Green Peace i Globalne Ocieplenie zapoczątkował Hitler

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Oszustwo "globalnego ocieplenia" i ideologię "Green Peace" zainicjował nie kto inny jak nazi socjalista Hitler. Dziś tą ideologię kontynuują jego ideologicznie bękarty - socjaliści dążący do panowania nad światem.

Ideologię "zielonych" w Niemczech wspierała i finansowała, a jakże, Rosja.

Tak. To zaczęło się wtedy.

Hitler napisał w swoim  Mein Kampf:

"Kiedy człowiek próbuje buntować się przeciwko żelaznej logice Natury, wdaje się w walkę z zasadami, które sam zawdzięcza swojej egzystencji jako człowiek."

Hitler był wielkim wielbicielem i wyznawcą Gai.

Tak jak myślał Hitler, podobnie myślała hitlerowska inteligencja. Wielu z nich podobnie jak Rudolf Hess i minister rolnictwa Walter Darre byli Tak jak myślał Hitler, podobnie jak hitlerowska inteligencja. Wielu z nich, podobnie jak Rudolf Hess i minister rolnictwa Walter Darre, było było wegetarianami i wielkimi fanami rolnictwa ekologicznego.Partia Hitlera była zażarcie przeciwna paleniu (mimo że Niemcy palili nałogowo tak długo, jak długo był dostępny tytoń). Była też masowo propagowana "energia odnawialna", zwłaszcza wiatrowa, pływowa i hydroelektryczna.

W czasie  przyjęcia obiadowego w 1941 roku Hitler powiedział :

    "Będziemy musieli użyć każdej metody przekonywania, aby umożliwić zaoszczędzenie każdego jednego kilowata ... Węgiel pewnego dnia zniknie." ""Przyszłość należy z pewnością do wody - do wiatru i do przypływów".

Czy to co głoszą wspólcześni globaliści nie brzmi znajomo?

Dzieje się tak dlatego, że naziści - tak jak podobni do swoich kolegów totalitarystów - komuniści - obawiali się i nie znosili postępu w przemyśle i czcili naturę. To w zasadzie jedyna istotną różnicę w stosunku do marksistowskiej ideologii:

Ideologia Angeli Merkel Energiewende, pranie mózgu waszych dzieci w szkole zieloną propagandą, stworzenie Climate Industrial Complex, wyłączenia prądu w Południowej Australii, Solyndra, Obama obiecujący, że ceny energii elektrycznej "nieuchronnie będą rosły w górę", zabijajace ptaki eko-krucyfiksy psujące krajobraz w coraz większej części kraju toprawdziwe powody, dla których Trump musiał  wyrwać Stany Zjednoczone z porozumienia klimatycznego w Paryżu. To w rzeczywistości "zasługa" nazistów.

W Niemczech zielona ideologia nazistów stała się nierozerwalnie związana z ruchem pokojowym - który, o ironio, był w dużej mierze sponsorowany przez Związek Radziecki.

Ociepleniowe szaleństwo nigdy nie opierało sie na nauce. Naukowcy są wirtualnie nieistotni w tej historii: są to jedynie przydatni idioci wynajmowani do realizacji politycznego programu.

Agenda globalnego ocieplenia jest po części religią - rodzajem pogańskiego kultu natury wyrażonego przez przeciwstawianie się zachodniej cywilizacji przemysłowej i stosowaniu wstecznych technologii, takich jak energia wiatrowa.

Po część  jest owocem lewicowej polityki i ekonomii: sposobem, w jaki Europa chce niszczyć i neutralizować ekonomiczną hegemonię Stanów Zjednoczonych, neutralizując jedną z największych przewag wobec konkurencji - obfitości paliw kopalnych.   USA stają się teraz numer jeden supermocarstwem energetycznym na świecie.

Globalne ocieplenie to oszustwo - największe na świecie.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:16)

