu, że podobnie uwrażliwiony jestem na tego typu kwestie... Tak jak sam Pan pisze w tym artykartykule Żydzi szkalują nas na okrągło,  więc my sami musimy wiedzieć co piszemy... 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558783

   i nie zrozumiałeś, co napisałem o polskich kapusiach gestapo w samym Krakowie? A z polską gramatyką to pan masz kłopoty, panie Krzysztof.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558801

Moj przykład w żadnym razie nie był publicystyczny.Był przykładem wy imaginowanym. Publicystyczne było jedynie pytanie, tzn.jego forma , a nie treść ! Było nutką ironii z dużą dozą sarkazmu.Forma ta była obroną na mam nadzieję nie zamierzony przez Pana atak na Naród Polski. Bowiem z dużym niesmakiem czyta się podobne pasaże i raczej produkują to Żydzi, niejednokrotnie uratowani przez Polaków,  bądź ich potomkowie w ten sposób okazują Polakom wdzięczność. 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

chris

#1558800

która u ludzi nazywa się głową! Ja atakuję naród polski a ty go bronisz!!!???? Po pierwsze: pisze się "wyimaginowanym" - a nie "wy imaginowanym"(!!!) panie "obrońco narodu". Nie nazywaj ordynarnego i do niczego niepasującego porównania, ironią ani sarkazmem. (Już starożytni zauważyli, że "każde porównanie kuleje" - twoje zaś jest totalnie beznogie).

Po drugie: pisze się "niezamierzony przez...itd" - a nie "nie zamierzony"(!!!). Ortografii się ucz!!!

Po trzecie: pisze się "(...) obroną (...) przed atakiem..." - a nie "(...)obroną (...) na atak..." Gramatyki się ucz!!!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558803

No tak, Ty jesteś po prostu głupi, choć jak widać ortografii Cię nauczyli i kilka innych  informacji przekazali.Jeżeli więc nie Żyd,  nie dwużydzian, nie źle życzący Ukrainiec lub inny szkodnik , to po prostu głupek akademicki lub odwrotnie. A z głupkiem rozmowa trudna, bo jak wytłumaczyć głupiemu, że głupi? Nie potrafisz odróżnić główna od twarogu. Nie martw się tutaj na Portalu jest więcej Tobie podobnych, może to nie konkurencja, ale nie będziesz czuł się osamotniony.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1558806

- jak się okazuje - debilnym trollem. 

Wydal się z mojego bloga i więcej się tu nie zanieczyszczaj.! 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558810

Zdecydowany Amatorze!

Dawno tak się nie uchichrałem. Słowo daję.

Gdy zaczynałem karierę na "Niepoprawnych" w październiku, czy we wrześniu zeszłego roku, to wówczas Ciebie nie było, a szkoda. Było smutno.

Jednocześnie, przyrzekam uroczyście, iż nigdy nie będę Cię sekował, to znaczy nie będę Ci dogryzał i stawiał pałek. Pisz dalej. Tak trzymaj! I Nie cykaj rzadkich!

Pozdrawiam serdecznie.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1558924

Uwierz mi proszę,  że ta cała tragiczna konwersacja bardzo mnie zasmuciła. Jeże nie było to " miękką formą manipulacji " przeciwnika, to  obrazuje bowiem, tragiczny stan umysłu tego Polaka " prawicowca". Tutaj nie ma miejsce na jakiekolwiek świętowanie... to jest żałoba narodowa...ten gość pogrzebał tutaj kawałek prawdy...i on żyje i będzie nadal to czynił i to w swoim uporze i głupocie. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558948

   Co to ma być!? Wyrażenie żalu, że ja żyję!!!???  Wezwanie do zabicia mnie!!!???  Mam złożyć doniesienie do prokuratury, zwróciwszy się o twoje dane do moderacji!!!???

Co do "tragicznego stanu umysłu", to może być mowa o twoim "umyśle"! Podobnie, jak może być mowa o twoim tępym uporze (odporność na argumenty bardzo konkretne i - będące oznaką umysłowej ociężałości - powtarzanie swoich zarzutów ) i o twojej głupocie.

