Czy naprawdę wszyskiemu jest winny Putin?

Obrazek użytkownika kociarz
Kraj

Chciałbym się odnieść to wpisu kolegi blogera "jazgdyni"

Oczywiście nie neguje że Rosja (Putin) prowadzi swoją imperialną polityke. Jednakże czytając jego wpis odniosłem wrażenie

ze Putin kręci polityką USA i Izraela tak jak chce. Czy zatem wszyscy senatorowie Senatu USA są na żołdzie Putina bo przecież przgłosowali jednogłośnie Act 447. Czy premier B. Netanjahu  tylko wykonuie polecenia Putina a antypolanizm wśród żydów izraelskich i diaspory żydowskiej w USA, który był propagowany od wielu, wielu lat to też jego szatański plan?

Myśle że oprócz Putina Polska ma także innych zajadłych wrogów. Jeżeli mamy takiego najważniejszego sojusznika jak USA i strategicznego partnera jak Izrael to mogę tylko przypomieć powiedzenie " Panie Boże chroń mnie od takich przyjaciół, z wrogami poradzę sobie sam".

Kociarz - bo koty nie kłamią

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Ruskie jeszcze od czasu CCCP mieli i mają paranoję/pierdu*ca na punkcie imperialistycznych (z USA) czpionów/szpiegów. Wszędzie ich węszą . A to zrzucają stonkę z samolotów ,a to urządzają jakieś dywersje itd.
Amerykany (dla symertii ) także cierpią na zbliżoną przypadłość . Za wszystko odpowiedzialni są "ruskie hakiery" ,a to brexit spowodowali ,a to Trumpa wybrali ,a to Fajansbuk zfejkniusowali itd. .

Może to zależy ,od tego ,czy dany delikwent złożył "przysięgę wierności" jakiejś zachodniej loży masońskiej ,czy wschodniego odpowiednika w postaci "okultystycznego zakonu GRU"

Tego pewnie nie da się "załagodzić" . Starcie "post-prawosławni" versus "post-protestanci". Paranoiczna psychoza ,czy psychotyczna paranoja .

Natomiast ,jak widać, Netaniahu ,a to coś podpowie neocon-om w NYC , a to odwiedzi litwaków w Moskwie i zawsze "wyjdzie na swoje" .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1557682

Za wszystko winić Putina nie można, już choćby z tego powodu, że ma on podobno domieszkę krwi żydowskiej, byłby to zatem klasyczny przypadek antysemityzmu. Ale jest on głównym winowajcą rozpętywanych, jak w niedawnym przypadku, wściekle antypolskich nagonek o międzynarodowym zasięgu. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Rosja i rządzący nią tak już mają w stosunku do Polski od przynajmniej 300 lat.

Niech na początek "niewinny" Putin otworzy w pełni archiwa tylko z dokumentami dotyczącymi Drugiego Rozbioru Polski, Targowicy i Trzeciego Rozbioru. Jeśli ujawnienia archiwaliów z tak odległych czasów boją się Ruscy jak ognia, to cóż dopiero z wieków XX i XXI.

 Pozdrawiam    

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1557688

ruskie wraz z żydami działają wspólnie i w porozumieniu w zakresie polityki historycznej. zresztą mają kwity na holocaust. a rosyjskich intryg jest masa, również w Polsce, kraju ważnym i frontowym. wiele z tych działań odbywa sie pod fałszywą flagą a tropy i odpowiedzialność zrzuca się na innych. cały czas trwa również wojna informacyjna, potężna o niebo bardziej, niż przeciętny zjadacz chleba pomyśli. zwł. tematy żydowskie i ukraińskie ruskie mają opanowane, wykorzystywaniu ich sprzyja i temperament Polaków. Rosja jest oczywistym wrogiem, nie tylko potencjalnym przeciwnikiem, cicha wojna trwa i nie ma pola do manewru. USA zaś jest rządzone przez "głębokie panstwo" globalistów, popierających lewicę. z tym mierzy sie i Trump. Nie można rozkminiać wszystkiego na zasadzie prostackich spisków, jest wiele wspólnych ale i sprzecznych interesów, przez co świat jest skomplikowany. sojusz militarny nie oznacza, że takie Stany będą dbac o Polskę bardziej niż o siebie, to chyba oczywiste. Zwłaszcza znając historię Polski nie należy się dziwić wszelkim intrygom

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1557696

Witaj!

 

Ani nie wszyscy kongesmeni USA są na żołdzie Rosji, ani żydowski antypolonizm nie jest ruskim wynalazkiem.

Lecz ruscy wszystkie takie sprawy potrafią wykorzystać do swoich celów. To mistrzowie manipulacji i kłamstwa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1557701