Komentarze

podoba mi się bardzo tekst, ale uzupełniłbym go nieco o własne doświadczenia. W skrócie: mniej zauważam niemiecką "narodowosocjalistyczną" genezę "ocieplenia klimatycznego". Trzeba pamiętać że nie jest to pierwsze udane globalne oszustwo. Wcześniej była "zima nuklearna" o której zdarzyło mi się napisać kilka lat temu na NP - mimo upływu lat dalej uważam to za najbardziej udany mój tekst. Ideologia "zimy nuklearnej" którą w imię miłości do wszechświata narąbany marychą Zachód przyjął jako swoją została stworzona przez Związek sowiecki z myslą o tym aby ideologicznie pokonać Zachód i w ten sposób rozprowadzić swoją ideologię państwową na cały świat. Idea ocieplenia klimatycznego nagłośniona została po klęsce "idei zimy nuklearnej" jako nowy sposób pewnego rodzaju walki (ekonomicznej) z Zachodem: kryzys energetyczny spowodowany zwielokrotnieniem cen "odnawialnej", "naturalnej" energii mial wreszcie doprowadzić do likwidacji przewagi ekonomicznej świata normalnego nad mocno zacofanym obozem komunistycznym. Związek Sowiecki już nie istnieje wiele lat; idea przeżyła...
Tu mam tylko uwagę: nie należy wylewać dziecka z kąpielą. Rzeczywiście, trzeba i warto poszukiwać nowych źródeł energii, chronić środowisko, nie niszczyć go zwłaszcza. Ale sztywne ramy ideologiczne jakie tu narzucono, są "śmiechu warte" lub też "godne potępienia", zależnie od emocji komentatora. Zwracam uwagę, że wszelkie ideologie zwane łącznie "gender" mają według mnie podobną proweniencję - czy pamiętamy wolną miłość, fascynację religiami Wschodu i dzieci-kwiaty z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia? "Religia i rodzina to przeżytek". No właśnie... 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1553875

kiepskie i wewnętrznie sprzeczne. akurat naziści byli za postepewm naukowo-technicznym, hitler nie czcil gai ani natury tylko wierzył w mglistą opatrzność, komuchy byli zacofani i uzywali przemysłu dla tworzenia nowego czlowieka i jako zaplecza wojennego, powojenni zieloni nie maja związku z nazizmem tylko jego przeciwieństwem, a przeciw elekr. jądrowym- przykładowo- byli z inspiracji moskwy, zresztyą trzeba sie zdecydować, co jest postepem a co nie, energie odnawialne i tak by sie pojawiły i to wynika z postepu badań z oplacalnością ale przede wszystkim z nowego rynku, tak jak wokół kwitów na emisje co2 powstal cały rynek i bańki, upraszczając- wirtualne transakcje z innymi rzeczami opartymi na tym- tak zielona energia to nie tylko jakaś branza przyszłości ale potężny rynek, który warto zająć, globcio pozwalało uzyskac dotacje, zielone technologie wcale nie są wstecznictwem wobec wspaniałej ery przemysłowej tylko dalszym rozwojem, nie wszystko jest tam oszołomskie czy pod dyktat ideologii bo przeciez przyniosło to wiele, od wykorzystania geotermiki po wolnosciowe idee autonomicznych domów i energii, o. Rydzyk raczje nie kontynujje dziela hitlera ani nie działa na zlecenie zielonych finansowanych z moskwy, zresztą to nie dla zysku wprowadzono regulacje srodowiskowe, nawet jesli dzisiejsze irytują to nie zyjemy w skazonym syfie jak w latach 70-tych, tu zresztą PRL tez był niezłym trucicielem, tak to ci "komuniści czcili naturę" (!).

akurat tez lewicowa europa chciała w ten sposób zalatwić USA xD

rozumiem, że przetłumaczasz jakies artykuły i dodajesz swoje, ale naprawdę często niezle kurioza wychodzą. nie wspominając o polszczyxnie, bo niektore zdania stają sie bezsensowe.

Hitler był wielkim wielbicielem i wyznawcą Gai. komuniści tez XD wszyscy przeciwni przemysłowi xD no jprd

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1553885

Nie mozna potepiac dazenia do ograniczenia trucia ( w tym ogromnej emisji CO2) natuzy naszej Matki Ziemi. Nie mozna tez od razu zamykac istniejacych kopalni, elektrowni czy hut. Nie ma nic zlego w odnawialnych zrodlach energii - poki nie sa one nadmiernie dotowane czy tez prawnie nakazane - wrecz przeciwnie: powinnismy dazyc do jak najwiekszych oszczednosci naturalnych surowcow. Laczenie ideologii z ochrona srodowiska naturalnego - to wymysl politykow, ktorzy za wszelka cene chca zrobic sobie "dobrze" - traci na tym rzeczywista i potrzebna ochrona przyrody.

