Wprowadzamy poprawki do Konstytucji.

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Jak wiadomo Konstytucja Rzeczypospolitej została skrojona na potrzeby uczestników orgii na Okrągłym Stole. Spisali ją zdrajcy konspirujący ze zdrajcami. To oni miedzy innymi wprowadzili zasadę utajniania nazwisk kanalii popełniających przestępstwa oraz znieśli karę śmierci która groziła za zdradę stanu i interesów Ojczyzny.

Dzięki temu część sitwy politycznej może śmiało donosić na Polskę i spiskować przeciw legalnym władzom.

Skoro więc nie można (póki co) zmienić Konstytucji wprowadźmy, jak Amerykanie, poprawki - czego nawet ta kulawa konstytucja jaką mamy nie zabrania- a uchwaloną poprawkę można zatwierdzić w referendum ( skoro posłowie nie mogą się porozumieć).

Na początek skorzystajmy zw wzoru poprawki #14 do Konstytucji USA i to tylko paragrafu 3 który mówi:

"§3. Nie może zostać senatorem ani reprezentantem w Kongresie albo elektorem prezydenta i wiceprezydenta ani też sprawować w służbie Stanów Zjednoczonych lub poszczególnego stanu jakiegokolwiek urzędu cywilnego lub wojskowego kto poprzednio jako członek Kongresu lub funkcjonariusz Stanów Zjednoczonych albo któregokolwiek stanu złożył przysięgę na konstytucję Stanów Zjednoczonych, a następnie wziął udział w powstaniu lub buncie przeciwko niej albo udzielał jej wrogom pomocy lub poparcia. Jednak niezdolność ta może być zniesiona przez Kongres większością dwu trzecich głosów."

W polskim wydaniu mogłoby to brzmieć:

"Nie może być posłem do Sejmu, Senatorem lub Posłem do Parlamentu Europejskiego, Prezydentem lub członkiem rządu jak też pełnić urzędu we władzach samorządowych wszystkich szczebli ktokolwiek kto składając przyrzeczenie, ślubowanie lub przysięgę  rzetelnego i sumiennego wykonywania obowiązków wobec Narodu, strzeżenie suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli, a także przestrzegania porządku prawnego Rzeczypospolitej Polskiej a następnie dopuścili się udziału w buncie lub organizowania buntu przeciwko niej albo udzielali pomocy lub poparcia wrogom Polski lub tym którzy działaja na jej niekorzyść"

To oczywiście zapis roboczy ale intencja jest oczywista.

Tylko w wyniku wprowadzenia tej poprawki pozbylibyśmy się natychmiast z życia politycznego i widoku publicznego paru tysięcy kanalii.

Więc chyba warto.
 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

można się skundlić po wybraniu na urząd ?  Przykład proszę - ponad 5 milionów ludzi zaufało Panu Dudzie .

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1549789

Przykłady: Bolek (uwierzył ze jest mędrcem i obalaczem nie tylko flaszki z gwinta) a wśrod betonowej ćwierć inteligencji można przebierać jak w ulęgalkach

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1549792

to , Nauczeni tym przykładem można już jakieś wnioski wyciągnąć . Nigdy więcej -

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1549795

Konstytucja RP... od 1997 roku, swoistym artykułem 44 - dopuszczająca karalne bezprawie – oficjalnym dopuszczaniem do nie ścigania antyludzkich przestępstw urzędniczych- popełnianych i tuszowanych z  raTuszami "urzędników": samosądów samorządowych…

Nie tylko obraża wzniosłą preambułę Konstytucji, ale służy antypaństwowemu zniewalaniu urzędników przestępczością antyobywatelską - łamiącą życie i pracę zawodową Polaków - wierzących artykułom: 13; 22; 30; 31; 32; 38; 45; 46 ujętym Konstytucją od 1997 roku.

