Czy zabieranie pożydowskich kamienic w W-wie to antysemityzm?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Często przyszywa się Polakom łatkę antysemitów, co nie ma nic wspólnego z prawdą, w Polsce tak jak na Zachodzie Europy  wojsko nie musi pilnować synagog czy szkół żydowskich a Żydzi czują się na ulicach bezpiecznie.

Ale jest jedna sprawa, której tropiciele antysemityzmu z GW nie widzą, albo nie chcą widzieć.  Chodzi o pożydowskie kamienice w W-wie, które HGW przekazuje współczesnym szmalcownikom decyzjami swoich urzędników, którzy maja pełnomocnictwa, często przy współudziale sądów.

Wydaje mi się, że HGW i partia, której jest członkiem, powoduje , że GW nie porusza tego tematu. Co prawda zdarzyły się artykuły w tej gazecie na temat przekazywania w dziwny sposób cwaniakom nieruchomości (np. Chmielna 70), ale generalnie retoryka antysemityzmu  nie jest używana .

Chociaż gro kamienic warszawskich miało żydowskich  właścicieli a współcześni szmalcownicy stają się w dziwny sposób jej właścicielami to GW w stosunku do HGW i jej urzędników nie używa pałki antysemityzmu, znając działania GW , to w jakiś niepojęty dla mnie sposób ten argument nie jest używany przez redaktorów z Czerskiej.

GW – Gazeta Wyborcza

HGW – Hanna Gronkiewicz-Walz

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

kto komu?

 

to tylko zależy od tego

kto komu kamienice zabiera

gdy żydowska mafia

to ta antysemityzm popiera!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1552720

Jak wszystko w rodzinie to jest ok.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1552723