Aha, żeby ciebie ucieszyć: mój tekst własnie się ukazał w lokalnym miesięczniku o nakładzie ponad 3 tysiące egzemplarzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1559114

To, że żyjesz to stwierdzenie faktu. Czy Ty doprawdy taki tępy jesteś, że zwykłej przenośni nie rozumiesz ?

Poza tym przecież zastrzegałeś, że nie chcesz ze mną komunikować... Hmmm, 3000 tysiące  powiadasz ? No to może Gross lub inna  gnida podchwyci Twój tekst i będzie bo propagować za granicą. Dorobią z dwa zera, by suma była poważniejsze i będą się opierać na " dowodach Polaka" o nazwisku takim a takim, który napisał artykuł w takim a takim piśmie. I nikt z opinii publicznej danego kraju nie będzie tego sprawdzał, każdy uwierzy tej wszy na słowo, bo... przecież Polak napisał. Tak wyglądają te mechanizmy na " Zachodzie"... Ale o tym, to już nie pomyślałeś , gdyż zapewne pycha i jakaś " misja prawdy" popchnęły Cię do tego. Na tzw." Zachodzie" ludzie wykształceni dobrze znają historię powszechną,  ale 85% społeczeństwa to już w ogonie nie zna.Opiera się na propagandzie medialnej i gazetom z bulwaru, które to są nam albo nie przychylne, albo z nas kpią , albo używają do własnych celów... Dlatego powtarzam, uczyniłeś RP wielką " przysługę "... taką niedźwiedzią ...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1559124

Ja Ciebie w tym miejscu przepraszam za użycie tych okropnych epitetów. Po prostu szlag mnie jasny trafił po przeczytaniu tego pasażu. Jak czytam chyba rzeczywiście nie zdajesz sobie sprawy z tego coś uczynił. Nie zdajesz sobie sprawy z wrogów wewnętrznych i to na różnych stanowiskach...No więc skoro nie zdajesz sobie sprawy, to i nie można Cię obrażać za brak świadomości. Więc Stary jeszcze raz najmocniej przepraszam...Może Duch Święty Cię natchnie i zdasz sobie kiedyś sprawę z własnych uczynków lub jakaś żydowska organizacja da Ci medal z kartofli za Twoje zasługi na rzecz walki o żydowską prawdę historyczną... Myślę,  że najpóźniej wówczas orientujesz się o co tu chodzi...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1559125

 I nie pisz do mnie więcej, bo ja nie jestem psychiatrą ani nawet psychologiem. Nie potrafię ci pomóc. 

Naprawdę, zdrowia na umyśle ci życzę. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1559131

!!!! ????

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1559115

Postawiłem Ci plusa, bo jakiś kretyn tutaj postawił Ci minusy z definicji...za wykrzykniki i znak zapytania...

Czy kogoś tu na Niepoprawnych pogięło ? Za coś takiego stawiać minusy ? Czy to jakaś zawiść pomieszana z głupotą?  

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1559126

Pan tylko sie chwali i rozglasza, ze bylo tysiace polskich kapusiow.
Nie o liczbe tu choidzi, bo nastepni beda twierdzili, ze bylo ich miliony.
Chodzi tu o PODKRESLANIE tego zjawiska -ktore istnieje w kazdym spoleczenstwie.
Podkresla sie rzeczy z ktorych jest sie dumnym.
Milczy o rzeczach wstydliwych - szczegolnie kiedy daja one pozywke wrogom.
Wiec prosze zdecydowac sie, czy Pan to pisal z punktu widzenia durnego chwalipiety,
czy tez z wrogich Polsce pozycji

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1558802

Ja sikę chwalę polskimi agentami gestapo!!!??? Chodzi o mówienie prawdy, nie o chwalenie się. 

Przemilczać rzeczy wstydliwe? To dopiero jest dawanie pożywki wrogom. Jeśli sami się ze sobą nie rozliczymy, będą nas rozliczać nasi wrogowie.  Tutaj przykładem jest Kościół, który nie potrafił zrobić porządku z pedofilami w szeregach duchowieństwa.  W rezultacie rozliczenia prowadzili wrogowie Kościoła, problem został wyolbrzymiony i Kk poniósł wielkie straty. 

