Z życia muszli I

Obrazek użytkownika cyborg
Rysunek

Gwiazdą Kongresu okazał się jednak rodzynek w damskim towarzystwie - poseł Borys Budka, który stwierdził, że w Poznaniu padły "dobre postulaty"

http://niezalezna.pl/202802-w-poznaniu-na-wspolne-narzekania-zebral-sie-...

 

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

W zalinkowanym przez Ciebie cyborgu materiale przeczytałem, cyt.: "Barbary Nowackiej, jak można wywnioskować, chyba lepiej nie wkurzać, bo aż strach się bać". A ja się jej nie bałem, kiedy to 24 sierpnia 2016 roku tej wywłoce wywaliłem prosto z mostu, co sądzę o niej z racji popierania i propagowania aborcji. Zrobiłem jej wówczas obszerny wykład na temat życia człowieka od poczęcia. Ale jak widać, mój tekst poszedł jak "w zlew". Ta lewacka gnida nigdy nie pojmie, że życie człowieka jest największą wartością, póki sama tego życia nie straci... w "dziwnych okolicznościach".
Jest pewne na sto procent, że owa gnida nie miałaby szans na takie protesty, gdyby matka ją "wyskrobała". Możesz o tym przeczytać tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/satyr/barbara-nowacka-wyslannikiem-szatana-w-....

- Tak nas wkurzyli, że my im tę władzę odbierzemy - powiedziała Nowacka - przeczytałem dalej.
A ja na to: tere, fere piz*ęcjo!!!
Podpieraj się Borysem Budkovyczem, a podzielisz jego los,... wypieprzona na śmietnik historii, podobnie, jak... Izabella Sierakowska - komuszka i lewaczka całą gębą, która też propagowała aborcję.
- A Borys Budkovycz? - No cóż, ten miał kiedyś kolizję czołową z TIR-em... idąc piechotą. I tak mu już zostało, co widać po jego facjacie. Kto głosował na tego przygłupa???  

 

Pozdrawiam,

Satyr   

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz co uważasz, ale uważaj co piszesz". 

© Satyr

 

#1547892