Antypolskie zniewalanie funkcjonariuszy publicznych - urzędniczym, samorządowym, prokuratorskim i sądowym współuczestnictwem - w poplecznictwie, podżeganiu i w sądowym ukrywaniu zbrodni przeciwko zdrowiu i życiu Narodu Polski musi być(naturalnie- zgodnie z prawem) - ścigane z urzędu i karane zgodnie z kodeksem karnym - bez obrażania prawa karnego ( dla zwykłych Ludzi ) - immunitetami nadzwyczajnych przywilejów – umożliwiających antypolskim mafiom przez 20 lat okradać życiowe konta ZUS ...zwłokami „prawnymi” wprowadzonymi do „wymiaru sprawiedliwości” artykułem 44 Konstytucji…

Od 1997 roku - artykułem nadużywającym inteligencję ludzką - do ukrywania zbrodni przeciwko Ludności Polski…

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

„Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn.

Tak to „ustaWodaWcza” inteligencja - stosowana - głównie do oszukiwania i okradania Obywateli Polski – miała 20 lat zajmować uwagę Czytających art. 44 Konstytucji… – biegłym sformułowaniem… - „Bieg przedawnienia w stosunku…”

Aby wyłączyć spOstrzegawczość sedna treści dla Czytających (czyTających ?) artykuł 44 Konstytucji RP  prostym stosunkiem - do konstytucyjnego (?)  - dopuszczanie mafii antypolskich – do "prawnego" władania - NIE ŚCIGANIEM przestępstw (i zbrodni) „z przyczyn politycznych” popełnianych (nagminnie) - przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie ( przeciw Polsce POpełnianych „obywatelską” inteligencją i spOsobami - innych antypolskich przestępców)…

Pozdrawiam – J.K.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1549798

Bez obligatoryjnej "czapy" daleko nie zajedziemy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1549801

i takie prawo obowiązuje sprzed wojny. Dlatego zabezpieczyli się znosząc karę śmierci.

Jutro przypomnę to prawo jeszcze z II Rzeczypospolitej

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1549806

  Witaj! Partia PO po to powstała, aby zawłaszczyć wszystkie możliwe urzędy w Polsce. Było to potrzebne do bezkarnego złupienia kraju. Przecież jej założycielami i ojcami chrzestnymi była SBcja i postkomuna. Ze stolicy utworzyli swoją " Warszawkę" z HGW na czele. Ale, to się już sypie. Stolica dla Polski, nie dla sitwy. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1549823

jest jak komunistyczne pole minowe, zawiera tyle narzędzi dezorganizujących, destrukcyjnych i demoralizujących polskie życie publiczne, że aż dech zapiera. I tylko z tego powodu kolejni funkcjonariusze totalitarnej opozycji tak hardo stają w jej obronie, tulą jej egzemplarze do skołatanych serduszek, pieszczą ją i głaszczą, i wrzeszczą na agresywnych demonstracjach:

Konstytucja! Konstytucja! Konstytucja!

To ich bastion, to okopy stalinowskiego zamordyzmu, to ostatni ruski gułag na polskim terytorium. Ten akt prawny nie może i nie powinien być konstytucją polskiego poważnego państwa.

Aby porządnie zrobić to co musimy zrobić, powinniśmy w najbliższych wyborach osiągnąć konstytucyjną większość parlamentarną.Owszem, możemy tę konstytucję łatać,doklejać i poprawiać, trzeba koniecznie podejmować się tego zadania, ale jest to twór z definicji nienaprawialny, róbmy wszystko, aby skupić uwagę całego polskiego patriotycznego społeczeństwa na jedynym imperatywie kategorycznym, aby nigdy już żadna duda nie zadudniła w ostatniej chwili.

Jeśli naszym celem jest państwo poważne, powinniśmy mieć poważną konstytucję.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1549849

A może tu znajdziemy odpowiedzi na wiele nasuwających się pytań ?.

Obowiązkowa lektura dla totalnych wyznawców PIS.
https://bezdekretu.blogspot.de/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1549884