Merkel grozi. Kiedy łapanki i uliczne egzekucje nieprawomyślnych Polaków?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Pani Merkel nie potrafi trzymać jęzora za zębami. Zachowuje się jak owczarek niemiecki wyszkolony przez brukselskich kapo pilnujących aby w Polsce był "ordnung".

Merkel o Polsce: nie możemy trzymać języka za zębami

Merkel zapowiedziała, że o praworządności w Polsce będzie "wyczerpująco" rozmawiała w środę w Berlinie z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claude'em Junckerem.

Na spotkaniu z dziennikarzami Merkel, zapytana o ocenę sytuacji w Polsce, powiedziała, że "Polska i praworządność to poważny temat". Warunkiem współpracy w ramach Unii Europejskiej są zasady praworządności - podkreśliła.

Pani Kanclerz widocznie zapomniała że warunkiem praworządności jest nie trącanie swojego nosa w sprawy suwerennego państwa jakim jest Polska.

Widocznie posłuchała Aleksandra Chwiejnonogiego Kwaśniewskiego który nagle oprzytomniał i rzekł: " Zostaniemy sami. Orban nie będzie chciał jedyny szarżować na rzecz bratanków "....

Towarzysz Kwaśniewski stanął w szranki rywalizacji z Towarzyszem Borysem Józefowiczem ( to chyba po Stalinie) który teraz pozuje ze swoim zarostem i łysiną na Lenina PO.

A tam nawet kandydat SPD na kanclerza Niemiec Martin Schulz zarzucił Angeli Merkel m.in. "oderwanie od rzeczywistości"

O praworządności w Polsce pani kanclerz wydaliła z siebie też takie cuś:

" - Traktuję to bardzo poważnie. Chociaż bardzo życzyłabym sobie, by relacje i stosunki z Polską, która jest naszym sąsiadem, były bardzo dobre, a zawsze będę miała na względzie wagę tych relacji, nie możemy po prostu trzymać języka za zębami i nie mówić nic, by zachować pokój i spokój. Tutaj chodzi o fundamenty współpracy w Unii "- powiedziała szefowa niemieckiego rządu.

My, Polacy też mając na względzie relacje z Niemcami nie możemy po prostu trzymać języka za zębami i nie mówić nic. Mówić musimy by zachować pokój i spokój.

Dlatego przypomnimy pani Merkel że to praworządne Niemcy ( a nie jacyś Naziści z galaktyki Proxima Centauri) napadły Polskę już w 1939 i do dziś nie naprawiły szkód jakie tym chamskim, podłym atakiem wyrządziły. Dziś dalej podle i wrednie nas atakują.

Dlatego zanim pani Merkel zacznie jak Kali pouczać Polskę niech walnie się we własny biust i zacznie liczyć jaki długo wobec Polski mają do spłacenia Niemcy.

Potem pogadamy.

A póki co, zanim zaczniecie nas straszyć wyłapywaniem nieprawomyślnych Polaków i konwertowaniu ich na Islam, zróbcie porządki na własnym podwórku.

PS. Polska powinna wezwać do Warszawy panią Merkel, pana Junkera i pana Timmermansa i przeprowadzić z nimi z każdym oddzielnie posłuchanie i  szczegółowo  odpytać ich ze znajomości spraw polskich.

Może dobrze by też było wydać rekomendacje dla satrapów z Brukseli i rządom Niemiec i Francji rekomendacje do prawidłowego, demokratycznego i praworządnego działania.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:11)

Komentarze

"Przyjęcie Polski do UE na niekorzystnych zasadach to początek końca Unii." ~ Jędrek Lepper.

Kanclerz Merkel przeprosiła w 2016 r. Erdogana za satyrę w ZDF. "Die Welt" przypomniał wówczas inny program, w którym ten kanał obraził pamięć Lecha Kaczyńskiego. Polaków nie przeproszono, bo program nie naruszał interesów politycznych.

