Dlaczego tłumaczymy się przed "bratnim" "narodem"?

Obrazek użytkownika Dariusz Grudziecki
Kraj

Pełny tytuł - «Dlaczego MUSIMY tłumaczyć się przed naszym nowym "bratnim" "narodem"?»

 

Według twierdzeń "naszych" polityków, w tym premiera Mateusza Morawieckiego, żydzi to nasi "bracia".

Jeszcze niedawno (jakieś dwa tygodnie temu) ciągle słyszeliśmy od rządzącej ekipy, że Izrael to – obok USA – nasz najważniejszy, wprost strategiczny, sojusznik, a relacje obecnie rządzących w naszym kraju z Izraelem nigdy nie były lepsze.

 

W to ostatnie zapewnienie wierzę w stu procentach.

O co poniektórych uwarunkowaniach tych relacji pisałem w artykule: «Morawiecki premierem – wojna "chazarów" z szabes gojami»

( http://naszeblogi.pl/49237-morawiecki-premierem-wojna-chazarow-z-szabes-gojami )

 

Teraz, po napaści (dyplomatycznej) Izraela na Polskę, dowiedzieliśmy się, że nowelizacja ustawy o IPN była uzgadniana z Izraelem!

 

Obce państwo decyduje, jakie MA BYĆ prawo w Polsce!!!

 

Już ten sam fakt powinien być podstawą do dymisji wszystkich za to odpowiedzialnych, a odpowiednie organy państwa powinny rozpocząć dochodzenie i ściganie.

Art. 1 i 4 konstytucji mówią bowiem jednoznacznie i wprost do kogo należy władza w Polsce, w tym władza ustawodawcza.

 

W przypadku, gdyby ktoś miał jeszcze watpliwości, to może zajrzeć do "Preambuły", gdzie jest zapis:

"...my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (...) ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej jako prawa podstawowe dla państwa (...)

 

Dzisiaj słyszymy od ambasadora Izraela szantaż, że jeżeli (P)AD podpisze uchwaloną przez sejm i senat ustawę, to nie będzie żadnych rozmów komisji polsko – izraelskiej.

Najpierw pytanie - po co w ogole jest ta komisja?

Czy po to, aby Polska dowiedziała się:

 1. że ustawa o IPN MUSI być kolejny raz znowelizowana, tym razem już z zapisami literalnie podyktowanymi przez Izrael?

 2. jakie zapisy MUSZĄ być w przygotowywanej ustawie reprywatyzacyjnej? (Izrael ma zakusy na kwotę BILIONA złotych - http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/tego-chca-zydzi-od-polski-lasy-fabryki-kamienice-nawet-bilion-z_1038843.html)

Czy już tak daleko zaszedł proces wasalizacji polskich "chazarów" od WIELKIEGO BRATA z Tel-Avivu?

(http://naszeblogi.pl/48964-narod-zydowski-jaki-narod-panie-pad)

 

Przez prawie połowę ubiegłego wieku mieliśmy inny "bratni" naród.

Nikt NAS – Polaków nie pytał, czy MY chcemy tego - "przyszywanego" "żelaznymi nićmi" - "brata"!

Ta sama "grupa", która wtedy, wspierana przez ruskie czołgi, wymuszała "wieczystą braterską przyjaźń polsko-radziecką", teraz wmawia nam, że naszym "odwiecznym bratem" jest naród żydowski", a Izrael to nasz najważniejszy – obok USA – sojusznik.

 

Pomijając pytanie, komu ten sojusz jest potrzebny: nam czy Izraelowi (bo chyba nasz "sojusz" z USA nie jest zależny, na zasadzie sine qua non, od "sojuszu" z Izraelem? - http://naszeblogi.pl/49431-kiedy-pis-uzna-jerozolime-za-stolice-izraela), koniecznie trzeba podnieść taką "sprawę": może jednak ci, którzy od 1989 roku zawłaszczyli sobie władzę w NASZYM państwie, raczyliby jednak zapytać NAS – Polaków w referendum, czy my sobie takiej "braterskiej" przyjaźni, z tym "bratem" życzymy?

