Podział Polski według PO, czyli naruszenie integralności terytorialnej RP

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Total(itar)na opozycja postanowiła dokonać POdziału Polski. Na portalach społecznościowych opublikowano mapkę, według której opozycja postanowiła oderwać i przyłączyć do do UE (ciekawe według jakiego statusu) zachodnią część Polski, a jej część wschodnią, czyli na wschód od Wisły, łaskawie zostawić PiS-owi. Osobiście dziękuję łaskawcom, ale ja mieszkam na zachód od Wisły i nie zamierzam znajdować się w kadłubkowej kolonii UE. Wolę Polskę, a już na pewno Polskę rządzoną przez PiS. Pomysłodawcom na przestrogę przypomną, że naruszenie integralności terytorialnej PR jest przestępstwem, opisanym w Kodeksie Karnym:

"Art. 127. Zamach stanu

§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności."

Co w przypadku autorów wspomnianej mapki chyba należy zastosować. 

Za Niezalezna.pl

 

 

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

pani Jandzie?

Może już sobie zasłużyła na odpowiedzialność karną?!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1548009

Użycie tego paragrafu rozbija się o słowo "bezpośrednio" !

Dając p.Krystynie J. duży kredyt na naciąganie praw demokratycznych - należy jednak naznaczyć wyraźną granicę. Ponadto pani J. powinna wyjawić kto w jej imieniu posiada zdolność honorową ! Z tej oto przyczyny, że już zanadto nadużywa opinii osoby ekscentrycznej, by nie powiedzieć zdrowo porąbanej ;-0 . Ile lat można grać zakręconą ?

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

#1548010

... podział od Wisły na zachód .. to niemczury, od Wisły na wschód... sowieci. Już to "przerabialiśmy" w naszej historii. Ale mamy sąsiadów, że ręce opadają! I tak od stuleci. Co za podłe narody! Sami nie potrafią zbudować swojej potęgi poprzez pracę, tylko kosztem  innych krajów, w tym Polaków.
A won... wy k*rwy od  jakichkolwiek roszczeń wobec Polski! Ja wam dam ziemie na Dolnym i Górnym Śląsku, Gdańsk i Mazury, łobuzy! Aż się zdziwicie! Jeszcze nie zapłaciliście za zniszczenia  Rzeczpospolitej w czasie II Wojny Światowej, a macie czelność między wierszami mówić, że wyście są tymi, którzy "trzęsą" Europą? - Obyśmy wami nie "potrząsnęli"! - zwłaszcza, że w swej mizernej armii macie pacyfistów i prawie połowę pedałów oraz feministek. Jesteście dzisiaj militarnie... nikim w Europie! Poznaliście już polskiego ducha patriotyzmu, a w dalszym ciągu myślicie, że będziemy się wam kłaniać tak, jak... Donaldinio Tuskolini i ta cała banda platformersko-nowoczesnej zdradzieckiej swołocz? Niedoczekanie wasze! Teraz Polską rządzą ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają interes narodowy i bezpieczeństwo swojego narodu. 

Satyr   

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz co uważasz, ale uważaj co piszesz". 

© Satyr

 

#1548012

Chodzi o podział ! Przyczyna podziału dowolna. KTOŚ chce udowodnić, że Polska jest podzielona.

Ta granica jest obrazą !!! 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

#1548017

Nie po to Wielkopolanie walczyli z szwabami o wyzwolenie Wielkopolski że szwabskiej niewoli, by teraz na nowo dostać się pod jarzmo germańskie.

I to jest ta słabość PIS-u i tego nie mogę pojąć, czemu nic nie robią, by winnych zdrady ukarać, a Polskich obywateli wzmacniać i jednoczyć, wymierzając kary dla folksdojczy, czy banderowców.

A oni czują się bezkarni i stają się coraz bezczelniejsi i mówią jak chcesz kogoś opluć, to opluj PIS-owca, bo oni nic ci nie zrobią.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1548019

Ponieważ pod rysunkami rzadko pojawia się dyskusja, postanowiłem rysunek z nieco poszerzonym komentarzem opublikować na stronie głównej jako wpis do blogu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1548022

„Niech oni stawiają barierki, my postawimy nową granicę Unii Europejskiej w wolnej Polsce."

http://niezalezna.pl/202944-po-sieci-krazy-skandalicznie-przerobiona-map...

brzydko bawią się ci ,którym Polska się nie podoba,czas na naszą reakcję

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1548114

ministra Rządu Polskiego,Fundacja Otwarty Dialog i dziwne sprawy na Ukrainie,to wszystko w dziwny sposób łączy się z sobą

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1548115

ma tylko wywrzeć wrażenie, bo sensu w tym nie ma.

to tzw. opozycja twierdzi, że PiS wyprowadza Polskę z UE a tu sami chcą (niby) wykopać połowę Polski, tak jakby cała nie była w Unii.

swoją drogą PiS ładnie zneutralizował ich zarzut antyunijności, mający spolaryzować i wzbudzić niechęć. zmuszanie do określania się politykow po jakiejś stronie, dalej i dalej, chocby przez oskarżanie i hucpy, to stara zagrywka, bo po każdej odpowiedzi może odpaść część elektoratu (dlatego politycy gadają gładko i ślisko). Z PiSem jednak im nie poszło, co i rusz sami wychodzą na oszołomów i wywrotowców. ta cała opozycja to dziś juz tylko krzykliwa banda niczym jakieś unijne mniejszości, trudno uwierzyć w sondaże poparcia, prędzej bym uwierzył w jakies poparcie dla, powiedzmy, nowej SLD

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1548329