awaryjny bezpiecznik

Obrazek użytkownika jan patmo
Humor i satyra

 

 

 

awaryjny bezpiecznik

 

do czego się najbardziej nadaje

praw obywatelskich rzecznik?...

ano do tego by służył złodziejom

jako awaryjny bezpiecznik!...

 

przyznanie

 

to pezetpeerowski kacyk

otwarcie przyznaje

że "filipińska" konstytucja

do złodziei przystaje!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:9)

Komentarze

Nie mogę wyjść z podziwu dla rozbrajającej szczerości, niejakiego prof. (tu proszę zachować powagę!) Rzeplińskiego, który oświadczył z całą "powagą" swego już niebyłego urzędu przewodniczącego Trybunału Konstytucyjnego, że Komisja Weryfikacyjna do spraw nieprawidłowości (czytaj bandyckiej grabieży na gigantyczną skalę) podczas reprywatyzacji warszawskich nieruchomości, jest niekonstytucyjna! Dołączył tym samym do chóru gorliwych obrońców tego wręcz ludobójczego w swym charakterze mafijnego układu (nie tylko warszawskiego)!  

Adam Bodnar do natychmiastowego odwołania!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1549632

Będę to powtarzał, już strach przed karą obsrywał im gacie, ale pomocną dłoń podał pan Duda i znowu czują się bezkarnie.

Bodnar to rzecznik żydo komuny i tych POlitycznych i tych w togach i wywalić na zbity ryj.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1549681

Tyle waszego, co sobie pogadacie [tutaj popiszecie]. Jeżeli przed czerwonymi - z żądzy pożądania - ślepiami mafiozów, gangsterów, bandytów i szubrawców (mówiąc Lepperem) nie postawicie nowoczesnych, dobrze naoliwionych i ma się rozumieć wydajnych szubienic; możecie sobie w kącie cichutko popłakać. Gołym okiem już widać, że dzielne ekipy pałaców obojga, jaszcze się nie nakradły, a już się boją - i to kogo - narodu swego (?).

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Racjonał

#1549699

  Witam! Bodnar, to nie żaden rzecznik praw obywateli, to oczywisty rzecznik obywateli totalnej antypolskiej sitwy. Dlaczego to indywiduuum zasiada na tym stołku? Wzorem HGW przyspawany do krzesła? Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1549692

Wygląda na to że ten człowiek stał się pomocnikiem i obrońca złodziejskiej sitwy. Powinien wylądować na zielonej trawce z zakazem zajmowania stanowisk państwowych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

rumjal

#1549695

Porównanie do mafii, którego używamy w odniesieniu do totalnego wymiaru niesprawiedliwości, nie jest chyba wystarczająco mocne w swej wymowie. Jest to niewątpliwie mafia, ale na pewno nie klasyczna, taka jak choćby mafia włoska, lecz najgorsza z możliwych, czyli wprost wywodząca się z bolszewickiego systemu totalnego bezprawia. Bez rozbicia tej najgorszej z możliwych mafii nie ma mowy o trwałym sukcesie dobrej zmiany. Zresztą tak zaciekła obrona tej mafii zarówno przez wszelkiej maści antypolskich renegatów w kraju, jak i i za granicą, najlepiej świadczy o tym, jak wielką rolę spełnia ona w petryfikacji systemu bezprawia oraz pacyfikacji dążeń Polski i Polaków do wyzwolenia się z neokolonialnych kajdan. Nie powinno być co do tego żadnych wątpliwości, że dalsze jej istnienie zagraża najbardziej żywotnym interesom Polski i Polaków!

PS Właśnie przeczytałem, że PO (wraz oddanymi mu adwokatami) nie będzie już broniło HGW, gdyż nazbyt ciągnie ona POpaprańców w statystykach w dół. Jakaż wielka szkoda!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Komentatorów   

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1549697

Z tego co pamiętam (jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić), to na utrzymanie całego systemu sądownictwa państwo polskie przeznacza rocznie 1,7 % ze swego budżetu. A zatem byłaby to wręcz astronomiczna suma, choćby w porównaniu do wydatków na obronność, które nie przekraczają obecnie 2 %. A co jeszcze bardziej szokujące to to, że w krajach starej EU wydatki na sądownictwo nie przekraczają 1 % budżetu i zazwyczaj wynoszą 0,7-0,8 %.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1549702

Wicepremier Mateusz Morawiecki powiedział dzisiaj w Gdańsku, że Polska corocznie marnotrawi kilka miliardów złotych na wymiar sprawiedliwości. Podał, że wydatki na ten cel wynoszą w Polsce 1,8 procent budżetu, a tymczasem w krajach starej UE 0,7.

A ile Polska rocznie ponosi strat z tytułu niewydolności i  skorumpowania dużej części wymiaru sprawiedliwości (czy raczej niesprawiedliwości)?  Ile razy więcej niż kilka miliardów?     

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1549802