 

Bo – zgodnie z przywołanymi wcześniej artykułami konstytucji:

 1. to NASZYM-Polaków domem ("dobrem wspólnym") jest Polska;

  Więcej w tekście: http://naszeblogi.pl/48767-polska-dla-polakow-czy-tego-pan-chce-czy-nie-panie-pad

   

 2. WŁADZA W POLSCE NALEŻY DO NARODU POLSKIEGO, a nie do takiej, czy innej, mniejszości;

  (To, że nie możemy jej wykonywać, nie zmienia bowiem stanu prawnego)

  Więcej w tekście: http://naszeblogi.pl/49476-zydzi-z-zydami-decyduja-o-polsko-zydowskim- pojednaniu

 

I przy okazji – byłoby to już "szczytem uprzejmości" – mogłoby pojawić się w tym referendum też pytanie, czy MY-Polacy jesteśmy przekonani, że mamy z czego się tłumaczyć!

Więcej w tekstach:

 

 1. http://naszeblogi.pl/49406-dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie

 2. http://naszeblogi.pl/49464-poczatek-konca-klamstwa-o-jedwabnem-lub

 

Jednak nie?

Bo co?

Bo może okazałoby się, że MY-Polacy uważamy, że absolutnie nie widzimy takiej potrzeby?

My to wiemy!

My też wiemy, kto powinien przeprosić za setki tysięcy Polaków pomordowanych na Wschodzie i tysiące Polaków pomordowanych tu, w Polsce, po II Wojnie Światowej.

 

I wiemy też, kto powinien tłumaczyć się za:

 1. współudział w budowanie KŁAMSTWA o przebiegu (obrazie) holokaustu żydów;

 2. za udział w przemyśle holokaustu

 

..........................

 

Inne artykuły autora na:

 1. http://grudziecki.salon24.pl/

 2. http://naszeblogi.pl/blog/5461

 3. http://niepoprawni.pl/blogi/dariusz-grudziecki

 4. http://www.mpolska24.pl/blog/demokracja-czy-postmonarchia

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Dzisiaj obcy jako dawniej bywało, udają
zatroskanie słowiańskiego narodu losami.
Wylewają krokodyle łzy. A żydzi z żydami
debatują o polsko-żydowskim pojednaniu.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1557417

Suwerenność – zdolność do samodzielnego, niezależnego od innych podmiotów, sprawowania władzy politycznej nad określonym terytorium.

 Suwerenność zewnętrzna gwarantuje, że państwo jest niezależne od innych państw w podejmowaniu decyzji. Suwerenność ta polega także na braku możliwości wpłynięcia na państwo za pośrednictwem organizacji międzynarodowych, międzynarodowych grup nacisku i sojuszy politycznych. W Projekcie wieczystego pokoju Immanuel Kant jako jego warunki wymieniał m.in. zakaz aneksji jednego państwa przez inne i zakaz ingerencji „przemocą do ustroju i rządów innego państwa”.

Uzgadniano ustawę? Pewne nie pierwszą, nie ostatnią. Wyjazdowa sesja Knesetu w Krakowie była ewenementem czy stanie się "tradycją"? 

PS

Jeżeli PAD nie  podpisze "Ustawy o IPN" o żadnej suwerenności mowy być nie może!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

casium

#1557418

- jak te małpy na drucie, momentami nieprzewidywalni - psim swędem, z wysoko uniesionymi ryjami, precyzyjnie się  synchronizują, błyskawicznie akomodują, harmonicznie rezonują. Oto przykładna braterska spolegliwość.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1557435

fragmenty ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/02/06/pilne-jesli-izrael-c...
„(…)
Po skandalicznych oszczerstwach rzuconych przez Izrael na Polskę, wydaje się że władze zarówno polskie jak i żydowskie próbują wyciszyć sprawę! Niedoczekanie ich! Nie możemy na to pozwolić bo to jest być albo nie być Polski i Polaków! Musimy wszyscy dużo pisać o historii Polski i Żydów zamieszkałych tutaj przez wiele wieków! Musimy tłumaczyć nasze teksty na języki obce i wysyłać je masowo w świat. Polonio włącz się!

