"Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca

Obrazek użytkownika elig
Idee

wraz z podpisaniem przez prezydenta Andrzeja Dudę nowelizacji ustawy o IPN i jego zapowiedzi skierowania jej do Trybunału Konstytucyjnego.  Świadczy o tym reakcja władz Izraela na wystąpienie prezydenta Dudy {TUTAJ(link is external)}, a także artykuł w wojowniczej izraelskiej gazecie "Haarec" {TUTAJ(link is external)}.  Za dwa tygodnie [takie ustalono vacatio legis] ustawa wejdzie w życie, chyba, iż TK się jakoś nadzwyczajnie pospieszy z wyrokowaniem.

  Niektórzy posądzają Dudę o tchórzostwo, np. Marek Mojsiewicz w notce "Tchórzliwa decyzja Dudy. Chocholi taniec prezydenta" {TUTAJ].  Pisze on:

  "Duda zachował się tchórzliwie. Nie miał odwagi nie podpisać ustawy, a że mogło coś takiego chodzić mu po głowie świadczy tajemnicze spotkanie rano z Morawieckim. To skierował ją do Trybunału Konstytucyjnego podkreślając tym samym , że stoi zboku konfliktu i nie do końca utożsamia się z interesem Polski.".

  Zupełnie się z tym nie zgadzam.  Gdyby prezydent nie skierował tej ustawy do TK, zrobiłby to ktoś inny [np. opozycja].  Zapowiedź Dudy pozwoliła władzom Izraela na wycofanie się z koziego rogu, w jaki się zapędziły.  Izraelskie MSZ mogło oświadczyć:

  "- Mamy nadzieję, że uda nam się uzgodnić zmiany i poprawki w nowelizacji ustawy o IPN, gdy będzie się nią zajmował Trybunał Konstytucyjny - podało w komunikacie izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.".

  i stworzyć iluzję, że Izrael jednak coś osiągnął dzięki tej awanturze.  W rzeczywistości poniósł klęskę.  Poparły go tylko władze Kanady i parlament Ukrainy, przy czym chodziło im o nieważną dla Izraela sprawę zbrodni banderowców.  Hałas w mediach był dużo mniejszy, niż się Żydzi spodziewali, a Departament  Stanu USA po początkowych pomrukach złagodził swe stanowisko i oznajmił tylko, iż nie będzie się wtrącał do polskiego procesu legislacyjnego i ograniczy się do bacznego obserwowania sytuacji.  Minister spraw zagranicznych Niemiec oznajmił, że wyłączną winę za Holocaust ponoszą Niemcy.  Nie udało się też zaszantażować władz polskich.

  W polskiej opinii publicznej nastąpił przełom.  Żydzi zrzucili maski i okazało się, że władze Izraela Polakami gardzą, a znaczna część izraelskiej opinii publicznej ich po prostu nienawidzi.  To spowodowało, iż odrzucono wszelkie tabu i zaczęto głośno mówić o tym, iż to żydowscy kolaboranci umożliwili przeprowadzenie Holocaustu.  Przypomniano o współpracy Żydów z Sowietami.  Nasza wiedza historyczne znacznie się poszerzyła.  Znikła fałszywa iluzja "przyjaźni polsko-żydowskiej".  Jest stare powiedzenie "Kochajmy się jak bracia, lecz liczmy się jak Żydzi".  Od tej pory w stosunkach polsko-żydowskich obowiązywać będzie druga część tego porzekadła.

  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:20)

Komentarze

Skoro „Prezydent RP pisze „Holokaust Żydów był planową eksterminacją, nie mającą precedensu w całych dziejach ludzkości” to prezydent tak jak wcześniej żydzi nie rozumie, że może być tylko jeden naród wybrany.
Próba zajęci przez aryjskich Niemców, miejsca zajmowanego przez wieki przez żydów skończyło się masakrą tych ostatnich. Niemcy się wycofali z rankingu a ich miejsce zajęli Polacy. Stąd ma wyjść Iskra Boża i dlatego żydzi są tak czujni i drażliwi na swój sposób. Chodzi o ich wybraństwo. Chodzi o zamach na największą z największych świętości! Polacy chcą być jak Żydzi, nie jak zwierzaki-goje! Stwierdzili, że chcą im zabrać HOLOKAUST! O to chodzi. Polacy chcą tego samego, co żydzi i nie chcą cicho siedzieć. Taki jest powód „agresji”, która jest skoordynowaną odpowiedzią na próbę ustawiania się na tym samym piedestale, gdzie stoi naród wybrany. Tego żydzi nie mogą wprost znieść i dlatego im puściły nerwy i zwieracze. Maiła rację pan Grzegorz Braun mówiąc o kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym.
I powtórzę: ekshumację w Jedwabnem zacząłbym już, w piątek, 2 lutego A.D. 2018. Prof. Szwgrzyk dostałby polecenie, aby zacząć NATYCHMIAST!
Poza tym natychmiast zawarłbym jakąś poważną umowę z Chińczykami, żeby pokazać USA, że nie są jedyni na tym świecie. I tyle w tym temacie.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1557482