Zaś ostatnie pańskie pytanie świadczy  źle o pańskich zdolnościach intelektualnych. Ja piszę z pozycji człowieka, który mówi prawdę.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558804

@Marek Czech.
Nie wpisalem tego "x" przed twoja ksywa , bo nie jestes zadnym ksiedzem, a ksywa to nie nazwisko.
Prawda jest tylko jedna. To komunal.
Jednak jest bardzo istotne z jakiego punktu widzenia sie na nia patrzy.
Zwykle ludzie, a nawet cale narody patrza na jakiekolwiek zjawisko pod katem najbardziej korzystnym dla siebie.
Mozemy przyjac, ze patrzymy na polskich bandytow i polskich bohaterow.
Polak bedzie podkreslal ta prawde, ze mielismy wspanialych ludzi, ktorzy oddawali nawet swoje zycie za innych.
Przy okazji moze zauwazyc nastepna prawde, ze Zydzi w Gettach mieli znacznie wiecej bandytow, szmalcownikow i innych przestepcow od Polakow.
Zyd tez bedzie widzial to co jest dla niego korzystne.
Dlatego bedzie mowil o niezmierzonych tysiacach polskich szmalcownikow - nie zauwazajac zupelnie zydowskich wspolpracownikow Gestapo.
Jest to bardzo wymierna propagandowa wartosc. Prawda tez sluzy propagandzie.
Dlatego obecnie - w czasie wscieklej zydowskiej nagonki na Polske, mowienie o tysiacach polskich kolaborantow to jest prymitywna propagandowa zagrywka.
Robia to ci ktorzy chca udowodnic, ze zydowskie klamstwo o spolpracy Polakow w mordowaniu Zydow jest prawda.
Moga to robic tez kompletni glupcy.
Dalej bedzie pan upieral sie przy swojej "prawdzie" ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1558859

Jak widzimy ten tytan " yntelektu", ten 2stein wziął się  za rozliczanie Narodu i to w kontekście  polskich szmalcowników ...rozpoczął od liczenia. Wobec tego , że palców mu zabrakło, więc każdą informację szacunkowo mnoży przez 1000, by było po prawdzie i żaden szmalcownik się nie uchwał.Wiec , albo psychiczny i z definicji i lubi duże liczby, albo kompleksy na punkcie prawdy . Zapewne historyk z niego i to  z kilku dziesięcioletnim stażem pracy, chociaż zarzeka się, że udziela się jedynie publicystyczne. 

Pzdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558807

I wydal się z mojego bloga  trollu - nie zanieczyszczaj się tu więcej!!!!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558809

mi zarzucał brak znajomości ortografii, a teraz sam wypisuje jakieś dyrdymały ..." wydal się "... ??? ..." nie zanieczyszczaj się tu..." itd. 

Patrząc na sens ostatnich komentarzy, to chyba jednak przebił mnie w tego pokera języka polskiego . Jego atu- same brednie, bez ładu i składu...

Ps. ..." nie zanieczyszczeń się tu więcej "  można zrozumieć  ( zanieczyszczenie = brud) że  ja się  na jego blogu mogę ubrudzić , fakt zapewne głupotą: -))))

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558861

To raczej Pan powinien pisać "ze zrozumieniem"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1558797

Ciekawy tekst o judeopolonii, na s. 24 spadł po kilku godzinach do piwnicy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1558737

A kto to jest s24 ? A kto to jest Prawica.net ? A kto to jest większość portali ? Również prawicowych ?

To są cykliści Droga omilko.

Pzdr.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1558782

Ustawa jest w pełni wykonalna - Żydzi celowo fałszują sens jej zapisów by nadal domagać się "rekompensat"...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1558760

Ustawa jest w pełni wykonalna - Żydzi celowo fałszują sens jej zapisów by nadal domagać się "rekompensat"...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1558761

Należy wznowić śledztwo w sprawie Jedwabnego i Kielc, czego też żydzi się boją bo to prawdopodobnie było ich dziełem kiedy wymogli na śp Prezydencie RP Prof. Lechu Kaczyńskim umorzenie tego śledztwa. Po wyjaśnieniu puścić to w świat w j. angielskim.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#1558812

   Ich dwa oszczercze mity o "polskich zbrodniach" obrócą sie w proch i pył.  Gross wyjdzie na totalnie skundlonego oszczercę.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

x Marek Czech

#1558813