Pożyteczni idioci w imieniu Rosji atakują min. Macierewicza

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dwaj nasi sąsiedzi mają swoje opcje. Tusk reprezentował opcje niemiecką za co został wynagrodzony stanowiskiem w UE, gdzie dalej szkodzi Polsce, druga opcja, opcja rosyjska szkodzi jak może min. Macierewiczowi a co za tym idzie Polsce.

Chorzy  z nienawiści działacze PO i .N  do PiS a szczególnie do min. Macierewicza uaktywniają się wówczas gdy w Polsce był szczyt NATO czy min Macierewicz zaczął organizować WOT, modernizować armię, itd.

W szczególnie ważnych momentach dla wojska polskiego momentach uaktywniają się pożyteczni idioci z totalnej opozycji żądając odwołania ministra obrony narodowej.  

Czy to żółć zalewa z wściekłości do PiS oczy totalnych  czy to sowiecka agentura zapewnie dobrze opłacana ? ale robią wszystko by zaszkodzić Polsce.

Wykorzystują nawet grafomanów takich jak nijaki Piątek, tylko po to by beż żadnych podstaw i dowodów atakować min. Macierewicza, a na podstawie niesprawdzonych oskarżeń żądać nawet zwołania BBN  w tej sprawie, po prostu jakiś obłęd.

Niemcy mieli tzw. V kolumnę,  obecnie Rosja razem z lewacko liberalną opcją z Europy zachodniej mają pożytecznych idiotów przemieszanych z Targowicą, którzy wszystko robią by zaszkodzić Polsce.

W kolejce czeka drugi znienawidzony  min.  Waszczykowski i tylko czekać kiedy zostanie przekierowany atak na niego.

https://wpolityce.pl/polityka/358060-na-lamach-nowego-numeru-tygodnika-s...(link is external)
 
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:7)

Komentarze

Nasze położenie pomiędzy dwoma państwami o polityce imperialnej zmusza nas do utrzymywania armii. Wiedzą o tym ci którym zależy na istnieniu Polski, wiedzą o tym oba sąsiednie państwa i wiedzą o tym pożyteczni idioci. Każdy robi swoje. rząd nie może walczyć z sąsiadami, ale powinien "dać po łapach" wrogom wewnętrznym, owej V kolumnie. Ta bezczynność rządu rozzuchwala targowicę i jest szkodliwa. Oczywiście, że solą w oku jest im (targowicy) każdy kto usiłuje stworzyć armię tak to robi min. Macierewicz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1548505

Polska armia pod rządami PiS będzie coraz większa i nowocześniejsza czy to się Targowicy podoba czy nie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1548525

To są użyteczni idioci ! Używa się ich do woli. Pożyteczni nie są na pewno.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

#1548507

Nie wiem czy wiesz ale to określenie tow Lenina.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1548526

jak mawia klasyk

czyli stronnictwo pruskie a to drugie to ruskie  a my, A My  jak zawsze z Bogiem i do przodu  i niech Targowica,czy 5 kolumna, paszli won

serd pozdrowienia :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1548541

Pełna zgoda.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1548548

i zauważ, że jest jeszcze trzecie stronnictwo...PiSkie, które nie chce być z Bogiem bo uparcie forsuje zabijanie dzieci w łonach matek. To też targowica...tyle że ukryta. Nie idź tą drogą. Jeżeli rząd się z tego się nie wycofa - wszyscy zginiemy. Obrona terytorialna nam nie pomoże.

https://www.youtube.com/watch?v=tmBE8jNtvT8

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1548640

Wiem ! I to właśnie on podkreślał użyteczność, przy całkowitym braku pożyteczności z idiotów.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

#1548588