zaproszenie

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

polskość to nienormalność

11 listopada Donald Tusk ogłosi

po to go prezydent Duda

na Święto Niepodległości prosi

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:8)

Komentarze

Czyżby Duduś szykował się na nowego króla Europy (lub inny wysoki międzynarodowy urząd)? To by wiele wyjaśniało! 

No to za niedługo pani Zosia będzie głosiła swoje mądrości całej Europie (żeby tylko!). A pragnę przypomnieć, że jednego mędrca Europy już mamy!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1552333

nie rzucać pereł przed wieprzem. Prezydentowi chyba Ewangelie czyta ks. Boniecki, Sowa i Gużyński. Niedługo, jako Prezydent, będzie czcił z GW samobójców samospaleńców.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1552350

Tak bardzo chce prezydent Duda "wszystkich" zadowolić, że zapomniał zupełnie o tym, że wystarczyłoby tylko wypełnić najważniejsze obietnice złożone w czasie kampanii swoim wyborcom!

Pozdrawiam    

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1552359

być bardziej miłosierny niż sam Pan Bóg Miłosierny jest. To już robiło wielu przed nim. Byli "Wielkimi Humanistami". Nie chcą być jak Pan, który ukręcił bicz i przepędził kupców ze Świątyni, a Faryzeuszy nazwał grobami pobielanymi. Rubikon został przekroczony. Pozdrawiam Pana.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1552362

Uchowaj nas Boże przed takimi "Wielkim Humanistami"! Z tego co mi wiadomo, to Antychryst również ma być takim "Wielkim Humanistą"!

Świetnie Pan to ujął.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1552364

Kazik Marcinkiewicz też będzie ?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1552414

Rudy, czyli popychadło Berlina

nie robi nic "ot tak".

Zapewne ma jakąś misję dywersyjną, będzie coś rozgrywał, jątrzył. Zapewne z "prasą" i TVN24.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1552413

Wcześniejsze zaproszenia - wysyłane zwyczajowo przez prezydencką kancelarię - do udziału w centralnych uroczystościach Święta Niepodległości czy 3 Maja, Donald Tusk zwyczajnie olewał. Tak więc pytanie jest jak najbardziej zasadne. I niewątpliwie zjawiając się na obchodach 11 listopada w Warszawie wpisał się swoją wizytą w międzynarodową akcję dywersyjną przeciwko Polsce; w jej wyniku międzynarodowi tropiciele faszyzmu znaleźli dziesiątki tysięcy jego "wyznawców" , czyli wszystkich uczestników Marszu Niepodległości. A jakie w związku z tym ci niestrudzeni tropiciele faszyzmu (miejscowi i zagraniczni) podejmą dalsze kroki: czy nie zaczną teraz nawoływać do uderzenia atomem w w stolicę takiego faszystowskiego kraju przez wszystkie kraje miłujące pokój?!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1552724

Handlarze tajemnicami "państwa teoretycznego" - POsłali za granicę (tajnych informatorów) - PO :

- "PANOWIE POLICZMY GŁOSY" - tajnych (zagranicznych informatorów) antylustratorów -  """sądownictwa "polskiego"..."""

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1552456

POsłaŁA(Ł) - PO D.T.(zagranicznego) koordynatora "tajnych służb" - inFormacji kluczowych (bo mafijnych...) - tajemnic "państwa teoretycznego" (z "funkcjonariuszami publicznymi" - oddanymi mafiom antypolskim)...

"Zaproszenie do wizyty" może być inną (dy)wersją zagranicznej WIZYTACJI nad sprawowaniem POdległych tajemnic (kryminal listów "dyplomatycznych" matactw)...

Żeby nie zrobiło się jaśniej, przy szykowaniu (?) nowych szyków PO "Nocnej Zmiany" dogrobowych strażników - taktyków, faktycznych-mafijnych tajemnic "państwa teoretycznego" w Polsce faktycznie niepodległej- bo z patriotycznymi możliwościami, faktycznej lustracji teorEtyki kadr "funkcjonariuszy pubLicznych"...

MaTematEtyczny (matematyczna macierz funkcyjna) z ponad trzydziestu milionów Pospolitych Obywateli Polski jest dużo większe prawdopodobieństwo wybrania - zacnych, sumiennych funkcjonariuszy publicznych - zdolnych do oddania życia (w profesjonalnym życiu zawodowym) - oświeconym, bo poświęconym rozważaniu najlepszych wyborów do podjęcia najlepszych rozwiązań problemów i niedoGodności życiowych obrażających Godność Narodu Polski - narzuconymi na głowy Społeczeństwa - TWorami (worami) "sądownictwa" (oddanego mafiom antypolskim) - zawodowo "PO sędziowsku" obrażającego prawa milionów Obywateli Polski, także kilku (może setek) prawdziwych Sędziów iProkuratorów, którzy byli, są i mogą być najlepszymi Świadkami Koronnymi tEgo co SYSTEM mafijnych układów multifunkcyjnych w "państwie teoretycznym" wyPRAWiał z "niepodległymi funkcjonariuszami publicznymi"  - nie podległymi Sprawiedliwości - a jedynie "prawu" SILNIEJSZYCH haków mafii, dla których apEtyczne są teorEtyczne, legendarne, legendowane i wyreżyserowane "autorytety" środowisk "funkcjonariuszy publicznych" łatwych do obracania w agentów, lobbystów mafii antypolskich do "profesjonalnego" niszczenia zdrowia, życia i gospodarki Narodu Polski.

Pozdrawiam - J.K.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1552461

Bardzo wyczerpująca i trafiająca w samo sedno odpowiedź na pytanie Józia z Londynu. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1552725