PS

http://demotywatory.pl/4601074/Angela-Merkel-

Pijany jak J.- C. J. :

https://www.youtube.com/watch?v=188i2GetJg0

http://m.niezalezna.pl/95584-timmermans-co-ty-wygadujesz-polska-byla-pan...

http://demotywatory.pl/4787890/Timmermans-Nie-znamnie-glosowalem-na-niego

PS

Europa potrzebuje Polski. Kościół w Europie potrzebuje świadectwa wiary Polaków. Polska potrzebuje Europy. Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej!

~ Jan Paweł II

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1547233

Mimo że w  Germanii jest już dziś Polaków niewiele mniej niż Turków. Tyle że wśród tych Polaków jest sporo takich o mentalności Budki.

Nazwą się nawet , powiedzmy,Polka, patriotka. Korzenie w obrebie Bialorusi. Mieszkają w Niemczech - bo "za chlebem" opuscili Polske. Marzy im się powrót do Polski . Ich dorosle juz dzieci - czuja sie wprawdzie Polakami - ale życie prowadza po Niemiecku. Tacy jak przeczytają coś krytycznego o ich macosze - Merkel, która daje im chleb bez trocin i wypłaca w ełro a nie w złotych, wezmą pałę i na razie nie mogąc postawić pod ścianą - walną tą pałą.

Mając taką Polonię w zyciu nie doczekamy się ani szacunku ani reparacji. Już szybciej niemieckiego kapo a kapusiów już mamy pod dostatkiem.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1547234

Co gorsza z moich jednostkowych obserwacji wynika, że z biegiem czasu taka postawa potrafi się przenieść nawet na część rodziny pozostającą w Polsce. A generalnie to Niemcom bez przerwy procentuje dekapitacja naszych elit.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1547267

Cytuję: "Polska powinna wezwać do Warszawy panią Merkel, pana Junkera i pana Timmermansa i przeprowadzić z nimi z każdym oddzielnie posłuchanie i  szczegółowo  odpytać ich ze znajomości spraw polskich."

Pozwolę sobie przypomnieć "Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć". Ijeszcze jedno powiedzenie "Szkoda czasu i atłasu".

Dlatego byłbym ostrożny z zapraszaniem różnych Junckerów, Makronów, Czy Merkel. Szkoda na nich czasu w tej chwili perspektywa tych polityków sięga nie dalej niż na dwa tygodnie, do wyborów w Niemczech. Może to i lepiej, Hitler miał perspektywę tysiącletniej Rzeszy, też nic z tego nie wyszło.

Słychać o zabraniu przez Niemcy swoich zapasów złota ze Stanów, (połowa) i ... tu uwaga Francji! Z Francji zabrali więcej niż ze Stanów.

Najlepsze jest to, że UE nie widzi już w przewidywalnym czasie powrotu Platformy do władzy!!!

W przeciwnym razie nie zaogniali by tak z nami stosunków. Myślę, że Niemcy sami myślą o wyjściu z UE, a przynajmniej strefy Euro. Stąd to ściąganie zapasów złota. Kochani idą zmiany, świat się zmienia.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1547268

... uszczęśliwienia Polski na siłę trwają już od 1050 lat, kiedy to Polska przyjęła chrzest.

I nigdy szwab czy kacap nie będzie bratem dla Polaka.

Niemcy od wieków zawsze planowali podbić Polskę, a ziemie Polskie przyłączyć do Niemiec i Polskę wymazać z map Europy i świata.

I teraz ponownie po przegranych wyborach folksdojczy i wasali z PO-PSL, którzy im pozwalali by nad Polską mieli hegemonię. Próbują odzyskać władzę nad Polską, by dalej ją okradać i niszczyć przy pomocy swoich pachołków z PO-PSL-Nowoczesna.

Polexit to będzie wybawienie dla Polski i zrzucenie jarzma niemieckiego raz na zawsze.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1547283