Duda to zdrajca Polakow, wystrugany przez Kczynskiego z banana, o czynm juz wielokrotnie sie przekonalismy .Zreszta to nie pierwszy raz jak Kaczynski nam serwuje jakas antypolska swinie to samo dotyczy Morawieckiego specjaliste historyka od Katynia.
Tuz po przejeciu stolka pod zyrandolem zapalajc swiece hanukowe w imieniu narodu polskiego powiedzial ze nie bedzie zadnej ekshumacji w Jedwabnym,czyli ze on bedzie kultywowal klamstwa zydokomuny szkalujace Polskei podazal za polityka Stolcmana/Kwasniewskeigo ponizania Polakow aby dac wielkie pieniadze zydowskiej mafi za mienie Polakow zydowskiego wyznanaia bezpotomnie zmarlych.
Duda to podwojny gudlajski doopowlaz dla ktorego interez Polski jak juz udowodnil jest drugoplanowy, na pierwszym planie jest obrona gudlajstwa.Atak na Polakow tego zdrajcy w obchodach pogromu kieleckiego wykazal dobitnie i potwierdzil jaka role ta swinia ma pelnic jako niby prezydent polski.Bo tylko skrajne antypolskei srodowiska jeszce pisza ze to Polacy mordowali zydow w Kielcach, co zostalo juz dawno obalone przez badania naukowe.
Tak ze po tej swini niczego dobrego sie nie ma co spodziewac.
Wyglada na to ze przyjdzie taki moment ze zydzi beda nusieli sie przyznac do klamstwa ciekawe co zrobi wtedy maz Kornchazer.

Polacy powołali grupe ludzi do rozmow na tematy historyczne a zydzi jakoś zwlekają . A dlaczego zwlekaja ? Poniewaz boja sie prawdy, ktora wyjdzie na jaw wczesniej czy pozniej podczas konfrontacji na argumenty . Bo jezeli Polacy zamordowali np. jednego zyda, to zydzi w to miejsce zamordowali dwoch lub trzech . Problem polega na tym ze zydow jezeli mordowali to polscy przestepcy scigani przez polskie panstwo podziemne . Natomiast zydzi mordowali Polakow w imieniu prawa samego sobie ustanowionego w czasie komunistycznej okupacji Polski . W 1939 roku po inwazji Sowietow na Polskę zydzi masowo przechodzili na strone rosyjskiego okupanta , rozbrajali polskie cofające się oddzialy wojska i Polakow deportowali głownie na Syberię ktorych wiekszość tam zmarla . W gettach policja zydowska była gorsza od SS-manow . Po wojnie 90% zydow obsadzilo najwazniejsze stanowiska w Urzedzie Bezpieczenstwa publicznego i Informacji Wojskowej . Zydzi po wojnie zamordowali kilkadziesiat tysięcy polskich patriotów . Tylko jeden Salomon Morel, który był komendantem obozu W Swietochlowicach, a pozniej w Jaworznie zamordowal ponad 1500 Polakow . A Polacy podczas wojny tym zbrodniarzom pomagali przezyc . Pan Karol Tendera, ktory przezył oboz w Oswiecimiu powiedzial ze Polak pomagal to wszytkim,a zyd tylko swoim . Tacy to byli dalej sa ci nasi two two starsi bracia w wiarze.

PS. pisanie slow ZYD z duzej lirey jest beledem ortograficznym lub falszowaniem histori czy stanu obecnego, gdy zyd to wyznawca wiary judaistycznej tak jak katolik wyznawca wiary chrzescijanskiej. a nie narodowosc.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1557485

"Shitstorm" rozpętany przez Izrael zbliża się do końca? - jestem przekonany że nie. Zaczną się medialne mariaże, superprodukcje oraz retorsje dyplomatyczne. Przyznać należy że skubać Polski na "polskie obozy zagłady" już nie będzie można. Ustawy USA do grabienia środkowej Europy ominą Polskę i skupią się na naszych odwiecznych sojusznikach ze wschodu i południa. Będziemy mieli instalacje Judeoukrainy i tym podobne. Ale to bardzo dobrze, będzie pretekst do nowego powstania Chmielnickiego, dziś na Rusi RP już niema.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1557497

to może być treningowo-pokazowy przedsmak tego, co czeka Polskę przy ustawie reprywatyzacyjnej. prawdę mówiąc, słabe to działa. choć gdyby rządziło PO...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1557544