Chodzi o to aby Polska dzięki naszym obywatelskim medialnym staraniom nie płaciła nienależnych Żydom odszkodowań bo to spowodowałoby unicestwienie naszego Państwa Polskiego i całkowite zniewolenie Polaków! W tym celu, musimy propagować konieczność wdrożenia w Polsce i na Świecie NOWEGO prawego, słusznego i sprawiedliwego prawa, opartego na fundamencie prawa naturalnego! Bo tylko w takim systemie prawa Polska ma szansę się wybronić!

Problem bowiem polega na tym że Polskie i międzynarodowe prawa stanowione, nie gwarantują celu prawa tj. jego słuszności, prawości i sprawiedliwości! W związku z powżyszym w świetle takich praw, Polska chociaż jest niewinna, może być pociągnięta do odpowiedzialności za zbrodnie których nie popełniła! Zgodnie z takim złym prawem (czytaj bezprawiem), zbudowanym na szkole frankfurckiej i talmudyźmie prawniczym, Naród Polski może zostać unicestwiony poprzez prawne (choć niesłuszne i niesprawiedliwe) wymuszenie wypłaty Żydom odszkodowań, co w praktyce oznaczałoby przejęcie przez Żydów i państwo Izrael całego Polskiego majątku wraz z ziemią i surowcami naturalnymi! A pamiętajmy że Naród który nie posiada ziemi, nie może mieć własnego państwa. To ziemia wraz z narodem jest podstawą istnienia państwa! Weźcie choćby przykład żydowski. Dopóki byli bez ziemi, tułali się po świecie nie mając własnego państwa! Walczmy o to abyśmy my Polacy nie stali się bezpaństwowymi tułaczami! Piłsudski: „Polska będzie wielka albo nie będzie jej wcale!” To czy będziemy skazani na wielkość czy znikniemy na zawsze zależy od naszych TERAŹNIEJSZYCH działań i mądrych lub głupich decyzji! Polacy! Zacznijcie używać rozumu i aktywujcie swoją moc!!!
(…)
Każdy Polak który zamierza walczyć na międzynarodowym froncie informacyjnym w celu obrony Polski i Polaków musi obowiązkowo przesłuchać CAŁY zamieszczony poniżej wykład Prof. Dr hab. Ks. Tadeusza Guza na YT pt. „M.in. o przemilczanej prawdzie o współudziale Żydów w holokauście – Ks. Tadeusz Guz”, gdzie analizuje on pod względem prawnym sprawę roszczeń Izraela w stosunku do Polski. Podane są również argumenty jakich możemy używać aby się bronić. Podane są pytania jakie powinniśmy zadawać Żydom i przedstawicielom państwa Izrael, na forum międzynarodowym i w ogóle jaką stosować linię obrony. Możemy tylko dziękować Bogu za to że dał nam tak wspaniałego i mądrego człowieka jak Prof. Tadeusza Guza, który również i wśród Niemców odwala uświadamiającą w kwestii holokaustu i prawa robotę za nasz słaby i bezrozumny rząd! Brak właściwych działań ze strony mieniącego się polskim rządu, w tak krytycznym dla Polski momencie, może doprowadzić do dezintegracji naszego państwa Polskiego.
(…)
Prezydent Duda powinien natychmiast podpisać ustawę o IPN! Na co on jeszcze czeka?! Jeśli myśli że uda mu się tutaj na naszym terenie zainstalować Polin czy stworzyć Rzeczpospolitą Przyjaciół to chyba postradał zmysły!!! A jeśli postaradałby zmysły i rozum, to jego miejsce powinno być w psychiatryku a nie na najwyższym urzędzie w Państwie Polskim!!!”

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1557471