Tak sie sklada, ze liderzy polityczni "zielonych" sa czesto prywatnie sami najwiekszymi szkodnikami i trucicielami przyrody (Al Gore)...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1553889

   Witaj! Lubię czytać Pańskie wypowiedzi. Mam nadzieję na narrację oczywistą. Mam świadome postrzeganie, że Słowo uczciwość nie służy  beneficjętom ekonomii czwartej Rzeszy

.A, u nas... Zdrada ojczyzny powinna mieć jeden wymiar! Ja z racji pokolenia  AK, mam poglądy więcej radykalne. Mam stanowcze przekonanie, że już mamy Polskę, ale parchy sowieckie trzeba stanowczo usunąć!  Krzyżacy nie mogą dosłownie zniewolić UE. Walec sprawiedliwości  jedzie dalej, a my patrzmy na ręce różnych próbujących się podpiąć, lub zaszkodzić. Oni za chwilę mogą nie zdążyć się ewakuować z kasą. Nie powinno być rozmów z szabrownikami Polski , my Polskie społeczństwo mamy odzyskać Polskę. Niech się boją zdrajcy. Tusek na białym koniu Prezydentem?, Będzie chyba z opzycyjnym ołowiem,cyba?  Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1553917

A moze ocipienie tzw nowo-myslowego nurtu obywateli,ktorzy nie bardzo rozumieja pojecie ze; aby zyc trzeba cos jesc.Kiedys była epoka lodowcowa,pózniej jakas inna a obecnie jest epoka ocieplenia.Ocieplenia czego?Te wszystkie brednie sa tak samo tyle warte co od pewnego czasu opowiadanie o tzw zdrowej zywnosci,nie zawierajacej konserwantów.Nikt nie mówi ze to zwykle oszustwo,bo rolnik aby otrzymac wieksze plony stosuje pestycydy,a te pozostaja w mace do konca i dostaja sie do naszego organizmu,tak samo ja w kazdej sztuce zwierząt chodowanych na mieso.To całe gówno my zjadamy.Samoloty codziennie lataja na wysokosci przecietnie 10 tys metrów ponad naszymi głowami,pozostawiaja spaliny,które niestety opadaja w dół a nie fruna do góry jak i zrzucane paliwo,co czesto sie dzieje.Najnowsze wymysły samochodowe spalają 4,3 l/100 km a w rzeczywistosci 6,4 lub 6,8 l/100 km.Kazdy kazdemu za wszelka cena próbuje wmowic swoje racje.Oszczedzanie owszem ale nie kosztem własnego zdrowia ku uciesze pajacy zwanych decydentami.Promowanie aut z napedem elektrycznym i ładowanie akumulatorów wielogodzinne aby dalej jechac zamiast stowania wodoru do napedu to juz calkowita abstrakcja.Mysle ze niedługo zaproponuja lub nakaza jedzenie dan gotowych kupionych w jakims markecie nawet bez podgrzewania a zaspokajajacych całodzienne zapotrzebowanie na posiłek twierdzac ze to bezapelacyjnie dobrze wpłynie na skóre włosy i paznokcie a zarazem poprawi libido.To wszystko to takie samo gówno jak ostatnio reklamowana wolnogowana golonka przez 8 godzin po czym nalezy jeszcze ja gotowac przez godzine w domu aby sie do syta najesc.Taka reklama jest Lidla.Albo oni sa pijani albo ja jestem idiota bo ostanio jak zrobiłem doswiadczenie z golonka gotujac ja przez 9 godzin to pozostało mi garku goła kosc która nie chciała sie rozgotowac a z miesa tylko fragmenty.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1553918

Globalne ocieplenie to oszustwo - największe na świecie.

Gdyby Hitler i Napoleon znali przyczyny zmian klimatu na Ziemi, to podjęliby zgubnych dla siebie decyzji czasowych do ataku na Rosję, kiedy to występowało minimum aktywności Słońca w ówczesnym cyklu zmienności tej aktywności.

Na niżej przedstawionym wykresie aktywności Słońca na przestrzeni od 1750 roku do 2003(z prognozą do 2100 roku) widać, ze ich decyzje były podejmowane akurat przy minimach aktywności Słońca w danym cyklu, co oznaczało maksimum oziębienia klimatu w tym cyklu:

Pokazałem na tym wykresie rok 2017 i okazuje się, że jesteśmy w początkowej fazie spadku aktywności Słońca w obecnym cyklu czyli będziemy przez kilka lat w fazie oziębiania się klimatu z minimum aktywności Słońca i maksimum zimna około 2020-2022 roku.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1553924

  Witaj! Bawię się w krótkofalarstwo, więc fizycznie odczuwam cykle aktywności słonecznej. Ma to ogromny wpływ na propagacje fal radiowych ( odbicie fali od jonosfery z szybkością światła). Ten cykl jest regularnie cyklicznie powtarzany co 11lat. Obecnie rzeczywiście jesteśmy prawie w dołku nasłonecznienia. A ocieplenie klimatyczne postrzegam, rzeczywiście jako ściemę lobbystów grup interesu. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1554247