Nie sądzę, że będziemy się liczyli "jak żydzi" (dla ciebie jeden, dla mnie jeden, u ciebie dwa dla mnie dwa....), nie pozwolą nam nasze "ełyty" jakby nie było wszystkie wychowane na "okrągłym gracie", a więc żydokomuszej Magdalence. Na razie z uwagi na brutalną wręcz ingerencję Izraela do polskiego ustawodawstwa, władze niejako były zmuszone naciskiem opinii publicznej tak się zachować (wyraźnie widzieliśmy PJK stojącego z boku i oczekującego na reakcję społeczeństwa zanim zabrał głos). Gdyby nie nasza masowa dezaprobata na poczynania Izraela Ustawa byłaby już zmieniona pod nadzorem "powierniczego zarządu żydowskiego". W zasadzie nic jeszcze do końca nie wiemy o losach tej Ustawy, nie wiadomo jakie stanowisko zajmie TK (jakie dostanie wytyczne), jakie ustalenia zapadną w "komisjach rozmownych przy koszernej". W tym czasie wywoła się kolejną jakąś burzę i przepchnie się nowelizację ustawy tak jak przepchnięto np. "Umowę przedakcesyjną ze Wspólnotami Jewrejskimi'  obligującą nas do "ograniczenia" (likwidacji) produkcji przemysłowej, pod przykrywką "Uchwały lustracyjnej". Nie na darmo chyba "służby" w tym i MOSSAD wystrugały z banana Prezydenta i Premiera.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1557505

Mam wszelkie prawa twierdzic i fakty dzisiejsze to potwierdzaja, ze jest to dopiero poczatek eskalacji atakow na nasz kraj.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Joe Chal

#1557536

Jak zauwazyl "byly" mec. Olszewski, ta ustawa jest bublem prawnym, poniewaz "naukowcy" i "artysci" beda mogli, pod ochrona te Ustawy,j klamac na temat mordow Polakow na Zydach. Zaden Sad nie potrafi rozstrzygnac czy oszczerstwa Grosa to dzialalnosc naukowa, czy artystyczna.
Gdyby TK skladal sie z Polakow, powinien nakazac usuniecie punktow ktore zezwalaja tworzyc KLAMSTWA na okreslony temat.
Powtarzam : - Ustawa o IPN zezwala na tworzenie KLAMSTW. Nie jestem calkowicie przekonany, ze jest to zgodne z Konstytucja.
Korekte mogl zrobic sam Duda, ale zdrajcy maja to do siebie, ze sa po prostu zdrajcami.
Dlatego uwazam, ze ten caly raban na temat Ustawy o IPN to prowokacja zydowska w celu odwrocenia uwagi od znacznie wazniejszej dla nich Ustawy Reprywatyzacyjnej. Przeciez Zydzi nie tylko znali tresc Ustawy o IPN od dwoch lat, ale byli tez jej wspolautorami.
Natomiast musza sie czuc troche zaskoczeni reakcja polskiego spoleczenstwa.
Nie wzieli pod uwage, ze Polacy maja troche inny charakter narodowy, niz strachliwi i posluszni jakiejkolwiek wladzy Zydzi.
Dlatego ta skomplikowana prowokacja to klasyczny "strzal w kolano", ktory obroci sie przeciwko nim. Swiat juz poznaje coraz bardziej ich role we wlasnym "Holokauscie".
Natomiast antypolska propaganda polskiej i swiatowej zydowskiej prasy nie ustanie, bo tu chodzi o wielkie pieniadze, oraz mozliwosc zagarniecia nieruchomosci, ziemi, a nawet calej Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557575

P.S. Nie jestem tez calkowicie i doglebnie przekonany, ze zydowskie proby rozpetania wojny pomiedzy banderowcami i Polakami zakoncza sie dla Zydow sukcesem, z tego prostego powodu, ze banderowcy nienawidza Zydow jeszcze bardziej niz Polakow. Jezeli pracodawcy beda wyjasniali swoim ukrainskim pracownikom na czym polega i do czego zamierza izraelski atak na Polske, mozna bedzie uzyskac poparcie licznej rzeszy w naszej obronie.
Poniewaz atak na nasz kraj otworzyl oczy szerokim masom Polakow, Zydzi w wypadku konfliktu, nie moga byc pewni poparcia Policji, Wojska czy Sluzb Specjalnych. Nie wszystkim tez Partyjnym, wlaczajac w to niektorych Zydow, jest obojetny los kraju w ktorym zyja wraz z rodzinami i dziecmi.
Dlatego nie sadze, by wrogowie dazyli do konfrontacji. Beda chcieli tlumaczyc nam, ze trzeba tolerowac ich klamstwa i wrogie postepowanie. Terror pustego slowa "antysemityzm" wyraznie zakonczyl sie w Polsce po ataku Izraela. Pozostaja im nawolywania do wspolnych tradycji, wieloletniej wspolpracy i olbrzymiego wkladu ich "kultury". (A kazde z tych "prawd" jest klamstwem, co widzi wyraznie coraz to wiecej Polakow.) Wrog jest inteligenty i pozbawiony skrupulow. Dlatego nalezy uwaznie obserwowac ich poczynania i jednoczyc sie bez wzgledu na poglady, religie, czy zapatrywania. Sytuacja jest wyrazna, wiec podzial jest prosty. Polska jest zagrozona, wiec dzielimy sie na wrogow i obroncow ojczystej ziemi.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1557577

P.S. Nie jestem tez calkowicie i doglebnie przekonany, ze zydowskie proby rozpetania wojny pomiedzy banderowcami i Polakami zakoncza sie dla Zydow sukcesem, z tego prostego powodu, ze banderowcy nienawidza Zydow jeszcze bardziej niz Polakow. Jezeli pracodawcy beda wyjasniali swoim ukrainskim pracownikom na czym polega i do czego zamierza izraelski atak na Polske, mozna bedzie uzyskac poparcie licznej rzeszy w naszej obronie.
Poniewaz atak na nasz kraj otworzyl oczy szerokim masom Polakow, Zydzi w wypadku konfliktu, nie moga byc pewni poparcia Policji, Wojska czy Sluzb Specjalnych. Nie wszystkim tez Partyjnym, wlaczajac w to niektorych Zydow, jest obojetny los kraju w ktorym zyja wraz z rodzinami i dziecmi.
Dlatego nie sadze, by wrogowie dazyli do konfrontacji. Beda chcieli tlumaczyc nam, ze trzeba tolerowac ich klamstwa i wrogie postepowanie. Terror pustego slowa "antysemityzm" wyraznie zakonczyl sie w Polsce po ataku Izraela. Pozostaja im nawolywania do wspolnych tradycji, wieloletniej wspolpracy i olbrzymiego wkladu ich "kultury". (A kazde z tych "prawd" jest klamstwem, co widzi wyraznie coraz to wiecej Polakow.) Wrog jest inteligenty i pozbawiony skrupulow. Dlatego nalezy uwaznie obserwowac ich poczynania i jednoczyc sie bez wzgledu na poglady, religie, czy zapatrywania. Sytuacja jest wyrazna, wiec podzial jest prosty. Polska jest zagrozona, wiec dzielimy sie na wrogow i obroncow ojczystej ziemi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557578

Jak zauwazyl "byly" mec. Olszewski, ta ustawa jest bublem prawnym, poniewaz "naukowcy" i "artysci" beda mogli, pod ochrona te Ustawy,j klamac na temat mordow Polakow na Zydach. Zaden Sad nie potrafi rozstrzygnac czy oszczerstwa Grosa to dzialalnosc naukowa, czy artystyczna.
Gdyby TK skladal sie z Polakow, powinien nakazac usuniecie punktow ktore zezwalaja tworzyc KLAMSTWA na okreslony temat.
Powtarzam : - Ustawa o IPN zezwala na tworzenie KLAMSTW. Nie jestem calkowicie przekonany, ze jest to zgodne z Konstytucja.
Korekte mogl zrobic sam Duda, ale zdrajcy maja to do siebie, ze sa po prostu zdrajcami.
Dlatego uwazam, ze ten caly raban na temat Ustawy o IPN to prowokacja zydowska w celu odwrocenia uwagi od znacznie wazniejszej dla nich Ustawy Reprywatyzacyjnej. Przeciez Zydzi nie tylko znali tresc Ustawy o IPN od dwoch lat, ale byli tez jej wspolautorami.
Natomiast musza sie czuc troche zaskoczeni reakcja polskiego spoleczenstwa.
Nie wzieli pod uwage, ze Polacy maja troche inny charakter narodowy, niz strachliwi i posluszni jakiejkolwiek wladzy Zydzi.
Dlatego ta skomplikowana prowokacja to klasyczny "strzal w kolano", ktory obroci sie przeciwko nim. Swiat juz poznaje coraz bardziej ich role we wlasnym "Holokauscie".
Natomiast antypolska propaganda polskiej i swiatowej zydowskiej prasy nie ustanie, bo tu chodzi o wielkie pieniadze, oraz mozliwosc zagarniecia nieruchomosci, ziemi, a nawet calej Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557576